Puścić IKEA w skarpetkach

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Mizeria komentatorska lewactwa  w salonie24. Straszna mizeria, kompromitujaca, nawet nie są w stanie poprawnie zinterpretować zachowania korporacji IKEA. A jest co interpretować.

Po pierwsze zacznijmy od szczegółów. Czy umowa IKEA z pracownikiem przewidywała jakieś hołdy dla środowisk dewiantów ? Kto, konkretnie która strona więc pogwałciła umowę ? 

Po drugie, czy na terenie tego oddziału IKEA miały miejsce jakieś akty dyskryminacji kogokolwiek, co by mogło tłumaczyć tę gorliwość ? 

Po trzecie , firma IKEA jest firmą prywatną. Jakim więc cudem rości sobie prawa do nadrzędności swoich prywatnych upodobań nad polską konstytucją ?  A ponieważ za polską konstytucję odpowiada polskie państwo, prywatna korporacja stawia się ponad państwem, a tego już za dużo.  

Po czwarte, żaden Polak na terenie naszego kraju nie ma obowiązku wspierać prywatnych widzimisię prywatnych korporacji. 

Polskie państwo nie może puścić tego płazem i powinno IKEĘ puścić w skarpetkach. A jak się komuś Polska nie podoba, to wynocha.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Państwo powinno puścić ich w skarpetkach ale nie tylko, bo przede wszystkim my wszyscy - klienci!

Każdy kto robi zakupy u propagatorów lgbt, tym samym wspiera finansowo lgbt i takie dewiacje z nimi związane. Oprócz IKEA, międzynarodowe koncerny wspierające lgbt, to: Coca Cola (a więc i Fanta, Spite i cała reszta ich artykułów), IBM, Johnson&Johnson (kosmetyki itp.), Microsoft (jak możesz to zmień system na np. Linux), Google (zmień wyszukiwarke na konkurencyjną), Levi's (ubrania) i wiele innych. Jak sami ich nie zbojkotujemy, to żadne państwo ani nasze ani inne tego nie zrobi, bo bez bojkotu ich wspieramy, czym pokazujemy, ze ich popieramy (a wiec popieramy też to co robią (m.in. wspomagają lgbt pieniędzmi swoich klientów/użytkowników).

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1595931

Jeśli za rok modna będzie w Europie nekrofilia i zoofilia to IKEA wywali każdego kto w tym nie gustuję. 
W tym kierunku to zmierza.
ps.
Podobno @Zawisza wszedł wczorajaj do IKEI  z żoną  a wyszedł z mężem . Tak mu się odmieniło. 
Wiem, bo kolega @Faral mi mówił.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595934

Firefox był uważany za przeglądarkę dla konserwatystów ale miał jedną wtopę, wymiękł lewakom w kwestii CEO Brendana Eiche.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1595945

W Polsce oficjalnie bank BGŻ BNP Paribas sponsoruje lgbt.

Premier Mateusz Morawiecki sprowadził do Polski (i w dodatku dotował milionami złotych z budżetu) masoński bank JP Morgan, który sponsoruje lgbt - wynika wręcz jakby Morawiecki z budżetu dotował tym samym lgbt.

Są różne firmy, koncerny sponsorujace lewactwo, niekiedy nie ze wszystkich da radę całkowicie zrezygnować (ze względu na ich postawę monopolistyczną), jednak trzeba starać się aby takie jak najbardziej wyeliminować, jeśli mamy choć trochę szacunku do samych siebie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1596029

Dodałbym jeszcze pacyfikacje przeciwników marszy zboczeńców m.in. w Rzeszowie i pod Jasną Górą. Nie wspomnę już, która to burza nt. LGBT. Wcześniej były akcje np.: z piątkiem LGBT w szkołach, albo o jakiś tam latarnikach i czy coś PiS z tym zrobił? Chyba nie... Robi wszystko aby była nawalanka. Te wszystkie marsze mogłyby być zablokowane przez wojewodę ale widać, że PiSowi to na rękę albo po prostu robi to co im zachodnia finansjera karze. PiS to takie coś jak PO tylko z przypudrowaną gębą patriotyczno - katolickich frazesów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1596056

Pański wpis demonstruje stosunek ludzi do instytucji. Instytucje są traktowane jakby to były maszyny - naciskasz guzik, instytucja dziala. A jest zupełnie inaczej, bo instytucje składają się z ludzi i reguł działania. Zarówno reguły mogą być niezbyt adekwatne i sprawne a i ludzie też niezbyt operatywni lub mający inne zasady.

Jacy są Polacy widać na każdym kroku, gdy ponad połowa społeczeństwa objawia jakieś dziwne stany umysłowe. Naiwna jest więc jest wiara, że instytucje obsadzone przez takich ludzi będą działać jak należy. Instytucje są jak tankowiec, a zanim sprawny nawet tankowiec zmieni kurs musi upłynać nieco czasu. Z instytucjami jest gorzej niż z tankowcami. Dlatego jest niezbędna realna oddolna dzialalność obywatelska, która wspierałaby niesprawne instytucje.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1596082

Bo PiS najwyraźniej wykorzystuje lewactwo aby się wyszumiało (http://niepoprawni.pl/blog/elig/na-teczowym-froncie), przez co ludzie zobaczą ich prawdziwe intencje i prawicy wzrosną notowania - i rozumiałbym a nawet popierał przy tym PiS, gdyby właśnie nie te pałowanie Narodowców - tu PiS sie szmaci!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1596095