O jeden szczyt za daleko

Obrazek użytkownika Ośrodek Myśli Niezawisłej
Blog

Amerykanie postanowili zorganizować u nas imprezę na cześć Iranu, a ja dowiedziałem się o tym fakcie nie od polskich władz, tylko dzięki medialnemu wywiadowi, którego amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo udzielił w dalekim Egipcie. Pal sześć mnie, ja jestem płotką, ale mam obawy, że nasz minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz i cała reszta wierchuszki, dowiedzieli się o tym spędzie tą samą drogą co ja. Nie wiem jakie korzyści odniesiemy z organizacji tej konferencji, a nie wiem, bo rządzący nie raczyli mnie poinformować, w imię czego wchodzimy na kolizyjny kurs z Iranem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że żaden europejski kraj, który prowadzi odpowiedzialną politykę zagraniczną — nie mówiąc już o tych robiących interesy na Bliskim Wschodzie — nie chciał podjąć się organizacji szczytu. Padło więc na nas, a w zamian Amerykanie znów poklepią nas po plecach i pochwalą przy najbliższej okazji.

Konferencja bliskowschodnia miała dla nas również walor edukacyjny. Przy jej okazji dowiedzieliśmy się, że kooperowaliśmy z Niemcami w czasie Holokaustu, że jednak powinniśmy się poczuć w obowiązku i zadośćuczynić finansowo „naszym starszym braciom w wierze” i że Frank Blaichman, bolszewicki bandyta, to był klawy gość i wzór cnót wszelakich. I to wszystko działo się pod naszym dachem. Byliśmy niemal niemi, gdy nas oczerniano, a jak już zdecydowaliśmy się na jakieś reakcje, to były one mocno spóźnione i mało stanowcze, a ich zasięg był zdecydowanie mniejszy niż oszczerstw. Zostaliśmy przeczołgani na własnej ziemi i nie ma co zaklinać rzeczywistości, że było inaczej. Faktu tego nie zmieni próba udawania, że nic takiego się nie stało, ani trwająca propaganda przekuwania porażki w sukces.

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości pani Beata Mazurek zapowiedziała, że w najbliższym czasie zostanie złożony w Sejmie projekt uchwały w sprawie odpowiedzialności za Holokaust. Ja cię nie mogę! (że tak polecę klasykiem) Ależ to jest potężna broń! Jak, nie przymierzając, ostra dyrektywa Michała Boniego przeciw terroryzmowi. Jeśli to nie przyniesie pożądanego skutku, to pozostanie już tylko wytoczyć najcięższe działa — rysowanie kredkami po asfalcie i rotacyjną głodówkę. Dobrze też by było, jak już powstanie ten projekt, aby jego treść podesłać do pani Żorżety celem konsultacji, by uniknąć późniejszych pośpiesznych poprawek w uchwale. Przepraszam, że ironizuję w tak poważnej kwestii, ale gdy słyszę, że oszczerstwom i kłamstwom mamy przeciwstawić się uchwałą sejmową, która nie będzie miała żadnej mocy prawnej, to krew mnie zalewa.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:20)

Komentarze

cóż, nie da się ukryć, że żydo-amerykanie panosza się u nas ponad wszelką miarę i czują się chyba pewniej niż u siebie w doku.

Widocznie ktoś ich ośmielił i wydaje im się, że jak nas sprzedali w 1945, w Jałcie, to teraz też taki zdradziecku numer uda sie ponownie i tak jak wtedy w 1945 wkroczyli do nas żydo-ruscy zbrodniarze stalinowcy, kradli, mordowali i prześladowali Polaków, tak teraz wkroczą tu żydo-amerykańscy egzekutorzy i będą nas traktować jak niewolników, odbierać nam nasz własność, zabijać nas  plując przy tym i pomawiając nas!!!

Manipulanci żydo-amerykańscy już zapomnieli, podpisali ponad 55 lat temu umowę indemnizacyjna, w ramach której państwo polskie wypłaciło ww. manipulantom 40 milionów, a USA uznało to za całkowite zaspokojenie roszczeń i zobowiązało się do nie występowanie nigdy z takimi roszczeniami.

Teraz ponownie żydo-amerykanie występują z roszczeniami i głoszą kłamstwa historyczne, plują na Polaków i pomawiają nas, nawet u nas w naszych domu - co za nikczemne chamstwo! Z tymi nikczemnymi ludźmi nigdy nie powinniśmy utrzymywać żadnych stosunków.

A jeśli chodzi o sojusznika natowskiego, to dawne  powiedzenia mówią, że "jeśli ma się takich sojuszników, to nie trzeba mieć wrogów", i "jeśli ktoś kiedykolwiek zdradził, to zawsze już będzie postępował jak zdrajca", zatem farewell Jews & Jewish-Americans forever, go home, nobody wants you here in Poland!!!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1581144

Czy można nazwać sprawiedliwą rodzinę, w której syn śpi z żoną swojego ojca? Takie ma bowiem znaczenie biblijny werset mówiący nam, że Cham ujrzał nagość swojego ojca (por. Rdz 9,22). Synowie Noego, Sem, Cham i Jafet, uratowani z potopu, pracowali wraz z ojcem jako rolnicy. Pod nieobecność ojca, który opił się winem z własnej winnicy i spał w namiocie, Cham zbliżył się do jego żony. Niekoniecznie swojej matki. Nie dość, że dopuścił się tak haniebnego czynu, to jeszcze chwalił się tym, poniżając swojego ojca Noego. Sformułowanie „odkryć nagość swojego ojca” funkcjonowało jako idiom określający współżycie seksualne z żoną ojca (por. Kpł 18,8; Pwt 23,1). Dopiero taka interpretacja uzasadnia przekleństwo rzucone na Kanaana, zrodzonego ze związku Chama i żony jego ojca Noego. Być może żona Noego była także matką Chama. W takim wypadku chodziłoby tu o ewidentne kazirodztwo. Trudno sobie wyobrazić, aby obok tak istotnych opowieści dotyczących stworzenia świata, upadku pierwszych rodziców, grzechu Kaina czy potopu, redaktorzy mitów biblijnych umieścili opowiastką o synu, który zobaczył nagiego ojca. Nie o to w tej opowieści chodzi. Cham, jak to cham, wlazł do łóżka żony swojego taty.

Współczesny cham przybywa do domu przyjaciela. Wprawdzie żony poniechał, ale gospodarza wyzywał od najgorszych w salonie puścił pawia i stolec wydalił na środku...

PS

Cham obrzydliwy, czemu nie, piękną karierę można zrobić, chamstwo ma wielką przyszłość, cały świat stoi przed chamstwem otworem, subtelni, wstydliwi i wrażliwi ustępują przed nim, bo tylko cham by ustał i nie ustąpił, mądrzy nie wdają się w dyskusje przegrane po pierwszym ciosie maczugi, szlachetni litują się nad chama nieszczęściem, cham prze naprzód, nic nie mąci spokoju jego chamskiej duszy, cham się nie wstydzi, nie czerwieni, nie uśmiecha przepraszająco, on nawet nie widzi drwin i szyderstw, nigdy nie czuje się nieswojo i niezręcznie – ponieważ jest chamem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0

casium

#1581145

w tej chwili na dobre,nasze prorzadowe media siedza cicho nawet nie wspomkna o protestach Poloni i Polakow przezd Izraelskimi ambasadami.

W tej chwili swiatowy syjonizm i mafai holokaustu uruchomila zmasowny medialny atak na Polske zaklamujac historie i potwierdzajac wyjawione "prawdy "o zekomej kolaboracji Polakow z Niemcami w usmiercaniu zydow.Np. w wiadomosci BBC pisza o ze Polacy sie oburzyli na wypowiedzenie prawdy ,ze tysiace Polakow kolaborowalo z Niemcami a tylko garstka pomagala zydom,pisza tez ze rzad wycofal sie z ustawy ktora miala chronic sluszne oczernianie Polakow.
To wszytko zafundowal nam prozydowski antypolski zdradziecki PIS.,ktory oszukal Polakow wygrywajc wybory pod falszywa flaga i stal sie zydowskim zandarmem dla Polakow.A teraz udaje ze cos chce ratowac tym czasem zydzi w USA stworzyli ustawe o sciganiu tych co mowia prawde o zydach tyle ze ta prawda jest dla zydow niewygodna.Bo zydowska prawda i historia jest jedynie wtedy prawdziwa kiedy tylko wychwala zydow.A polski rzad wycowfal sie z mozliwosci obrony prawnej Polakow ,tak ze cale swiatowe gudlajstwo o zidjociale od ich mediow spoleczenstwa moga bez kary opluwac na calym swiecie Polakow.Juz od dawna w Kanadzie udawadniam ze nie jestem wielbladem czyli potomkiem kolaboranta niemieckiego .

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-3
#1581146

Cytat z książki "Pamiętniki włościanina" Jana Słomki.:

...Jak tylko zapamiętałem, katolicy zawsze na żydów narzekali i narzekają, a przytem nieraz wyśmiewali się i wyśmiewają z ich różnych wad, żartując i robiąc im nawet różne figle, ale cóż z tego wszystkiego: żyd był i jest na wszystko cierpliwy, a katolicy szli i idą zawsze do żydów i dają się im wyzyskiwać na różne sposoby, i ci się bogacą, choć ciężko nie pracują.

Żyd dotąd ulega katolikowi i pozwala naśmiewać się z siebie i płatać sobie najnieprzyjemniejsze figle, dopóki widzi u katolika pieniądze w kieszeni i majątek, ale jak już wszystko wyssie i wyzyska, to się lepiej z katolika wyśmieje i za drzwi go wyrzuci.

Na to można by przytoczyć niejeden przykład. Był w Dzikowie gospodarz jeden dosyć zamożny, który lubiał drwić z żydów, ale zachodził zawsze do żydowskich szynków i żydzi korzystali z niego przy każdej sposobności. Raz uderzył szynkarza w twarz za to, że nie chciał dać mu piwa, żądając naprzód zapłaty. Żyd się z tego rozchorował, wniósł skargę do sądu, ale potem skargę cofnął, gdy chłop obiecał przepić za to w szynku 5 złr.

I przepił tyle zaraz w towarzystwie z drugimi, a gdy chciał dalej pić i szynkarz żądał znowu zapłaty z góry, palnął go znowu w twarz i powiada: »Przedtem zwaliłem cię w jedną stronę, a dziś w drugą, bobyś głowę krzywo nosił, a tak to ci się naprostuje«. Zrobił się straszny gwałt i krzyk, ale na tym się skończyło, bo żyd znowu się przeprosił, gdy chłop dalej do niego na pijatykę zachodził.

I dopóki się chłop lepiej miał, żyd przyjmował go w szynku, usługiwał mu i znosił wszelkie przezwiska, jakie chłopu ślina do gęby przyniosła i dopiero jak majątek od niego wyzyskał, wyrzucał go za drzwi. Skończyło się na tym, że ten zamożny gospodarz umarł w wielkiej biedzie i poniewierce, a żyd ma obecnie jedną z największych kamienic w Tarnobrzegu i dobrze mu się powodzi."

Na marginesie, polecam lekturę tej książki. Dostępna jest w internecie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1581273

Niestety ale ostatnie wybryki czołowych polityków izraelskich służą tylko i wyłącznie jednej osobie - Putinowi. Rosja zawsze sama antysemicka przyklejała Polsce twarz antysemity. Nie dajmy się prowokować do głupich antysemickich wypowiedzi bo o to Rosji właśnie chodzi.

Decyzja PMM o odwołanie polskiej delegacji na obrady państw Grupy Wyszehradzkiej jak najbardziej słuszna. Wierzcie mi, że tylko w ten sposób można zmusić Izrael do respektu wobec Polski. Innej drogi nie ma.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1581147

Rzeczywiście efekt tej "konferencji" był żałosny a głos polskiego rządu słaby - dobrze, że dziś premier postąpił jednoznacznie i zdecydowanie...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1581155

Czy prezes miał inne wyjście?

Twardy elektorat się burzy a to już nie przelewki!

Pan premier  znowu spóźniony w podejmowaniu decyzji...

Tak to jest jak Poczta Polska nawala i dyrektywa idzie piechotą :-))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

casium

#1581160

ojojoj, on chyba nie spozniony, on raczej czekal na ta dyrektywe ;-)))

Naturalnie o tym samy mowimy, mniej lub wiecej...ja bym jednak obstawal, ze sie nie spoznil a czekal...

Rozumiem, ze to byla dygresja :-))))

Oni wszyscy czekaja, z Naczelnikiem wlacznie.Bo czy slugus moze byc samodzielny i samodzielnie podejmowac decyzje?

To sa trybiki etapu...jaki trzeba miec charakter, by przykladac do tego reke ...?

 

pzdr.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1581169

Mam dosyć tego Izraela nie będę wspierał tego kraju, nie kupuje produktów z Izraela: https://www.quantectherapy.com/pl/od-dzis-nie-kupuje-izraelskich-produktow-w-polsce/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1581336

Czy ta cała konferencja nie przypomina aby Jałty gdzie losy Polski były rozgrywane bez udziału Polaków?

 

I jeszcze pytanie do wszystkich.

Może ktoś wie kto, kiedy i dlaczego wymyślił organizowanie szczytu V4 w Izraelu? Czy to normalne aby obrady rady powiatu np. malborskiego odbywały się w Kłodzku???

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1581461

... a Knesetu w Krakowie?

"Kto, kiedy i dlaczego (...)?"

Skoro doszło do rozmów dwustronnych (Andrij Babisz  Czechy, Victor Orban Węgry  i Peter Pellegrini Słowacja z premierem Izraela ) to parafrazując p.o. izraelskiego ministra spraw zagranicznych Izraela Katza (...) "Jak każdy Polak mogę powiedzieć: nie zapomnimy i nie przebaczymy (...)"!!!

A wnioski?

Wniosek jest jeden. 

Silnik cztero cylindrowy widać jest za słaby aby był widlasty (typu 4V).Wszystko wskazuje na to, że powstanie V5 – najbardziej nietypowy z silników o układzie V. Mogą żydzi grać w gałę na ME? Mogą! A skoro tak to mogą kręcić premierami jak, za przeproszeniem, wiatrakami!

Seaman!

W Izraelu kolejka, nie tylko do polskiej ambasad,  po paszporty nie maleje.  Pomijając przeludnienie i totalne korki na drogach zagrożenie ze strony Iranu jest na tyle poważne, że wielu dmucha na zimne. A Polska etc. to kraj położony  w dobrym miejscu Europy o stosunkowo przyjaznym klimacie, posiadający owieczki i barany, które można bez problemów strzyc.  Korzystając z bardzo dobrych szlaków handlowych oraz miejscowej infrastruktury pod opieką tylko geszeft uskuteczniać i żyć, i nie umierać.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1581464

Przypomina mi sie dowcip z PRL-u.

Polscy sportowcy spotykaja w Tel aviv-ie handlarza, ktory ich zaczepia , by zamienic z nimi po polsku kilka slow, nawiazuje sie krotka rozmowa:

-To Panowie z Polski

-owszem, a Pan ladnie mowi po polsku

-no tak, bo ja jestem z Lodzi

-ach tak, i podoba sie Panu nowa ojczyzna?

-eee, tutaj nie mozna robic zadnych dobrych interesow, tutaj sami zydzi...

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

chris

#1581467