Kaskader Morawiecki antyżydowskiej trampoliny próbuje

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Warszawską konferencję wojenną uważam za wyjątkowo udaną, a uważam tak dlatego, że w ciągu kilkunastu godzin okazało się, że państwo polskie pod rządami PiSu nie jest nawet z tektury, bo jest z papieru:

toaletowego.

Skąd takie skojarzenie?
A stąd, że nasi (drodzy, ale o tym za chwilę) goście, mający status sojuszników a nawet przyjaciół, spektakularnie sobie na naszych oczach państwem polskim tyłki podtarli.

Ekshibicjoniści pieprzeni.

Pozostając w konwencji defekacyjnej, możemy przyjąć, że syntetyczny opis tej konferencji brzmi następująco:

wprosili się, nażarli, napili i na dywan nasrali.

Ale to byłby opis niepełny – bo jeszcze przy okazji naubliżali gospodarzom, ale to ponoć w kulturach reprezentowanych przez naszych sojuszników (i przyjaciół) normalne.

Tyle, że oni na dokładkę poinformowali nas, że jeszcze tu wrócą:

po dywany, meble, pościel, zastawę, a nawet po babciną obrączkę + akty notarialne na dom i ogródek.

W sumie – skroją nas na jakieś 300 miliardów zielonych.

Dlaczego?
A dlatego, że im wolno!

A skąd wiem, że im wolno?

A stąd, że skoro przez ostatnie 3,5 roku mamy festiwal wchodzenia im przez naszych przywódców w miejsce, z którego opaprali nam dywan, to musieliby być idiotami, żeby nie potraktować tego jako przyzwolenia.

Na wszystko.

W tym kontekście ogłoszenie z Warszawy światu nieuchronnej napaści na Iran to detal.

***

Pytanie, kto za ten skandal odpowiada?

Już spieszę z wyjaśnieniem:

nie ja, bo jak już pisałem, ja głosowałem na Kukiza, a na męża pani Kornhauser dopiero w 2 rundzie i to z litości.

Czyli nie ma winnych?
O, tak dobrze, to nie będzie:

otóż ta odpowiedzialność jest zbiorowa.

Odpowiada mąż pani Kornhauser (no dobrze - pan prezydent), co to dopiero teraz się wykamingałtował, że zamiast świeczek choinkowych palił w domu chyba świeczki chanukowe,

pan premier, który w ostatnim roku częściej się fotografował w jarmułce, niż w zwykłej czapce,

pan Prezes, który rok temu, po bezprzykładnym ataku na Polskę dokonanym w niemieckim obozie KL Auschwitz przez ambasadorkę Izraela, niezadowoloną z doskonałej (tak – doskonałej) noweli ustawy o IPN, najpierw się schował, a jak już wyszedł na słoneczko, to jedyne, co miał Polakom do powiedzenia, to ostrzeżenie przed ciężką chorobą duszy i umysłu, czyli antysemityzmem (psychiatra się znalazł).

A z przecieków wynika, że winien ma być tylko Czaputowicz.

Kto to jest Czaputowicz opisałem dokładnie 9 miesięcy temu w tekście pt. ]]>„Ustawa 447 podpisana – czyli „nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!”]]>:

„pomyślałem, że jednak ci sowieci i te ich wszystkie KGB, GRU i BWC (Bóg wie co) to straszne debile są:

otóż pozakładali na Zachodzie, pod nosem służb tamtejszych organizacje pacyfistyczne, a tu, w PRLu, nie zauważyli, jak powstał spontanicznie pacyfistyczny Ruch Wolność i Pokój!

I nie tylko nie został zdławiony zaraz po porodzie pępowiną ze stalowego drutu, ale działał, i działał, i działał.

Nie ma to jak nasza polska smykałka do grania sowietom na nosie!

Z ruchu tego wyszedł kwiat polityków 3RP, a jak kto nie wierzy, to niech tylko zerknie na tę, dalece niepełną listę kwiatków:
Jan Maria Rokita, Konstanty Miodowicz, Konstanty Radziwiłł, Bartłomiej Sienkiewicz, Andrzej Stasiuk, Piotr Niemczyk, Bogdan Klich i – a jakże – Jacek Czaputowicz, który był nawet jednym z założycieli.”

Cóż – taka służba!
Nie ma co go żałować, bo stratny nie będzie.

***

Dużo ciekawsza jest wolta, jaką wywinął premier Morawiecki.

Otóż Morawiecki zorientował się, że w wyniku prowadzonej przez siebie (i męża pani Kornhauser, i Prezesa Kaczyńskiego) polityki znalazł się pod ścianą, a to uczucie nieprzyjemne:

głosowania za głosowaniami (nie mylić z wyborami) za pasem, a tu grozi wypięcie się elektoratu żelaznego, co w jakieś patriotyczne dyrdymały wierzy i przestać nie chce.

Pojechał zatem Morawiecki sprawdzonym patentem Gomułki (i nie wierzgać mi tu, bo i Gomułki i sprawdzonym, ba! - sprawdzonym w boju, i to jakim!) i w hurrapatriotycznej obwolucie odwinął się Izraelowi.

Bo kiedy w 1968 roku, dwa straszne, komunistyczne gangi, z których każdy miał ręce (i nogi ) umoczone we krwi Polaków po łokcie (i po kolana), wzięły się za łby, komunistyczny oberbandyta Gomułka został zaatakowany przez gang antyżydowski.

Celem był idealnym, bo za żonę miał towarzyszkę walki przeciw Polsce, i tak się składa, że towarzyszka była narodowości żydowskiej.

I kiedy się wydawało, że Gomułka zostanie załatwiony po gangstersku (a rżnęli się towarzysze między sobą, uuu...), Gomułka wykonał salto i znalazł się na czele antyżydowskich gangsterów, gromiąc konkurencję aż miło, zyskawszy nawet chwilowe poparcie części ofiar stalinowskich oprawców.

Czy żydowska żona Gomułki miała mu to za złe?

Nie wiem, podobnie jak nie wiem, czy dwie ciotki premiera Morawieckiego osiadłe w Izraelu, cokolwiek mają naprzeciwko zbojkotowaniu przez niego szczytu V4 w Tel Avivie.

Ale nie wykluczam, że na krotką metę (w końcu do głosowania do sejmu 9 miesięcy) ten numer może zadziałać i PiS sobie kolejną kadencję załatwi.

 

--------------------
Informacja dla Czytelników: w związku z trollowaniem moich tekstów nie odpowiadam na żadne komentarze

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (18 głosów)

Komentarze

100 : 100

PS

I zdrowia życzę bo trzeba dużo zdrowia by Ojczyznę naprawić!

Vote up!
9
Vote down!
0

casium

#1581217

ŻYDZI ŻĄDAJĄ OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU, BILIONA ZŁOTYCH, KAMIENIC, FABRYK, ULIC, MOSTÓW, LASÓW, PÓL, NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁOWYCH https://gloria.tv/article/88h4kpSauusK611U8jM1dFKb2

Natomiast moje skojarzenia są mniej eleganckie niż używanie papieru toaletowego :-)

Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
W dość niewybredny sposób podtarł się zającem.
Zając się potem żonie chwalił po obiedzie:
- Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!

Dwie durne myszy były dumne niesłychanie,
Że je kocur zaprosił do siebie na śniadanie.
Jakoż było śniadanie; kocur dwakroć mlasnął,
Zjadł obie, ziewnął, pierdnął i z powrotem zasnął.

Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie
A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie.
Czy ten suseł zwariował? – spytał dzięcioł śledzia.
Nie – śledź odparł – to rzecznik prasowy niedźwiedzia.

  (A.Waligórski)

Vote up!
5
Vote down!
-1

Verita

#1581222

państwo było z kamieni ..... na kupie! 
Wreszcie możemy zrozumieć czym wtedy podcierano już tam wyminioną przecież przez wieszcza anatomię.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1581224

   Właśnie Polskę obiega informacja, że z okazji 5 ( okrągłej) rocznicy, wielkiego ruskiego najazdu na Ukrainę, do Kijowa zaproszono Tuska i Schetynę. Strony rządowej nie zaproszono. Kolejna, wielka porażka dyplomatołków. 

Vote up!
2
Vote down!
-1

              

#1581265

A kto opanowal dzisiejsza Ukraine? Polin , to twor na obu terytoriach, tj.Ukrainy i Polski, wiec to i owo musza ustalac.

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1581268

Czego?
Czy na Bugu graniczymy już z Rosją a nie z banderowcami?
Dlaczego polskie media o tym nie informują ???

Vote up!
3
Vote down!
-3

bingo

#1581272

N awybor rzadzacej polskiej parti jak widac nie mamy wplywu gdyz cholota w demokracji rzadzi i bedzie wybierac tych co im media powiedza,ale mozemy walczyc inaczej np zaczynajc od bojkotu wszytkiego co zydowskie i glosno namawiac zeby inni bojkotowali mam na mysli nie tylko towary produkowane w Izraelu ale tez ich kulture i firmy w Polsce w tym siec najwiekszych kin,wycieczki i loty do Izraela ale przedewszytkim ich bankowosc.Tylko mocna finansowo spolecznosc nie zalezna od bankowosci zydowskiej jest realna walka o Polske.Kasy SKOK sa alteranatywa, No własnie z tymi SKOKami. W Quebecu zeby walczyc z finansowa dominacja Anglikow taki pan Alphonse Desjardins (czyt. Alfons Dezarde) stworzył ruch kas ludowych. Caises Populaires Desjardins. Tego Angielski kapital nie mogl wykupic bo to są spoldzielnie oszczednosciowo pozyczkowe i trzeba wykupić udział (min 5$) zeby sobie otworzyc konto. Kazdy co ma konto w Caisse Desjardins jest jej członkiem i ma prawo głosu. Oczywiscie wiekszosc swojego pprawa głosu nie egzekwuje ale i tak trudno te kasy przejac. Mysle ze SKOK to cos podobnego. Niestety czy kasa jest dobra czy nie decyduje jej kierownictwo i tak Polska Kasa w Montrealu (nalezy do systemu Desjardins) jest dosc kiepska bo jak malo proponuje zapłacic dysrektorowi to ma taniego i kiepskiego dyrektora od lat się to wlecze. Jeszcze pewna wredna pani, ktora niegdys prowadziła polskie radio w Montrealu posiala plotki o podejrzeniach naduzyc w tej kasie no i zaczeła sie ucieczka kapitału dodadm ze paniusia w typowy agenturalny sposob zasiala ferment .Ale nie tylko polska kasa byla przesiaknieta przez TW np: Ryszard G.z PRLu, ktorzy tak naprawde nigdy nie przestali byc posluszni swoim mocodawcom ich zadaniem bylo kontrolowanie  i niszczenie polskiego kapitalu za granica.. . Ruch Kas Desjardins w Kanadzie obejmuje głwnie Quebec ale troche kas jest tez w innych prowincjach. Jest ich ponad 1500. Są malenkie gdzie kasa miesci sie w pakamerze pod kosciolem ale sa i olbrzymie. Nad kasami są regionalne federacje (nie wszystkie kasy naleza do federacji). A nad tym wszystkim jest Konfederacja Kas Desjardins, ktora zapewnia kasom rozne rodzaje doradztwa oraz serwis informatyczny. Razem to stanowi znaczną sile ekonomiczna. SKOK tez moze. Dlatego wrogowie Polski usiluja to skorumpować i zniszczyć. Całe te afery SKOK (i to nie tylko Wolomin) to maja to na celu okrasc szarych obywateli i zniszczyć ich inicjatywę finansową tak zeby juz raz na zawsze im się odechcialo.

Dla swiatowego zydostwa brak kontroli nad finansami jest najwieksza kleska,Z Iranem wcale nie chodzi o wirowanie uranu ale o to ze Iran jescze z innymi panstwami chce wprowadzic nowa walute oparta na zlocie do rozliczen swiatowych,podobnie bylo z Libia gdzie Kadafi tez chcial pozbyc sie smieciowego US$ bedacego zydowska waluta i zastapic go swoja nie wspomne tu o Kenedim.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1581299

W obecnej sytuacji, bojkot szczytu V4 to troche za malo.

Morawiecki moglby poprawic sobie nieco reputacje, pod warunkiem ze zwola ten odroczony szczyt w Chinach, a nie w Izraelu.

 Grupa Wyszehracka mogla by tam tez odniesc jakies korzysci - zamiast strat. 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1581317