Sensacja dla melomanów: PUTIN wystąpi w Cyrku Donalda Pytona !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Nota kapłana sekty obywatelskiej do Watykanu to nie był ostatni szlagier Cyrku Donalda Pytona. Teraz dowiadujemy się, że Władimir Putin tak pokochał wyborców Tuska, że postanowił wynagrodzić im odwołany koncert Carlosa Santany na stadionie Legii w Warszawie! Jak pisze dzisiejszy „Super Express”, Władimir Putin ma wystąpić na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze ! Ja naprawdę nie żartuję – to nie jest kawałek z Monty Pythona, tylko autentyk z naszego Cyrku Donalda Pytona…

Jest też kolejna, sensacyjna wiadomość : Premier Rosji ma wystąpić jako gwiazda i zaśpiewać piosenkę w duecie z jednym z wykonawców !  - jak pisze Super Express. Według informacji menadżerów, ma to być Donald Tusk, który od czterech lat ćwiczy utwór pt. „Samba na jedną nutę”.

„Super Express dotarł do nieoficjalnych informacji w tej sprawie, z których wynika, że rozmowy z premierem Rosji i jego ludźmi mają już być na finiszu". Nie jest to sprawa łatwa, gdyż liczny zespół Putina ma duże wymagania finansowe wobec Polski.  Oczywiście, Putin wraz ze swoim zespołem – liczącym około 100 tysięcy osób – przybywa do Polski na osobiste zaproszenie Donalda Tuska i ma tu zostać aż do ogłoszenia rezultatów wyborów październikowych, koncertując w różnych częściach naszego kraju w duecie z Tuskiem. Z tej okazji, w Cyrku Donalda Pytona trwają ostatnie ustalenia, na jaką listę wyborczą wciągnąć Władimira Putina, który będzie koncertować w Polsce, wraz ze wschodzącą gwiazdą big beatu – występującą, jako Słońce Peru.

Jak wielkie jest to wyróżnienie dla naszego kraju świadczy fakt, że nawet w czasach tow. Gierka nie koncertował w Polsce tow. Breżniew wraz ze swoim zespołem „Krasnoarmijcy”. Tow. Breżniew nie przybył też do Polski ze swoimi koncertami na zaproszenie gen. Jaruzelskiego, a następni wykonawcy radzieccy, jak Andropow i Czernienko – zbagatelizowali zaproszenia Jaruzelskiego. Dopiero trzeba było katastrofy pod Smoleńskiem, by narodziła się prawdziwa miłość Tuska do Putina  i aby udało się sfinalizować występy artystyczne przywódcy Rosji w Polsce.

Z ostatnich informacji wynika, że na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, chciałby także zaśpiewać w duecie z Tuskiem, znany wykonawca latynoski Hugo Chavez oraz brat Fidela Castro. Propozycję występu Kim Dzong Ila menadżerowie Tuska wstępne odrzucili, ze względu na wygórowane żądania żywnościowe zespołu Kima….

P.S. Występom Putina w Polsce będzie towarzyszyć 50-osobowy chór salonowców oraz orkiestra dęta TVN.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

że musi chałtury łapać?

Ciekawe, gdzie będzie lądował. Jest okazja, na te trochę mgły chyba nas stać, albo sponsora wśród polonusów poszukajmy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167688