Co można uczynić z wrakiem samolotu?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Dziś gdy polskie władze domagają się wdzięczności i uznania za ofiarność w "wyjaśnianiu" katastorfy smoleńskiej dokonajmy skromnego porównania. Co "oni" osiągnęli , a co zrobili inni.

 

 Można jak widać na poniższych zdjęciach dokonać rekonstrukcji, nawet jeśli smolot spadł w bagna. Można wydobyć szczątki i ustalić przyczyny katastrofy,

   

Tak troskliwie badano zwykły wypadek lotniczy. Szczątki wyławiali nurkowie nawet z przepastnych bagien pełnych aligatorów, na niedostępnym dla ludzi terenie. Zrobiono to, bo trzeba było ustalić WSZYSTKIE okoliczności, wszystkie możliwe przyczyny.

         

Ale jak widać nasi uznali że można i należy tak:

 

 

W tym samolocie leciał tylko Prezydent RP i kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie.Chyba nie byli potrzebni, bo państwo sobie jak ostatnio czytaliśmy, poradziło.

Zginął prezydent , ale nie było przerwy w sprawowaniu urzędu bo następca przejął go bez zwłok(i).

Zginęli dowódcy wojskowi, ale wojsko dowodzone było bez sekundy zwłoki. Polak potrafi.

Rząd jest z siebie bardzo zadowolony.

Co kraj to obyczaj.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nic dodać, nic ująć. Ale czego można się spodziewać po tuskich zdrajcach którzy wspólnie z nowruskimi tak pieczołowicie Naszemu Panu Prezydentowi przygotowali tę wizytę. Antysalon na swoim blogu pięknie dzisiaj wyliczył, dlaczego było zamówienie na Pana Prezydenta Kaczyńskiego, a wszystkie pozostałe ofiary tej sprokurowanej katastrofy, to niejako przez przypadek i po drodze (miały pecha, że leciały razem z Panem Prezydentem).

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149032

k**** m*ć ! gdzie my żyjemy ?

wp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

wp

#149176

wielkizderzaczhedronówżyjemy w ubekistanie gdzie tylko kurwa i złodziej ma się najlepiej to dlatego rzeczy co się w pale nie mieszczą tak gładko tutaj przechodzą i dlatego nam ruso,homo,komuno,euro fobom i antysemitom jest tak ciężko..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

wielkizderzaczhedronów

#149177