Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić artystkę dalszego planu...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Zasłyszane wirtualne przemówienie laudacyjne jakiegoś antyżydowskiego kretyna skierowane do wirtualnego gremium takich samych kretynów - w większości antyżydów...


"Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić najlepszą artystkę drugiego żydowskiego sortu, to znaczy dalszego artystycznego planu. Chciałbym być dobrze zrozumiany. Ci artyści dalszego planu to nie jest jakaś armia artystów ogrzewających się przy kominie gazowym… to znaczy kominku gazowym. To nie żadni powstańcy żydowscy w getcie, powstańcy przeklęci... Żydowski artysta dalszego planu to nie jest ktoś, kto gdzieś tam się kojarzy z pechową "gancwajchową trzynastką". To są Ci, którzy stoją na gruncie komór gazowych, to znaczy popiołów... to znaczy diamentów. Dobrze, przepraszam, bo miało być poważnie, a państwo tu macie Holocaust".

 

P.S. 1 - w kilka dni po swojej wypowiedzi - na jej krytykę - ów kretyn tak ją skomentował:

 

"Kochani, jeżeli ktoś poczuł się oburzony... Macie wszystko, dajcie wy nam się przynajmniej pośmiać. A tak przy okazji - mój żart, tj. wypowiedź bynajmniej nie była wymierzona w pamięć o kimkolwiek. Przeciwnie! W imię godnej pamięci, a przeciw wszystkim tym, którzy sobie od lat komorami gazowymi i Holocaustem wycieracie gębę zbijając społeczny, polityczny i finansowy kapitał".

 

P.S.2

 

Maciej Stuhr na Gali Orłów:

 

"Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu, to znaczy planu. Chciałbym być dobrze zrozumiany. Aktorzy drugiego planu to nie jest jakaś armia artystów wyklętych… to znaczy przeklętych. Aktor taki to nie jest ktoś, kto gdzieś tam się wałęsa… pałęta. Aktor i aktorka drugiego planu to jest ktoś, na kim stoi film jak na oponce, to znaczy opoce. Dobrze, przepraszam, bo miało być poważnie, a państwo tu macie tupolew" [1].

 

Maciej Stuhr na TT (w odniesieniu do krytyki, m.in. K. Pawłowicz i K. Ziemca):

 

"Pani Krysieńko kochana! Panie Krzysztofie i wszyscy oburzeni! Macie sejm, macie senat, macie prezydenta, macie sądy, macie telewizję, swoje wiadomości, macie radio, rozjechaliście Trybunał Konstytucyjny, dajcie wy nam się przynajmniej pośmiać. A tak przy okazji- mój żart bynajmniej nie był wymierzony w pamięć o kimkolwiek. Przeciwnie! W imię godnej pamięci, a przeciw wszystkim tym, którzy sobie od lat tupolewami i wyklętymi wycieracie gębę zbijając polityczny kapitał" [2].

 

[1] ]]>http://wpolityce.pl/gwiazdy/284408-stuhr-junior-kreci-beke-ze-smolenska-czyli-jak-mlody-zdolny-zostal-chamusiem-na-godziny]]>

[2] ]]>http://wpolityce.pl/gwiazdy/284469-zamiast-przeprosic-za-skandaliczne-zarty-stuhr-atakuje-od-lat-tupolewami-i-wykletymi-wycieracie-gebe-zbijajac-polityczny-kapital]]>

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... ]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]> kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (19 głosów)

Komentarze

Sam swoja wypPOwiedziom POkazał że Polakiem nie jest, bo Polacy nie plują na swoich bohaterów, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny.

Tak tylko robią ścierwa i hieny żydokomusze opłacane srebrnikami judaszowymi, by Polskę opluwać, osmieszać i POmpować ten żydoubecki jad w społeczeństwo.

Widziałem tę hordę celebrytów jak się śmiali i bawili, gdy ten POtomek żydowski ubliżał Polskim bohaterom, żołnierzom Niezłomnym i tym z zamachu Smoleńskiego.

Ścierwo zawsze POzostanie ścierwem, cham chamem, a prostak i gbur, prostakiem i gburem.

Vote up!
12
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1508896

jak cieszyły się Anna Dymna i Kinga Preis. Myślałam, że te panie mają nieco wyższy poziom kultury i taktu. A szkoda...jedna udaje wielce wrażliwą na ludzkie cierpienie, drugą zaś postrzegałam bardzo ciepło poprzez rolę parafialnej gospodyni...

Vote up!
15
Vote down!
0
#1508899

A może szturchnął Stuhra jakiś cep ?

I teraz są tego skutki.
Cep cepa walnął w łeb:
by rechot miały antypolskie 
ludki
 
Aj !  Waj ! 
Vote up!
8
Vote down!
0
#1508912

Widzialem na gebach owych ""artystów "" ubaw i slychac bylo rechot smiech z zartów przyglupa ktory byc może nie był  jeszcze trzezwy  lub byl w objeciach jakiegos dopalacze .

Pokazali owi artysci swa"" klase ""

Aby ten rechot smiechu nie utknoł im w gardle .

Vote up!
6
Vote down!
0
#1508930

Jaki ojciec taki syn...

Aw tym konkretnym przypadku zapewne syn chce przescignac wlasnego ojca...Synalek za ktorym wiele mlodych Polek rzuca cieple spojrzenia, gdyz poziomem wlasnie mu dorownuja, kolejny raz pokazal, ze jest zwyklym ordynarnym przyglupem wylansowanym przez komusze towarzystwo kultury i sztuki. Ze w koncu jest narzedziem w reku antypolskich sil i to tych w kraju i tych z zewnatrz. Synalek jak i jego ojciec prostytuuja sie politycznie, by nadal byc na fali " gownianego nurtu " Obydwaj, to zwykle gnidy, a do tego nie dworskie, jeno z jakiegos kahalu, czy innego komitetu...A co do tych smiejacych sie "artystow", to przeciez zadna niespodzianka, to jest bowiem ta sama grupa krwi...slowem zwykle talatajstwo odziane w Armani, Boss i inne fatalaszki. Dymna i inni jej sorta, poprzez prace spoleczna i charytatywna dodaja sobie splendoru. Czynia przy tym wiele szumu. Ludzie, ktorzy rzeczywiscie "wywalaja " wielka kase na przerozne zacne cele, a majacy "odpowiednie wnetrze" pozostaja w cieniu, lub staraja sie czynic jak najmniej zamieszania. Poprostu czuja sie za bardzo zazenowani...

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

chris

#1508946

i sługusy zdrajców okragłostołowych i to od dawna. Wiadomo dlaczego, no przede wszyskim ze względu na pochodzenie, ale także uwałszczenie dzięki ww. elytom.

Szkoda, że dalsze osoby takie jak Preeiss i Zadymna dołączyły do grona chamelit - szkoda, ale lepiej że sie ujawniły teraz ze swoimi sympatiami. Cóż, rośnie grono mieszkańców Polski, którzy plują na Polskę i Polaków. 

Vote up!
7
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1508941

Pan Z. Korus na naszyumieścił taki komentarz do mojej notki:

"Panie Krzysztofie, jest takie piękne i mądre opowiadanie W. Szukszyna pt. "Szpital" - o tym, że do komunistów-aparatczyków nie przemówi się innym językiem jak nie ichnim, i dlatego czasem trzeba się zniżyć do poziomu drani, czyli parteru. Pański wpis znakomity, przytoczenie czyjejś wypowiedzi jako zabieg formalny fajne - a merytorycznie?... - GRATULUJĘ!!! Celnie i w samo jądro aj-waj-ów".

---------------------

Opoweidzałem mu tak i chyba w sumie nie trzeba nic więcej:

Dziękuję. Ma Pan rację przytaczając opis przesłania opowiadania "Szpital". Z tymi ludźmi naprawdę nie można inaczej i nieraz trzeba zawalczyć ich bronią a nawet jeszcze bardziej dosadnie, aby zrozumieli... bo z tym maja kłopoty, albo raczej są cyniczni, chamowaci i realizują określone cele. Antypolskość pewnych środowisk etnicznych i ideowych jest w Polsce porażająca a jeżeli się to im wytyka to oczywiście jesteśmy faszystami, ksenofobami, homofobami i antysemitami ziejacymi mową nienawiści. Paradoksem jest to, że własnie antypolacy tą mową nienawiści zieją jak ogniem Smok Wawelski. Stąd mój zabieg zmieniający podmiot ataku. Czy Pan sobie wyobraża histerię michnikowszczyzny jakby tak jakiś przedstawiciel PiS-u lub jego środowiska laudował kogoś tak jak ja to przedstawiłem? Byłby skandal na cały świat a"antysemityzm" byłby orężem walki. Dlaczego naszym orężem walki nie jest antypolonizm? Chyba to trzeba zmienić.

W ogóle zastanawiające jest ogólne przemilczenie mojego postu. Symptomatyczne...

Pozdrawiam serdecznie

P.S.

Wiem, że Pan o tym doskonale wie, ale dla innych: "gancwajchowa trzynastka" to odniesienie do Abrahama Gancwajcha, rabina żydowskiego, syjonisty, kolaboranta niemieckiego w Getcie Warszawskim, szefa "Trzynastki, czyli nazistowsko agenturalnego żydowskiego Urzędu do Walki z Lichwą i Spekulacją oraz również szefa kolaboracyjnej z Niemcami żydowskiej organizacji Żagiew wydającej nazistowskim Niemcom Żydów i Polaków (w tym pomagających Żydom w getcie). Ot... taka jedna z ciekawostek pewnego żydowskiego oblicza II WŚ, dającego dużo do myślenia... Zresztą istnieją plotki, że A. Gancwajch ocalał i później się "przepoczwarzył" i stał się agentem NKWD.

---------------------

Pozdrawiam 

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1508981

i sługusy zdrajców okragłostołowych i to od dawna. Wiadomo dlaczego, no przede wszyskim ze względu na pochodzenie, ale także uwałszczenie dzięki ww. elytom.

Szkoda, że dalsze osoby takie jak Preeiss i Zadymna dołączyły do grona chamelit - szkoda, ale lepiej że sie ujawniły teraz ze swoimi sympatiami. Cóż, rośnie grono mieszkańców Polski, którzy plują na Polskę i Polaków. 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1508942

Tak w ogóle problem ma kilka wymiarów.

Pomijam tutaj "pionków" i "pożytecznych idiotów", którzy dziś są za PO, N czy KOD. To bezkształtna masa zaczadzona i otumanione przez 27 lat indoktrynacji GW i całego tego środowiska III RP. Osobiście mi ich żal i wielokrotnie w internecie i w realu próbowałem do nich dotrzeć merytorycznie i w dyskusjach. Skłoniłem do myślenia może 1% (wcale nie poparcia PiS, ale do myślenia). Już nawet nie próbuję bo to jest część mojego pokolenia (mam 48 lat, studiowałem na przełomie lat 80/90 tych) już stracona i nie do odzyskania. Starszym pokoleniem są beneficjenci komunizmu i (również wśród moich) potomkowie komunistów sprowadzone na czołgach sowieckich, żydo-komunistów i oni stali się beneficjentami III RP. Wielu z nich (nawet nie postkomunistów) zawdzięcza wszystko III RP i będzie jej broniła do upadłego kierowana tylko profitami i ciepłą wodą w kranie. W nich zostały zabite jakiekolwiek odruchy i postawy patriotyczne. Mogą mieszkać wszędzie a dla nich Polska może i stać się landem, czy też regionem UE, bez suwerenności i niepodległości. Oni nie zdaja sobie sprawy (nie potrafia po prostu) z konsekwencji takiego myślenia... i oni wierzą w ta europejskość i lewactwo, itd. Są też gromadnie ubezwłasnowolnieni i zniewoleni kredytem. Do nich wszystkich nie da się dotrzeć. Wdrukowana nienawiść do Polski jest ich immanentną cechą, ale też wielu jest takich, którzy są na tyle ograniczeni, że nawet w intencjach może nawet wierzą, iż prawica niszczy Polskę a oni są jej obrońcami. To masa, którą łatwo sterować i doprowadzić ją do skrajności, do walki, do rozlewu krwi. Młode zaś pokolenie już myśli inaczej, wychowane na wielu źródłach informacji i szukające autorytetów, polskich autorytetów i identyfikujące się z Polską. Najważniejsi są jednak kreatorzy antypolskości. Cyniczni gracze, których celem jest upadek Polski i Polaków, celem jest stworzenie z nas masy spauperyzowanych i zatomizowanych mas taniej siły roboczej a dodatkowo bezmyślnej i zniewolonej. To są najwięksi antypolacy i oni chcą nas skłócić i doprowadzić do rozlewu krwi oraz ponownie przejąć władzę oraz dalej realizować cele zewnętrzne i wewnętrzne, z których najważniejszym jest zniszczenie Polski i władanie nią oraz Polakami. Polska ma około 20% elit intelektualno-kulturalno-politycznych. Tyle się uchowało po gehennie nazizmu i komunizmu (żydo-komunizmu) oraz jakoś przetrwało i przekazało idee polskości potomnym. Te elity mogą poprowadzić młode pokolenia i to jest ich zadanie. Niestety polskie elity zostały wymordowane przez nazistów i komunistów (też przez tzw. żydo-ubecję, która kierowała pogromem Polaków po wojnie). Pozostałe 80% tzw. elit to nie-Polacy, zarówno etniczni jak i ideowi. Polska jest dla nich niczym wartościowym a wprost przeciwnie. Jaki jest ich stosunek do polskości? Widzieliśmy to podczas rżenia śmiechem środowiska artystycznego z żartów z polskości i tragedii Polaków. Zapewniam, że w kuluarach i w prywatnych rozmowach jest ta antypolskość i pogarda dla Polaków wyrażana jeszcze dosadniej... i to wśród "elit" każdego środowiska III RP. Tylko, że oni też są "pionkami". Prawdziwi nienawistnicy Polski są jeszcze wyżej, wewnętrznie i zewnętrznie i oni kreują ową antypolskość i dążą do skłócenia nas oraz krwawego obalenia obecnie rządzących. Oczywiście gra idzie o pieniądze i zachowanie Polski jako "dojnej krowy". Ale chyba nawet to nie jest najważniejsze i nie tylko w skali polskiej. Nowa Lewica i jej rewolucja komunistyczna wsparta też na szkole frankfurckiej, demoliberalizm dążą do zniszczenia narodów, upadku chrześcijaństwa, tradycyjnych wartości, rodziny, tradycji, języka, narodowości, itd.... Polska jest ich jednym z najważniejszych celów...Kim oni są? Warto odpowiedzieć na to pytanie... Znaleźć odpowiedź na nie nie jest wcale trudno i należy go szukać wśród liderów (właścicieli) mediów, banksterów, naukowców, artystów, korporacji, szefów państw i fundacji. I tak jakoś wszystkich łączy jedno: lojalność plemienna a nawet religijna i ideowa. Odpowiedź nie wydaje się trudna...I to oni dążą do zniszczenia naszej Polski...Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1508985

jakie to smutne, że w imię interesów jakiejś grupy (miedzynarodowej z pewnością), jakkolwiek ich zresztą zwać, jesteśmy określani jako antysemici, faszyści, czesto kolaboranci, półinteligenci itd. wiele negatywnych okresleń moznaby tu napisdać.

A wszystko po to, aby okraść nas ze wszystkiego co jeszcze mamy jako naród, uczynić z nas niewolników harujacych w pocie czoła dla dobra innych narodów np. niemców, etnicznych, rosjan itd.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1508997

Sthur zachował się jak tancerz, który ruszyłby w tany do melodii "Czerwone maki na Monte Casino". Nie do każdej melodii można tańczyć, nie z każdego wydarzenia można kpić. I jeszcze ten rechot z widowni - Żenada. (Ciekawe, czy z tym tancerzem też ruszyliby gremialnie w tany)

Vote up!
3
Vote down!
0

Anka1

 

#1509037

do swojego pseudo i tak tez wyglada, tyle że takich osobników jest więcej.

Chamelity są całkiem liczne i niestety mają wpływ na kulturę. Szczerze mówiąc odechciewa się chodzić do teatru, czy do kina, bo wszędzie ich pełno - rzygać się chce na ich widok!

Vote up!
2
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1509075