Kim są zdrajcy Polski ? komu zależy na destabilizacji kraju. Czas na konkretne działanie

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Od dłuższego już okresu czasu, jak pokazują media prawicowe, obserwujemy próbę dokonania, głównie przez opozycję, destabilizacji Polski oraz obniżenia jej autorytetu na arenie międzynarodowej.

Komu tak naprawdę i po co zależy na destabilizacji Polski i podważeniu jej autorytetu na arenie międzynarodowej zadaje sobie pytanie wielu ludzi w Polsce ? Komu zależy na podważeniu wiarygodności Polski w oczach jej sojuszników z NATO i USA ? Komu zatem w konsekwencji zależy na osłabieniu potencjału obronnego Polski. Takie i wiele innych pytań zadają sobie obecnie stratedzy zajmujący się sprawami bezpieczeństwa naszego kraju. Jakim grupom społecznym i politycznym będzie na rękę podważenie wiarygodności Polski jako kraju stabilnego leżącego w centrum Europy, członka NATO i UE.

Nie ma w i strategi tzw "czystych przypadków" to wszystko co widzimy i obserwujemy to według niektórych mediów oraz specjalistów z dziedziny wojny psychologicznej jest czystą wręcz książkowa, zaplanowaną grą, która ma osiągnąć w przyszłości konkretne wyniki to nie tylko poprzez długofalowe działania tzw "wojny psychologicznej" i strategii polityczno - militarnej w zakresie osłabienia NATO i zwiększenia roli Rosji w Europie.

Długofalowe zaplanowane działanie Rosji i Putina w tym zakresie świat obserwuje od dawna. Podobny polityczny scenariusz, który widzimy w Polsce już obserwowaliśmy na Ukrainie.

Media Rosyjskie i uzależnione od nich media Ukraińskie podważały wówczas, jak pamiętamy wiarygodność działań politycznych nowej władzy, która ukonstytuowała się Ukrainie po zwycięskich wyborach. Pro- rosyjskie media wówczas głośno publikowały dane twierdząc iż nowa władza jest nieskuteczna, niedemokratyczna, wybrana mniejszością itp., działania te miały pokazać i wywołać w Europie i świecie poczucie iż jakoby na Ukrainie powstała sytuacja niestabilnego "zawirowania" politycznego. Szybko ta oto sytuacja została przez Rosję wykorzystana gdzie pod pozorem zamaskowanych i zakonspirowanych działań siły zbrojne Rosji oraz powiązane z nimi agendy (nazywane przez innych separatystami) - militarnie uderzyli na Ukrainę odrywając i okupując części jej terytorium.


Analogiczną sytuację w trochę zmienionym scenariuszu politycznym obecnie, jak widać, obserwujemy obecnie w Polsce. Działania opozycji komunistycznej kierowane są obecnie na fałszowaniu historii i powrotu do komunistycznych tradycji narzuconej nam przez Rosję po 1945 roku w przedmiocie np. zmiany nazw ulic, marsze LGBT nie mające nic wspólnego z historią czy tradycjami narodowymi, uwielbienie Putina i jego agresywnych działań - to tylko niektóre z tych destrukcyjnych działań.

Niedawno w mediach prof. Andrzej Zybertowicz zastanawiał się, czy marsze KOD I UB ywateli RP to nie element wojny hybrydowej realizowanej przez Rosję. Został zwyzywany od pseudonaukowców i wyśmiany. Jednak "obrońcy demokracji" w Polsce, świadomie bądź nie, już realizują cele polityki Władimira Putina.

Po zaatakowaniu i okupacji Ukrainy Rosja sprzeciwia się wzmocnieniu wschodniej flanki NATO.
W Polsce ten cel jest realizowany m.in. poprzez wprowadzenie do debaty publicznej hasła bojkotu pobytu żołnierzy USA w Polsce . Banery z takimi wezwaniami pojawiały się, jak pamiętamy, na protestach tzw. obrońców demokracji.

Zdaniem Andrzeja Zybertowicza marsze KOD mogą być kolejnym posunięciem w wojnie hybrydowej.
Cytat : "Zatruwanie umysłów w ramach wojny hybrydowej jest dopuszczalne. I zastanawiałem się, obserwując marsz KOD w ostatnią sobotę, niezależnie od najlepszych intencji większości pewnie uczestników, czy to nie jest kolejne posunięcie w wojnie hybrydowej toczonej przez Moskwę " – mówił w mediach prof. Andrzej Zybertowicz.

Historia naszego kraju już widziała w przeszłości historycznej podobne scenariusze nienawiści i głupoty... i gdy "obudzili się wówczas się z letargu szaleńczej negacji do własnego kraju i narodu" niektórzy członkowie skrajnej wówczas opozycji II RP to zobaczyli Rosyjskie i Niemieckie czołgi na ulicach polskich miast.

Wówczas było już za późno na jakiekolwiek refleksje a walka narodowo - wyzwoleńcza kosztowała Polskę wiele milionów istnień ludzkich.

Zdrajców, terrorystów i tych co namawiają do wojny domowej aresztować i zamykać tam gdzie jest ich miejsce - w więzieniach. Tego domagają się młodzi patrioci z ONR,MW, klubów kibicowskich i wielu organizacji patriotycznych skupionych wokół maszu 11 listopada. A jak piszą na forach internetowych " Ich cierpliwość na demontaż kraju przez emerytów SB ckich z KODu, lewackich ugrupowań wraz z dewiantami z LGBT jest na ukończeniu "

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:10)

Komentarze

Rozumie pojecie tak jedno jak i drugie,ale dlaczego ustawodastwo polskie dopuszcza do marszu dewiantow pod plaszczykiem rownosci?Jakiej rownosci,czy zboczency w polsce sa scigani i opluwani na ulicy?Nie i nigdy nie byli oprocz wyjatkowych sytuacji za tzw komuny kiedy istniely oddzialy milicji obywatelskiej do walki z tzw obyczajowoscia.Wtedy to scigano pederastow lesbijki i i innych zboczencow seksualnych pomimo tego mieli oni nieformalne miejsca spotkan w kawianiaci i szaletach miejskich lub dworcowych,ktorych bylo duzo w kazdym miescie w polsce.Teraz maja swoje kluby nikt ich nie sciga za spotkania wiec po co marsze i usilowanie wprowadzania do zycia publicznego swoich wynaturzonych zachowan.Moze najwyzszy czas wprowadzic wszelkiej masci zakazy dla tego typu przedstawien ulicznych i nie tylko.Wiazanie wojny hybrydowej z dewiacja seksualna jest w pewnym tylko sensie uzasadnione ale sa to dwa rozne swiaty scierajace sie ze soba.Od tego typu zagadnien powinno byc prawodastwo polskie,ktore w sposob sprecyzowany okreslalo by normy zachowan i wypowiedzi nie tylko publicznych.Dotad dokad to nie nastapi bedziemy pisali blogi,komentarze a zycie i tak bedzie sie toczylo od dawna zaplanowanym torem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1608735

"Tezeusz:

(...) "Zdrajców, terrorystów i tych co namawiają do wojny domowej aresztować i zamykać tam gdzie jest ich miejsce - w więzieniach. Tego domagają się młodzi patrioci z ONR,MW, klubów kibicowskich i wielu organizacji patriotycznych skupionych wokół maszu 11 listopada. A jak piszą na forach internetowych " Ich cierpliwość na demontaż kraju przez emerytów SB ckich z KODu, lewackich ugrupowań wraz z dewiantami z LGBT jest na ukończeniu "

-----------------------------------------------------

I KTO będzie "wsadzał" zdrajców i terrorystów do więzień?

- A jeszcze ważniejsze pytanie: - KTO będzie ich sądził?

- Co się wyprawia w Polsce.. i jakie "wyroki" zapadają w tych "niezawisłych" i nietykalnych "sądach" - pokazuje codzienna rzeczywistość!
Wyraźnie widać iż wyroki zapadają w/g klucza politycznego - vide Barbara Poleszuk.. kapturowy sąd nad J.Pieczonką skazanym pol roku bezwzględnego więzienia.. A Jacek Międlar.. raper Stopa -etc.itd?

A ciąganie po sądach W.Gadowskiego.. Marcina Roli z "wRealu24.. a ostatnio zaszczuta przez złowrogi OMZRiK ukrywającego się Gawła (i "arabskiego lekarza") - p.Katarzyna Skrzypkowska - etc.etc.itd..
Z drugiej strony, mamy np. wyrok w sprawie J.Międlara który pozwał przed oblicze "sądu", obrzydliwą Martę Lempart - i.. wszystko jest jasne!

- Decyzja Dudy-Maliniaka o "uwaleniu" ustaw reformujących sądownictwo sprawiła iż mogły się zmienić szyldy i mogły nastąpić nic nie znaczące dla zwykłego obywatela, kosmetyczne  w gruncie rzeczy zmiany.
Oczywistym dziś jest iż sędziowska "kasta nadzwyczajnych ludzi" OSIĄGNĘŁA SWÓJ CEL! - Ponieważ w pierwszej kolejności, należało niedopuścić do ustawowych zmian, od których NIE BYŁOBY ODWROTU!

- I cel został osiągnięty! - Adrian Maliniak ZAWETOWAŁ to co trzeba i.. sądownicza kasta odetchnęła z ulgą..
Co społeczeństwu z jakichkolwiek "zmian", jeśli CI SAMI z "kasty" sędziowskiej którzy "sądzili" nas - i w/g "własnego uznania" i w/g własnego "widzimisię" wydawali kuriozalne wyroki, DALEJ nas "sądzą" i SĄDZIĆ BĘDĄ!

I to "ONI".. - ci obronieni przez Maliniaka BEZKARNI "władcy życia i śmierci", będą WSADZAĆ DO WIĘZIEŃ wszelakich zdrajców, terrorystów i niszczycieli Polski?? - Bedą wsadzać, ale patriotów i ludzi uczciwych i prawych..

PiS wiele zrobił od strony ekonomicznej i gospodarczej, ale w kwestii właśnie państwa PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI, państwo polskie jest zbyt słabe by wprowadzać jakiekolwiek mocniejsze zmiany.. zbyt słabe by walczyć z nawałą zdrajców, degeneratów, wynaturzeń wszelkiej maści.. - Z nawałą rozbestwionego (niemocą państwa) lewactwa.
Zawsze na końcu łańcucha wszelkich prób zmian, wszelkich poczynań i rządzących czy patriotycznej części społeczeństwa, będzie stała obroniona  przez Maliniaka  sędziowska "kasta nadzwyczajnych ludzi".

I dalej - dzięki temu - chodzimy (my.. zwykli obywatele) - i będziemy chodzić (do "sądów") - PO WYROK, a nie po SPRAWIEDLIWOŚĆ!

Słusznie prawisz.. walczyć trzeba - i to zdecydowanie! - Ale.. zmian w wymiarze sprawiedliwości domagała się (i domaga) od rządzących (od 2015 roku) przytłaczająca część społeczeństwa, a "jaki jest koń, każdy widzi"..

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1608740

"Niedawno w mediach prof. Andrzej Zybertowicz zastanawiał się, czy marsze KOD I UB ywateli RP to nie element wojny hybrydowej realizowanej przez Rosję."

To duży błąd, upatrywać tylko  w Rosji wroga polskiej państwowości a tak czynią niektórzy politycy, politolodzy czy autorzy książek na ten temat.

Tak jak przed II WŚ współdziałały ze sobą przeciw Polsce ZSRR(Rosja) i Niemcy, tak też jest i obecnie o czym przekonaliśmy się dobitnie podczas polityki resetu USA-Rosja, skutkującym zbrodnią 10.04.2010 roku.

W tej zbrodni maczały palce kraje dążące do budowy NWO, którego II-gim etapem po UE miała być EURAZJA czyli rodzaj konfederacji UE i Rosji(USA Obamy, Izrael, Niemcy, Francja) a rząd D.Tuska w służbie niemiecko rosyjskiej temu sprzyjał, uczestnicząc w tej zbrodni.

Rozumiał tą sytuację A.Macierewicz, gdy w maju 2010 roku pisał:

(...)Lech Kaczyński wraz z elitą niepodległościową znalazł się w wirze wielkiej rosyjskiej operacji odzyskiwania wpływów na obszarze dawnego imperium i to w uzgodnieniu z Niemcami oraz za zgodą rządu Donalda Tuska. Była to w istocie gigantyczna pułapka, która zatrzasnęła się wraz ze startem Tu-154 10 kwietnia o godzinie 7.20 czasu warszawskiego(...)

a potem o tym "zapomniał" i zaczął "badać końcoweczkę" którą już 10 lat bada, bo tak mu każe interes strategicznych partnerów czyli USA/Izrael.

A co z prawdą?

Prawda pada pierwsza na wojnie a przecież mieliśmy do czynienia z aktem wojennym przeciwko Polsce.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1608749

- na usługach SB a dokładniej komendantom i innym świniom których PiS nie wyrzucił na zbitą mordę za lewe zwolnienia lekarskie (około 30 % poj*anców w mundurach) - i szantazowanie Państwa Polskiego strajkiem.

Oto dziś słyszę że łapówkarze w policyjnych mundurach z drogówki (najbardziej skorumpowany zawód w Polsce - prawie same złodzieje i wykolejeńcy)- zażyczyli sobie nowych uprawnień !!!- i nowego pola do strasznych nadużyć !!!

- nie stało to się oczywiście przypadkiem tylko komuna "wzięła znowu Pana Kaczyńskiego pod pachy i rozpędziła go kierując gołym łbem na hitlerowski żalbetonowy bunkier" !!! - tak jak z aferą z lepperem i giertychem.

Ten przepis to celowa prowokacja ubeków aby wzbudzać w Polakach niechęć do PiS-u.

Oto policja która i tak dokonuje mnóstwa przestępstw i nadużyć w tym onanizowania się na służbie w godzinach pracy bo i tak mają ochronę w komunistycznych sądach wprowadza prawo o wręcz terroryzowaniu kierowców aut podczas zatrzymania.

Mogą teraz dowolnie interpretować przebieg kontroli drogowej i nawet jak kierowca podrapie się za uchem bez pozwolenia pana władzy nie trzymając rąk na kierownicy może otrzymać mandat karny 500 zł.

Pytam Was PiS-owskie przugłupy - po co to robicie ? ! - komu jest to potrzebne żeby wywołać nowy konflikt ?! - tak Was łatwo wprowadzić na krowie gówno że aż ciarki przechodzą po plecach z trwogi o wasz rozum.

Tak znowy komuniścili wydupcyli PiS bez mydła. PiS-owskie debile przegrali Senat bo nie przeprowadzili dekomunizacji w tym i w Policji to teraz przegrają wybory prezydenckie.

PiS robi ostatnio błąd za błędem a to nie przypadek tylko wewnętrzny sabotarz i to się wszysko źle skończy dla nas i dla Polski.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1608772

Witam

Mądre rozważania.

Tylko..., że to nie tylko Rosja. To jest tajny alians wszystkich neomarksistów, albo inaczej całego lewactwa, którzy chcą kompletnie przebudować świat.

To wojna nie tyle hybrydowa, bo to tylko pewien sposób walki, tylko prawdziwa wojna cywilizacyjna.

A my, uogólniając na meta-poziomie, możemy powiedzieć, że to odwieczna walka dobra ze złem, a poziom niżej, walka prawdy z kłamstwem.

Damy radę zwyciężyć?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1608787

  Witam! Powiem, krótko... Na destabilizacji Polski w 90% zależy Rosji, bo błyskawicznie traci układ wpływu, uruchamiając cały przemysł propagandy medialnej i wszelkiej agentury wpływu w Polsce, uruchamiając śpiochów. Uruchomili nawet nachodzców, ale Polski rząd nie nabrał się na tą wędkę. W Polsce wielką tragedią dla Polaków jest brak Dekomunizacji i "gruba kreska" Mazowieckiego. Obecnie piorytetem nowego rządu musi być ustawa Medialna. Czas zakończyć trucie umysłów manipulacją. Komuna w Polsce, to nadmuchany balon, próbujący zatrzymać zmiany, na które od lat liczy społeczeństwo. Ten balon pęknie, jak rząd ustawą przeprowadzi repolonizację mediów. Obszarów wiele pozostało do naprawy, celowego zaniechania poprzednich rządów wybieranych w Moskwie. Wszelki czas, walcem rozjechać układ "magdalenkowy" z obecnymi sądami, jako gwaranta tego antypolskiego układu, układu podziału łupów, układu oddania zasobów Polski obcemu kapitałowi za granty. Ta Targowica, chciała zakopać ponownie suwerenność Polski na całe pokolenia. Cieszę się, że budowa silnej, zasobnej Polski będzie nadal konsekwentnie trwała. Silna Polska, to zasobny portfel przeciętnego Kowalskiego. To oczekiwane perspektywy dla przyszłego młodego pokolenia, jak i obecnego. To Normalnośc, a nie jak przeciwnie oceniał Niemiecki kundel. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1608796