Koniec PO-wskiej błazenady

Obrazek użytkownika Jerzy Mariusz Zerbe
Kraj

Skończyła się poselska błazenada, nie mająca równych w historii polskiego parlamentaryzmu. Skończył się też pierwszy w historii poselski kabaret. Opustoszała sala posiedzeń plenarnych, nie ma już konferansjerów, wokalistek i innych solistów, odjechał na swoje właściwe miejsce wynajęty z zasobów Izby Wyższej dyżurny stróż mienia posłów PO - senator Jan Filip Libicki.

Ponury był obraz pustej, przyciemnionej Sali, z osieroconym senatorem, jednoosobowo i mężnie blokującym dostępu do mównicy poselskiej. Mogliśmy wszystko to zobaczyć w sekwencji filmowej wykonanej przez nielegalnie pełniącego obowiązki sejmowego sprawozdawcy, posła Dominika Tarczyńkiego z Prawa i Sprawiedliwości.

Bohaterowie farsy są bardzo zmęczeni i wyraźnie sfrustrowani. Już nie podnoszą rąk z palcami ułożonymi w kształcie litery V (zwycięstwo). Pod wodzą swoich mędrców naiwnie sądzili, że głupota może zwyciężyć. Z zażenowaniem wychodzili z sali sejmowej, z opuszczonymi głowami, przy oklaskach zgromadzonych tam posłów PiS. Przypominało to ponury marsz snujących się pokonanych z radosną paradą zwycięzców w tle. Tak kończą się wszelkie idiotyzmy.

Prawda jest prosta. Nikt i nic nie powstrzyma konsekwentnych zmian, wprowadzanych stopniowo przez partię rządzącą. Bo ster rządów dzierżą ludzie o niebudzących wątpliwości kwalifikacjach etycznych i kompetencjach merytorycznych, kierujący się w działaniu respektowaniem Prawa i i wcielaniem społecznej Sprawiedliwości.

Zapamiętajcie wszyscy półinteligenci: Jarosław Kaczyński jest niezniszczalny!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Ja to mocne zdanie odczytalem, ze Jaroslaw Kaczynski jest nie tuzinkowym strategiem politycznym.

Kto wie czy obecnie nie najlepszym na swiatowym rynku politycznym. Cenie tego czlowieka i podziwiam. Choc mialem obawy ze w tym ostatnim cyrku idzie po konstytucje ze wczesniejszymi wyborami. Jak dla mnie byloby to bardzo ryzykowne dzisiaj, ale nie niemmozliwe dla niego. Chyba go nie przeceniam w calej tej euforii? :)

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1530315

Po 9 na moj komentarz oddanych glosach postanowiłem również poprzeć idee popierających i oddale swój zusammen 10 glos :) Dziękuje za tak wyrażona akceptacje. Sadze ze to mobilizuje każdego do działania. Pochwały każdy chce słyszeć wiec chwalmy sie na wzajem bez zawisłości bo chodzi o wyzszy cel. Chwalmy sie nawzajem ale nie bez przesady i nie w gronie wzajemnej adoracji bo to niszczy ideee. Pozdrawiam tych co to zrozumieli i nie przesadza w rozumieniu :)

Vote up!
2
Vote down!
0
#1530630

Dziękuję za tekst. Pan Jarosław Kaczyński pokazał co potrafi. Mądrze, szlachetnie, dla dobra Szanownego Autora i nas wszystkich myślących jednakowo, w trosce o najwyższe dobro - Rzeczpospolitą Polskę i Jej Królowę Matkę Przenajświętsxzą.

Bóg zapłac.

Vote up!
8
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1530318

A ja dalej czekam kiedy poslowie za blokowanie mownicy zostana ukarani.

To musi nastapic bo bezkarnosc tego pokaze slabosc wladzy.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1530319

Dziękuję za tekst. Pan Jarosław Kaczyński pokazał co potrafi. Madrze, szlachetnie, dla dobra Szanownego Autora i nas wszystkich myślących jednakowo, w trosce o najwyższe dobro - Rzeczpospolitą Polskę i Jej Królowę Matkę Przenajświętsxzą.

Bóg zapłac.

Vote up!
7
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1530320

Witam! Żałosna osobowość F.Libackiego wpisująca się idiotycznymi wypowiedziami, PO ciemnej stronie.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1530325

Pan Libacki niestety jest uposledzony.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1530663

Witam. Dawno nie bywałem na tym pro Polskim portalu , zaglądam dla ukojenia nerwów no i jest jak w domu !. Dzięki za komentarz uspokajający rozchwianą psychikę, na pochybel zaprzańcom!.

Vote up!
9
Vote down!
0

Zakamarnik

#1530326

Zmiany w kraju wywołały reakcję próżniaczej PO-sitwy żerującej od lat w publicznej gospodarce...to tylko pahace

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1530327

PO na dno!

Vote up!
2
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1530456

Błazenada trwa i będzie trwała dopóki istnieje PO. Właśnie przed chwilą, na TVP info, (niedziela 20:30) rzecznik platfusów, ich rzecznik z ironicznym uśmieszkiem przyklejonym do twarzy bezczelnie kłamał w żywe oczy na każdy praktycznie temat. To ludzie odporni na argumenty, dyskusję, a przy tym absolutnie cyniczni (sam stwierdził, że polityki i moralności nie można mieszać) i zorientowani na dorwanie do koryta za WSZELKĄ cenę. Ich trzeba zniszczyć - w przestrzeni publicznej muszą się skurczyć do zera. Trzeba ich nękać procesami o pomówienia, nieustannie ripostować i kontratakować, bo oni jak Hydra, mają wiele głów. Z nimi trzeba ostro - inaczej się nie da - a droga jeszcze długa.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1530515