SKOK CYWILIZACYJNY PREMIERA DZIĘKI PREZYDENTOWI A. OLECHOWSKIEMU!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam

Dzisiaj, nie czekając na występ u Tomasza Lisa, A. Olechowski ogłosił spodziewaną przez niektórych od dawna decyzję o kandydowaniu na Prezydenta.

Oczywiście jako "mąż opatrznościowy" i kandydat niezależny. Jak zauważają niektórzy (w tym ja czy Chłodny Żółw s24) TW Must, Bildenberg już od dawna był namaszczony jako nowy kandydat na Prezydenta środowisk III RP i wszystkich "Chłopców" z nią związanych.

A co z D. Tuskiem?

Sądzę, że są możliwe dwa scenariusze:

1. Tusk w środku kampanii prezydenckiej przed I turą wyborów 'nagle" z troską wielką ogłosi swoim zwolennikom, że jest zmęczony już polityką, że chciał dobrze ale wstrętny L. Kaczyński oraz PiS mu przeszkadzało, ale będzie "twardy" i do końca będzie walczył jako Premier (czyli do wyborów parlamentarnych w 2011 roku). Bo teraz osiągnie, to co zamierzał... bo jeżeli wygra wybory A. Olechowski (któremu przekaże swoje głosy) to On jak już zapowiedział: po wyborach prezydenckich, przy wsparciu nowego Prezydenta dokona SKOKU CYWILIZACYJNEGO! Stąd się wzięła właśnie taka jego, wydawać by się mogło, księżycowa wypowiedź o tym skoku powyborczym!

2. W przypadku, gdyby wyniki wiarygodnych sondaży (tych, które otrzymują tajnie szefowie partii i PR-
owcy), po oczywistym przekazaniu swoich głosów przez Szmajdzińskiego na rzecz Olechowskiego (przecież i tak Szmajdziński nie ma szans a jego przyboczny Alek od dawna jest zwolennikiem Olechowskiego), wskazywały bezapelacyjnie, że do II tury nie ma szans wejść L. Kaczyński a tylko Tusk i Olechowski... to i tak po pierwszej turze D. Tusk przekaże swoje głosy na Olechowskiego (zrezygnuje z kandydowania) lub tak poprowadzi kampanię, żeby Olechowski wygrał.... i dokona jako Premier owego SKOK CYWILIZACYJNEGO!

Gdyby jednak D. Tusk upierał się w realizacji swojego marzenia o Prezydenturze, to w najbliższych miesiącach będziemy mieli taki wysyp afer związanych z PO, że D. Tusk przez Chłopców zostanie po prostu wyeliminowany ze sceny politycznej. Wiedząc jednak, ze Tusk nic innego nie umie jak "być u władzy" nie przeciwstawi się Chłopcom. Bo przecież dzięki nim PO w ogóle powstała i również dzięki nim może wygrać wybory parlamentarne w 2011 roku... a wtedy Tusku może znów być Premierem, dostać jakiegoś Komisarza w UE bądź np. zostać Marszałkiem Sejmu....

Pozdrawiam

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Myśl 1.

Olechowski olał Lisa. Ogłosił swoją decyzję przed "występem" u Lisa!

Myśl 2.

Herszt Donkey łudził się, że "chłopcy" pozwolą mu wystartować w następnych wyborach prezydenckich. Raz już przegrał z Kaczyńskim, a przegranym się nie przebacza, przegranych się eliminuje.

____________________________________

"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#41120