Paweł Kukiz – ofiara partyjniactwa KUKIZ ‘15

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Najbardziej śmieszne, a zarazem najbardziej kompromitujące są gole samobójcze. Strzał do własnej bramki w czasie zagrywek politycznych jest jeszcze bardziej śmieszny, gdyż ujawnia tępotę umysłową przywódcy partii. Takim właśnie przywódcą okazał się Paweł Kukiz, który strzelił takiego samobója swojemu klubowi Kukiz’ 15, że ani Kukiz, ani Kukiz’15 już się nie podniosą…

Kukiz – jak się ostatecznie okazało – to groteskowy przywódca, który epatował swoich wyborców hasłem, że skończy z partyjniactwem w Sejmie III RP, a sam się na własnym partyjniactwie przewiózł ! Nie minął przecież rok od wyborów, gdy Kukiz postanowił przechytrzyć starych politruków z PO i młodszych od nich politruków z Nowoczesnej. Kukiz postanowił przyłączyć się do tych politruków, wymyślając wyjęcie z czytników kart do głosowania, dzięki czemu PIS utracił by kworum w głosowaniu przy wyborze sędziego Trybunału.

Groteskowy Kukiz nie przewidział jednak, że w jego własnej partii znajdzie się ktoś, kto ten przypominający czasy liberum veto projekt wywróci do góry nogami. Groteskowy Kukiz, który nagle zapragnął być „języczkiem u wagi” głosowań największej partii, nie przewidział także, że jego śmiały projekt sparaliżowania sejmu, będzie bacznie śledzony przez śledczą Pomaskę z PO.

Głosy oburzenia posłów PO i Nowoczesnej po tym, jak grupa posłów Kukiz’15 wyłamała się z umowy, paraliżującej polski sejm i gdy śledcza Pomaska wykryła, że jedna z posłanek głosowała za Kornela Morawieckiego – zwaliły się nagle na głowę Pawła Kukiza i na jego partię Kukiz’15. Rezultaty uderzenia Pawła Kukiza o partyjny beton już znamy. Posłanka Zwiercan została z partii wyrzucona, a Kornel Morawiecki wraz z grupą posłów, którzy sprzeciwili się projektowi sparaliżowania sejmu, założą własne koło poselskie...

W ten właśnie sposób, na własne oczy zobaczyliśmy najbardziej śmiesznego samobója politycznego. Nie zdarzył się bowiem przypadek, by jakiś przywódca partyjny strzelił gola do własnej bramki, wycinając równocześnie swój własny klub! Być może Paweł Kukiz trafi do Księgi Guinessa, jako przykład totalnej głupoty polityka, który walcząc z totalnym partyjniactwem, sam się do niego totalnie przyłączył.

Bo Paweł Kukiz nie tylko walnął głową w partyjny beton, to jeszcze wybił sobie wszystkie zęby po tym walnięciu. Bezzębny Kukiz może teraz coś bredzić o „czystości” partyjnej, ale przecież na oko widać, że Paweł Kukiz po łokcie ubabrał się w gównie partyjniactwa.

Bo kogo może przekonać bezzębny polityk (który stracił przy tym najlepszego swojego posła), że będzie walczyć z partyjniactwem jak przysłowiowy lew? Kukiz stał się przecież lewkiem kanapowym, a jego partia Kukiz’15 wkrótce pomieści się na jednej, piętnastoosobowej kanapie. Przeciwnie do Kornela Morawieckiego, który uchronił Polskę przed sparaliżowaniem sejmu. Gdyby pomysł wyciągania kart do głosowania na czas głosowania proponowanych przez PIS ustaw stał się codziennością polskiego sejmu, byłaby to gratka dla całego lewactwa Europy - bo nie wspomnę polskich zdrajców. Kukiz naturalnie dołączył by do tych zdrajców, jako pomysłodawca nowego projektu liberum veto….

Na szczęście ten partyjniacki manewr zakończył się klęską, której Kukiz nawet nie potrafił ukryć po głosowaniu, rzucając do Morawieckiego: „pierdol się Kornel, chodzi ci tylko o karierę syna”….

O czyją karierę chodzi Kukizowi, już nikt nie wie, a co gorsza i sam Kukiz nie będzie w stanie wyjaśnić. Bo przecież nie o karierę Polski ! Po wybiciu zębów na partyjnym betonie PO i Nowoczesnej, Paweł Kukiz wyraźnie złagodniał. Udzielając wywiadu M.O. w „Kropce nad „i” – bezzębny już Kukiz żalił się więc na Kornela Morawieckiego, że syn Kornela chce przejąć PIS, itp, itd…

Nie zdziwi mnie, gdy salonowy lewek Kukiz wkrótce pożali się na PIS przed Gyuem Verhofstadtem. Choćby i za to, że nie wyszedł mu paraliż sejmu, uzgodniony z politrukami z PO i Nowoczesnej . Jest bowiem oczywiste, że cienki politruczek który dał się tak szpetnie „wydymać” i to na własnej propozycji, ochoczo zaakceptowanej przez totalną opozycję – nie będzie miał już zbyt wielkiego pola manewru. Ale może dać ciała kolejny raz. Choćby Gyuowi…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:23)

Komentarze

 Witaj Kapitanie! Zawsze gdzieś czułem niechęć do Pana Kukiza. Artyści,aktorzy kojarzyli mi się z ludżmi ,którzy doskonale wiedzą gdzie są ich konfitury.Oni uważają się małostkowo za,Polską kulturę celebrytów. Zwykła prowokacyjna prostacka pycha. Olejnik i ,aż tyle w temacie! Nigdy więcej SBcji! Oni muszą zasilić więzienia! Zapomnieli ,że reprezętują w sejmie naród Polski! Jest to dla mnie osobiście trącenie zdradą wyborców! To po prostu kmiotkowie! Ludzie bez czci, wiary i honoru! Oni już wiedzą,że przyjdzie czas na zdrajców! To nie wielbłądy,Oni doskonale kontynują psychtechnikę dla mas! Ale to już nie dziala. Miller z Kwachem, my was bandyci osądzimy!Jestem wielce dumny z mojego prezydenta Polski! Klaniam się!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1511441

Dzięki Kapitanie Nemo za powalający tekst. Rzeczywiście nie wygląda to dobrze! Nie ma wątpliwości, że Paweł Kukiz tym razem pojechał ostro po bandzie własnego salonu, a te zgrzyty łamanych barier ochronnych, usłyszano daleko. Najgorszy jest jednak fakt, że swąd otartych, nadpalonych opon, skutecznie zatruwa teraz życie wszystkim, którzy mieli nadzieję na nowe, solidne, prawicowe ugrupowanie na polskiej scenie politycznej. Nie wiem czym wytłumaczyć zachowanie lidera formacji Kukiz'15. Chciałoby się powiedzieć, że to niezwykle feralna wpadka, ale przecież nie mamy doczynienia z młokosem. Niemniej jednak powala jako żywo skojarzenie wyjęcia z czytników kart przed głosowaniem z dawnym, tak nieszczęsnym liberum veto. Przecież już na zawsze będzie wiadomo, że to właśnie podstarości upicki, poseł województwa trockiego, Władysław Siciński w dniu 9 marca 1652 r. jako pierwszy zerwał Sejm, używając liberum veto. A teraz taki oto zakalec! I jeszcze te interesowne wąchanie się z ludźmi PO i Nowoczesnej, szczególnie teraz! No po prostu brak słów!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1511448

Pisałem o Kukizie już dość dawno, bo około cztery lata temu. Warto do tego tekstu teraz powrócić:

http://niepoprawni.pl/blog/763/nagle-olsnienie-pawla-kukiza

Wszystko wskazuje na to, że Kukiz zatęsknił za estradą i tłumem fanów, jacy otaczają znanego artystę scen warszawskich, czyli Rysia Petru...

Kukiz już się widział na estradzie w duecie z Rysiem, a może nawet w terceciku z Nowacką – a tu taki klops !

To Kornel pokrzyżował plany „artysty” Kukiza, więc Kukizowi pozostały już tylko bluzgi... Chyba, że Verhofstadt zaprosi Kukiza na gościnne występy do Brukseli ?  Nocleg za darmo!

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1511463

Witam! Kukiz? Wróbel nigdy Orłem... Szczyt NATO  będzie wielce wiążącym Polskim tematem! USA pokaże swoją Polską twarz! Patrzmy na siebie. Celem pajaca Sikorskiego,bylo zniszczenie relacji Polski i USA! Mieliśmy prezydenta Bula Sowieckiego! Też Stanie przed Polskim sądem! Pułaski, Kościuszko ,to wtedy  zaczęły się podwaliny USA! Lewactwo UE torpeduje,starając się utrzymać polityke bandyckiej Rosji! Sowieci,już prawie nie mają kogo doić! Wpojone bandyctwo we krwi od stuleci! Uklad Warszawski za przyklad! Ostatnio prowokacyjne przeloty urwów sowieckich,jeszcze dwa lata ,a będziemy ich mogli poczęstować rakietami! Te czerwone psy dostaną wreszcie od Swiata w mordę! Demokracjia Rosji się budzi! Niemcy ,pępek świata? Mają chorą historię! To Polska ma moralne prawo przewodniczyć Europie! Kapitanie Polska czeka na sprawiedliwość! Teraz są środki ,aby nikt nie był bezkarny wobec prawa! Wszystkie mordy teraz znamy! AK dalej w tle licząc na praworządność wymiaru sprawiedliwości,ale na razie nie Polskiego! Chyba kuriozualnie trzeba bedzie najpierw osądzić,wysprzątać wymiar sprawiedliwości. Przywrócić do normalności. Pozdrawiam!                           

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1511467

pozostał na estradzie a nie zabierał się za politykę, w której nie potrafi się poruszać, to zachowałby twarz i jako takie wspomnienie u swoich fanów. Ale on postawił na niszczenie swojego wizerunku i trzeba przyznać, że udało mu się cel osiągnąć. A dla elektoratu wynika nauczka, że nie należy łapać się na nośne hasła kogoś, kto na politycznej scenie wyskakuje nagle jak Filip z konopi.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1511471

Szpilko, Kukiz nawet na estradzie szkodził Polsce, aby robić rozgłos wokół swojej osoby kpił z Kościoła i katolickiej wiary. Wszyscy pamiętamy jego "utwór" "ZCHN już się zbliża", nigdy nie miałem zaufania do tego człowieka. Trzeba przyznać, że w ostatnich wyborach pomógł mimo woli (wypadek przy pracy) obozowi patriotycznemu poprzez odebranie części głosów POlszewikom. Teraz odkrył całkowicie swoją twarz i bardzo dobrze, strzelił sobie w stopę i będzie kulał do końca życia.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1511480

dziś  koncertowo przez niego wyślizganym.

Zamiana - ciucha luzaka na garnitur i krawat,  polityka nie czyni. Kukiz  zamienił, na dodatek domagał się być uważanym  za państwowca. Niestety - a może na szczęście? -  tylko niewielu się dało na to nabrać. 

Kukiz nie był dla mnie zagadką, nigdy nie uważałam go za "materiał" na polityka ale...  tak szczerze mówiąc - od pewnego czasu (kilka lat temu) zagadką dla mnie zaczął być i wciąż jest Kornel Morawiecki Pamiętam jego wpisy na NP.PL - po jednym  bardzo dziwnym i dziwnie, tajemniczo kontrowersyjnym sam wpis się wyparował, a jego blog "stanął".... Potem w mediach K.M. pojawiał się rzadko ale zawsze tak, że pozostawiał tylko wątpliwości i znaki zpytania. Start w Kukiz'15 był dla mnie kompletnym zaskoczeniem bo jeśli już, to mimo wszystko, mimo tych blogowych kontrowersji to wciąż  najbardziej pasował mi do PiS. Nie wiem czy traktować go poważnie bo wychodząc z Kukiz'15 zapowiedział, że "nigdzie się nie wybiera", a po kilku godzinach okazuje się, że jednak się wybiera. Taki "kurek na dachu" dla mnie przestaje być osobą wiarygodną ja i jej intencje, a tym bardziej mniej jeśli chodzi o politykę, o państwo.  Nowa Nowoczesna? Nowy Kukiz'15? A może Kukiz'15 miał być tylko furtką do wejścia do Sejmu i odskocznią do stworzenia... kolejnej quasi prawicowej formacji? 

Kukiz zasługi ma. Estradowe. K.Morawiecki miał. Dla Polski. Co kobinował Kukiz - dziś jest na 100% jasne. Co kombinuje K.Morawiecki? Czy  skończy jak kombinator  Kukuz? Czy jako ten znany z przeszłości oddany na wskroś Polsce K.Morawiecki...   

 

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1511474

proszę nie zapominać, iż to z jego ugrupowania K. Morawiecki dostał się do sejmu! To tyle i aż tyle. Mimo rozlicznych, niekwestionowanych zasług i wielokrotnych usiłowań startowania w wyborach K. Morawiecki ani do sejmu, ni do senatu się nie dostawał. Sytuacja, jaka miała miejsce, okazała się dla K. Morawieckiego korzystna, gdyż przy niezależności Jego poglądów bycie posłem niezrzeszonym jest pożądane.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1511522

Viki - 18 Stycznia, 2015 - 12:15

pan Kukiz u mnie poparcia na to stanowisko nie znajdzie! Choć dobitnie wyraża, także nasze odczucia, jest zbyt narowisty, mówiąc oględnie! Samo to, że mówi o pogonieniu sitwy, to bardzo dobrze! My, tu piszący i większość społeczeństwa, też tego chcemy! Na początek mógłby być niezłym posłem! 

viki

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/poeta/pawel-kukiz-na-prezydenta 

 

Chciałbym przeprosić wszystkich za to moje pisanie. niezłego głupa przyrżnąłem.

A Ty Viki Miałaś świętą rację.
Choć i Ty w jednym się Pomyliłaś, pisząc, że....na początek mógłby być niezłym posłem...
Okazuje się od początku bardzo złym posłem,
 
(przecież głosował  PRZECIW ! , gdy było głosowane wotum zaufania dla Rządu Pani Beaty Szydło)
 
i że jest mości Kukiz zwyczajnym czereśniakiem, jak wali takie numery, jak z tymi kartami, no i chyba powinien natychmiast na zbitą mordę być wywalony ! 
z Sejmu.
Sejm, to nie miejsce, by grać swoje durnowate gierki i walić takie numery szkodzące Polsce !
Sejm to chyba miejsce, by służyć NARODOWI, POLSCE !
"panie" POrębany muzyk.
I jeszcze porównałem ciula do zwiedzionego Sienkiewiczowskiego Prawego Rycerza, Jędrusia Oleńki, Chorążego Orszańskiego, Andrzeja Kmicica.
Niczym nie zmyję tej plamy.
Przepraszam raz jeszcze Wszystkich, Odwiedzających mojego bloga.
Taaaka plama. 
na całe życie
 
Mea culpa,
Mea maxima culpa.........

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1511478

Jakbto dobrze że ta małpa pokazała swoje prawdziwe oblicze, a pan Morawiecki użył taktyki aby wyjść z partii tego idioty. teraz czekam na opuszczenie partii kukiza przez ambitnych i uczciwych. Idiota kukiz niech idzie szarpać struny. Poza tupaniem, szarpaniem, darciem gęby, jak widac ten błazen nic więcej w zyciu nie nauczył się robić.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1511483

Jakbto dobrze że ta małpa pokazała swoje prawdziwe oblicze, a pan Morawiecki użył taktyki aby wyjść z partii tego idioty. teraz czekam na opuszczenie partii kukiza przez ambitnych i uczciwych. Idiota kukiz niech idzie szarpać struny. Poza tupaniem, szarpaniem, darciem gęby, jak widac ten błazen nic więcej w zyciu nie nauczył się robić.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1511484

Kukiz zakiwał się zupełnie...dogadywać się z politycznymi bankrutami i szulerami, więcej - podpowiadać im jak osmieszyć sejm...to prosta droga na polityczny smietnik...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1511485

Wachowski Kukiza - złodziej i oszust prawą reka Kukiza:

http://oburzeni.pl/dariusz-pitas-wczoraj-kryminalista-dzis-wachowski-kukiza/

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

www.marekciesielczyk.com

#1511488

to nie ofiara - to zwykła łachudra

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

przypadkiem

#1511495

Tylko, ze PIS nie miał zamiaru dać Kornelowi Morawieckiemu biorącego miejsca an liście.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Fiona

#1511511

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1511516

  To  nie  pierwsze ,, zakiwanie,, kukizka  Przypominam jedną z pierwszych ; wyjscie   w świetle  jupiterów i dzwięku  fanfar 

 z Komitetu poparcia  Marszu Niepodleglosci  organizowanego przeż narodowców . Wyjście  medialne z  ciala w którym nie  był , przy okazji oplwając  samych narodowców oraz  szefa USOPAŁ  pana Kobylańskiego ..Wyrażnie gral  w drużynie  nijakiego Sznepfa i jego żydowskiej kompanii . Druga zakiwka  była  związana ze spotkaniem tzw ,,oburzonych,, w sali BHP  Stoczni Gdańskiej , gdzie  prezentował wręcz miłośc do Piotra Dudy szefa ,,S,, . Zdominował całe spotkanie i samego P. Dudę .  Milość skończyła  się  po tygodniu ,opluciem Dudy  i też ,,Solidarności . Następnie były inne  zakiwki  Podejmowane próby  zorganizowania   grup  Oburzonych  w róznych miastach , kończyly  sie  zawsze niepowodzeniem tam gdzie pojawiał sie kukuzek   Czy to przypadek ?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

wladek851

#1512523

  To  nie  pierwsze ,, zakiwanie,, kukizka  Przypominam jedną z pierwszych ; wyjscie   w świetle  jupiterów i dzwięku  fanfar 

 z Komitetu poparcia  Marszu Niepodleglosci  organizowanego przeż narodowców . Wyjście  medialne z  ciala w którym nie  był , przy okazji oplwając  samych narodowców oraz  szefa USOPAŁ  pana Kobylańskiego ..Wyrażnie gral  w drużynie  nijakiego Sznepfa i jego żydowskiej kompanii . Druga zakiwka  była  związana ze spotkaniem tzw ,,oburzonych,, w sali BHP  Stoczni Gdańskiej , gdzie  prezentował wręcz miłośc do Piotra Dudy szefa ,,S,, . Zdominował całe spotkanie i samego P. Dudę .  Milość skończyła  się  po tygodniu ,opluciem Dudy  i też ,,Solidarności . Następnie były inne  zakiwki  Podejmowane próby  zorganizowania   grup  Oburzonych  w róznych miastach , kończyly  sie  zawsze niepowodzeniem tam gdzie pojawiał sie kukuzek   Czy to przypadek ?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

wladek851

#1512524