Dyplomacja kryzysowa…czyli Nasz Prezydent…

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

Widząc poczynania “naszej władzy” po prostu nie mogę powstrzymać łez, łez ze śmiechu oczywiście…Otóż Nasz Prezydent, wielki miłośnik nadjordańskich Eskimośków, filosemita wszechczasów dowiaduje się, że nie będzie mu udzielony głos w Jad Waszemie czy gdzieś tam na jakichśtam obchodach holoczegośtam, natomiast głos zajmie zaproszony serdecznie przez “naszych starszych braci”, a znienawidzony i obłożony anatemą przez Prezesa i Spółkę przebrzydły Putas zawsze stojący jak wiadomo po Ciemnej Stronie Mocy…

Oczywiście Nasz Prezydent buńczucznie strzela focha i stwierdza, że w takim razie on “nie jedzie”…natomiast w te pędy jedzie do Zwolenia miasteczka około 8 tys mieszkańców, gdzie na jakiejś sali gimnastycznej grzmi niczym Zeus na Olimpie, że jakoby nikt w obcym języku nie będzie nam wmawiał jaki to ustrój będzie w naszym kraju.
Jak to dobrze, że Bibi Nataniachu i Strzecha Tramp mówią perfekt w naszym, tubylczym języku i ani myślą narzucać nam żadnych ustrojów ani innych polińskich ustrojstw (se tak od razu pomyślałem). Oczywiście Nasz Prezydent przejechał się też po tych w togach od “demokracji” i specjalistów i szpeców od wskazywania sprawców “łamania konstytucji”…

I na ten czas Szanowni okazało się, że cały świat dowiedział się o zapyziałym miasteczku Zwoleń, jak onegdaj cały świat dowiedział się gdzie leży podkarpacki Pruchnik, gdzie swego czasu miejscowi tubylcy rytualnie i cyklicznie co roku obkładali kijami rzyć pruchnickiego Judasza, a co się później okazało ważnego symbolu oficjela nadjordańskiej diaspory.
Bo otóż zaraz po grzmotach Naszego Prezydenta, zamruczał jankeski Mordor położony nad Potomakiem, że Nasz Prezydent swoim zwoleńskim grzmieniem wykonał krok w tył w kierunku silnego przywództwa Polski w Europie w kierunku wprowadzania demokratycznych zmian i że w ogóle Prezes i Spółka z której pochodzi Nasz Prezydent to naturalne zagrożenie dla “demokratycznych instytucji” (w togach) w Polsce.

Nie ma się jednak co przejmować, jankeski Mordor, to przecież nasz największy sojusznik, o czym zawsze przypominał i zapewniał Nasz Prezydent i pewnie tylko tak dla jaj pierniczą. Zmięknie im rura, jak Nasz Prezydent pojedzie znów do Zwolenia i w tej sali gimnastycznej (chyba super akustyka) zagrzmi niczym Wojski na swym rogu bawolim, cętkowanym i krętym, że jak będą przeginać pałę, to te F-35 to se będą mogli do rzyci wsadzić wraz z offsetem, którego i tak mieliśmy nie dostać. A jak dalej będą przeginać pałę, to Nasz Prezydent nie zawaha się wywalić im na zbity pysk Strzechę Trampa z obserwujących na Tłiterze.

Ale póki co Nasz Prezydent mocno działa …w związku z obchodami Jadu Waszego czy jakoś tak wespół z Naszym Rządem powołano sztab kryzysowy, powołano sztab ekspertów do odpierania ostrzału z nadjordańskich wzgórz.
Będzie to ostatnia bitwa, ostatni rokosz Naszego Prezydenta w nadwiślańskich okopach przed wiosennymi wyborami.
A po nich choćby potop…

Jakby się kto pytał to zbieżność zdarzeń i postaci jest czysto przypadkowa… ;) Na pewno nikt normalny nie chciałby mieć takiego prezydenta…

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.5 (25 głosów)

Komentarze

w sumie nieźle napisane, z tym, że to jest śmiech ale przez łzy... bo nasza Ojczyzna na tym cierpi i my Polacy

Vote up!
9
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1615668

Im szybciej rozeznamy "elyty" tym mniej cierpienia będzie wynikłego z naiwności...być może nie ma już odwrotu i musimy odbić się od dna...wpierw jednak musimy odrzucić polityczny podział, który nas skłóca, a na tym najbardziej tracimy i z tego powodu cierpimy...

Vote up!
9
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1615671

Żydzi na tym przykładzie pokazali dobitnie, gdzie mają wasali i parobków z PiS-u, którzy biją pokłony non stop

Netanjahu woli Putina i  dał pstryczek w nos Dudzie, by wiedział gdzie jego miejsce w szyku.

A Szewach Weiss grał wielce zatroskanego.

Vote up!
10
Vote down!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1615669

Zachowanie dudłaja jest komiczne...przecież Szewach sam się wypowiadał, źe krasnoarmieńcy to byli "mesjasze w mundurach" :))...więc to wiadome, że i do Putina będą mieć szacunek...

Vote up!
8
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1615674

... Putin i Netanjahu w ostatnich dniach rozmawiali telefonicznie o tym, jak przebiegać ma wizyta prezydenta Rosji.
Putin miał zażądać — tak twierdzi m.in. dobrze poinformowany Kanał 12 izraelskiej telewizji — by Netanjahu poprał taką rosyjską narrację powodów wybuchu II wojny światowej.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/premier-izraela-moze-poprzec-narracje-putina-w-sprawie-ii-wojny-swiatowej-izraelskie/4qhhj73

Vote up!
8
Vote down!
-7

Verita

#1615680

Piszesz...nikt normalny nie chciałby takiego prezydenta?

Wielu Niepoprawnych jest zachwyconych takim prezydentam .

Najbardziej jego czworonożny przyjaciel huski, który ostatnio się każe wabić "szczęść boże".
Widać pozazdrościł poczucia humoru antoniemu, temu od misiewicza i gazety polskiej.

Pozdrawiam

P.S. Polityczny podział nie jest do zlikwidowania. Nie da się połączyć wody z ogniem a ludzi ze sforą ujadających niepoprawnych psów.

Vote up!
8
Vote down!
-8

Verita

#1615672

polityczny podział to pikuś - nie da się za to połaczyć ideowego i Patriotycznego podziału - no bo nie da się połączyć konserwatysty z lewakiem no po prostu nie ma szans (i dobrze), podobnie nie połączysz Patrioty Polskiego z patriotą eurokołchozu - No bo jeden chce wielkiej Polski, a drugi ma ją w d... chcąc wielkiej unii

nie wszystko należy ze sobą łączyć na siłę - tak samo jak ni połączysz dobra ze złem

Vote up!
8
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1615676

To powiedz miśku jak można połączyć liberalizm z nacjonalizmem?

A liberalizm, monarchizm, nacjonalizm, konserwatyzm, antysystemowość z propanstwowością?

A jak można populistycznie obrzydzac

PiS jako socjalistyczny, podczas gdy swych kolegów z sojuszu, tj. narodowców, liberałowie nazywają socjalistami?

A jak można być tak głupim, by nabrać się na "program" Konfederacji, 447 i ich Roty, żydowski tajny bunkier pod basenem, tajne głowice, atak bronią chemiczną, przejecie Polski przez Żydów zaraz po wyborach, wojnę z Iranem (miała być dwa razy i to nuklearna a Polski już mialo nie byc) itp.

To nie są bajki Sanyai, króla Lehji, tylko co glowniejsze narracje Konfederatow.

Nawet jeśli ktoś się odcina od Korwina to niech zerknij na bajki winniczka, szuromira czy kogokolwiek. Codziennie dowod czyjejś głupoty, nie powierzylbym im nawet mopa

Vote up!
3
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1615759

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie da się połączyć wody z ogniem, ale da się ludzi rzetelnie informować, wielu niepoprawnych jest nienormalnych, bo czytają nienormalnych...to zwykły mechanizm, który nie dopuszcza dysonansu poznawczego...nie obserwuję codzienne niepopków, ale widzę, że ten z Gdyni dostaje baty za swoje idiotyzmy, ale przyszło dwóch innych szatanów mocniejszych od niego i kontynuuje...problem jest w dezorientacji, a naprawdę wielu ludziom ciężko rozeznać co jest dobre a co złe...jako społeczeństwo błyskawicznie głupiejemy i to jest niestety fakt...

Normalny człowiek, który widzi co odpierdzielał Duda w swojej kadencji wyciągnie szybko odpowiednie wnioski...pozdr

Huskiego za swoje ostatnie bluzgi przestałem traktować poważnie i omijam szeroko...

 

Vote up!
7
Vote down!
-9

http://trybeus.blogspot.com/

#1615682

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nie będzie na Dudę PiS miał żadnego bata, ten będzie realizował zlecenia mocodawców a wiemy, że na pierwszą kadencję wybrano go podczas wyjazdowego posiedzenia Knesetu na krakowskim Kazimierzu. Dziś go czołgają, ośmieszają. Jak widać program "Polska dyplomacja w ruinie" zrealizowany w 100%.

Vote up!
6
Vote down!
-9
#1615687

Inaczej będziesz się tłumaczyć przed IODO. Razem z naczelnikiem. I na piśmie masz powiadomić. Zakreślam 24 godziny.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1615695

"Humpty Dumpty" to są dane? buachchcaaaaaaaachchaaaa :))) Może jeszcze wrażliwe :)))...musisz nieźle oliwić wieczorami :))

Vote up!
6
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1615753

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wielokrotne ośmieszanie się na forum publicznym zachowaniem niegodnym prezydenta, polityka z pozycji kolan, a może Dudy podpisującego dokument na stojąco, przy siedzącym Trumpie. Idiotyzmy jak "Fort Trump", które amerykanie natychmiast obśmiali. Wycieczka do Australii, po nic. A dzisiejsze bezradne machanie, opłacimy kilka "artykułów sponsorowanych". Tylko kto je przeczyta. To wszystko jest pięknym owocem dyplomacji realizowanej przez "dyplomatołków". 

To chyba wystarczy za tysiąc słów, precyzyjnie wyjaśnia, dlaczego konferencję Duda ogląda w telewizji. Ech, "wstaliśmy z kolan" :)

Vote up!
4
Vote down!
-9
#1615686

Wkleić ci tumanie tu zdjęcie  dokladnie takie same z Obama,Berlusconim,Merkel ,Bushem i paru innymi politykami

Więc matole drwij z siebie ,ty prostacki cepie 

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1615688

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przyznaj, że lubisz takie zdjęcia. Masowo je wklejałeś, czyż nie? Filozofia Kalego? Jak "prostacki cep" wkleja zdjęcia to dobrze, jak "prostackiemu cepowi" zdjęcia wklejają, toż to grzech okrutny. Ten człowiek ośmieszył nasz kraj na arenie międzynarodowej i na to są dowody. Ten człowiek ośmiesza się na każdym kroku, czy to na arenie międzynarodowej, czy też krajowej,

https://www.youtube.com/watch?v=tIpkIfoWGSI

Przyznaj, że boisz się dyskusji, cenzurą przed kampanią wyborczą obstawiłeś się, by nikt myślący w antypolskiej propagandzie ci nie przeszkadzał. Jak politruki za PRL tylko cenzurą potrafisz bronić aferzystów, złodziei Tyle z waszej prawdy PR-owcy PiS. Masz odwagę stanąć do dyskusji na argumenty? Myślę, że nie, a nawet jeśli ty byś miał, to twoi prowadzący boją się iż sobie nie poradzisz.

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1615691

pamiatka od cepa i dyplodebila z Chobielina, prawie prezydenta

 

zwisnij go na scianie

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1615701

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nigdy ci podczas posiłku nic na spodnie nie spadło? To dość powszechny przypadek, dlatego w lepszych restauracjach na stole czeka na ciebie ściereczka, by położyć ją sobie na kolana, Co innego przez przypadek coś upuścić a co innego zrobić z siebie idiotę przez zachowanie jak dziecię: głupimi minami, gestami, czy też plecenie od rzeczy, albo też jeździć po nocy do "zwykłego posła", jak to zwykł robić nasz obecny strażnik żyrandola.

Duda prze całą kadencje udowodnił iż przynosi tylko wstyd Polakom, a zaczął od donoszenia w Niemczech iż Polska to nie jest kraj sprawiedliwy.

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1615719

przyszedł do redakcji w spodniach upapranych naleśnikami z dżemem. Problem w tym, że upaprał sie w sobotę tydzień wcześniej. Taka to fleja. ;)

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1615834

Stara szkoła komunistyczna? Więc teraz postkomuna korzysta ze sprawdzonych wzorców.
Pisanie takich bredni obraża połowę społeczeństwa. Nie mówcie później, że to tylko PiS zionie nienawiścią.
I wy chcecie wygrać?! Z kim? Czym ? Szaleństwem?

Vote up!
11
Vote down!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1615690

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy Duda nie stał przy siedzącym prezydencie, czy nie proponował "Ford Trump", czy nie poleciał do Australii kupić korwety, a Morawiecki powiedział mu, że nie kupujemy? Czy nie poleciał do USA by spotkać się z amerykańskim odpowiednikiem prezydenta Będzina. Czy co chwila nie robi głupie miny. Tak, stara to szkoła komunistyczna na argumenty odpowiadać, pustymi słówkami. 

Vote up!
3
Vote down!
-8
#1615692

Stara szkoła komunistyczna zakładała slowotok i zero treści. Jak ulal pasuje do twoich "filipik".

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1615696

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ostatnio zostałeś tak zaorany w guanie, że zacząłeś krzyczeć sio, gęgać i opowiadać jak to w dzieciństwie na wsi mieszkałeś. Jak ci to udowodniłem, kłamca mówi niewiele, by przypadkiem za dużo nie powiedzieć.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1615720

atakują w komplecie. Widać, że do prezydenckich wyborów jest coraz bliżej...

Dlatego politruk trybeus napisał kolejny na tym portalu tekst, w którym dołączył do politruków ze ścierwoneonówki atakujących polskich patriotów z PiS i prezydenta Polski.

Tym razem, w tym prymitywnym tekscie trybeus - miłośnik sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina - usiłuje ośmierzyć polskiego patriotę, prezydenta dr. Andrzeja Dudę.

Politruk trybeus napisał, że "nikt normalny nie chciałby mieć takiego prezydenta"... [sic!]

Skoro trybeus jest normalny i w dodatku zakochany w Putinie, którego od lat wielokrotnie wychwalał - to dlaczego nie przeniesie się do kraju, w którym rządzi jego ukochany Putin?

Vote up!
8
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1615694

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Buczek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Prawdziwy patriota nie pier.... bzdur o Polin i żydowskiej krwi. A do polskiego języka powinna wejść nowa przestroga: Wyjśc jak Duda na stosunkach z Żydami, ale czego się spodziewać po stajni Geremka...

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1615705

Kolejny teatrzyk piątej klepki dla ciemnego ludu.
cyt. "Sztab kryzysowy i seria wywiadów Prezydenta.
Prezydent i rząd szykują się na obchody w Jerozolimie.
W Kancelarii Prezydenta powstaje sztab kryzysowy. Z kolei w zagranicznej prasie w najbliższym czasie mają się ukazać teksty o historii Polski. W ten sposób kancelarie prezydenta i premiera szykują się na czwartek, kiedy to w Izraelu odbędzie się Światowe Forum Holocaustu, które ma upamiętniać 75. rocznicę wyzwolenia niemieckiego, nazistowskiego obozu Auschwitz."(Tak nawiasem, to ciekawe czy pojedzie w euforii kleknąć na Dworzec Gdański?)
Tak wygląda teatrzyk piątej klepki dla ciemnego ludu w wersji PiS 2.0

Bardziej zagraża nam 35 mln Polaków oszustwo PiS a wygląda ono tak:
200 tys podpisów zebrał pan Bąkiewicz przeciwko ustawie 447!
PiS reaguje takimi słowy swego rzecznika:
"Zgłaszanie obecnie jakichś projektów "anty-447" jest bezsensowne - oceniła w komentarzu dla Polskiej Agencji Prasowej rzeczniczka PiS Anita Czerwińska. Jak podkreśliła, tylko "większość parlamentarna i rząd PiS są gwarantem, że jakiekolwiek próby działań na szkodę Polski i polskich obywateli będą nieskuteczne. Według Czerwińskiej, "zgłaszanie obecnie jakichś projektów 'anty-447' jest bezsensowne". "Każda ustawa może zostać zmieniona, jeśli taka będzie wola Sejmu. Jedynie większość parlamentarna i rząd PiS są gwarantem, że jakiekolwiek próby działań na szkodę Polski i polskich obywateli będą nieskuteczne" - podkreśliła."
Tak więc już nawet nie Prezes czy Premier na wiecu wyborczym jak to bywało tylko rzecznik Anita Czerwińska GWARANTUJE NAM GITES-TENTEGES w sprawie uroszczeń.
Coraz ciekawiej i śmieszniej.

____________________________________________
I pamiętaj PiS-owszcziku o małym "minusiku"
I pamiętaj zboku, o swej onucy w rozkroku.
Wszak Dobra Zmian kasuje tego pana (Marka)
Prawda w oczy kole PiSowski matole?
Dalej przygłupie, daj mu po d....

Vote up!
1
Vote down!
-1

panMarek

#1615947

I po co robisz z siebie ciula? Sam byś się inaczej nie zachował. Ale zamiast pochwalić, to przeciez wolisz putasa razem ze swą ruską bandą. Widzial, jak putas zrobił z siebie kłamliwego kretyna, do tego antypolskiego, jak często zresztą? Wasi i tak będą się trzepać do niego, jaki to wielki mąż stanu. Za to jak nasz własny rząd zachowuje się godnie a nawet czasem jedzie po Żydach, to takie ruskie czarne sotnie, jak wasza, i tak nie będą zadowolone. Dla was to nawet holocaust za mało, musianoby wykreślić jakiekolwiek związki historyczne za to dodać umiłowanie kacapów z mordowaniem jakichś wrogów. Tępe wacki i kacapy wtedy poczują się lepsi od innych.

 

Lepiej się zastanów, czy sam wyglądasz na czystego rasowo. Nie pierwszy to przypadek, a prawdę mówiąc bardzo częsty, gdy osobnik z aparycją Cygana wozi się na antysemityzmie, jakby sam był wzorcem czystości rasowej. Niepewni i neofici tak mają, w końcu znikąd to się nie bierze. Dzieci zdrowe? Policzyles, ile zacząłeś już z 500+, tego co to miałeś oddac? Dziękuj Bogu i Prezesowi, tym obu co nie przepadają za czarnosecinnymi

Vote up!
3
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1615757

Oczywiście Nasz Prezydent wcale się nie przebudził tylko ZOSTAŁ WYBUDZONY bo wybory za 4 miesiące. ZOSTAŁ WYBUDZONY aby znowu zwieść Polaków na kolejne 5 lat.

ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
...
ZOSTAŁ WYBUDZONY

Zapamiętaj to!

Vote up!
6
Vote down!
-3

panMarek

#1615808