Koniec UE w dotychczasowym kształcie! Koniec dominacji Niemiec!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

 

I stało się to, co wróżyłem UE od samego jej powstania. Jako wytwór Niemiec i jej niejako IV Rzesza Niemiecka oraz chory i oderwany od rzeczywistości twór i realizacja komunistycznych i abstrakcyjnych idei Nowej Lewicy oraz marksizmu kulturowego po prostu padł, upadł, poniósł klęskę. Podobnie jak jej siostrzany ZSRR.

 

Nie da się po prostu zbudować czegoś, co jest wbrew człowiekowi, wbrew narodom i państwom, wbrew prawu naturalnemu, wbrew jednostce i jej godności, wbrew demokracji. Demoliberałowie i lewacy myśleli, że się uda... dzięki pieniądzom i wszechogarniającym wpływom żydowskiego kapitału od zawsze dążącego do zdominowania i ubezwłasnowolnienia kredytem i politpoprawnością ludzi i państw a już szczególnie Chrześcijan. Chcieli i chcą zbudować świat wedle siebie, chcieli zbudować NWO. To im się nie uda, nie uda bo ludzie są normalni i chcą być ludźmi a nie niewolnikami!

 

Europa powiedziała dość i Polacy powiedzieli dość i nawet T. Lis nie jest w stanie - choćby i chciał jako zdrajca od momentu przewrotu Nocnej Zmiany w 1992 roku i  jej haniebny beneficjent i obmierzły politpoprawnością i nienawistny wobec PiS i Polaków człowieczek - robił wszystko, aby stać się męczennikiem niby dyktatury PiS, dyktatury Polaków... Niech sczeźnie na manowcach historii i niech się cieszy, że ktokolwiek z Polaków kiedyś o nim wspomni... Podobnie jak cieszyć się powinien chyba największy nienawistnik Polski i Polaków - obok Żyda uratowanego przez polską rodzinę  B. Geremka - trockistowsko-komunistyczny Żyd A. Michnik vel. Szechter. O nim zapewne pamięć pozostanie jako o jednym z najbardziej ukąszonych "antypolonizmem" ludzi w Polsce i nawet poza jej granicami.

 

A gwoździem do trumny tej dzisiejszej komunistyczno-lewacko-totalitranej UE okazała się Polska i jej rząd oraz prezydent. B. Szydło pokonała lewaków, demoliberałów i komunistów w UE, pokonała naszych zdrajców spod znaku PO, Nowoczesnej i KOD, ośmieszyła dzisiejszą UE.

 

Obejrzało debatę około 20, 5 mln osób w całej Europie i zobaczyli, że to już tej UE koniec. I tak naprawdę koniec spowodowany polityką Niemiec, polityką dominacji gospodarczej i politycznej, polityką wobec imigrantów islamskich, polityką ich Mitteleuropy a dodatkowo koniec spowodowany przez chore i totalitarne lewacko-demoliberalne idee wyznawane przez elity unijne oraz przez mitomanów chcących zbudować jakiś Jeden Rząd Światowy w ramach NWO.

 

Pierwszym objawem jest upadek tzw. strefy Schengen (Europa bez granic), później nastąpi upadek Euro a dalej likwidacja PE i KE i powrót do zdrowych zasad współpracy międzypaństwowej opartej na twórczym rozwinięciu dawnego EWG. Ostatecznie UE - choć zapewne nie bez ryku unijnych "świń odrywanych od koryta" i krzyków liberalnych lewaków -  przekształci się w Europę Ojczyzn.

 

Wczoraj Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przegłosowało, że w trybie pilnym nie będzie dyskutowało o Polsce ani na razie nie będzie żadnej rezolucji dotyczącej Polski, chociaż dwóch zdrajców z PO głosowało za taka debatą i rezolucją. To niejaki Halicki i niejaka Pomaska. Pomińmy ich milczeniem, ale jajka winny być przygotowane :).

 

Nie będzie o Polsce a będzie... o Niemczech a tak naprawdę debata nad stanem demokracji, wolności mediów i bezpieczeństwem kobiet w Niemczech. To ewenement i po raz pierwszy Niemcy będą musiały się tłumaczyć a ich wola w do niedawna ich UE została zlekceważona przez większość krajów. To klęska Niemiec i jej dzisiejszej UE, to klęska lewaków, komunistów i demolibarałów a szansa na nową Unię opartą na Unii Suwerennych Krajów, Europę Ojczyzn.

 

Dobry Bóg po raz kolejny pokazał, że potrafi odebrać rozum, choć nie wiem czy idiotom jeszcze coś można odebrać w tym obszarze. Ale... m.in. też właśnie na życzenie polskich zdrajców spod znaku PO, Nowoczesnej i KOD sprawił, iż UE legła ideologicznie i politycznie w gruzach. Lewackie elity europejskie przegrały a tym bardziej przegrała nasza opozycja, która okazała się: zbawieniem dla rządu PiS, zdrajczynią Polski i  Polaków, ale też przyczyniła się do upadku samej liberalno-lewackiej UE. Tego na pewno elity unijne nie zapomną PO, Nowoczesnej i KOD. Są oni przegrani jako zdrajcy w Polsce i są przegrani w Europie i na świecie. To jest ich klęska i naprawdę koniec. Już się nie podniosą... bo nawet ich mocodawcy z UE, którzy mają o wiele większe kłopoty się od nich odwrócili ;).

 

Oczywiście wierzgać będą nadal. Będą co sobotę organizowali sobie marsze KOD, PO będzie dalej zgłaszała do TK wszystkie ustawy PiS, R. Petru będzie dalej gadał i gadał bezsensownie, GW A. Michnika dalej będzie organizowała medialną międzynarodową antypolską hucpę a zagraniczni mocodawcy dalej będą sypali groszem na sfinansowanie zamachu stanu. Wszyscy oni zaś będą dalej poszukiwali poparcia za granicą wiedząc, że Polacy mają ich w "głębokim poważaniu". Zapewne też spróbują sprowokować wiosenny rozlew polskiej krwi pomiędzy celowo skłóconymi przez nich Polakami. Sądzę jednak, że - podobnie jak nie docenili B. Szydło - nie doceniają też mądrości i godności Polaków i siły wielowiekowej polskości.

 

A miało być tak pięknie. UE miała sprawić, że głos Polaków w wyborach miał być "olany" i zlekceważony. Miał być kolejny zamach na Polskę i Polaków. Miała być udana kolejna Targowica i zdrada oraz obalenie prezydenta i rządu... I nic nie wyszło... Zdrada zamieniła się w zwycięstwo Polaków i zdrajcy winni teraz postąpić honorowo... z tym, że dla nich honor jest zupełnie obcy...

 

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Niż jakieś podpaski czy hwieitzkie.

 Natomiast jeśli chodzi o UE, to fryce tak szybko nie oddadza pozycji pasożyta, nadal będą chcieli doic swoje ofiary czyli miejsze kraje. A to może wywołać konflikt zbrojny.

Vote up!
8
Vote down!
0

przypadkiem

#1505708

Tak łatwo Niemcy nie zmienią polityki unijnej.

Natomiast sama Unia nie jest aż takim złym tworem, pod warunkiem że będzie tym czym była przez lat kilkadziesiąt, czyli Unią Niepodległych Państwa Europy.

Unia przekształca się w Stany Zjednoczone Europy dopiero od niedawna, do czego zresztą swoją rekę przyłożył Jarosław Kaczyński (podpisując dłonią Lecha) traktat oddający naszą niepodległość. Teraz jest najwyższy czas by o powrót do unijnych korzeni wlaczyć, ale czy można do końca wierzyć komuś kto już raz nas Unii sprzedał? Chciałbym wierzyć że tak, ale kiedy znów na szali będzie utrzymanie władzy lub niepodległość Polski, to co zostanie wybrane? 

Jeśli Anglia i kilka innych państw mają specjalne prawa i nie do końca podlegają unijnemu prawodawstwu, to co tak naprawdę stoi na przeszkodzie by nasze władze nie zażądały by Polska po prostu otrzymała takie same prawa jak Anglia? Nie większe, ale i nie mniejsze. Takie same... Jeśli nie to wetować wszystko jak leci póki jeszcze możemy.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1505709

Oczywiście Panowie, że tak dosłownie jeszczelewacka unia nie padła i wiadomym jest, że Niemcy i lewacy będą próbowali dalej robić to, co robili i bedą chciec dalej pełnic totalitarna władzę i dazyć do zbudowania Jednego Państwa Europa - ZSRR-bis.

Ale to nie jest tak, że koniec tej dzisiejszej unii nastapi jakoś gwałtownie, w jakimś jednym momencie. To jest i będzie proces, który już sie zaczął i tak naprawdę to od kryzysu finansowego, kryzysu Euro, Grecji, Włoch czy Hiszpanii. Najwiekszą porazkę UE poniosła w sprawie Grecji a juz ostateczną (bo dotyczacą niemal wszystkich ludzi w UE) w momencie zaproszenia przez A. Merkel islamistów. Ten zalew obcej kulturowo gawiedzi nie jest przypadkowy, ale z rozmysłem realizowany w celu odejścia narodów Europy od jej korzeni, chrzescijańskich korzeni, cywilizacji łacińskiej.

Z tym, że ten zalew islamistów okazał się dla lewackiej unii początkliem jej ostatecznej porażki. Do tego jeszcze dodac ewentualny brexit UK, dotychczasowa postawę Węgier no i teraz nowe władze w Polsce. Polska jest tu kluczowa, bowiem jest jednym z najwiekszych obszarowo i ludnosciowo krajów UE i jej głos oraz postawa może stworzyc koalicje róznych krajów wokół niej. I tak sie dzieje. Kraje Grupy Wyszehradzkiej, kraje nadbałtyckie, Chorwacja, Rumunia czy Bułgaria już od dawna czekały ta taka Polske jaka jest dzis, na takich przywódców naszego kraju. Mówiły to od dawna, czego wyrazem jest np. stwierdzenie przez V. Orbana... "Nareszcie...". I to nie tylko Orban tak mówi, ale inni też. Poza tym Polska otworzyła, tak własnie 19.01.2015 w jaskini złego lwa oczy milionom ludzi w całej Europie, także politykom. Poczuli sie pewniej i przestali bac sie mówić o fakcie złego kierunku rozwoju tej UE. 

Nawet sobie nie zdajemy sprawy chyba z faktu, jaki owa debata przyniosła i przynosic będzie długookresowe skutki. Przez media lewackie jest oczywiscie marginalizowana, ale jestem pewien, że lewacy i demoliberałowie unijni strasznie żałują, że dali sie namówic polskim zdrajcom na tę debatę. Wzmocniła ona nasz rząd w Polsce i na świecie, ale też unaoczniła marazm i miernotę obecnej Unii i jej elit. 

Zobaczcie co sie dzieje. Niemcy - nie Polska - :) bedą sie tłumaczuły z ich demokracji (braku) i braku wolnści w ich mediach i braku bezpieczeństwa ich i europejskich kobiet. I to w UE, w której do niedawna było nie do pomyslenia, aby życzenia Niemiec nie były spełniane, to w ich niemieckiej do tej pory unii bedą podsądnym :). Dania uchwala ustawę o konfiskacie mienia islamistów (do niedawna nie do pomyslenia) i zamyka granicę. Sami Niemcy i Szwajcarzy tez konfiskują juz mienie imigrantów. Zaczęto oficjalnie mówić, że imigranci islamscy do w zdecydowanej wiekszosci nie uchodźcy a imigranci ekonomiczni a w dodatku to młodzi mężczyźni. Zamykane sa granice w wielu krajach (a jak Orban to zrobił nazywano go faszystą), runeła faktycnie strefa Schengen, społeczeństwa europejskie biora sprawy w swoje rece i walczą z najzadem islamistów. To juz sie dzieje i dziac bedzie. 

Własnie w tym sensie mówiłem o końcu dzisiejszej UE... początkiem jej końca raczej, ale nieuniknionym.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505758

Alleluja I Do przodu

Vote up!
5
Vote down!
0

ZawiszaCzarnyZLondynu

#1505714

Nowośmieszni i dawni PO-szuści oraz KOD-ziści nic nie soiągną bo Polacy widzą korzyści ze Zmiany dla siebie i rodziny więc po co maja wspierac łże-elytę? A te "marsze" i "protesty" wyczerpią się gdy międzynarodowi grandziarze zabiora swoja kase i pójda szukać innego państwa do okradania....

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1505718

I dali przykład dla innych państw, jak przeciwstawiać się hegemoni Niemiec i Uni Europejskiej w sugerowanie i mówieniu co dla danego państwa jest ważne a co nie.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1505727

Masz rację. Cała ta Nowoczesna i KOD były przygotowywane juz dawno a prace zintensyfikowano zaraz po porażce B. Komorowskiego. Tajne sondaze były jasne i wiedzieli, że przegrają. Stąd ten atak na TK w ostatniej chwili. Cel mieli jeden: nie pozwolic rządzić nowemu rządowi, wykreować demonstracje i doprowadzic do wojny domowej a tym samym obalić rząd i prezydenta. Kase mają... banksterzy i koroporacje... Uderzyli jeszcze zanim rząd powstał i walą na całego, ale już przegrali. Będą oczywiście próbowali zrobic Majdan i doprowadzic do koinfliktu na ulicach... Sa zdolni do wszystkiego, ale mniemam, że przegrali własnie ostatecznie 19.01.2015 roku. To naprawdę był najwazniejszy dzień całego rządu i prezydenta. B. Szydło naprawdę dała radę i pogrzebała plany... Przeiceż po to pojechał do PE Kijowski, żeby zobaczyc kleske premier i od razu tam zrobic jakiś medialny szum i obwieścic, że to koniec rządów PiS. A tu lipa.

PO to już tylko dotacje budżetowe, Petru okazał sie błaznem i nieukiem, KOD jest śmieszny... ale nie mozna ich nie doceniać. Oni toną a więc i chwyca sie brzytwy. Sa zdolni9 do wszystkiego, róznych prowokacji a nawet moga uruchomic prowokacyjnie 'seryjnego". Służby tak łatwao nie odpuszczą, ale Europa juz im nie uwierzy...

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505763

Miernoty odchodzą do lamusa. ALLELUJA!!! Baczmy jednak, aby inne nie "osrały to co zdybały". Człowiek jest człowiekiem i o GODNOŚĆ, HONOR, WOLNOŚĆ trzeba walczyć, w tym także aby je utrzymać.

Niemniej, żenujące jest Waści wezwanie coby jajka mieć w pogotowiu na nijakiego (no właśnie NIJAKIEGO?) Halickiego!   i Pomaską!

JA JEDNAK PRZYWITAM ICH KWIATAMI, co i Acan winien uczynić.

Uzasadniam: 1. Nie marnujmy jedzenia!

                     2. Stać mnie na zakup kwiatów A I W NASZEJ KULTURZE OBYCZAJNYM JEST WITAĆ SWYCH PRZEDSTAWICIELI KWIATAMI.

                     3. Zgodnie z powiedzonkiem :'Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" adekwatnym kwiatem na przywitanie tych przedstawicieli będzie kaktus . Proponuję nabyć "FOTEL TEŚCIOWEJ" /alle sza coby się mamuśka nie dowiedziała/.

Wówsczas MOCIUM PANIE ww. Swołocz zapamięta lekcję "dobrych manier".

Dla Tuska mam inny kwiat alle to już inna historia.

Więc jak? Dołączy się Waść? Towarzystwo czeka!

Pozdrawiam

 

Vote up!
6
Vote down!
0

kael

#1505729

:) Witam

Te jajka to tak humorystycznie, bo faktycznie nie mozemy dac sie sprowokować. Oni chcą, zeby poszło "na noze", drążą skłocanie Polaków, wię my nie mozemy dac się podejść. 

Pozdrawiam serdecznie i kaktusika mozna im dac :)

Vote up!
1
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505764

ad 1: w naszej strefie kulturowej nie wszystkie jajka są jadalne

ad. 3: kaktus to ładna roślina i odpowiednio uprawiana ma zwykle piękne, kolorowe kwiaty. Realistyczny model (żeby nie męczyć żywego stworzenia) jeża byłby bardziej odpowiedni.

Na Cesarza Europy bym nie liczył, zapewne nie wróci. Ma zapewnione miejsce w ogródku eks-kanclerz, Tante Merkel.

Poza tym we wszystkim się zgadzam :-)))

Vote up!
2
Vote down!
0
#1505771

Co się objadają macą

Chcą krew Polską Tu przelewać

Kary  muszą się spodziewać

Niemcom trzeba patrzeć w oczy

By nas diabeł nie zaskoczył

Robić trzeba w Polsce wiele

Wszystkie wyznaczone cele

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1505732

to trzeba będzie zastanowić się nad uruchomieniem "drugiej Berezy Kartuskiej".

Vote up!
3
Vote down!
0

zza winkla

#1505735

Panie Jacku... Zawsze jestem pod wrażeniem Pana talentu :)

A jezeli chodzi o "berezę". Na wszystko przyjdzie czas. Powoli. Na razie są audyty ministerstw, dalej Smoleńsk, później afery PO-PSL, B. Komorowski, D. Tusk i inni... Musimy być delikatni i mieć wszystkie dowody na stole. Wtedy mozna zacząć rozliczać zdrajców i przestepców. Chociaż niektóre wypowiedzi Petru, michnikoidów, Kijowskiego czy nbiektórych PO-wców juz nadaja sie do karania. O juz wypociny Polityki o tym jak nekac rodzine prezydenta sa karalne i trzeba w końcu zacząć byc twardym. 

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505766

Kto nie zna prawdy, ten jest tylko głupcem. Ale kto ją zna i nazywa kłamstwem, ten jest zbrodniarzem. Bertolt Brecht

Vote up!
4
Vote down!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1505752

tj. ta której Zgromadzenie Parlamentarne uchwaliło, że nie będzie debaty w trybie pilnym o Polsce, nie ma nic wspólnego z Unią Europejską*....

 

Niemcy "będą musiały się tłumaczyc", cokolwiek to znaczy,  przed Radą Europy, a nie w Unii .....Żadni mocodawcy w UE się od Niemiec nie odwrócili...

 

* To że brał udział w posiedzeniu Rady - jesli Autor czytał notkę o Radzie i odrzuceniu pilności debaty, a chyba czytał skoro coś tam cytuje  - poseł mołdawski, powinno chyba zwrócić uwagę.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1505755

Wiem, że to inne ciało, ale ferment juz posiany. Oczywiście jest jeszcze Komisja Wenecka i inne takie i że dalej bedzie kontunuowany atak na Polske i to nie jest koniec. Ale juz nawet sami lewaccy europarlamentazrysci nie chca już wiecej dyskutowac o Polsce i miec do czynienia z B. Szydło. To kuluarowe wypowiedzi, ale sa i sadzę, że - pomimo jeszcze kilku prób - nie uda sie im wszystkim obalić naszegoi rzadu i prezydenta. Oby... Choc trzeba cały czas trzymac ręke na pulskie.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505767