"Zamachy", "zamachowcy" i dokumenty "zamachowców"...czyli zarządzanie chaosem...

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

Specjalnością współczesnych zamachowców jest zostawianie dokumentów na miejscu zbrodni, a specjalnością współczesnych strzelających do nich jest robienie z nich sieczki, bez pojmania żywcem...to już taki standard bym rzekł...

Bo oto można się dowiedzieć, że w polskiej ciężarówce, która wjechała w berliński jarmark znaleziono dokumenty najprawdziwszego i najautentyczniejszego sprawcy zamachu...to nie pakistańczyk, tylko tunezyjczyk Anis A...Pod linkiem...https://www.wprost.pl/swiat/10035869/Policja-poszukuje-Anisa-A-podejrzanego-o-przeprowadzenie-zamachu-w-Berlinie-Kilka-miesiecy-wczesniej-mial-zostac-deportowany-z-Niemiec.htmlcytuję: "Według niemieckiego tygodnika „Der Spiegel” pod siedzeniem kierowcy policjanci mieli odnaleźć dokument należący do Anisa A., urodzonego w 1992 roku obywatela Tunezji."

Wielką tragedią jest, że dotknęło to zupełnie przypadkowo naszego Rodaka...Czyli...w zamachu w Paryżu znajdują się dokumenty, w zamachu w  Nicei dokumenty, w Nowym Jorku znajdują się dokumenty...funkiel nówki pod gruzami WTC...i w Berlinie dokumenty:))...cóż za wspaniali ci zamachowcy, że nigdy do akcji nie idą bez zabrania dowodów tożsamości...przecież popełniliby oczywiste wykroczenie...W Ankarze nie było podrzuconych dokumentów, bo gość który strzelał do rosyjskiegop ambasadora był ogólnie znany...no bez jaj, żeby dokumenty podrzucać...głupi lud by się zara  kapnął...No ale co wiemy? Ten mój poprzedni post (link) był trochę prowokacyjny, ale powiem szczerze na tyle lat pisania w sieci należy mi się odrobina awangardy...Więc co wiemy? Taurecki policjant, były ochroniarz Erdogana fiksuje, nagle poczuł przypływ religijności, czy zachciało mu sie hurys i pakuje około 8 strzałów w korpus amabasadora rosyjskiego wykrzykując słynne już "allach akbar" i przez kilkadziesiąt sekund nawija o Aleppo. Na sali nie ma ruskiej ochrony, praktycznie nie ma żadnej ochrony, jedyną ochroną jest zamachowiec...sytuacja kuriozalna...jak mogło do takiego czegość dojść? Nie podejrzewam, że ludzie Putina to debile. Po zestrzeleniu SU-24 przez Turków, gdzie giną rosyjscy lotnicy ja przynajmniej nigdy bym nie ufał już Turkom...Putin jest bardziej cwany ode mnie, więc myślę, że środki ostrożności wobec swoich dyplomatów byłyby postawione na ostrzu noża. Ja nigdy bym nie zaufał muzułmanowi, nawet jakbym się z nim znał od urodzenia. Czy można podejrzewać, że Rosjanie mogliby być tak naiwni? Nie sądzę...No i tak...faktycznie, zdjęcie zabitego zamachowca jest, jest krew, której brakło przy postrzeleniu amabasadora (czy być może miał kamizelkę?). Zamachowiec kamizelki nie miał, czyli był przygotowany na pewną śmierć, czyli typowy scenariusz "zamachów", gdzie "zamachowiec" nie jest w stanie już zeznawać...porównać proszę do zamachów w Bostonie (Dżochar Carnajew) Jeśli byłaby to śmierć Karłowa, to byłaby to bardzo głupia śmierć, chyba najgłupsza, jaka mogłaby się przydarzyć rosyjskiemu dyplomacie...dlatego uważam, że mogło to być zainscenizowane...

Nikt nie musi się ze mną zgadzać, na dzień dzisiejszy mało jest informacji, aby jednoznacznie stwierdzić , czy Mevlut Mert Aydintas działał sam, czy sfiksował mu nagle beret, czy zachciało mu się hurys... i kto był jego mocodawcą jeśli nie działał sam. Ważne będą teraz posunięcia Putina, ale najważniejsze będzie teraz wytypowanie  tych, którzy skorzystali na tym zamachu (cui bono?)...Film z Ankary jest "bardzo autentyczny", czyli być może ma uwiarygadniać śmierć, podobnie jak filmik Koli (na którym było słychać strzały), a który tak de facto miał uwiarygadniać miejsce "katastrofy"...A gdyby stało się tak...(to już moja awangarda)...Karłow ubiera kamizelkę kuloodporną, a "zamachowiec" wali w korpus, (wie, że Karłow ma kamizelkę) po czym "zamachowiec" zaczyna uciekać, ale dopadają go tureccy komandosi i robią z niego "sito" z autentyczną, sztuczna krwią i wychodzi straszna scena zbrodni na oczach milionów widzów z wielką ilością odsłon na You Tubie...po czym Crisis Actors wstają i zostają wywiezieni busami z miejsca spektaklu...A czy Karłow trafia na wyspę Vipów i pije z Kulczykiem szampana, to czas pokaże...w każdym bądź razie jestem pewien, że szpece od zarządzania chaosem pracują na najwyższych obrotach...

Wracając do zamachu w Berlinie ...poszlaka kluczowa...

"Na bożonarodzeniowym kiermaszu w Berlinie – "na kilka minut" przed masakrą - pojawił się Izraelczyk, odznaczony przez Shimona Peresa - ekspert wywiadu wojskowego, współpracownik wywiadu cywilnego i doradca NATO."

link:

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19374&Itemid=47

 

 

Tekst ukazał się w Kurniku Politycznym...

trybeus.blogspot.com/2016/12/zamachy-zamachowcy-i-dokumenty.html

 
Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:29)

Komentarze

cały wpis jest do dupy nie podobny, ode mnie minus.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1528644

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...a co byś sobie życzyła, żebym napisał, żeby było podobne do dupy?:) był wpis o dzielnym batmanie, toś kurde nie pochwaliła...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-10

http://trybeus.blogspot.com/

#1528670

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie "karm"tego ewidentnego idioty. Szkoda Twojego czasu...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-10
#1528682

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Babka może i jest "równa", ale pod sufitem to ona "równo" nie ma...

Ulubiona babka portalowych pałkarzy, wielbicieli głupoty i zaciekłych wrogów rozsądku...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10
#1528683

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...ale równo zryty beret ma ...:))pozdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1528729

Nic o PIS-ie

Święta ?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2
#1528657

głupie to strasznie.

daruj sobie te neonowe "ustawki", "false flag" i inne takie. tradycyjnie kacapy odwracają kota ogonem.

świat jest jakby ciutkę większy niż rozumek tryberusa.

nie wszystko jest żydowskim spiskiem przeciw samemu Putinowi.

 

Na neonie twierdzisz, że to "ustawka" a więc ruska, tylko tym tropem nie pójdziesz dalej, bo stracisz uznanie towarzyszy.

Np. nazi-bolszewika Jarka R. (SL), który ma kraje "bałtyckie" za "wypierdki".

 

Podobnie twierdzisz, że agresja KOD-u to ustawka i najlepiej, by się wyrżnęli nawzajem z PiS-em, tak samo cała cywilizacja zachodnia może upaść, byle nie Putin.

Wnioski o takich poglądach zostawmy psychiatrom.

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1528660

 Witam!  Trybeus twoja hipokryzja przerosła totalnych insektów  okupujących salę sejmową! Jarmark Berliński, to element gry Nocnej Zmiany II,a w tle wschodnia onuca. Ryży i Sikorka jednoczesne odwiedziny. Szyderca Bul na trybunie. Mało? Ten element się nie powiódł, bo trafili na prawdziwego Polaka. To z daleka czuć wschodnią onucą kacapi! W samolotach uderzających w WTC też była sztuczna krew? Chyba, że twoim zdaniem to były drony?  Tam gdzie łapy Kacapów, tam głód, nędza i rozpacz!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1528665

...jest w twoim umyśle...wszędzie widzisz ruskie onuce, otwierasz lodówkę a tam ...ruskie onuce...głód, nędza i rozpacz zgadza się, widać dart sakiewycz ma wielki wpływ na umysły swoich wyznawców...tylko czekać kiedy nastąpi zbiorowe samobójstwo:))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9

http://trybeus.blogspot.com/

#1528669

Ja wiem Trybeusie dlaczego oni zawsze mają ze sobą dokumenty. Otóż, dla nich każdy bój może być bojem ostatnim, a po takim boju ostatnim trzeba się jakoś przed diabłem wylegitymować.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

              

#1528674

te 72 hurysy też mają prawo wiedzieć z kim mają do czynienia:))

 

tak na marginesie "zamachowcowi" jakoś szybko ten zarost rośnie...jakbym miał taki przyrost, to zbankrutowałbym na żyletkach:))))

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

http://trybeus.blogspot.com/

#1528675

Nie ma brody, nie ma hurys.
Ten nienawistnik islamski z Berlina, ponoć został ukatrupiony pod Mediolanem. Wpadł podczas "rutynowej kontroli drogowej"- otworzył do policjantów ogień i łaskawie poległ. Nie wiem jak jest we Włoszech z kontrolami, ale mieszkam w UK od ponad 10 lat i na oczy nie widziałem "rutynowej kontroli drogowej"! Jednak Duńczycy nie chcą być gorszakami i właśnie łapią tego zabitego kolesia w miejscowości Aalborg ( wp.pl). "I co Ty na to kotku?"

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

              

#1528676

:))...czyli polowanie na czarownice rozpoczęte..najwazniejsze dla polizei to teraz tak wymodzić, żeby nie trzebaby było tłumaczyć z jakiej broni został zastrzelony Łukasz...

oczywiście "zamachowiec" będzie już teraz milczał jak grób...sporządzi się raporty, sprawa zamknięta...a ludzie łykną jak gęś kluski...

 

komentarz Kuli Lisa...

Wiadomości ze śledztwa policji niemieckiej.

1. Polak został sterroryzowany nożem

2. Napastnik zażądał od kierowcy aby podjechał na wskazana ulicę, gdyż nie posiadał umiejętności prowadzenia TIR'a w mieście.

3. Polak nie wiedział jaki jest cel porwania.

4. Po dojechaniu na miejsce porywacz kazał się przesiąść kierowcy

5. Zamachowiec usiadł za kierownicą.

5a. Ostro ruszył

6. Polak gdy się zorientował jaki jest zamiar zamachowca, skutecznie przeszkodził.

Skręcając autem.

Zamiarem zamachowca było rozjechanie maksymalnej ilości osób.

7. Polak został ugodzony nożem.

8. Auto zostało unieruchomione.

9. Zamachowiec zbiegł

9a. Przybyła policja

10. Gdy policja zorientowała się, że w aucie jeszcze ktoś jest, oddała strzały.

11. Polak zginął od kul policjanta

12. Świadek, który obserwował zdarzenie zeznał, że strzały padły po tym jak zamachowiec opuścił ciężarówkę. Trwało to dłuższa chwilę.

13. Policja utajniła świadka

 

http://trybeus.neon24.pl/post/135845,zamachy-zamachowcy-i-dokumenty-zamachowcow#comment_1353691

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1528678

Za duzo tych przeslanek wskazujacych na nie PELZAJACY a zupelnie powazny zamch stanu w Polsce...

- Tusek w Polsce w oczekiwaniu na co ? Przejecie wladzy ?

- polska ciezarowka, polski kierowca  - slowem Polacy zabijaja Niemcow (neutralizacja reakcji spoleczenstwa na jakies skurw... , ktore planowaly sluzby w Polsce.

- ten zastrzelony w Mediolanie agent , ktory spieprzyl robote w Berlinie, mogl byc talko martwy "zlapany"

- wszystko przed objeciem wladzy przez Trumpa i przed przybyciem tej jankieskiej brygady do Polski

- zaplanowana na srode  nagonka w €kolchozie na Polske- mieli "klepnac" bratnia pomoc dla opozycji w Polsce ...

Nie bede juz opisywal "spontanicznego" rozwoju sytuacji w Polsce.

PiS mial za co dziekowac Najswietszej  Panience na Jasnej Gorze ....

My zreszta rowniez.

Ciekaw jestem , czy tym razem nastapia aresztowania za zdrade stanu...

 

Komoruski powinien byc zamkniety NATYCHMIAST !

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

richo

#1528692

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Właśnie słucham Niepoprawnego Radia i uwikłania Komoruskiego w zabójstwo Leppera. Ale nawet Sumliński nie wyobraża sobie aresztowania Tuska czy Komorowskiego...i innych tuzów z aneksu i zbioru zastrzeżonego w obecnej sytuacji. Agent mediolański? Potrzebny aby zamknąć śledztwo. Czy jakiś polski prokurator był przy sekcji zwłok zastrzelonego Polaka?....Czy znowu ramię w ramię........przyleci w zakniętej trumnie? Czy rodzina zastrzelonego Polaka dostała jakieś odszkodowanie....bo wyrazów współczucia ani od Merkel ani od Szydło nie słyszałam ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1528694

"Czy rodzina zastrzelonego Polaka dostała jakieś odszkodowanie....bo wyrazów współczucia ani od Merkel ani od Szydło nie słyszałam ?"

Ty zawsze jesteś do tyłu z wiadomościami i to takimi co nie pasują ci do stawianych oskarżeń czy zwykłych kłamstw.

 

Premier przyznała rentę specjalną dla rodziny kierowcy zabitego w Berlinie

 

Premier Beata Szydło poinformowała, że podjęła decyzję o przyznaniu renty specjalnej dla żony i syna kierowcy zabitego w Berlinie. Jak dodała, rodziną kierowcy otrzyma rentę po świętach.http://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamach-w-berlinie/aktualnosci/news-premier-przyznala-rente-specjalna-dla-rodziny-kierowcy-zabit,nId,2328163

 

Premier Beata Szydło w wywiadzie dla PAP powiedziała, że "bohaterska postawa polskiego kierowcy, który prawdopodobnie - tak przynajmniej wynika z dotychczasowych ustaleń - przed śmiercią próbował walczyć z zamachowcem i doprowadzić do tego, by katastrofa w Berlinie nie była tak olbrzymia, wymaga wielkiego szacunku".

 
 

W poniedziałek wieczorem zamachowiec kierując 40-tonową ciężarówką wjechał w tłum na bożonarodzeniowym jarmarku w Berlinie, zabijając 12 osób i raniąc blisko 50. Jedną z ofiar jest polski kierowca, którego ciało znaleziono w szoferce ciężarówki - według ustaleń zamachowiec zastrzelił Polaka, który łapiąc za kierownicę, usiłował przeszkodzić mu w zamachu.Podejrzany o dokonanie tego zamachu 24-letni Tunezyjczyk Anis Amri został zastrzelony w piątek rano przez policjantów pod Mediolanem - poinformował szef włoskiego MSW Marco Minniti. Po zatrzymaniu do kontroli poszukiwany listem gończym w Niemczech i Europie mężczyzna wyjął pistolet i zaczął strzelać do funkcjonariuszy, raniąc jednego z nich; policjanci odpowiedzieli ogniem.W piątek minister Waszczykowski wpisał się do księgi kondolencyjnej wyłożonej w ambasadzie Niemiec w Warszawie w związku z zamachem terrorystycznym, do którego doszło w Berlinie.Z dużym smutkiem przyjąłem wiadomość o zamachu terrorystycznym, który miał miejsce w Berlinie- napisał minister Waszczykowski. W imieniu władz Rzeczypospolitej Polskiej szef dyplomacji złożył wyrazy najgłębszego współczucia, łącząc się w bólu z rodzinami ofiar, poszkodowanymi i całym społeczeństwem niemieckim.Ta tragedia dotknęła w szczególny sposób także Polaków, gdyż pośród ofiar znalazł się nasz rodak, brutalnie zamordowany przez sprawców zamachu- zaznaczył minister. Szef polskiej dyplomacji stanowczo potępił ten akt terroru i przemocy.Zapewniam o naszej solidarności i woli współpracy w celu wyjaśnienia okoliczności tej tragedii- podkreślił.

W czwartek poinformowano, że zarówno pogrzeb, jak i sprowadzenie ciała zmarłego tragicznie w Berlinie kierowcy, będzie sfinansowane z budżetu Skarbu Państwa. Data pogrzebu nie jest jeszcze ustalona.(mn)

 

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-atak-w-berlinie/fakty/news-beata-szydlo-rodzina-kierowcy-zamordowanego-w-berlinie-otrzy,nId,2328162 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1528716

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

renta rentą...ale niech teraz pani Szydło ruszy czterema literami i zrobi wszystko, aby wyjaśnić z Niemcami z jakiej broni został zatrzelony Łukasz Urban...wszystkie poszlaki wskazują, że to polizei wykończyło Łukasza...ciekawym jest czy prokuratura, która wszczęła śledztwo w tej sprawie wyjaśni, czy też położy uszy po sobie przed furherką Merkel, w myśl euro-pejsko-lewackiej poprawności politycznej...ja nie mam złudzeń

masz flecie piszczący o Pisie:)) jak chciałeś

 

poza tym wpisy Waszcza do księgi ...tyle lewactwo tylko umie...zrobić miny grobowe, wpisy w księdze i tyle ...reszta łapka w łakę z lewakami z PE..

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10

http://trybeus.blogspot.com/

#1528728

nie masz więcej życzeń? zwł. od tych, z którymi masz nie po drodze a z których socjalu żyjesz?

rozumiem, że niemieckiej policji nie wierzysz, za to uwierzysz polskiej i PiSowi, pewnie żal, że sam Puciek nie ogłosi prawdy

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1528737

I uważasz, że to w porządku ?. A nie przypadkiem Niemcy powinni ponosić wszelkie koszty (renta, odszkodowanie dla rodziny itp...) ?. Może pani premier zamiast piaru, zrobi coś w kierunku wyjaśnienia całej sprawy ?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1528759

Czym się różni twój były premier Tusk od premier Beaty Szydło?
Tusk przyznał rentę specjalną pani Krzywonos, Szydło rodzinie Łukasz Urbana.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1528754

Miala byc druga prowokacja gliwicka, ale cale szczescie ktos nad nami czuwa.

A wyszlo jak wyszlo:

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1528757

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1528782

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A jak Twoim zdaniem trzeba ?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6
#1528824

Kiedy żołnierze AK szli na akcje, dokumenty, zdjęcia itp. deponowali w skrytkach na broń. Ale oni nie byli samobójcami, a dodatkowo walczyli z wrogiem, który z zemsty stosował odpowiedzialność zbiorową na rodzinach i znajomych żołnierzy. AK-owcy z akcji chcieli wrócić i walczyć dalej. Dlatego zależało im na anonimowości, nawet w przypadku śmierci na akcji.

Inaczej jest z islamskimi terrorystami. Oni idą na akcję, żeby zginąć z okrzykiem Allach Akbar. Dodatkowo wiedzą, że w razie wpadki (oczywiście mówię o działających w Europie) nikt nie wymorduje ich bliskich, a oni sami w razie złapania żywcem, nie mogą liczyć nawet na tortury i karę śmierci. Oni idą po to, żeby w swym obłędzie ginąć. I chcą, jak większość samobójców, być rozpoznawalni. I chyba w tym celu zabierają ze sobą dokumenty. Może nawet te prawdziwe...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1528816