Już co czwarty nowoczesny nazista w Germanii nie jest Niemcem.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jak nas pouczają niemieckie niezależne media (od prawdy) indoktrynujące Polaków, w Niemczech od lat 30 -tych ubiegłego wieku nie ma Niemców bo już wtedy byli tylko Naziści których głównym zajęciem była budowa obozów koncentracyjnych dla Polski.

Nowe statystyki pokazują, że ponad jedna piąta wszystkich osób zamieszkałych w Niemczech pochodzi z "środowisk migracyjnych", a wiele z nich domaga się więcej pieniędzy na świadczenia dla nich i elastyczności w systemie edukacji i rynku pracy. Według niemieckiego Federalnego Urzędu Statystycznego w Wiesbaden, w Niemczech ustanowiono w 2016 r. rekord liczby mieszkańców. Aż 22,5 procent osób ma w życiorysie "pochodzenie jako imigranci".

Od początku  2005 r. roczny przyrost mieszkańców z zagranicznym pochodzeniem wynosił średnio około 8,5%. Według badania ankietowego, około 52 procent osób z imigranckim pochodzeniem urodziło się już w Niemczech.

Niemcy mają obecnie jedną z największych grup imigrantów wśród wszystkich narodów europejskich. 8,9 miliona obywateli niemieckich urodziło się w innym kraju, a ogółem 18,5 miliona osób ma obce pochodzenie.

Co najmniej 10 milionów osób żyjących w Niemczech posiada obce paszporty. Najliczniejszą grupę stanowi diaspora Turecka. Liczba osób z Bliskiego Wschodu  w ciągu ostatnich pięciu lat wzrosła o 51 procent, a  pochodzących z Afryki o 46 procent.

Ocenia się że koszty szkolenia imigrantów wynoszą miliardy euro rocznie. Mimo to zdecydowana większość migrantów, około 74 procent, mogłaby ( gdyby chciała w ogóle pracować) wykonywać czynności o niskich kwalifikacjach podczas gdy Niemcy mają problem z uzupełnieniem braków wysoko kwalifikowanych pracowników.

To dlatego Niemcy chcą wymusić relokację imigrantów do Polski gdyż w ten sposób pozbyliby się nieprzydatnych nierobów.

Najwięcej imigrantów ma Region Nadrenii Północnej-Westfalii - 4,9 mln, a następnie  Badenii-Wirtembergii 3,3 mln, w Bawarii 3 mln.

Region o najmniejszej liczbie migrantów to region pani kanclerz Angeli Merkel - Meklemburgia-Vorpommern, Saksonia-Anhalt i Turyngia czyli wszystkie regiony, w których partia Alternative for Germany (AfD) ma największy elektorat.

Wszystko jasne?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:10)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pies im mordę lizał.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1545794

"w których partia pani Merkel Alternative for Germany (AfD) ma największy elektorat."

??????

Doinformuj sie chlopie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1545806