"Niepoprawni" na Fejsbuku. O co kaman?

Obrazek użytkownika Ośrodek Myśli Niezawisłej
Blog

Może się nie znam. Może czegoś nie wiem. A może — tak po prostu, po ludzku — nie ogarniam. Mając ostatnio — z wiadomych powodów — nieco więcej wolnego czasu, posiedziałem trochę dłużej niż zwykle w „internetach”. Siedziałem, grzebałem… aż dotarłem na fejsbukową stronę niepoprawni.pl. No właśnie… fejsbukowa strona Niepoprawnych… i w tym miejscu zaczyna się moja zagwozdka. Nie wiem, czy korzystacie z FB, a jeśli już korzystacie, to nie wiem, czy na bieżąco obserwujecie profil Niepoprawnych. Nie mam pojęcia, jaką politykę prowadzi ten fanpejdż, ale jedno jest pewne — niewiele ma on wspólnego z internetową stroną www.niepoprawni.pl. Mając ponad 11 tysięcy obserwujących, zarządzający/zarządzająca tym profilem, miast wrzucać teksty blogerów współtworzących stronę niepoprawni.pl, promuje wpolityce.pl, zamieszczając, w znakomitej (delikatnie rzecz ujmując} większości, linki na ww. portal. Ostatni link do tekstu na „Niepoprawnych” jest z 14 lutego! Czy mógłby mi ktoś łaskawie wyjaśnić, o co w tym wszystkim chodzi?

P.S. Bardzo proszę adminów o niewrzucanie tego tekstu w „polecane”. Kto czyta i „żyje” stroną, ten dotrze.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (8 głosów)

Komentarze

Trudno mi ocenic Twoje "wypracowanie", poniewaz przebywam tu od kilku lat i jakos nie zauwazylem tego "problemu". Mozliwe tez, ze tylko nie przywiazuje wiekszej wagi do tego typu kwestii.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622067

Oczywiście możesz do tego nie przywiązywać wagi. Szanuję to. Dla mnie to nie jest problem, tylko dziwi mnie ta sytuacja, Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1622113

Osobiście wkurzyłbym się, gdyby jakiś mój tekst wylądował na lewackim szajsbooku. Dziwi mnie, że ten portal ma w ogóle tam konto ale skoro już ma, to nie życzyłbym sobie aby tam wklejał jakikolwiek odnośnik do mojego tekstu.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1622076

Rozumiem Twoje stanowisko. Ale skoro już ma profil na FB, to powinien (profil ten) zdecydowanie bardziej promować własną stronę niż inne. Tak to widzę. Wydaje mi się to logiczne. Mylę się?

Vote up!
6
Vote down!
0
#1622116

Masz rację ale od razu zaznaczam, że powinny być tam teksty promowane autorów, którzy się zgadzają na lewactwo - ja się nie zgadzam i nie chcę aby mój tekst był na szajsbooku promowany itp.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1622996

Co tu pisać - masz rację, że strona na FB powinna promować autorów z niepoprawnych. Pogadam o tym z Contessą, która zajmuje się tym fanpejdżem ;) Dla projektu komercyjnego byłoby to karygodne i niedopuszczalne - zgadza się.

Vote up!
7
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1622148

"Mając ostatnio — z wiadomych powodów — nieco więcej wolnego czasu (...)"...

1. Ot, gdzie tkwi odpowiedź dlaczego facebookowy profil portalu Niepoprawni.pl jest taki, nie inny! Bo nie wszyscy z "wiadomych powodów" i z innych ten wolny czas mają, mieli i/lub mieć będą. Odwiedzalność portalu Niepoprawni.pl przez Sympatyków profilu na facebooku nie maleje - ludzie znają do niego drogę i z niej korzystają. Natomiast moje osobiste obserwacje, m.in. osobistych statusów facebookowiczów, odwiedzających FB-NP.PL  czyli kto jest kto, skąd, wykształcenie, zawód, zainteresowania itd. wyznaczyły mi informacyjny styl prowadzenia profilu gdyż ogromną kopalnią wiedzy dla mnie jest Ich reakcja na podawane informacje z różnych dziedzin. A ta reakcja wskazuje, że zdecydowana Ich część czyta na portalach informacyjnych niestety głównie tytuły artykułów, nie wnikając w ich treść.... Ja niestety z obowiązku względem Nich czytam je od deski do deski, konfrontuję z innymi źródłami by PT Użytkownicy facebook-profilu Niepoprawni.pl dostawali od firmy Niepoprawni.pl rzetelną i sprawdzoną informację. Dlatego czuję się w obowiązku podawać Im na patelni to co przeoczyli. Ta selekcja informacji jest bardzo czasochłonna, zwłaszcza dla mnie - osoby aktywnej zawodowo, a w czasie luziku dla różnych Central&Ośrodków "z wiadomych powodów", dodatkowo obarczonej szkołą online uczennicy III kl. szkoły podstawowej, gdzie edukacja leci normalnym trybem choć w zmienionej przez aktualną sytuację formie. 

2. Jeśli Szanowny Ośrodek ma osobisty negatywny stosunek do portalu wPolityce.pl to informuję, że na łamach facebook-profilu Niepoprawni.pl są promowane różne portale - od A do Z czyli od Agory po zeitungi. Przez lewackie DW, GW, Mondy, Politico, Sputniki, Timesy, tvn itd. O ile mają coś ciekawego do powiedzenia nie tylko w związku z Polską, a czego nie wyłapali redaktorzy... wPolityce.pl. 

3. Szefowstwo Portalu Niepoprawni.pl do tej pory nie kwestionowało mego informacyjnego stylu redagowania FB-profilu Niepoprawni.pl ani źródeł informacji. O przypadkach skarg lub zażaleń Użytkowników FB-profilu na formę jego prowadzenia natychmiast by mnie poinformowało lub zablokowało.

4. Portal Niepoprawni.pl w swych zakładkach wciąż zaprasza do współpracy w jego tworzeniu, moderacji, redakcji itd. Może Ośrodek???....

Pozdrawiam.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1623060

Sporo jest tekstów z Niepoprawnych na FB.Ale na Twitterze jest znacznie więcej.Codziennie nowe.
Brawo też dla JzG

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1623080

Nie, nie! Racja, że na naszym FB brak tekstów naszych Blogerów i to po trochu moje zaniedbanie, no ale nie ogarniam czasowo wszystkiego. O TT to se mogę tylko pomarzyć - wpadam tam głównie po to by zdobyć jakąś informację z najpierwszej ręki by wrzucić ją na FB, sporadycznie wysmaruję jakiegoś tweeta. W szufladzie leży mi fura zaczętych wpisów na bloga...

Cholera, ja nie zapierniczałam tak gdy miałam 35 lat, hehehe. 30 lat później zapierniczam podwójnie. Dobrze, że humor mnie nie opuszcza.

Trzymaj się. Pozdrawiam. 

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1623165

Szanowna Contesso

Ad 1.
Musisz dopuścić do swojej świadomości fakt, że są takie profesje, które z powodu koronawirusa, zostały na czas jakiś uziemione. Stąd nieco wolnego czasu się wzięło.
Podziwiam (bez ironii), że tak wnikliwie przebadałaś profile odwiedzających stronę. Za czas poświęcony na selekcję i weryfikację informacji wielki szacun (bez ironii). Również za to, że na to wszystko poświęcasz swój prywatny czas.
Do wstawki „…a w czasie luziku dla różnych Central&Ośrodków „z wiadomych powodów”…” odnosić się nie będę, bo jest strasznie słaba i nie mam ochoty na takim poziomie dyskutować.
Ad 2.
Nie mam negatywnego stosunku do portalu wPolityce.pl. Powiem więcej, jestem prenumeratorem „Sieci”. Piszesz, że na profilu są promowane różne portale. Owszem, są, ale mi chodzi o proporcję. Policzyłem Twoje posty tylko z marca. Na 64 posty zamieszczone przez Ciebie, 35 linkowało do wPolityce.pl, a 2 (słownie dwa) do niepoprawni.pl. 55% wPolityce.pl, 42% inne, 3% niepoprawni.pl. Mogłem się pomylić o 1-2 posty… To zostawiam bez komentarza, bo zdaje się, że jest zbyteczny.
Ad 3.
Jeżeli Tobie i szefostwu taki model redagowania odpowiada, to OK. Szanuję i przyjmuje do wiadomości. Mnie on jednak dziwi.
Ad 4.
Napisz, proszę, jak mógłbym pomóc. Mój adres mailowy w posiadaniu redakcji.

 

P.S.

"O ile mają coś ciekawego do powiedzenia nie tylko w związku z Polską, a czego nie wyłapali redaktorzy... wPolityce.pl."  Ha! To jest dopiero perełka!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1623264

ale nie masz pojecia ile rzeczy mnie dziwi na tym swiecie. Jednak rzadko kiedy mam ochote roztrzasac z zapalem istoty rzeczy najzupelniej blahych.

Dlatego chyba troche roznimy sie od siebie, bo spojrz,  ile tu powstalo komentarzy na temat, jak sam przyznajesz - zupelnie nieistotny.

Pozdrawuan serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1623271

Odpowiadając Zawiedzonemu przyznałam Ośrodkowi rację odnośnie mego zaniedbania promocji NP.PL na facebooku. 

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1624679