Prezes NIK Marian Banaś, czyli PiS-u problem wagi państwowej

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

Nie pierwszy to raz służby PR PiS starają się zamieść pod dywan aferę z udziałem PiS-owskich aferzystów poprzez skupienie uwagi społeczeństwa na mniej istotnych elementach danej afery.

Przykładem tego może być afera z Marszałkiem Kuchcińskim, gdzie całą moc tej afery skierowano na „Air Kuchciński”, wykorzystanie samolotów rządowych do przewożenia osób postronnych w tym rodziny pana marszałka. Równocześnie starannie ukrywano aferę podkarpacką, w której zgodnie z zeznaniami agenta CBA, (który wykrył tę aferę i za jej wykrycie został wyrzucony z pracy zaś z kasy pancernej wykradziono materiały, jakie w tej sprawie zdobył) „osoba łudząco podobna do marszałka Kuchcińskiego” w przybytkach braci R została nagrana w trakcie uprawiania seksu z nieletnią ukraińską prostytutką. Bo „Air Kuchciński” to „płotka” a takie nagrania w rękach obcych służb, przy pozostawieniu obecnie posła Kuchcińskiego na stanowisku decyzyjnym może prowadzić do wymuszeń na nim określonych zachowań, oczywiście korzystnych dla tych, których dane służby reprezentują. W tym momencie z przecieków prasowych wiemy, że nagrania różnych eksponowanych osób dokonane w przybytkach braci R. znajdują się na Ukrainie? Jakie inne służby są w ich posiadaniu niestety nie wiemy. To jest teorie dość precyzyjnie wyjaśniająca, dlaczego mimo iż w poprzednim sejmie stanowisko marszałka dla PiS było całkowicie do obrony, marszałka zdymisjonowano, zaś mimo obietnicy przywrócenia go na to stanowisko, przy wysokiej wygranej w wyborach do sejmu (którą uzyskał) poseł Kuchciński marszałkiem jednak nie został.

Analogicznie, aferę Banasia służby PR PiS oraz usłużne dla nich media i trolle próbują sprowadzić do niedopełnienia obowiązków podatkowych, do zaniżania wartości świadczeń za wynajem kamienicy osobom powiązanym ze światkiem przestępczym. Nawet dla działań kuplerskich czyli ułatwiania uprawiania nierządu osobom obcym znajdzie się usprawiedliwienie. To wszystko jest bezpieczną dla władzy przysłowiową „płotką” i o tych sprawach można mówić, pisać bez utraty poparcia wśród elektoratu. Iluż z nas zapyta się, czy nie zdarzyło się tobie, choćby myśl, by poprzez obniżenie wartości transakcji zaoszczędzić na podatku? No cóż, aż tak praworządni to nie jesteśmy, by takie czyny nas bulwersowały. Również niewielkie oddziaływanie społeczne będzie miało to, jak pan Banaś wchodził w posiadanie różnych nieruchomości, czyli wypracowana w PiS metoda, bezdomny dał mi samochody, po tym zmarł, czy też żołnierz AK podarował mi kamienicę w zamian za dożywotną rentę, po czym zmarł, przy nicości naszej klasy politycznej, przy różnych przekrętach dokonywanych przez posłów już Polaków nie zbulwersuje.

Tyle, że sprawa Banasia poza wstydem, ze wybrano człowieka umoczonego w mafię VAT gdy propaganda PiS kreowała go na zwalczającego tę mafię. To pod jego skrzydłami w ministerstwie Finansów osoby powołane do wykrywania mafii VAT okazali się uczestnikami tego procederu. A po wykryciu afery ministerstwo rozciągnęło płaszcz ochronny nad tymi ludźmi w formie rozwiązania umowy o pracę tak by odchodząc zachowały wszelkie przywileje, w tym odprawy jakie by im się "należały", Co ciekawe, nadal istnieje nuta propagandowa PiS próbująca kreować Banasia na ofiarę zemsty mafii VAT.

Afera Banasia pokazuje upadek naszych służb kontrolnych pod zarządem ułaskawionego Mariusza Kamińskiego, czyli CBA oraz prokuratury Zbigniewa Ziobro, coraz częściej określanego „mr. Zero”.

Nie jest problemem to, że w zasadzie Marian Banaś na swym stanowisku jest poza zasięgiem PIS. Jarosław Kaczyński wraz z całym PIS stoi w roli petenta upraszającego „pana” Banasia o odrobinę honoru i rezygnację ze stanowiska, ale czy wśród polityków PiS honor jest czymś osiągalnym*? Ostatnio w prasie przewija się pomysł, by zmienić prawo, ale czy PiS nie pamięta sromotnej klęski ze zmianą wieku emerytalnego dla prawników, które m.in. miało usunąć panią Małgorzatę Gersdorf a teraz sami musieli to prawo podeptać by powołać 67-latków. Prawo tworzone dla zdławiania indywidualnego "pożaru" nie jest dobrym prawem, jak również prawo nie działa wstecz, szanowni „geniusze” PiS. Człowiek jest istotą omylną, ma prawo popełniać błędy. Ale drugi raz wystawiać tyłek, na baty, które już raz się dostało? To już błąd niewybaczalny.

Problemem Polski jest upadek służb kontrolnych państwa, czyli CBA i prokuratury. To one powinny prześwietlić kandydata na „nieusuwalne” stanowisko zanim na to stanowisko nie zostanie powołany, by później takiego wstydu nie było. Tyle, że służby te w rękach polityków PiS służą do szukania haków na przeciwników politycznych, a nie do tego, do czego zostały powołane.

Afera Banasia wypłynęła tuż przed wyborami i PiS skrupulatnie ją schował pod dywan przedłużając badanie oświadczeń p. Banasia poza wybory, dowód na działalność CBA w interesie PIS. Dziś o wynikach tych badań mówi się "porażające". Czyli już wtedy było wiadome, że Banas to mina dla PiS, a służby, które z natury winny być apolityczne działają dla ochrony aferzystów partii rządzącej.

Tajemnicą poliszynela, nie raz pośrednio ujawnianą społeczeństwu, choćby w zeznaniach agenta CBA, który wykrył aferę podkarpacką, jest fakt iż służby te zajęte są szukaniem haków na przeciwników politycznych a nie wykonywaniem czynności, do których zostały powołane. I właśnie to jest przyczyną, że Banaś mógł zostać powołany na stanowisko „nieusuwalne” a dziś PiS nie wie jak z tego wybrnąć.

Nie istotne jest, że Banaś jest człowiekiem, który starał się ominąć podatki, będąc równocześnie człowiekiem na stanowisku mającym w obowiązku pilnowania ich płacenia przez Polaków. Nie istotne jest, że to człowiek współpracujący ze światkiem przestępczym. To problem Banasia. Za to istotnym dla Polski jest fakt iż Banaś to lustro upadku służb, których „deformę” prowadzi PiS. To obraz tego, że „deforma sądownictwa” prowadzona przez PiS ukierunkowana jest nie na naprawę sądownictwa a na krycie i zamiatanie pod dywan przekrętów ludzi dzisiejszej władzy.

Dla niedowiarków warto przypomnieć, że za rządów PiS średni czas rozstrzygnięcia sporów sądowych znacząco wzrósł, więc nie mówmy, że „deforma” miała służyć Polakom. Służby pod „deformą” PiS stały się służbami partyjnymi służącymi ochronie interesów tej partii, nie zaś całego społeczeństwa.

 

***********

*) Jarosław Kaczyński nie uregulował rozliczeń z biznesmenem z Austrii, to biznesmena odesłano do prokuratury, która tak jest sparaliżowana przez Zbigniewa Ziobro, że nawet w tej sprawie przesłuchać Jarosława Kaczyńskiego się nie odważyła.

Gdy za czasów ministra Zbigniewa Ćwiąkalskiego osoba skazana za morderstwo na Krzysztofie Olewniku popełniła samobójstwo, Ziobro naciskał by minister sprawiedliwości podał się do dymisji. Za „Mr Zero” w więzieniach popełniło „samobójstwo” więcej osób, w tym jedna powiesiła się na leżąco, wśród bliskich jego współpracowników powstało gniazdo trolli internetowych, minister „Zero” nie czuje się w obowiązku podać się do dymisji. Honor wśród polityków PiS to byt nieistniejący, to takie „mzimu” dla dziś rządzących nami polityków. On stoi na straży, by sędziów wyrokujących niezgodnie z wolą PiS szybko stanowisk pozbawić. Zawsze można powiedzieć, że wykrycie mafii VAT, której uczestnikami są pracownicy, powołani przez Banasia, do wykrywa mafii VAT to atak na „uczciwą, bo przecież PiS-owską Mafię Vat-owską. Czy naprawdę miał rację Kurski mówiąc o narodzie głupim, co wszystko kupi?

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.7 (głosów:12)

Komentarze

Problemem wagi państwowej na dziś jest to że takie dziennikarskie wszy jak Kittel czy ty jeszcze chodzą po wolności
I gdybyś się po stokroć zesrał to będziesz wył do usranej śmierci widząc że PIS rządzi i będzie rządził.
Twoje przemyślenia wsadź w jelito grube ruszkiewiczowi i swojemu tuskowi POyebowi
A teraz Leonkowe gnidy jednym głosem !!!!!!
Pan Prezes Jarosław Kaczyński  jest THE BEST i Jego partia też

 

 

Bujaj sie onuco

Bujaj

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1610573

Przybyłem, zawyłem i będę wył, a to ostatnie wycie to całkiem niedługa przyszłość. Widzisz jak zmądrzał Joszko, jak potrafi kulturalnie rozmawiać, mój pełen szacunek, czas byś poszedł jego drogą a nie ciągle idiotę z siebie robił. Wybacz, że nie będę wychwalał "kryształa", wystarczy, że dzbany to robią. Co osobiste wybory, to przegrywa z kretesem z każdym. Jak twierdzi "morda" (nie jest to dla niej slowo obraźliwe) Pawłowicz, "zna ekspertyzy medyczne, które uzasadniają tezę, że po ukończeniu 65. roku życia człowiek powinien iść na emeryturę ze względu na pogarszający się stan zdrowia." Temu z pewnością ten stan zdrowia, szczególnie umysłowego się mocno pogorszył, Pawłowicz zresztą też. Przepchać przez wazelinę prawo iż po 65 roku życia prawnicy nie mogą być wybierany, ty tym prawem dostać w łeb, to rzeczywiście sztuka. Tak więc wyraźnym głosem trolliku, "mój ty krysztale czas na półkę muzealną". Co do trzymania, tego co lordowie angielscy określaną No 2, to wiem iż masz problemy, jak twierdzi medycyna częste kontakty męsko-męskie które uwielbiasz takimi problemami się kończą, ale nie jest to jakaś przypadłość powszechna, załatw to w wąskim gronie między tobą i twoim lekarzem.

A jeśli ci twoje onuce przeszkadzają, jest na to prosta metoda, uprać, tylko uprać onucę nie mózg, bo zdaje się, że jedyne co pierzesz, to swój mózg, bo ten sprany z jakiegokolwiek myślenia do poziomu starej szmaty.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610578

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1610579

Poważnie? To chyba ostrzy ołówki żurnalistom w Agorze... ;)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1610602

Mimo wszystko nie upraszczała bym aż tak, stwierdzając, że erekcyjny marszałek kuchta, czy burdel tatuś banasio et consortes nie stanowią problemu, bo moim zdaniem tacy jak oni są właśnie kwintesencją tego problemu!

Ale rzeczywiście zgadzam się, że patrząc na nasze wybory, posłów, czy senatorów namaszczonych przez naród polski, trudno się rzeczywiście dopatrzeć ludzi prawych, uczciwych i moralnych!

Czy oni rzeczywiście odzwierciedlają społeczeństwo?

Czy my "zwykli Polacy" też jesteśmy tacy nikczemnie skundleni jak "jelity władzy"?

Nie sądzę i stanę w obronie "zwykłych Polaków" uważając, że cytując za wieszczem "... plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi ..."! Dlaczego tak uważam, bo mam wiele kontaktów z ludźmi - "zwykłymi Polakami" takimi jak ja, a oni zachowują się przyzwoicie, są mili, uczynni, są często altruistami, stać ich na bezinteresowną pomoc dla potrzebujących, angażują się jako wolontariusze działając dla wspólnego dobra itd.I chociaż nie mają wielkich majątków i nie zajmują eksponowanych stanowisk, to niewątpliwie zasługują na miano ludzi, Polaków, patriotów - w przeciwieństwie do chamelit, o których wspomniano powyżej!

Wiele osób uważa, że na czele narodu polskiego stoją ludzie z przypadku, często pazerni, samolubni, nieuczciwi, pozbawieni cech właściwych prawdziwym, charyzmatycznym przywódcom, lanserzy i karierowicze itd., a to tylko bardzo lekkie i subtelne określenia, nie oddające skali problemu!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Tantum nudam veritatem

#1610584

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1610587

rzeczywiście jest wielu wspaniałych i mądrych ludzi, ale wybrać aferzystę jak Kuchciński i to z taką przewagą? Wybrać szydło do PE, gdy ona o tym pojęcia nie ma. Zajmuje miejsce, które mógłby zająć ktoś, kto potrafiłby objąć stanowisko będąc jedynym kandydatem na nie i działać dla Polski. Niestety jako społeczeństwo dajemy sobie prać mózgi. Tuż przed wyborami byłem w okręgu, z którego kandydował do senatu odpowiedzialny za aferę Skok, Bierecki. Ludzie o jego przekrętach nic nie wiedzieli, i później idzie taki, co nic nie słyszał,nic nie widział i głosuje. A potem dziwimy się, że aferzyści latami w sejmie, senacie nas reprezentują.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610600

Jak to z Leonkiem? Dlaczego ukryliście portal przed komornikiem? Ty, POWSInogo chcesz pisać o uczciwości innych? Zajrzyj do własnego gniazda, złodziejaszku.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1610601

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tekst o upadku upartyjnionych służb, o ich nieudolności, o zajmowaniu się nie tym, do czego powołane a ty o kredeczkach piszesz, może następnym razem o plastelince napiszę, będzie w sam raz na twój poziom. A może alfabet łaciński zbyt trudny, bo jak już tu pokazałeś cyrylica ci bliższa? 

Popatrz mądrzy ludzie tu potrafili napisać kilka słów w temacie tekstu, a tylko ty i zawiedzony jakoś tego nie załapaliście. Argumenty poraziły, czy też rozumku nie stało? Ale jak na trolla ten wysiłek intelektualny na 3=, na zachętę, można ocenić. Starasz się dziecię, starasz ale najpierw tekst trzeba przeczytać, potem zrozumieć a potem wypowiadać się w temacie tekstu, nawet jeśli bardzo cię temperowanie ołóweczków interesuje. A jeśli tekst przerasta możliwości intelektualne, to lepiej milczeć niż zrobić z siebie durnia, jak właśnie tu to zrobiłeś.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610613

Jesteś zatem jeszcze głupszy, niż myślałem. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1610620

a to wyznacza twój poziom umysłowy, Jak człowiek na tekst o polityce pisze o temperowaniu ołówków to chyba już wystawił sobie odpowiedni certyfikat, poziom zawiedzonego, co na każdy tekst wypisuje jak to go spracowana na nocnej zmianie część ciała boli i jaką to kremik ulgę przynosi, bo o niczym innym rano napisać nie potrafi. Nie tobie określać jaki jest poziom mojego tekstu, bo trzy komentarze napisałeś i w żadnym do argumentów tekstu odnieść się nie potrafiłeś. Mądry człowiek wie, jak dużo wiedzy ma jeszcze do poznania, a głupiemu wydaje się, że to jemu nauczać innych pora. 

Sam widzisz,wpadasz pod tekst jak troll, ośmieszysz się głupimi komentarzami i śmiech cię pogoni, jak to niedawno  wielonikowcowi Tezeuszowi/Wandzie W./Dziennikarzowi obywatelskiemu na polskim portalu się przydarzyło. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610623

nienawiścią do Polski? Weź się rozbiegnij i w mur kremlowski..... Albo lepiej nie. Masz tak mocno zakuty łeb, że jeszcze zabytek uszkodzisz. A to w końcu pomnik kultury. Nasi, jako jedyni, stacjonowali na Kremlu przez dwa lata. ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1610636

"Masz tak mocno zakuty łeb", "Stek wymysłów podlanych ruską", to wszystko co twój pustostan wymyślić potrafi? 

Dziś mam ubaw, zawiedzony po sobotniej imprezie zadek kremikami leczy, Tezeusz od czerwonego to już oczy utracił, rynsztokowym bełkotem zieje, sam nie wie jaki epitet ma wymyślić, a ty, kolejny komentarz wypełniony pustosłowiem piszesz. Pięknie trolle zaorane. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610649

Czerwony śmieciu co liże dupsko Putinowi wypier.... stąd do swoich i liż dupsko Ruszczyńskiemu cieciu od siedmiu boleści. Tutaj jesteś tylko czerwonym śmieciem won !!!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1610627

A twoja kultura osobista to skąd..... wyniosłeś z domu, czy to efekt przebywania w takiej społeczności co ludzie są dla nich śmiecie, a zwłaszcza ci co nie myślą jak PiS.

Wy pisowcy chcecie zastępować Pana Boga i decydować kto jest dobry a kto czerwona onuca sprzedawczyk, agencior kacapski, a jak w twoim przypadku nazywasz człowieka śmieciem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1610637

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

to kultura rodem z podrzędnej speluny, taki na argumenty nie odpowie, bo skąd miałby ten orzeszek pałętający się bo bezbrzeżnych przestrzeniach mózgoczaszki, on nawet nie potrafi pojąć iż to on jest tu gościem a nie ja. Tutejsze bagienko kilku takich bezmózgów przechowuje, wylecieli z portali polskich i tu furorę robi przy pomocy wielonikowców, jak zawiedzony, stawiających im po kilka 5* a innym pały. To taki świat równoległy, oni sami siebie nazywają "polakami" a innych tu zestaw hasełek jest tak samo ograniczony jak ich inteligencja.

Nic tak nie boli troll jak śmiech. Tezeusz ostatnio wpadł na Neon pod nowym nickiem i pogoniono go śmiechem, teraz wyje, bo cóż innego trollik potrafi. Ale trzeba powiedzieć, że śmiech jest skuteczną bronią, bo widać jak długo trolla boli, ile jadu w nim wywołuje. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610646

Tutejsze bagienko
W tutejszym bagienku
Tutejsze bagienko
W tutejszym bagienku
Tutejsze bagienko
W tutejszym bagienku

Powiedz idioto, jak długo będziesz ten portal obrażał, będąc tu tylko gościem.Też w domu robisz tak samo
Jak długo
Czy ty tak zwyczajnie nie potrafisz stąd odejść , nadal masz zamiar jątrzyć obsmarowywać stara łajzo wszystko i wszystkich
Czy właściciel Gawrion wie że dzieje się tobie krzywda w BAGIENKU.
Może trzeba ci 1 pomocy udzielić.Psychiatrycznej pomocy,
Spadaj raz na zawsze z tego bagienka

Kim ty frajerze jestes?
Kim

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1610655

Nigdy nie nazwałem tego portalu bagienkiem, bo wielu tu ludzi sensownie piszących. Bagienkiem jest kilku wyrzuconych z polskiego portalu Neon, którzy tworzą tu grupkę stale zaorujących się trolli, pałują z kilku nicków, jak np. ty to robisz. Nikt kulturalny nie będzie patrzył jak toll nad kobietą się znęca. To ta grupka powoduje, że z portalu odchodzą ludzie myślący, że praktycznie tu można wejść, gdy chce się trolla zaorać, albo z kimś pokłócić. Masz tu takich co w karczemnym języku się porozumiewają, tych co poza wyzwiskami niczego logicznego nie napiszą. Gdyby portal już dawno pogonił takich, popatrz jak zbawienne dla Jozio z Londynu był półroczny ban (całkiem przyjemny dziś facet na Neon, trzyma poziom dyskusji) to byłby to całkiem miły portal. Ale decydują właściciele, chcą mieć tu dalej kilku co  z portalu robią bagno ich sprawa i ich efekty. Gdy postąpią jak zrobiliśmy na Neon, to zaraz atmosfera się poprawi i ludziom będzie się milej rozmawiało. Bo kto chce pisać, gdy w odpowiedzi czyta jak to sobotniej imprezie musisz kremików do d...szukać? Twój ból i twoja sprawa, nie musisz się tym chwalić.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610657

TAK CIEBIE ŚMIECIU POD TWOIMI WYPOCINAMI NA NEON24 OCENIONO !!!

cyat:

"autor

Szalenie oryginalna to notka, a właściwie uniwersalna.
Cofamy się w czasie o kilka lat w miejsce nazwiska Banaś wpisujemy Gawłowski, w miejsce nazwiska Kaczyński wpisujemy Tusk i notkę mamy gotową.
Tematyka identyczna
Gdyby Banaś był z PO, "gwiazdorzył" jako ekspert w TVN24, wymachiwał konstytucją, palił znicze za kastą i nie zalazł za skórę złogom WSI i POvat-owskiej mafii, to nawet pies z kulawą nogą by się nim nie zainteresował.
Ale zapisano w Kodeksie Neumanna - nie jesteś nasz, masz problem.
Akcja TVN na Banasia (i tu na portalu) tylko upewnia mnie ,że musi być wyjątkowo dobry w swoim fachu. Jako szef NIK będzie bardzo skuteczny bo inaczej by tej histerii nie rozpętali.Boją się go wyjątkowo bo wiedzą ,że wyjdzie na światło dzienne masę spraw.I żadne dodane tu kolejne fejki tego zmienić nie mogą
Tak niestety wygląda prawda

Jako że dałem 1* to proszę blogera o zakwalifikowanie mnie do grupy ORMO

Jozio z Londynu.."

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1610645

Człowiek, który nawet z niepoprawnych został wyrzucony (półroczny ban). Powrócił na Neon i zachowuje się poprawnie, stąd jest tolerowany, ale jego opinię podawać jako wyznacznik oceny? Nie poniżaj aż tak inteligencji tutejszych blogerów. Naprawdę tylko nieliczni to Kurskiego naród głupi. Teraz już wzniosłeś się na wyżyny, że nawet trolle się z ciebie śmieją. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610648

Kłamiesz cieciu czerwony !! kłamiesz jak zwykle komuchu to tylko potrafisz nikt nigdy z Niepoprawnych mnie nie wyrzucał. niech admin tego portalu to tobie potwierdzi kretynie ! Redaguj antypolski NEon24 szkaluj dalej Polskę może wreszcie słuzby dobiorą się do twojej czerwonej dupy !

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1610650

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

już ci oczy czerwonym zmroczyło. Czy ja pisałem rynsztokojęzyczny o tobie, że to ciebie wyrzucono? Idź wypij szklankę zimnej wody, może się po Poznaniu przespaceruj, uwielbiam to miasto. Przetrzyj oczy i zobacz o kim to. Ja zwykłem pisać prawdę. Mówimy o tym, którego komentarz przytoczyłeś. Jak się z takich "ęteligentów" nie śmiać, o kilku zdań ze zrozumieniem przeczytać nie potrafią? Po prostu ubaw po pachy. Zacznij myśleć, bo nie tylko z Neonu cię śmiechem pogonią ale nawet stąd.

I co zrobisz, niezdecydowany, czy ty facet, Tezeusz, czy kobitka, Wanda Warska. Podjąłeś już decyzję?

Wiją się trolliki wiją, a śmiech za nimi goni.

Fraszka na trolla

Zanim wybrzmiał poranny chorał,
Chłop trolla pługiem zaorał :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610652

ta się od tego zmieni? Idź i ogłoś jeszcze, że Leonek ma dużą klikalność, a Rycho nie wyjechał na Zachód jako agent. Śmiało! Musisz jeszcze 999 razy tak napisać. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1610659

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ten sam tekst, czy to mój, czy to Huskyego, czy kogoś innego idzie na dwa portale. Tam jest dyskusja, tam jest ścieranie się poglądów, wiele komentarzy, a tu co? Wpadnie trollik oznajmiając wszystkim  że po sobotniej imprezie kremik potrzebuje, wpadnie drugi będzie o temperowaniu ołówków plótł, Zero dyskusji, zero argumentów. Bardzo się mylę? Póki portal trolli nie utemperuje póty będzie miejscem gdzie kobiety się wyzywa, gdzie idioci popisują się, który z nich głupszy. Ludzie odchodzą, i czarów nad tym nie ma.

Porównaj sobie choćby to:

https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-cala-dobe

z tym:

https://antykomunista.neon24.pl/post/151860,cala-prawda-cala-dobe

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610662

jakby twoja najbliższa rodzina siadła do kompa, to w dwie godziny masz normę tygodniową.;)

Ps.: a jak chcesz zakończyć popisy idiotów na Np to zlikwiduj swoje konto. :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1610663

klikalność powiadasz, gdy na Neon tekst uzyskuje 40 komentarzy a tu 3? Zaoraliście tutejszy portal, jesteście odpowiedzialni za obniżanie jego wartości. Popatrz jak zawiedzony zwis czerwony wyje, nie wiadomo, czy mu kremik nie pomógł i ma boleści, czy po prostu macha rączkami i nóżkami jak dziecię zawieszone w powietrzu. Widzisz, jeden dzień, gdy miałem trochę wolnego i trzy trolle zaorane. W rozpaczy zawiedzony zwis czerwony po teksty sprzed ponad 10 lat sięga. Tyle ma. 

Idź może spać, jutro jest też dzień będziesz mógł znowu się samozaorać.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610681

litwaka Ruskieviciusa wspartego blagierem Sedesem czy też tobą. Zachowujecie się jak baby w maglu i nie dziw się, ze poza oparowym szambem jesteś zerem. Ot, symbol upierdliwego przygłupa. Więc daruj sobie te wszystkie wypisy, które tak naprawdę czytasz ty i mało kto inny. Poza garstką oszołomów leonkowych, którzy wrzawę robią. Jesteś głupi. I tyle.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1610682

które możliwe, że jeszcze ci zostały. Tu masz naparzanie, tu masz "geniusi" jak zawiedzony co zaorany jeszcze Huskyego zaoruje. Już Husky zrozumiał, że tekstem swym zrobił z siebie idiotę, reaguje na niego alergicznie ale "geniuś" "zawiedzony zwis czerwony" co kremiku do zaleczenia ran przy uzyskanych nocnej pracy potrzebuje nadal go ośmiesza. Czy może być większy idiota? Powiedz mi, czy normalny heteroseksualny facet ciągle o bólu d.., mówi? Nie wierzę, że zawiedzonyy ma chroniczne hemoroidy, raczej "zawód", który Husky na zdjęciach prezentował uprawia.

Naparzanki słowne są tu, na portalu polskim Neon masz dyskusję, prawda, że często ostrzejszą, że czasem nawet gorącą, ale popatrz ile tam komentarzy, a tu? Albo napad trolli albo po kilka komentarzy. Jak widziałeś pokazałem ci nie tekst swój a tekst Huskyego, masz stosunek komentarzy, na ten moment 57:3, to więcej niż sukces Szydło, bo ta tylko 27:1. Mówiąc dosadnie właściciele portalu dali władzę w ręce czytelników myśląc iż będą to czytelnicy a nie wyrzuceni z innych portali trolle, a wy tworząc sobie po kilka nicków (zawiedzony) pałując jednych a promując siebie by rangi uzyskać, posługując się językiem rynsztokowym, wyzywając kobiety, jak to ty masz w zwyczaju, mówiąc dosadnie rozpierniczyliście ten portal. Tak Hamptusiu to dzieło waszej "wielkiej kultury i rynsztokowego języka". Policz ilu tu ludzi zabiera głos, myślę, że jak onuce, bo tu ten rodzaj skarpetek ma tu wzięcie zdejmiesz, to palców ci starczy. Moje gratulacje i uznanie dla waszej kreciej roboty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610685

z Australii i mówi, żeś już tak głęboko w glebę się zaorał, że ci na antypodach dupa wystaje. Pisz więcej, pracuj nad stylem... Może za dwa lata rzucę okiem na twoje wypociny. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1610686

argumentów brak, no ale co od zaoranego trolla wymagać. Proszę kolejny tekst:

na portalu niszczonym przez trolle

https://niepoprawni.pl/blog/35stan/marian-banas-czlowiek-zagadka

i na portalu polskim

https://stan35.neon24.pl/post/151850,marian-banas-czlowiek-zagadka

łap się brzytwy, opowiadaj o Australii tyle ci zostało, zaorany jak Tezeusz, jak zawiedzony. Jesteście internetowym pośmiewiskiem i żadne bredzenie wam nie pomoże. Argumenty Hamptusiu to twoja pięta Achillesowa. Tak trolliku. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1610687

Idź napisz coś jeszcze. Niech wnuki zobaczą, że dziadzius na stare lata ma fiksum-dyrdum.

Ps. Mam  nadzieję, że wnuki po polsku poradzą sobie. ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1610689

A tak się rozmawia z analfabetami,szmbonurkami i złodziejami cudzych tekstów.Potomkami sowieckiej dziczy podające się za dziennikarzy społecznych.

Tak się rozmawia z tymi co mają wyprostowane zwoje mózgowe. I  takim co uważa że wyżej dupę ma niż sra.

A to tylko z twojego bloga @Faral ,więc nie plagiat trollu.

Widzisz tu klamstwo?

 

Palancie , czy prawda jest to co napisała ci Rebeliantka blogerka Neon24.pl :

Szyderca,fałszywiec,manipulant,spamer,stalinowiec,KGB-ista,maglarz,donosiciel,zawodowy pracz mózgów,brudas 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1610664