Pożegnanie republiki wyznaniowej Tuska, Kopacz i Zembali

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Ostatnim akordem teoretycznego państwa, które właśnie żegnamy, był wzniosły akt wiary ministra Zembali. Teoretyczne państwo, które hojną ręką duetu Tusk - Kopacz wspierało wszystkie projekty, które zbliżały nas do postępu i uznania w oczach europejskiego lewactwa, wydało ostatnie tchnienie a wraz z nim – ostatnie 304 mln złotych z zadłużonego budżetu państwa...

Nie jestem jednak pewien, czy są to ostatnie pieniądze, wydane przez wiernych Ewie Kopacz ministrów, gdyż czeka nas jeszcze arbitraż w sprawie przetargu na Internet szerokopasmowy, który zafundował nowemu rządowi min. Halicki. Ten, który zastąpił słynnego min. Boniego, pod którego czujnym okiem rozkwitła największa afera związana z cyfryzacją…

Przejdźmy jednak do samego Zembali, który przedłużając program finansowania zapłodnienia pozaustrojowego in vitro z budżetu państwa na kolejne trzy lata musiał wiedzieć, że na funkcjonowanie ośrodków adopcyjnych zaplanowano w przyszłym roku zaledwie 26 mln 86 tys. złotych! Jak jednak wiadomo, ośrodki adopcyjne nie służą dzieciom, które urodziły się w postępowy sposób, a więc metodą in vitro, która miała się stać powszechna za trzeciej kadencji republiki wyznawców postępu i Europy. Dlatego min. Zembala podpisując rozporządzenie o przedłużeniu programu in vitro nie zapomniał wspomnieć o tym, który za tym całym postępem stał. Jest to Mniejsze Zło, jakie wielokrotnie w Polsce wybierano, skoro dla najmniejszego dobra nie było tu miejsca...

Min. Zembala motywując wybór „Mniejszego Zła” nie omieszkał zwalić odpowiedzialności na anonimowego zakonnika mówiąc: „Mój przyjaciel dominikanin powiedział, że mam prawo wybierać mniejsze zło. To czynienie dobra, które ma różne formy…” Po tych słowach Zembali już wiemy, na czym polegała wiara w rządy Tuska i Kopacz. Była to wiara w czynienie dobra w różnej formie przy pomocy mniejszego zła. W ten sposób można wytłumaczyć każde Zło, które wyznawcy Mniejszego Zła uczynili Polakom przez ostatnie osiem lat swoich rządów.

Czym jest bowiem dorzynanie watah, liczne afery, czy gigantyczne zadłużenie – wobec poparcia Tuska przez Angelę Merkel ? To drobnostka – tylko mniejsze Zło na drodze do Zielonej Wyspy ! Czym jest afera podsłuchowa, zmarnowane środki europejskie na kolej wobec jednego artykułu w Süddeutsche Zeitung na temat budowanego za koalicji PO-PSL postępu ? To maleństwo – Zło malutkie – ot, taki mały diabełek, którego nie przerazi się żaden postępowy człowiek…

Bo trzeba w tym miejscu wskazać na wielkie sukcesy, jakie Platforma Obywatelska wraz z sojuszniczym stronnictwem osiągnęła na polu produkcji dzieci nowoczesną metodą. Otóż za jedyne 150 mln złotych, w ramach dwuletniego programu in vitro urodziło się 3644 dzieci (dane na 3 listopada) a program objął 17023 pary ! Tak więc teoretyczne państwo już za 46 tysięcy złotych zdolne jest wyprodukować jedno dziecko, co przy masowej skali pozwoli znacząco obniżyć te koszty ! Wprawdzie ta produkcja udaje się w jednej na pięć par, ale nie po to min. Zembala wybrał Mniejsze Zło, by przestać teraz wierzyć w jego sukces ! Przecież przy produkcji dzieci metodą in vitro biorą udział nie tylko same pary !

Prężnie rozwijający się za premier Kopacz przemysł In vitro daje zatrudnienie dziesiątkom specjalistów w prywatnych klinikach, co niewątpliwie wpływa na spadek bezrobocia ! Oczywiście nie sposób zapomnieć o roli wiernych partii i jej liderce w tym procederze. Zembala ( a w dodatku profesor) jest doskonałym przykładem narzędzia, wykorzystywanego do ostatnich dni w walce o postęp i nowoczesność. Dla wzbudzenia zaufania do siebie przez ciemnotę wierzącą w Pana Boga, do partii która przegrała i pakującego się rządu Ewy Kopacz, który na koniec urzędowania wybrał Mniejsze Zło za skromne 304 mln złotych – min. Zembala podkreślił , że „minister zdrowia, który jest człowiekiem wierzącym i praktykującym nie może i nie chce nie uwzględnić tych osób, które na to czekają i o to proszą. To jest także mój moralny obowiązek…”

Ten wzniosły akt wiary min. Zembali, jako narzędzia w budowie nowej moralności unaocznia, dokąd doszli w swej wierze i praktyce niby to inteligentni ludzie, podążając za liderami Platformy. Obrazuje - dokąd oni doszli, podążając za Pasterzami Mniejszego Zła, którzy zapowiadali kiedyś, że przeprowadzą wszystkie barany przez Morze Czerwone…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

katolika, no chyba że jego stwierdzenie "człowiek wierzący i praktykujący" odnosi się do wiary w in vitro i praktykowanie konfabulacji.

Jakie to smutne, że profesor Religa miał w swoim otoczeniu takich czlowieni jak ww. Jeśli reszta zespołu jest podobna, to należy współczuć nam jako  potencjalnym pacjentom.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1497692

... do Kancelarii Prezydenta RP - dra Andrzeja Dudy o odebranie profesorskiego tytułu naukowego "lekmedowi" Marianowi Zembali. Wielokrotnie słyszałem z jego ust, że metoda zapłodnienia pozaustrojowego in vitro... leczy bezpłodność. W ślad za nim redachtory-dziennikarzyny z maistreamów również powtarzały jak papugi tę "rewelację". 

 

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1497699

idioty-lekarza, niestety - na stanowisku ministra!

Jaki pan - taki kram.

Jaka Kopacz-ka - taki Zembala.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1497703

Kopacz miała z czego wybierać zmieniając Bartusia. Wybrała Zembalę co do którego sporo po czasie okazało się, że nie z powodu kompetencji, a z powodu pożytecznego idiotyzmu  ministrem go mianowała.

A odebranie tytułów profesorskich - uuuuu, możemy ułożyć listę i będzie długa, hehehe.  Niesioł, Nałęcz, Laskowi dra wypada odebrać. Jest jeszcze dr n.hum.Komorowski Bronisław. Jaja jak berety.

Pozdrawiam.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497744

... tych, którzy przenigdy nie powinni tych tytułów otrzymać?

Proponuję listę z rubrykami o treści:

- nazwisko, imię, tytuł;
- bardzo krótki życiorys;
- dorobek naukowy ze skazaniem na szkodę Rzeczpospolitej i jej obywateli;
- który z Prezydentów RP i za co nadał ten tytuł;
- czym się "wsławił" w swej działalności antypolskiej, której treść będzie jednocześnie stanowić uzasadnienie odebrania tytułu naukowego.

Do tej akcji zapraszam wszystkich Niepoprawnych.

Pozdrawiam serdecznie,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1497750

naczeń państwowych, awansów jenieralskich itd. czyli "kfiat" III RP "państwo polskie zdało egzamin". 

Tylko czy... na taką listę starczy wszystkich wołowych skór Rzeczpospolitej? 

No, ale żarty żartami ale mogłaby zostać stworzona tak jak już jest lista palestry, która już nigdy nie powinna założyć togi. Bodaj Solidarni2010 taką listę prowadzą. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497756

W momentach KRYTYCZNYCH i nie tylko, mafie baranow, ciemniakow z tytulami profesorskimi, deklaruja gleboka wiare w PRAWA Pisma Swietego i przykazania Milosci Blizniego i Boga samego tez.

Niepowodzenia tz. "oszukanej" Transformacji, po  35 latach klamstw i oszustw komuno-masonskiej manipulacji , wszakze nie GLUPIM Narodem, tylko w niewielkim procencie moglismy wygrac wybory 25 pazdziernka A.D.2015. A co z reszta??? Nadal deklaruja sie za " malutkim Zlem ".

Czy ci " Wyznawcy postepu i Europy" nie wyczekuja odpowiedniego dla nich momentu aby "Dorznac watahy" bo zreszta dadza sobie rady, np. metoda Culti-Multi. Zastanowmy sie ! ! !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1497711

Lekarz- PO-lityk od lat nie zmienił się tylko dlatego,że został mini-strem. Zembala od lat konsekwentnie wspierał wszystkie patologie i pomysły PO-szustów, był przeciez radnym sejmiku sląskiego. To szkodnik podobny do Arłukowicza czy Kopacz, karierowicz łasy na pieniądze i zaszczyty...całe szczęście,że odchodzi...

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1497712

Katolicy inaczej, jak oni wszyscy w PO, skażeni genderowską doktryną, od swoich nowych panów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1497720