Protestująca „żywa gotówka” jest tak apolityczna jak ja jestem chińskim mandarynem

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wczoraj paniom od „żywej gotówki” coś nie wyszło.  Jedna z pań „ chlapnęła” : zbliżają się wybory samorządowe, zróbcie wszystko, żeby żadna osoba z PiS nie dostała się do samorządu.

Wydaje mi się, ze miejscem wygłaszania manifestów politycznych jest mównica sejmowa a debata powinna  się odbywać tam, a nie w czasie protestu wykorzystującego swoje dzieci.

Całe stadko doradców z totalnej opozycji , którzy suflują paniom co mają robić i jak się mają zachować. Rząd zrobił bardzo dużo dla osób niepełnosprawnych i osób opiekujących się nimi. Spełnił większość oczekiwań, ale panie to nie obchodzi , je interesuje tylko żywa gotówka. Już samo to, że protest w swojej idei słuszny , zmienił się w żądania polityczne co powinno stanowić asumpt, do tego żeby Straż Marszałkowska w sposób kulturalny ale stanowczy zażądała opuszczenia korytarza sejmowego, jeżeli nie, Straż powinna ich wyprowadzić z sejmu.

Protest zamienia się w polityczną farsę, a te „ nakręcone” panie wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci do politycznych żądań.

Nikt nie kwestionuje tego , że rodzice niepełnosprawnych dorosłych dzieci mają ciężko, zaległości w pomocy niepełnosprawnym i ich opiekunom sięgają kilkudziesięciu lat, a obecny rząd zrobił bardzo dużo dla tej grupy społecznej , ale kilkudziesięciu lat zaniedbań nie można nadrobić w ciągu 2,5 roku.

Wydaje się, że sympatia społeczna drastycznie spada i coraz większa część społeczeństwa jest zmęczona tym protestem i postawą matek i zdąża wobec takiej a nie innej postawie protestujących do, jeżeli nie dobrowolnie to pod przymusem zakończenia tego protestu.

Różne hieny próbują podczepić się pod ten protest a im  nie zależy na pomocy niepełnosprawnym , a „dowalenie rządowi”.

   

 

https://wpolityce.pl/polityka/394365-czy-to-na-pewno-apolityczny-protest-pikietujaca-w-sejmie-zrobcie-wszystko-by-zadna-osoba-z-pis-nie-weszla-do-zadnego-samorzadu

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/protest-w-sejmie-niepelnosprawni,83,0,2405971.html

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Chińskim Mandarynem a ja "Nindżą "

serdeczne pozdrowienia

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1564164

Jesteśmy " blisko siebie"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1564165

no to niech uważają,bo,... :)

popołudniowe serdeczności :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1564176

To oni niech się martwią nie my.:-)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1564189

serdeczności wieczorne :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1564200

A teraz rozlazł się smród. Pacynka - po wyjęciu przez lalkarza palca z wiadomego miejsca - przemówiła własnym głosem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

rumjal

#1564254

Dokładnie tak.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1564260

na szkło ,dziwne ,niedowartościowane ,czy co ? a przy okazji,drogie pańcie pewien dr F się kłania,czyli co na języku ,to i w duszy 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1564268