Potencjalni zbrodniarze zabierają głos!

Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj
5 marca 2016 9:19
 
 

"Obrońcy demokracji" szydzą z wypadku prezydenta i życzą mu śmierci w męczarniach. Jastrzębowski: Zobaczyłem ich prawdziwe twarze. To zwykłe mordy

Andrzej Duda, prezydent FACEBOOK/ PIS

 

"Oj, oj jaka szkoda", "życzę mu śmierci w męczarniach", "pierwsze ostrzeżenie, drugiego nie będzie" – w ten sposób zwolennicy i działacze Komitetu Obrony Demokracji skomentowali wczorajszy incydent drogowy z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy.

 

 

Na autostradzie A4 w okolicach Lewina Brzeskiego k. Opola doszło wczoraj do groźnej sytuacji z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Podczas jazdy w limuzynie prezydenta pękła tylna opona. Dzięki wysokim umiejętnościom kierowca zdołał uniknąć zderzenia i bezpiecznie zjechać na pobocze. Nikomu nic się nie stało.

Skandaliczne wpisy odnoszące się do tego wydarzenia pojawiły się wczoraj na forum ludzi który nazywają się obrońcami demokracji. Choć komentarze zostały już skasowane, internauci zrobili screeny. Poniżej pełne "obaw" i "współczucia" wpisy tzw. obrońców demokracji:

Na profilu jednej z osób, która skomentowała wczorajszy wypadek pojawił się także mem "Andrzej Duda – ofiara pękniętej gumy".

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Te "KOD-entarze" pokazały najlepiej twarze i moralność "obrońców demokracji" i elyty III RP - to ludzie bez zasad, godności, moralne karły, inetlektualne męty...napompowane przez ogłupiacz do roli "elyty" teoretycznego państwa...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1508576

Każdy z nas może tam wejść i poszukać wpisu kogoś, kogo zna!. Większość podpisana nazwiskiem!. Potem, tylko trzeba obrzydzić im życie!. Na tysiąc sposobów!. Tak zwyczajnie, jak wrogom śmiertelnym!....

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1508577

zło uosobione, czyli uczestnicy manifestacji i zwolennicy kod'u oraz ich mocodawcy będą starali się zniszczyć Polski Rząd i Pana Prezydenta na wszelkie sposoby, a pierwszą próbę już podjęli - Chwala Bogu, że im się nie udało.

JEDNAK NIE MOZNA IM POBŁAŻAĆ, TRZEBA NA AGRESJĘ ODPOWIEDZIEĆ AGRESJĄ, NA ATAK, ATAKIEM, NA CHAMSTWO CHAMSTWEM, BO ONI ROZUMIEJĄ TYLKO TAKI JAK WŁASNY, TRYB POSTĘPOWANIA - DLA MAJACYCH WĄTPLIWOŚCI ODSYŁAM DO WPISÓW FACEBOOKOWYCH I WYPOWIEDZI W MEDIACH.

Dla agresywnych i niezbezpiecznych wrogów Polski, Polaków, Rządu i Prezydenta nie ma pobłażania i nie może być litości.

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1508582

nie objawił sie nowy Cyba. Ten potok złych mysli jaki wylali KODziarze jest zastanawiajacy. Ale, czego spodziewać sie po dzieciach i wnukach SB-eków i stalinowców, którzy mordowali dzieci w wieku "INKI"? Trzeba uważać na nich. Ciekaw jestem czy prokurator tym sie zajmie, bo są tam także groźby w rodzaju "Drugi raz sie uda"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1508609

kolejny raz odkrylo swoja twarz. To jest w prostej linii nasz wrog i tak nalezy ich traktowac !

pzdr.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1508633