Czy mamy milczeć, gdy opozycja posuwa się do takich działań?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Męczy mnie to od kilku dni, ale...

 

To, co zrobiła Polityka proponując i instruując jak nękać Polaków i Polskę za poparcie ZP (w tym PiS), rządu i prezydenta jest godne najgorszych nazistowskich i komunistycznych metod propagandy. To brudna perfidia i haniebny cynizm. To nawoływanie nawet do działań przestępczych, to język nienawiści i sianie tej nienawiści oraz próba dalszego skłócania Polaków a może też próba wykreowania nowych Cybów!

 

Nie można w tym przypadku milczeć. To działania kwalifikujące się do rozpatrzenia przez prokuraturę i to prokuratura winna wszcząć w tym względzie śledztwo z urzędu, tym bardziej, iż tygodnik nawołuje m.in. do nękania rodziny i córki Głowy Państwa, czyli Prezydenta A. Dudy. Są na to chyba jakieś paragrafy i w imię jakiejś obrony przed prowokacją nie można na tego typu działania ostro nie reagować.

 

Wiem, że cała medialna i polityczna hucpa ma m.in. na celu sprowokowanie Polaków i rząd do działań, które  później będą manipulacyjnie rozdmuchiwane jako atak prawicy na wolność i demokrację potwierdzający "faszyzm, putynizm i totalitaryzm" ZP, PiS-u, rządu i prezydenta. Dodatkowo prowokacje te mają na celu wykreowanie męczenników walki z nowymi władzami a ponadto mają zantagonizować Polaków i doprowadzić ich do wojny domowej z rozlewem krwi na ulicach. A wszytko po to aby obalić nasze, polskie władze i ponownie rządzić Polską oraz utrzymać źródło nienależnych i złodziejskich profitów związanych z tą władzą a także dalej lennie i poddańczo wykonywać polecenia Berlina i Brukseli i czynić z Polski "teoretyczne państwo" gdzie jest tylko "ch...j, dupa i kamieni kupa".

 

Ale nie możemy tolerować nawoływania do przestępstw, do zamachu stanu, do wojny domowej, choć z pewnością kreatorzy i beneficjenci III RP swoje działania i wypowiedzi starają się tak kreować, aby językowo sprawić trudność w podjęciu działań przez polskie organy ścigania i sprawiedliwości.

 

Podobnie trzeba ostro reagować na takie wypowiedzi jak W. Czuchnowskiego z GW, który oficjalnie nawoływał do rokoszu czy buntu lub puczu wojskowego. To też wypowiedzi prowokacyjne, ale niestety podpadające pod paragrafy karne i uderzające ponadto w bezpieczeństwo Polski!

 

Nadto wysoce niebezpieczne są deklaracje R. Petru, który oficjalnie mówi, iż dąży do nowych wyborów czy też noszące znamiona zdrady stanu donoszenie na Polskę za granicą. Pozostawiam ocenę zdrady narodowej współczesnych targowiczan, ale zasadne wydaje się pytanie jakimi metodami R. Petru chce obalić rząd? Do czego on i opozycja mogą się posunąć - oprócz donoszenia na Polskę - aby cel "nowe wybory" osiągnąć? Czy nawet rozlew krwi Polaków będzie tą metodą?

 

Pozdrawiam

 

Więcej:

1) ]]>http://wpolityce.pl/polityka/279113-do-czego-oni-potrafia-sie-posunac-polityka-podsuwa-opozycji-przerazajacy-katalog-dzialan-czarne-listy-ludzi-nekanie-rodziny-prezydenta-sankcje-na-polske?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wPolitycepl+(wPolityce.pl+-+Najnowsze)]]>

2) ]]>http://kresy24.pl/76842/dziennikarz-wyborczej-wzywa-do-wojskowego-puczu-w-polsce/]]>

3) Demotywator w obronie córki prezydenta - autor: bloger Lech "Losek" Mucha (kliknij w link:h]]>http://demotywatory.pl/4610129]]> i rozsyłaj, polub i przekaż znajomym) - notka autora demotywatora: ]]>http://www.blog-n-roll.pl/pl/kinga-duda-c%C3%B3rka-naszego-prezydenta#.VqjXFT3wnTq]]>

 

]]>]]>

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

który w medialnej nagonce, nie potrafi wskazać konkretnego myśliwego?.  Sprawcy nagonki?. Wróg Polski jest znany i określony!. Dlaczego jest tolerowany?. Nasza ojczyzna najwyższą wartością!. Dlatego, piętnujmy podstępnego wroga!. Nie głosujmy na nich, przefarbowanych polaczków!. Wszystkie działania wrogie Polsce i temu rządowi, są inspirowane przez żydów. Znamy ich od lat, codziennie widzimy te wraże mordy!. Czas na zbiorowy antysemityzm!. Masowy!. Dopóki kanalie nie uciekną od koryt i nie zwolnią miejsc, dla naszych rodakow. Zajęli już praktycznie wszystko!....

Vote up!
13
Vote down!
-1
#1505811

Rozumiem Twój punkt widzenia. Zresztą w wielu moich notkach też wskazuję na jedno ze źródeł nienawiści do Polski, czyli antypolonizm części Żydów. 

Problem jest taki, że to tylko część Żydów, ale niestety część wpływowa wsparta zydowiskim kapitałem bankowym i korporacyjnym. 

Zresztą ta antypolskość ma swoje korzenie i tradycję... od Powstania Syczniowego, poprzez żydo-komunę aż po przejęcie Polski w wyniku umów w Magdalence I OS. Nawet wcześniej... chyba od momentu udzielenia skchronienia Żydom przez Kazimierza Wielkiego. Był to błąd bowiem ta nacja w dużej mierze nie zna pojęcia wdzięczność a innych traktuje jako niejako bydło i podludzi. Smutne to jest, ale w dużej mierze prawdziwe.

Zresztą - moim zdaniem jako ekonomisty - powstanie a tym bardziej zawłaszczenie przez Żydów KOR w 1976 roku miało na celu obalenie E. Gierka, który - jak by nie mówić - był jednym z najwiekszych Polaków w czasach komunizmu. Dał nam uprzemysłowienie i rozwój gospodarczy, dał tysiące polskich firm i zatrudnienie, dał polskośc polskim markom. To antypolskim Żydom sie nie podobało... bo wedle nich Polska nie ma prawa istnieć. To moje zdanie, ale mogę go poprzeć faktami i pomijam tylko polityczny a nie gospodarczy aspekt działań E. Gierka. 

Na szczęście jest wielu Żydów, polskich Żydów, którzy kochaja swoja polskosć (obok zydowskiej) i działaja dla dobra Polski.

Niestety sa w mniejszość a wiekszość stanowią Żydzi nieprzychylni Polsce i nienawidzący polskości i Polaków.:L. Balcerowicz, W. Kuczyński, T. Mazowiecki, A. Michnik, M. Kondrat, Stuchrowie, Holland, J. Hartmann, B. Geremek. J. Kuroń, J. Lewandowski, A. Olechowski, J. Owsiak, E. Smolar, K. Wojewódzki i tysiące innych to tylko przykłady...

Do tego dochodzą antypolscy Żydzi z zza granicy w stylu T. Grossa czy G. Sorosa, rózni reżyserzy i aktorzy amerykańscy oraz organizacje zydowskie w stylu np. Lozy Polin, oraz żydowskie najwieksze światowe media, banki i korporacje. 

Nie wiem skąd czerpie sie ich nienawiść do Polski i Polaków, ale chyba są dwie przyczyny: polski katolicym i chęć zbudowania na terytorium Polski Judepolonii...

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505821

Nie ma dobrych żydów!. Koniec, kropka!. Wszyscy są antypolscy!. Agresywniej i łagodniej!. Tajemnica ich stosunku do nas, zależy od tego, do jakiej grupy się zaliczają!. Wszyscy są lewicujący i kochający władzę!. Jedni zapatrzeni, w wiecznie żywe idee Marksa, drudzy w oko masońskie, na awersie banknotu dolarowego!. Najdokuczliwsi, najpodlejsi i krwiożerczy, ci wypluci do Polski przez Stalina!. Mają na sumieniu setki tysięcy polskich ofiar!. Lista tych ofiar, ciągle rośnie!. Włącznie z ofiarami zamachu smoleńskiego i tych seryjnego samobójcy!. Ci zdobywają wpływy siłą i rabunkiem!. Drudzy, miłośnicy Ameryki i dolara, przejmują Polskę pętlą zadłużeń i spekulacji!. Oni chcą władzy, przez wykupienie i zniewolenie społeczeństwa!. Pierwsi kochają Putina, drudzy Rothschilda!. Żadni, nie kochają nas!...Wielu udawało znakomitych Polaków, prywatnie nami gardząc i zwalczając!. Przypomnę tylko tych najzacniejszych!. Tuwim, Miłosz, Szymborska, Geremek, Kuroń i z przeciwnego bieguna kard. Macharski!. Jest ich mrowie, Penderecki, Kondrat, Stuhr, Rodowicz, Kayah, Petru, Korwin, Kopacz, Tusk, Wałęsa, Nycz i tysiące innych. W większości wywindowani na małe i duże świeczniki!. To ich cecha, ambicja wejścia na świecznik!. Z tych ludzi wyciekała nienawiść do nas, przy każdej dobrej okazji!. Odrazę w nich budzi, skrywany i ten obnoszony katolicyzm!. Nasz patriotyzm i nacjonalizm!. Nasz antysemityzm i przywiązanie do tradycji!. Nasza duma i prostolinijność!....

Vote up!
2
Vote down!
0
#1505863

Witaj

 

Jak sądzisz, czy dziesięciu ogolonych na łysą pałę szubrawców, tak, jak to robiło AK za okupacji zmieniłoby ich histerię?

Ja bym bierny nie był.

 

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1505814

Chyba jestem za... widok ogolonych zdrajców byłby naprawdę czymś znaczącym...:)

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505822

By zapanowała Sprawiedliwość

Zło trzeba zlikwidować w całości

Miejmy trochę wyrozumiałości

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1505818

Wiem, że działania musza być wywazone. Oni tylko czekaja na jakies potknięcie, które wykorzystaja do bólu. Rozumiem dypolomację i ostrożność rządu. Rozzumiem dazenie do przeczekania, ale 26 lat manipulacji może dac złe owoce. Stą chyba trzeba zareagować. Może nie rząd i prezydent od razu, ale my Polacy? Chyba nadszeddł czas. Wiosna bedzie nasza:)

Pozdrawiam

 

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505823

trzeba z tym koniecznie coś zrobić, bo nie można czekać aż stanie sie coś złego, trzeba zapobiegaćc i przeciwdziałać, zgodnie z zasadą "mądry Polak przed szkodą"!!!

 

http://www.gazeta.policja.pl/997/archiwum-1/2011/numer-75-062011/66545,Polskie-prawo-karne-wobec-uporczywego-nekania-innej-osoby-stalkingu.html

Przepisy dotyczące uporczywego nękania innej osoby (stalkingu)

6 czerwca 2011 r. w polskim systemie prawnym pojawiło się nowe przestępstwo: tzw. stalking, definiowane jako uporczywe nękanie lub wzbudzanie uzasadnionego okolicznościami poczucia zagrożenia lub istotne naruszenie prywatności innej osoby lub osoby jej najbliższej. Wprowadziła je ustawa z 25 lutego 2011 r. o zmianie ustawy Kodeks karny, ogłoszona 5 kwietnia 2011 r. w Dzienniku Ustaw nr 72, pod pozycją 381.

Nakłanianie do popełnienia przestępstwa

Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.

§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.

§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.

Vote up!
9
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1505826

Dziękuje za przytoczenie tych paragrafów. Sądzę, że są idealne w tej sytuacji, ale chyba są jeszcze dotyczące działanosci zabronionej w obszarze przestepstwa wobec Rzeczypospolitej i majestatu prezydenta.

Pozdrawiam 

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505836

Choć patrząc na to z drugiej strony, UE i same Niemcy będą wiosną mieli swój z imigrantami problem,
i sprawy polskie nie będą w ich polu zainteresowań. Od początku roku przybyło już 46.200 ,i to zimą.
http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.php

Vote up!
7
Vote down!
0

zza winkla

#1505829

Rząd czyni ustawę by móc zamiatać

My zablokować by nie mogli latać

Ci którym Polska śmierdzi , choć się pchają

Bo od niej ratunek wszelki dostają

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1505866

Lewackie me(n)dia od zawsze były i będą a ntypolskie...w końcu sponsorami ich sa obcy. Ale myślę,że rząd i prezydent powinni wezwać Polaków do masowych manifestacji przeciw KOD-zistom, bo czują sie coraz bardziej bezkarni. 100 tysięcy ludzi na ulicach Warszawy uspokoi na zawsze  tę hucpiarska sitwe. Pamiętacie marsze w obrnonie TV Trwam...? Wtedy w dusznym klimacie III RO, beczelności Po i chamstwa Tuska się udało - a dziś? Nie czekajmy teraz - bo ani rząd ani prezydent tego sami nie załatwią...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1505831

Jestem za takim marszem poparcia dla Polski. Są już Komitety Obrony Polski, są Kluby Gazety Polskiej, są Solidarni2010 i sa nardowcy i kibice oraz wiele oragnaizacji i rozporoszonych Polaków z patriotycznym sercem.

Taki jeden masowy marsz w najblizszym czasie by sie przydał. Z udziałem Wegrów, Słowaków, Czechów, Chrowatów (choć nam dzisiej w piłce ręcznej dali popalić niestety) i innych. 

Tylko miałbym apel. Taki marsz musiałby sie odbyć z dalego od np. marszu KOD. Nie możemy dać się sprowokować. 

I jeszcze jeden problem... Czy nasze środowisko stać na wspólne działanie? Dobro Polski tego wymaga, ale czy Gazeta Polska jest w stanie dogadac się z narodowcami? I jeszcze wiele innych animozji. Marsze Niepodległości pokazały, że Polacy potrafią się zjednoczyć, chcocia i tu były animzje GP-Narodowcy. 

Chyba trzeba spróbować. 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505839

Uważam, że musi i dojdzie do zwarcia. Ludek "gorszego sortu", jak siebie sami nazywają, bardzo do tego dązy. I nie należy im tego odmawiać, trzeba tylko to przeprowadzić na swoich warunkach.

Pozdrawiam.   

Vote up!
1
Vote down!
0

ess

#1505857

Za co bierze pieniądze Biuro Bezpieczeństwa Narodowego?

Manifestacje, wystąpienia, akcje, publikacje - TAK , ale w granicach prawa. Jeżeli obecne instytucje państwowe są nieskuteczne w obronie Państwa, to musi powstać nowy system samobronny.

Każde kłamstwo, pomówienie publiczne, złośliwa opinia w mediach niezgodna z prawdą - powinny być ripostowane, osądzane i karane. Karani powinni być konkretni ludzie za udowodnione przestępstwa. KODziarze nie poprzestaną na dotyczasowych metodach walki i będą ewoluować w swoich działaniach do terroryzmu.  Już są tego pierwsze oznaki...

Vote up!
5
Vote down!
0

RAK

#1505843