Treści z tagiem: Forum

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Kraj

Jacku, Przyjacielu Inicjatywy Tato.Net,

„Miłość i szacunek” – tak brzmi hasło jubileuszowego, dziesiątego już Forum Tato.Net, które odbędzie się 17 listopada br. w hotelu ARCHE Krakowska w Warszawie (Al. Krakowska 237).

Dzień wcześniej, 16 listopada, podczas uroczystej gali, po raz kolejny przyznamy Statuetki MAX. Honorujemy nimi...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Szejnfeld zwięźle wyjaśnił dzisiaj w wiodącej audycji publicystycznej TVP info, "Forum", jak to się robi: określamy cele, szukamy sprzymierzeńców, przygotowujemy strategię i taktykę. Mówił te oczywistości w kontekście dyplomatycznej ofensywy Rządu na forum Unii i bezprecedensowych sukcesów, by je pomniejszyć, sugerując widzowi, że te "mądrości...

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Próbowałem obejrzeć wczorajszy program FORUM w TVP Info, który – jak rozumiem, za cel stawia sobie prezentację różnych poglądów na aktualne wydarzenia w kraju i zagranicą. Rzecz jasna w kulturalnej atmosferze studia telewizyjnego.

Niestety, nie udało się. Po prostu nie było to możliwe. To był jeden wielki magiel, pod wodzą wytrawnego...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

Dla przypomnienia faktów podaje link do poprzedniego wpisu na tutejszym blogu http://niepoprawni.pl/blog/5475/krotko-o-forum-mypis

Dziś przeczytałem ciekawy teskt na niezależnej "Wolności nie wyskamlemy" http://niezalezna.pl/58260-wol...

Panie Targalski kiedyś bym Panu przyznał rację...

"W tym kontekście walka o...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:7)
Obrazek użytkownika elig
Kultura

Nikt nie zauważył, że z polskiego rynku znikł jeden z najstarszych tygodników, czyli "Forum". Został zastąpiony przez dwutygodnik "Nowe Forum" o innym już charakterze. O starym "Forum" tak pisała Wikipedia / http://pl.wikipedia.org/wiki/F...(tygodnik) /:

"istnieje od 1965 roku, zajmuje się publikacją artykułów z prasy zagranicznej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Ogłoszenie:
Ponieważ chwilowo irytują mnie MAKówki i FYMowcy, zapraszam do konstruktywnej dyskusji nad przyczynami Katastrofy Smoleńskiej:

http://www.smolensk2010.fora.pl/
Forma blogów i dyskusji pod wpisami ma pewne niedogodności, może forum lepsze będzie?

Natomiast co do fotoradarów to 2 kwestie cywilizacyjne:

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Świat

  Mamy środek leniwego upalnego lata - typowy "sezon ogórkowy". Nigdy więc nie można przewidzieć, jakie dziwo napotkamy zaglądając do prasy. W ostatnim numerze "Forum" /nr 32/33/2012/ zobaczyłam najpierw zdjęcie . Była to fotografia pary wędrowców, mężczyzny i kobiety, ubranych tylko w buty i niosących plecaki. Poza tym byli goli, jak ich...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

wczoraj w tvpinfo POseł Halicki stwierdził, że jest Katolikiem i to bardziej katolickim niż cała Lux Veritatis... i to było chyba główne przesłanie jego występu w "Forum" u Marka Czyża ;)))

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Idee

Idea forum internetowego jest przeze mnie zgłaszana od samego początku. I pomimo że stworzenie poddomeny i postawienie forum to kwestia max kilku dni, takie forum do tej pory nie powstało ani na Nowym Ekranie, ani na Niepoprawnych, ani na Salonie24.

 

Wspierać ten pomysł deklarował były już członek Rady Blogerów – Marek Kajdas....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika baltowcom
KrajPo reakcji administratorów forum "GW"(Kraj,Kielce) na którym założyłem wczoraj wątki poświęcone katastrofie smoleńskiej wnioskuję,że coś musi być na rzeczy w tym co napisał Demostenes,bo oba wątki zostały wykasowane,a w Kielcach,gdzie drugi raz ponowiłem dziś też już go nie ma!!!

Przecież tyle...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tadman
Blog

W drugim odcinku nic nie będzie o niepoprawni.pl, ale chcę podzielić się moimi doświadczeniami z forum hobbystycznego na którym byłem 6 lat. Początkowo podobało mi się wszystko, a forowicze stanowili jednolitą i niewyróżniającą się masę. Nad wszystkim panował rednacz, który pod innym nickiem pełnił także funkcję moderatora.
Okazał się...

1
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
Blog

Damy Radę!

Piszę ten tekst po ponad miesięcznym codziennym „zdobywaniu informacji „ na rozmaitych forach , portalach a także z radia i TV ( w pierwszych dniach po zamachu) kiedy to do opinii publicznej zawsze przedostaje się najwięcej prawdziwych informacji. Tak było podczas 9/11 tak samo było podczas 10/04.
Podczas tego miesiąca...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pms44
Kraj

Obrodziło nam na forum…
Jak za najlepszych urodzajów podskoczyła nam skala na wykresie. Na wykresie czytelnictwa i popularności forum internetowych.
Nadeszła wielka fala chętnych do przelewania swoich myśli, przemyśleń, idei czy innej nienazwanej pokusy "z głowy" na papier. A ściślej na monitor.
I jeszcze większa fala...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Tym ,którzy nie oglądali wczorajszego programu Formum w tvp info polecam obejrzenie fragmentu,po którym Bronisław Wildstein opuścił studio

Bronisław Wildstein został zaproszony do programu jako ekspert. Kiedy prowadzący Jarosław Kulczycki oddał mu głos, bronił niezależności IPN. Zabierający po nim głos poseł PO Stefan Niesiołowski...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Dzisiejszy program Forum poswięcony był w dużej mierze Instytutowi Pamięci Narodowej.

Gosćmi zaproszonymi ze strony polityków był między innymi Stefan Niesiołowski a ze strony publicystów Bronisław Wildstein.
Niesiołowski w swój arogancki sposób nawoływał do likwidacji IPN a Wildstein oponowałi zdecydowanie bronił tej instytucji...

0
Brak głosów