Rozwój sieci żydowskich aptek Super-Pharm może zostać zablokowany w Polsce...

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

Tzw chazarzy z Izraela zwani dla niepoznaki żydami utyskują, że w Polsce może zostać zablokowana ekspansja ich aptek...co ciekawe, Super-Pharm  (bo o tej sieci mowa) ma w Polsce 68 oddziałów, a chce jeszcze. Zyski wypracowywane w Polsce pozwalały na zrównoważenie kosztów w Izraelu z powodu wzrostu płacy minimalnej...No i to dosyć dobra wiadomość...jak czytamy na stronie haaretz http://www.haaretz.com/israel-news/business/1.765697?v=ED9ADBAC8FE66872E6177EC641632798 prawo w Polsce nie pozwalałoby na otworzenie więcej niż czterech oddziałów.

Ustawa ograniczy ekspansję sieci aptek Super-Pharm do posiadania nie więcej niż cztery oddziały. Sieci, które już posiadają więcej niż cztery oddziały nie będą mogły otwierać nowych oddziałów.Dodam, jak podaje strona haaretz, że łączny obrót sieci w 2015 roku był na poziomie 5,35 mld szekli, w tym 800 mln szekli przychodów z Polski.Teraz pytanie...czy pan Maliniak, może do spółki z panią Broszką w te pędy pojadą do Izraela się tłumaczyć co też to polskie goje w Polin odpieprzają? A może Prezes z Żoliborza wywinął okonia?W każdym bądź razie wiemy do kogo należy Super-Pharm, wiemy, że omijając szerokim łukiem te miejsca potencjalnie dbamy o swoje finanse i zdrowie...

Tekst ukazał się także w Kurniku Politycznym...http://trybeus.blogspot.com/

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:18)

Komentarze

...co oni biedni wtedy zrobią ? :-( Pewnie nie wiedzieć co robić z czasem ,będą chodzić do kina na wspaniały film "Ida".
Pozdrawiam
Ps..pewnie zaraz jak nam przypałują...to przynajmniej się okaże ile jest chazarów wśród niepoprawnych.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1531841

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jak to "niespodziewanie" wychodzą polsko-izraelskie konotacje...mamy wspólne emerytury, wspólne manewry wojskowe, wspólne f-16, wspólne blek hołki, wspólne apteki...:)) "Polin+":)..pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1531846

... i wspólnego wieszcza Mickiewicza

 

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1531867

...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1531919

Wspomniana chazarska sieć jest niestety tylko jednym z "graczy". Litwini już posiedli praktyczna wiedzę co znaczą korpohieny na rynku leków ich apteki łykneła Euroapteka(taka ona euro jak ja Kitajec). Rozproszenie właścicielskie aptek i utrzymanie ich w polskich rękach powinno być naszym priorytetem narodowym, nawet kosztem preferencji dla określonej grupy zawodowej! Natomiast uwalenie przez byłego(?) bankstera ustawy "aptecznej", blokujacej wrogie przejęcia polskich małych aptek stawia intencje całej formacji pod wielkim znakiem zapytania. Jezeli dodać do tego radosna działanosc Księciunia w temacie reformy OZ, uwikłanie jego byłego zastępcy w dziwne interesy to ja sie głośno pytam: o co tu, Q, kaman?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

xylen

#1531934