Dlaczego Prymas Polski abp Polak milczy w sprawie abp Jędraszewskiego?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Okazuje się, że kazanie abp Jędraszewskiego i słowa o tęczowej zarazie odbiły się szerokim echem nie tylko w Polsce ale i w świecie.  Jak było do przewidzenia  na słowa prawdy o homoseksualizmie abp Jędraszewskiego, media lewicowo-liberalne z całą wściekłością  zaatakowały abp, oskarżając go jak to jest w ich stylu o homofobie, nie zauważając na to, że abp. nie mówił o człowieku, tylko o ideologii.

Wycia nie było końca, w obronie arcybiskupa stanęli prymasi Czech, Słowacji, Węgier, episkopat Ukrainy, szereg kardynałów, biskupów i arcybiskupów w Polsce a co ciekawe kardynał Polski abp Polak milczy.

Ciekawe dlaczego? Czy Prymas Polski jest krypto zwolennikiem homoseksualizmu? Jego milczenie jest wymowne i może prowadzić do wyciągania opacznych wniosków.

Konieczne jest żeby Prymas Polski w końcu zajął jakieś stanowisko, bo milcząc stoi w rozkroku a wierni nie wiedzą czy zgadza się ze słowami abp Jędraszewskiego czy je potępia.   

https://wpolityce.pl/kosciol/459882-episkopat-ukrainy-w-obronie-abp-jedraszewskiego

https://ekai.pl/kardynalowie-popieraja-abp-jedraszewskiego/

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Bo obecnie nie mamy Prymasa Polski - abp Polak, to tylko medialna wydmuszka Prymasa. On był uczony aby ładnie wyuczyć się tekstu przed kamerami i nic więcej. To bardziej rzecznik prasowy Prymasa niż Prymas - a że Prymasa nie mamy, to i on rzadko coś mówi.

Ps. kiedyś ksiedza się spytałem dlaczego nie mamy Prymasa. Z uśmiechem i nie skrywana radością powiedział, ze Prymas Tysiąclecia juz nie wróci. To był jakiś lewacki ksiądz jak się okazało ale ilu takich jest?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1600417

Masz rację.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1600442

To mason.

Wystarczy porównać jak działał prymas 1000 lecia ks. kardynał Wyszyński, a obecny prymas Polski i jakie rozpasanie jest w KK  za jego posługi.

A przecież przysięgał przed Bogiem, że będzie bronił wartości chrześcijańskich przed złem, a swoje owieczki będzie prowadził ku zbawieniu.

Tęczowa rewolucja wkroczyła do Polski, a obecny prymas Polski milczy.

Za prymasa Polski kardynała  Wyszyńskiego nie było by to możliwe, taki miał szacunek milionów Polaków, za miłość do Boga i Ojczyzny.

Teraz tylko mamona jest najważniejsza, jak słowo i nauki Boga i Króla Polski Jezusa Chrystusa.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1600439

Masz rację.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1600443

Za czasów komuny, ludzie w Polsce poszli by w ogień za takimi kapłanami jak kardynał Wyszyński, kardynał Wojtyła czy ks Popieuszko i inni wspaniali pasterze.

A dzisiaj sam widzisz jakie poważanie sobie sami wyrobili kapłani, jedni za tęczową rewolucją, inni przeciw, a inni milczą.

I to oni wybrańcy Boga, mają dawać przykład Narodowi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1600450

w sprawie wypowiedzi abp M. Jędraszewskiego!

Milczenie też jest wypowiedzią.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1600453

Zgoda.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1600455

Z przykrością stwierdzam, że obecne ale i wcześniejsze zachowania  Prymasa są wielce symptomatyczne. Niestety nie wykazuje odwagi wymaganej od kapłana. Za wszelką cenę chce być politycznie poprawny, nowoczesny i wydaje się, że bliższa Jemu jest GW niż Ewangelia . Zresztą podobnie zachowują się niektórzy inni hierarchowie np.Kard. Nycz oraz szereg kapłanów z tzw. kościoła otwartego jak ks. Boniecki, O.Gużyński, ks. Lemański, ks. Sowa itd. Takie postawy niszczą wizerunek całego Kościoła wprowadzając zamieszanie wśród wiernych, a niekiedy odejścia. Rodzą nawet przypuszczenia , że jest to ochrona homoseksualizmu i innych utajnionych ,a gorszących zachowań niektórych hierarchów i kapłanów. Z rozrzewnieniem wspominam Prymasa Tysiąclecia. Był zawsze wierny Ewangelii, jednoznaczny i odważny choc wówczas cena tego była bardzo wysoka. On łączył wiernych  obecny Prymas rozprasza. Smutne to ?!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1600457

BMW, bierny mierny, ale wierny, wierny tylko komu?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1600468

"Dobry pasterz dba o owce swoje". Niestety nasz prymas dba o stołek,a nie o wirrnych i podwładnych. Dla mnie bardzo znamienne jest też to,że nie ma Go w najważniejsze maryjne święta na Jasnej Górze. Kardynał Wyszyński,Wojtyła,Macharski i ks Popiełuszko byli tam często.A obecny prymas boi się spojrzenia  Bożej Matki- może i własnego cienia się boi-.A my chcemy by bronił Ewangelii.Nie wiem dlaczego papież podrzucił nam taką marionetke.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1600469

Gdzie tam Prymasowi Polakowi do tych kardynałów, których wymieniłaś.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1600485

Dlaczego milczy Watykan?

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

kassandra

#1600504