Rozwój sieci żydowskich aptek Super-Pharm może zostać zablokowany w Polsce...

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

Tzw chazarzy z Izraela zwani dla niepoznaki żydami utyskują, że w Polsce może zostać zablokowana ekspansja ich aptek...co ciekawe, Super-Pharm  (bo o tej sieci mowa) ma w Polsce 68 oddziałów, a chce jeszcze. Zyski wypracowywane w Polsce pozwalały na zrównoważenie kosztów w Izraelu z powodu wzrostu płacy minimalnej...

No i to dosyć dobra wiadomość...jak czytamy na stronie haaretz ]]>http://www.haaretz.com/israel-news/business/1.765697?v=ED9ADBAC8FE66872E6177EC641632798]]> prawo w Polsce nie pozwalałoby na otworzenie więcej niż czterech oddziałów.


Ustawa ograniczy ekspansję sieci aptek Super-Pharm do posiadania nie więcej niż cztery oddziały. Sieci, które już posiadają więcej niż cztery oddziały nie będą mogły otwierać nowych oddziałów.

Dodam, jak podaje strona haaretz, że łączny obrót sieci w 2015 roku był na poziomie 5,35 mld szekli, w tym 800 mln szekli przychodów z Polski.

Teraz pytanie...czy pan Maliniak, może do spółki z panią Broszką w te pędy pojadą do Izraela się tłumaczyć co też to polskie goje w Polin odpieprzają? A może Prezes z Żoliborza wywinął okonia?

W każdym bądź razie wiemy do kogo należy Super-Pharm, wiemy, że omijając szerokim łukiem te miejsca potencjalnie dbamy o swoje finanse i zdrowie...

Tekst ukazał się także w Kurniku Politycznym...]]>http://trybeus.blogspot.com/]]>

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.5 (18 głosów)

Komentarze

...co oni biedni wtedy zrobią ? :-( Pewnie nie wiedzieć co robić z czasem ,będą chodzić do kina na wspaniały film "Ida".
Pozdrawiam
Ps..pewnie zaraz jak nam przypałują...to przynajmniej się okaże ile jest chazarów wśród niepoprawnych.

Vote up!
7
Vote down!
-6

Verita

#1531841

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

jak to "niespodziewanie" wychodzą polsko-izraelskie konotacje...mamy wspólne emerytury, wspólne manewry wojskowe, wspólne f-16, wspólne blek hołki, wspólne apteki...:)) "Polin+":)..pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1531846

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... i wspólnego wieszcza Mickiewicza

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1531867

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1531919

Wspomniana chazarska sieć jest niestety tylko jednym z "graczy". Litwini już posiedli praktyczna wiedzę co znaczą korpohieny na rynku leków ich apteki łykneła Euroapteka(taka ona euro jak ja Kitajec). Rozproszenie właścicielskie aptek i utrzymanie ich w polskich rękach powinno być naszym priorytetem narodowym, nawet kosztem preferencji dla określonej grupy zawodowej! Natomiast uwalenie przez byłego(?) bankstera ustawy "aptecznej", blokujacej wrogie przejęcia polskich małych aptek stawia intencje całej formacji pod wielkim znakiem zapytania. Jezeli dodać do tego radosna działanosc Księciunia w temacie reformy OZ, uwikłanie jego byłego zastępcy w dziwne interesy to ja sie głośno pytam: o co tu, Q, kaman?

Vote up!
1
Vote down!
-1

xylen

#1531934