DOSYĆ, dosyć...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam
 

Proszę Was wszystkich. Koniec z roztrząsaniem tragedii smoleńskiej! Fakty są niezaprzeczalne, nawet gdy zaprzecza temu PO-owo antypolskie i KGB-owo antypolskie gremium.
 

Całej tzw. III RP i Rosji Sowieckiej w wydaniu putinowskim zależało na śmierci śp. L. Kaczyńskiego i wielu innych. Jedyny kraj w postaci Gruzji pozwalał na poprowadzenie  z ominięciem Rosji rurociągów z nośnikami energetycznymi (ropa, gaz) do tzw. Europy Zachodniej. Przeciwstawiał się temu - tragicznie poległy - Lech Kaczyński, który swoim wystąpieniem w Tbilisi uratował ten kraj przed aneksją sowiecką. Jedyny, który nie zezwalał na oddanie resztek polskiej suwerenności finansowej był - tragicznie poległy - szef NBP. Jedyny, który pokazywał Polakom i światu faktycznych Zdrajców Polski był - tragicznie poległy - szef IPN. Jedynym, który pomagał Polonusom i rozumiał ich tęsknotę za Światłą Rzeczpospolitą był - tragicznie poległy - M. Płażyński. Jedynymi, którzy widzieli Polskę w gronie demokratycznych sił zbrojnych NATO byli - tragicznie polegli - generałowie... i wszyscy, którzy lecieli feralnym lotem w dniu 10 kwietnia 2010 roku...
 

Nie rozstrzygając win lub przewin: działanie antypolskiego rządu D. Tuska i polowania na głuszce w Rosji (na zaproszenie KGB) niejakiego B. (k...) dyskwalifikują ich jako reprezentantów Narodu Polskiego (jeżeli kogoś razi pisanie z wielkiej litery to radzę sięgnąć do słów Premiera Donalda  Tuska: "polskość to nienormalność" i słów-gaf B...k w USA dotyczących np. bigosu). Doczekaliśmy się idiotów, którzy reprezentują też nas-idiotów. Bo czyż My sami nie jesteśmy głupcami dając się omamiać sowiecką propagandą rozsiewaną poprzez sowieckich agentów w stylu pracowników WSI (obecnie SOWA) preferujących krwawych i infantylnych myśliwych? Bo czyż My sami nie wybieramy kolorowych opakowań zapominając, że środek nie powinien być śmierdzący?
 

Może w końcu należy wyrzucić ten waniający stęchlizną produkt i zacząć od naprawy i posadzenia "idiotów" tam, gdzie ich miejsce, czyli w kloacznym ścieku odchodów polskiej historii?
 

Celowe działanie unicestwiające po raz wtóry polskie elity jest faktem! Ci, którzy mówią inaczej nadają się do osadzenia lub osądzenia.  Koniec dyskusji!
 

Pozostają jeszcze inne ofiary... takie jak G. Michniewicz... ku rozważeniu przez Pana Premiera - nie zapomniałem... a coraz więcej wskazuje na konieczność przypomnienia...
 

Pozdrawiam

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

 

Brak głosów

Komentarze

Jeszcze przed wydarzeniem smoleńskim miałem niejasne przeczucie, że ten rząd -wbrew obiegowej opinii o nieudolności - jest po prostu agenturalny. Obecnie, gdy nastąpiła błyskawiczna resowietyzacja, chyba nie ma co do tego żadnej wątpliwości.

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#127184

Im - upominać, przypominać. Nawet wtedy gdy dowiemy się, że jesteśmy śmiertelnie nudni.

Pozdrawiam.
contessa

___________________________
"Decydował nierząd polski, banda zdrajców"

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#127190

osadzic i posadzic.

Celowe dzialanie było , ale efekt mial byc nie ten. Chodzilo raczej o kolejne upokorzenie i wysmianie ; Putin to wyczul wiec dal sie poklepac .

To nie byl biznes zabic Lecha , tym bardziej ze na rure pod Baltykiem byl raczej oboetny - w sumie nie tylko on bo pozal sie boze Tusk równiez .

Dzisiaj mamy niestety 2 buldogi , szczerza kly i warcza .

OT IGRZYSKA , BO CHLEBA BEDZIE CORAZ BARDZIEJ BRAKOWAC !!!

SZKODA ZE CEZARA NI MA !!! , A GAJOWY POSZEDL W LAS SIE ODLAC

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Maciej61

#127206