Czy mafia rządzi Polską?

Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Nowe nagrania rozmów „Johny” Kulczyka z Z prezesem NIK – K. Kwiatkowskim, z Wawrzynowiczem. Wynika z tych rozmów (dotyczących kupna przez Kulczyka wiodących udziałów w spółce Skarbu Państwa – CIECHU), że to było „załatwiane” gdzieś w restauracjach, przy „wódeczce”, trzeba było urobić Włodka (ministra skarbu – Karpińskiego), by wyraził zgodę i innych pomniejszych, trzeba było wsłuchiwać się w głosy opozycji, czy są protesty, trzeba w końcu mieć zgodę „kierownika” - Donalda, który w swoim stylu zgadza się, ale jakby coś, to wy odpowiadacie... Charakterystyczna jest rozmowa JK z szefem NIK (już po zakupie) – zapewnia on biznesmena, że wszystko jest w porządku, nie ma żadnego zmartwienia – mówi to przed rutynową kontrolą NIK, która przy takich wielkich operacjach jest zawsze prowadzona.

 

Cały smak tej afery polega na tym, że akcje CIECH zostały tak wycenione, że w niecały rok ich cena wzrosła ponad dwukrotnie – JK „zarobił” ponad miliard, a tyle samo stracił skarb państwa – czyli my wszyscy. JK – jak wynika z doniesień medialnych – nie zapłacił w Polsce ani grosza podatku p- nie taki on frajer. Tak, że wspieranie polskiego biznesu w ten sposób nie może być wytłumaczeniem rządu w tej sprawie. Gdzieś była informacja, że kwota „prowizji” wypłaconej przez Kulczyka za tę usługę była dyskretnie napisana na bibułce z restauracyjnego stolika. Wszyscy rządowi i około rządowi rozmówcy Kulczyka byli z nim na tyle zblatowani, że mówili sobie nawzajem po imieniu.

 

Można domniemywać, że ta swoista mafijna struktura na tyle zaczęła się obawiać potężnego miliardera, że wolała go definitywnie „uciszyć” podczas drobnego chirurgicznego zabiegu...

 

Konkluzja jest nie tyle smutna, co przerażająca; te nagrania spinają klamrą wszystkie poprzednie – jawi się Polska jako państwo opanowane przez mafię, przy której sycylijska Cosa Nostra i neapolitańska Komora, to ciągle terminatorzy – u nas struktury mafijne mają na swoim żołdzie NIK, Urzędy Skarbowe, Służby Specjalne, ba – na czele rządu stoi (stał)„kierownik” tych struktur. Ściga się autorów nagrań – grożą im procesy karne. Tymczasem w powszechnym odczuci – owi autorzy nagrań odsłonili nihilizm klasy rządzącej Polską od 8 lat; zresztą prominentny przedstawiciel obozu tej władzy trafnie sformułował jej stosunek do państwa polskiego: „państwo polskie nie istnieje, to h... d... i kamieni kupa”.

 

Władza takiej struktury opiera się na kupionych mediach i na dość daleko zmanipulowanych Polakach – często zagonionych i walczących o byt dla siebie i swoich dzieci, co w państwie systematycznie ograbianym w podany wyżej sposób – jest niezmiernie trudne.

 

Wyobrażam sobie, że w najbliższych wyborach na tę doszczętnie skompromitowaną partię głosować będą tylko złodzieje usytuowani na synekurach i ich klientela – obawiający się utraty władzy, stanowisk i bezkarnego „bogacenia się”

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Od upadku PZPR-owskiej mafii minęło niemal trzydzieści lat. Jednak działalność PO, a więc dzisiejszej nowej „przewodniej siły narodu”, czyli partii Tuska i Kopacz czy Komorowskiego ze Schetyną jest wyraźnym dowodem na to, że w okresie rządów PO–PSL stworzono — z wykorzystaniem wzorów PRL na tworzenie PZPR-owskiej nomenklatury — szczelny system selekcji negatywnej, w którym urzędnik czy pracownik oficjalnie musi przyjmować banalizującą zło, albo wręcz kryminalną mentalność elit III RP jako swoją.

Ponownie jak w PRL aparat rządzącej PO, czyli partii-mafii — stanowi realne centrum siły, komasując dla własnych mafijnych interesów władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą.

A wszystko to, przy aplauzie postkomunistycznych mass mediów, czyli tej czwartej władzy, jaka z uwagi na swoją antypolską, propagandową rolę czasem nawet nazywana jest nawet „medialnymi ściekami”… Dlaczego teraz, po wyzwoleniu się z niemal pięćdziesięcioletniej sowieckiej okupacji, musimy ponownie to przeżywać oraz doświadczać owej „banalizacji zła” w wydaniu PO — niczym w komunistycznym PRL?

(...)

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-mafijne-elity-iii-rp

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496589

Oni tylko "wyprowadzili sztandar" - a powiazania pomiedzy prominentami, Sluzbami, generalami pozostaly - a nawet sie zaciesnily - od 1993 r. (czyli od przejecia wladzy przez SLD) zaczeli tworzyc struktury gospodarcze i powiazania typowo mafijne.Tusk, Kopacz czy Komorowski - to figuranci bez zaplecza... finansowego.

Jak dowodza m. in. "tasmy" - prawdziwe interesy robi sie w zaciszu gabinetow i restauracji - a politycy otrzymuja co najwyzej jakies "drobne" lub poparcie w nastepnych wyborach. Nazwisk tych rzeczywiscie rzadzacych nie poznamy prawdopodobnie nigdy...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

mikolaj

#1496612

Jest gorzej, niż pan napisał:

http://bit.ly/1Rqefqw

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Poloniatube

#1496600

Sluzb Specjalnych czy politycy.... W Polsce rzadzacy Sluzbami Specjalnymi stworzyli mafie (przy okazji, zupelnie mimochodem likwidujac takich "Pikusiow" jak Pruszkow czy Wolomin ...), a prominentni politycy sa na jej uslugach- jedni dobrowolnie, inni przymuszani "hakami".

Przeciez taki Kulczyk wspolprace z SB "wyssal z ,lekiem matki" a w zasadzie byla to rodzinna tradycja (Ojciec Henryk - TW od 1961 r.). Trudno sobie wyobrazic, aby zwyczajny "prywaciarz" prowadzil dzialalnosc gospodarcza w Polsce w latach 80-tych na duza skale. Pozniej poszlo z gorki - bo przeciez ktos musial "brac na klate" roznego rodzaju "interesy"  na styku biznes (czytaj w podtyekscie "Sluzby") - panstwo (czytaj "Sluzby").

I tak pozostalo przez lata : Kulczyk "zarabial" miliardy na prywatyzacji, ale dzielil sie uczciwie ze swoimi mocodawcami, gdy przestal sie dzielic (lub za duzo wiedzial) zmarl - w zasadzie bez przyczyny...

Z ta Mafia nie poradza sobie Kaczynski z Macierewiczem... niestety - tu trzeba wymienic co najmniej 200 tys urzednikow panstwowych i 95% pracownikow szystkich sluzb ( z tym, ze 50% z nich trzeba zamknac na co najmniej 10 lat w zupelnym odosobnieniu).

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

mikolaj

#1496610

Co za pytanie. Mafie rzadza od 1946 roku, gdy zsfalszowali Referendum i Wybory !!!

Kolejne postacie tych komunistysznych Mafii, wyszkolonych przez Stalina w Kujbyszewie (kilka kursow) w okresie II Wojny Swiatowej kamuflowaly przed POLAKAMI swoje cele i pochodzenie.

Jednym z glownych szefow tej Mafii , po "okraglym stole" a zdecydowanie po Nocnej Zmianie, to "Oskar" , "kierownik" ktory bojac sie dekonspiracji usuwa sie do Brukseli pozostawiajac Ewe kopacz jako jedna najbardziej zaufana kontynuatorke Mafijnych zadan.

Dzieki Panu Bogu mafia ta wykrwawia  sie  sama, 25 X ich koniec !!! Ale  uwaga, UWAGA , to Hydra o 100 glowach, podobnie jak Stonoga, 100 nog !  !  !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1496613

Jacht Kulczyka odpływa z portu na Florydzie:

http://poloniatube.com/2015/10/20/jacht-jana-kulczyka-wyplywa-z-portu-na-florydzie/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Poloniatube

#1496614

Prawdopodobnie większość Obywateli Polski, chciałaby - aby Polska stała się realnym państwem prawa - w którym niezależni prokuratorzy ( nie będą związani mafijnymi aneksami zaWARTYmi w KPK ) nie będą musieli biegać (bezskutecznie) za władzami POlitycznymi, dla ubiegania się o nieosiągalne dla pryncypialnych prokuratorów, POlityczne zezwolenia, na prawne ściganie - najcięższych zbrodni, zorganizowanych mafijnie przeciwko zdrowiu i życiu Obywateli Polski.

Zgodnie z Konstytucją RP - Obywatele Polski nie powinni tracić nadziei na ustanie politycznych przyczyn POwodujących wieloletnie nie ściganie najcięższych zbrodni przeciwko zdrowiu i życiu ludności Polski...

Art 44.
„Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn”...

Tak wiec Obywatele, dotychCzasowego ”państwa prawa” (jeśli nie są funkcjonariuszami publicznymi; pielęgniarkami, lekarkami, prokuratorkami, ministrami zdrowia, marszałkami Sejmu RP, czy premierami RP... i nie mają w parlamencie wpływowych przyjaciół grabarzy Polski)...

-Obywatele, zwykli szanować prawa przyrody i sprawdzalne prawa życia świadomego - nie mają prawa współuczestniczyć ( swoją obywatelską i zawodową funkcyjnością - oraz biernością aspołeczną )...

w dokonywaniu przestępstw przeciwko interesom gospodarczym Polski, tym bardziej w POmocnictwie i w ukrywaniu POlitycznych (zbiorowych - nie jednostkowych ) zbrodni przeciwko zdrowiu i życiu dużej liczby Obywateli Polski, którzy nieświadomie - codziennie wpadają w ręce zbrodniarzy - ”lekarzy” służącym - zdobyczami medycznymi - lobbystom wewnętrznego ludobójstwa, zorganizowanego (międzynarodowo ?) do mafijnego paraliżowania właściwych funkcji państwa - w warunkach normalności politycznej - powołanego do dbania o bezpieczeństwo zdrowia i życia swoich Obywateli, spodziewających nie wadliwych usług rządowych za swoje podatki podziewające się w zagranicznych kasach mafijnych organizatorów stanu „POlskość to nienormalność|"...

POlityczne projekty, dywersyjno-sabotażowe , realizowane są wewnętrznie a-administracyjnym rujnowaniem teorEtycznych podstaw leczniczych – POprzez a-administracyjne eliminowanie z praktyk lekarskich, właściwych diagnostyk i profilaktyk medycznych...

POwyższe STRATegiczne POlityczne praktyki, są ewidentnie wrogie gospodarce Polski, więc dla bezpieczeństwa władzy tajnie eksploatowanej dla przestępczych korzyści obcych mafijnych zaborów POsługują się rozdętymi zderzakami biurokratycznymi bankructwogennie rozbudowanymi dla nieracjonalnego marnotrawienia kapitału na bezproduktywne kubatury budowlane, marnotrawiące energię ziemską - cieplną, chemiczną, elektryczną ”odnawialną” i intelektualną występującą w umysłach zwykłych Obywateli - zwykłych szanować naturalne prawa ludzkie i zdolnych do mnożenia kapitału społecznego , a nie tylko do POlitycznego dzielenia i przestępczego rujnowania dostępnych potencjałów gospodarczych - szanujących. potrzeby ludzkie, możliwości zaopatrzeniowe Ziemi i dobroczynności - kosmicznej opatrzności...

Pozdrawiam.

http://wpolityce.pl/polityka/137882-norwid-ma-racje-ojczyzna-to-wielki-zbiorowy-obowiazek-jesli-narod-nie-dba-o-panstwo-to-je-traci

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1496626

22 października 2015

Petru prowadzi firmę... w Ambasadzie Korei Północnej

Siedziba firmy "Ryszard Petru Consulting", której właścicielem jest lider .Nowoczesnej, mieści się w ambasadzie Korei Północnej w Warszawie. Petru zapewnia, że wynajął lokum od kogoś innego i nie zdawał sobie sprawy z tego, że będzie gościł na terenie ambasady.
 

 

Według Rejestru Sądowego i Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) należąca do lidera Nowoczesnej firma Ryszard Petru Consulting od niedawna działa przy ul. Bobrowieckiej. Zajmuje się "doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania". Firma mieści się tam od sierpnia 2015 roku. W tym samym miejscu działa Fundacja for Europe, której Petru jest prezesem.

Tak się składa, że jest to teren Ambasady Korei Północnej, z której komercyjną działalnością od 2006 roku walczy polskie MSZ, jak dotąd bezskutecznie.

Jak donosi Gazeta Wyborcza, ambasada wynajmuje również pomieszczenia biurowe takim firmom jak stacja telewizyjna 4fun.tv., Digital Beast Media Group, która prowadzi studio nagrań i agencję reklamową, wrocławskiemu producentowi leków Hasco-Lek, serwisowi filmowemu, brokerowi ubezpieczeniowemu czy biuru rachunkowemu. Placówka dyplomatyczna nie może udostępniać swoich pomieszczeń w celach komercyjnych, jednak koreańscy dyplomaci nie reagują na upomnienia MSZ.

Ryszard Petru, dopytywany przez gazetę o lokalizację swojej firmy i fundacji, stwierdził, że nie wiedział, że to teren ambasady, a lokal podnajął od legalnie działającej spółki giełdowej Hasco-Lek. Zapewnił również, że nie wspiera północnokoreańskiego reżimu i "jeśli coś jest nie tak", jest gotowy zmienić siedzibę.

Cytowane za: http://telewizjarepublika.pl/petru-prowadzi-firme-w-ambasadzie-korei-polnocnej,25162.html

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496679