Prostytutka i skretynienie Nowackiej

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Im bardziej rośnie PIS-owi w sondażach, tym bardziej groteskowe są kolejne pucze neo-targowicy i tym więcej odnotowujemy przypadków nagłego skretynienia pośród puczystów. Weźmy takiego Bukiela, zahartowanego w bojach o wolność i demokrację działacza związkowego…

Otóż Przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy Krzysztof Bukiel był gościem Radia ZET. Odnosząc się do informacji, że aktorka Krystyna Janda poparła protest rezydentów, stwierdził – Powiem tak, jak do Chrystusa przychodziły też prostytutki i to nie oznacza, że Jezus był złym człowiekiem… Czy można byłoby wymyślic coś bardziej kretyńskiego? 

Oczywiście – gdyby te słowa wypowiedział prezes Jarosław Kaczyński – wszystkie postępowe media wpadły by szał. Ale Bukiel jest ich!  To postępowiec z krwi i kości, który z wraz z Broniarzem od wielu lat walczy na froncie ideologicznym, mając wsparcie postępowych mediów. Tych mediów, które zamilkły na wieść, że aktorka scen warszawskich przyrównana została do prostytutki...

Ale pal sześć z prostytutką Jandą, która głoduje od czasu, gdy min. Gliński nie dał jej miliona na jej występy artystyczne. Problem bowiem pozostał, gdyż Bukiel nie wyjaśnił, kim jest Chrystus po stronie „głodujących” rezydentów ? Bo chyba nie ta młoda czarownica, która przepowiedziała nam, że wszyscy umrzemy?

Wraz z Krystyną Jandą pojawił się u rezydentów aktor scen warszawskich niejaki Materna Krzysztof. Materna, jako praktykująca u doktora Manna pielegniarka, natychmiast wczuł się w tragiczną sytuację praktykujących lekarzy, którzy zmuszeni są do wyjazdów na praktyki do takiej choćby Tanzanii. Zdjęcia z praktyk medycznych na plażach Tanzanii załączyła na fejsie wspomniana rezydentka Pikulska. Ta własnie, która przepowiedziała Polakom masowe zgony, jeśli nie zrzucą się na podwyżki dla rezydentów. Otóż wracając do rezydenta Materny, ten wybitny aktor natychmiast przyłączył się do głodówki rezydentów. Czyli przeszedł wyłącznie na pobieranie napojów! Do czego jednak prowadzi tego rodzaju głodówka nie trzeba wyjaśniać, gdyż czasami (np. w okolicach marketów) spotykamy ofiary walki o wolność i demokrację, którzy proszą o dołożenie się do napoju...

Postępujące skretynienie jednak tak nie szokuje, jak przypadek nagły – swoisty zawał mózgu. Ten przypadek dotyczy aktywistki lewactwa III RP, niejakiej Nowackiej Barbary. Ta uczestniczka licznych paneli feministycznych z udziałem Kazi Szczuki i Środy – skretyniała z dnia na dzień. Zdaniem Nowackiej sytuacja kobiet w Polsce niczym nie różni się od sytuacji kobiet arabskich w Iranie i w Arabii Saudyjskiej! Skretynienie Nowackiej może nieść za sobą liczne reperkusje w związku z sytuacją kobiet arabskich w takich krajach jak Francja, Włochy, Niemcy, Szwecja i oczywiście Belgia. W samym centrum Brukseli jest bowiem strefa NO GO, czyli dzielnica Molenbeck, gdzie mieszkają rodziny arabskie - w tym oczywiście karane zgodnie z prawem szariatu kobiety!

Czyżby więc paradoksalnie Polska, dzięki skretynieniu Nowackiej, nagle weszła do samego jądra Europy, skoro Polki nie są gorzej traktowane, jak mieszkanki krajów zachodniej Europy?

Inna jest sytuacja prof. Staniszkis, której pogarszający się stan umysłu związany jest z gwałtownie postępującą sklerozą. Jeszcze na początku tego roku prof. Staniszkis widziała jako kandydata w wyborach prezydenckich….sparaliżowanego przez PIS prezesa Rzeplińskiego. Nie minął jednak rok, a cierpiąca na uwiąd mózgu w związku z postępującą sklerozą pani profesor zupełnie zapomniała o prezesie Rzeplińskim. Na głowę pani profesor rzucił się bowiem Bronek – strażnik żyrandoli. Pani profesor więc uznała, że z dzisiejszej perspektywy... Bronisław Komorowski byłby zdecydowanie lepszy. – Ma jakąś osobowość, przeszłość itd., podczas kiedy Duda jest z niebytu….

I co tu dalej komentować, gdy karawana jedzie dalej, targowica kretynieje a w postępowych mediach trwają ożywione dyskusje na kogo postawić w sytuacji, gdy wszyscy kandydaci na zbawiciela koryciarzy III RP to idioci (jak np. Budka domagąjący się ultimatum niemieckiego ) lub się doszczętnie skompromitowali?

Stawianie w tej sytuacji na Bronka (który oświadczył, że nie będzie już kandydować!) potwierdza dramat całej totalitarnej opozycji: z Bukielem, który przyrównał artystkę Jandę do prostytutki, rezydentem Materną - katującym się napojami, skretyniałą Nowacką i sklerotyczką Staniszkis, której przyśnił się Bronek na Białym Koniu…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:26)

Komentarze

pochodzenie

 

Bul niebytu może pochodzić z odbytu!

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1550493

Cóż, Janda ma liczne defekty umysłowe, ale wypowiedź Bukiela jest po prostu zwykłym chamstwem, bez względu na biblijne konotacje. Takich rzeczy się po prostu nie mówi. Bukiel, to zwykłe komusze chamidło i tyle w temacie.

Szkoda natomiast prof. Staniszkis. Napisała kilka niezłych książek, ale to było dość dawno. Teraz została tylko narastająca skleroza i Jej analizy to kompromitacja. Szkoda inteligentnej kobiety, która nie złapała momentu, kiedy należy przestać wypowiadać swoje mądrości publicznie, gdyż mądrościami już nie są. To co od Niej słyszymy ostatnio, to intelektualny bełkot, a z defektu umysłowego (starość) sprawy sobie nie zdaje. 

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1550494

albo córeczka w Nowoczerskiej. Czegóż to się nie zrobi "dla chleba"...

 

 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1550497

i przeciwnikow rzadu nalezy sie cieszyc - najlepszym dowodem sondaze...

Ich wystarczy zostawic w spokoju - a sami sa w stanie wymyslec takie glupoty o jakich najlepszym "fizjologom" sie nie snilo...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1550499

Przychodzi Janda do lekarza.
A lekarz:
- Ożesz kurwa!

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
0
#1550505

I to by było na tyle !

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0


#1550506

Przepiękne. Brawo Kapitanie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1550516

   Witaj Kapitanie! Kretynów, kretynek zbyt wiele z jasną  POmrocznością. Bardzo dobrze, że słychać natychmiastową społeczną reakcję. To ta ich swoista dwoista mentalność " za, a nawet przeciw ". Praktykanci chcą dęte pensje. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1550508

Nierządnica,

czyli kobieta, która nie jest w rządzie a nawet pozostaje w opozycji...

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1550509

... Myślę, że to już ostatnie stadium przed agonią mózgu "lekmeda" Krzysztofa Bukiela.

Muszę tu podkreślić, że od K. Bukiela należy wymagać błyskotliwości intelektualnej na dużo wyższym poziomie, niż na przykład od człowieka mającego tylko 8-klasowe wykształcenie podstawowe i pracującego przy kopaniu rowów. 

Bukiel bowiem w roku 1980 ukończył VI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie, a jako najlepszy absolwent tego L.O. swojego rocznika - został przyjęty bez egzaminu wstępnego na Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Dzisiaj ten 55-letni "lekmed" jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz medycyny rodzinnej i podobno pracuje w Stargardzie.

Aż strach się bać być jego pacjentem, brrrr!

 

Satyr

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1550519

A czy kretynka może skretynieć bardziej? Prostytucja? Tak. W tym środowisku prostytucja to obowiązek.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1550523

Elytka III RP - sama siebie nią wyznaczyła i nadal chce "przewodzić" - oczywiście za publiczna kasę...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1550539

... się tak nie uśmiałem!

Dzięki Kapitanie!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1550559