Dlaczego nie chcę przyjmować imigrantów?

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Płacze, piski, fochy, nalegania, straszenie-"rozumni" i ich partyjny głos PO-robią wszystko by zmusić nas do popierania przyjęcia tysięcy uchodźców w Polsce. Muszę przyznać że obserwuję to z coraz większym zażenowaniem. Wyjaśnię Wam "rozumni" dlaczego mówię NIE.

Najpierw byłem za przyjęciem uchodźców, ale tych prawdziwych, tym którzy naprawdę muszą uciekać do Europy. Chodzi o chrześcijan, był taki pomysł na początku i myślę że zrealizowanie go zakończyłoby temat. Islamiści mogą się chronić w Turcji, Iranie, Jordanii, Arabii Saudyjskiej  Jednak to Wy "rozumni" go odrzuciliście, bo przecież gdzie tam, będziemy jakiś faszystów ciemnogrodzkich przyjmować. To pierwszy powód dla którego teraz jestem przeciw.

Według Was lepiej przyjąć islamistów, Ci to nas ubogacą. Skoro oni są Wam tak bliscy to przyjmijcie ich w swoich domach. Redaktorze Adamie M. pokażcie nam "rasistom" jak się to robi. Pytam, ilu uchodźców do siebie przyjęli "rozumni"? Ci postępowi, nie rasiści. Ilu przyjęły feministki? Chciałbym zobaczyć jak taki islamski uchodźca mieszka u takiej i jak ona uczy go że kobieta ma prawo do np. aborcji. Szczególnie gdy ściągnie do siebie swoja rodzinę:). Myślę że relacja z tego byłaby hitem każdej TV. Najlepszy odcinek byłby o tym gdzie np. Środa informuje islamistę że religia go uciska.  

"Rozumni"-zamiast ględzić przyjmijcie ich, nie chowajcie się za "ciemnogrodem"!!

  Czytam te ciągłe powoływania się na głos papieża Franciszka. Rozumiem że "rozumni" już nie są za rozdziałem państwa od Kościoła? W każdym programie TV, w każdej gazecie czytam pytania i nawoływania "rozumnych" do polityków prawicy by posłuchali papieża Franciszka i popierali przyjmowanie uchodźców. Zobaczmy ile nawróceń nastąpiło w ostatnich dniach-każdy "rozumny" chce połączenia państwa z Kościołem, wręcz tego oczekuje!!

Lemingi, jak się teraz czujecie?? Z jednej strony Was straszą że jak PiS będzie u władzy, o wszystkim będzie decydować Kościół. A przecież to dziś, pod rządami PO i Kopacz karze się posłom realizować i to natychmiast słowa Franciszka.  Jak widać tylko PiS może Was od tego uchronić;).

Drugim powodem do głosu na nie, jest ubezwłasnowolnienie rządu Kopacz. Rząd ten musi przyjąć każdą decyzję UE w tej sprawie ponieważ, w innym razie Donald zostanie usunięty po połowie kadencji ze swego stanowiska. Jeszcze miesiąc temu mieliśmy przyjąć ok. 2 tysiące uchodźców, dziś już wiadomo że będzie to prawie 12 tysięcy. W takim tempie za miesiąc będziemy godzić się na przyjęcie 50 tysięcy. To czysty obłęd!! Temu obłędowi Kopacz musimy powiedzieć Nie. 

Czy ktoś słyszał jakiś pomysł na zatrzymanie fali imigrantów?? Nie, mamy siedzieć cicho i byś "solidarni". "Solidarni z czym? Z obłędem? Zamknąć granice unii, wysłać wojska NATO w tamte rejony. Tylko to rozwiąże problem. Inne działania to obłęd i tworzenie perpetuum mobile z każdym tygodniem dostarczającym nam kolejnych imigrantów.

Musimy żądać rozwiązania problemy, a nie tylko przyjmowania go do wiadomości.

Trzecim powodem że jestem przeciw jest postawa wobec nas zachodnich polityków. Czytam że mamy być solidarni. W sprawie baz NATO jakoś solidarności nie zauważyłem. Słucham słów Junckera i muszę powiedzieć że większej bezczelności nie słyszałem. Gość mówi że 20 milionów nas żyje poza krajem. Owszem, zgoda. Gdyby nie zdrada zachodu, gdyby po II wojnie nasi SOJUSZNICY nas nie oszukali to mieszkających poza krajem byłoby wiele mniej. Polska byłaby bardziej rozwinięta, gospodarczo silna i wielu naszych rodaków wracałoby do kraju...

Jestem przeciw ponieważ w tym tempie z tym rządem, z tą polityką UE za miesiąc będzie się nam wmuszać 50 tyś, uchodźców, a po koniec roku ponad 100 tyś. Jestem przeciw ponieważ Ci ludzie nie chcą być w Polsce. Dziś ze zdumieniem w TVP oglądam wypowiedź jakiegoś gościa który mówi że musimy pracować nad asymilowaniem uchodźców naszym kraju. Myślałem że się przesłyszałem...Jak oni mają się asymilować skoro oni to nie chcą być. Oni chcą do Niemiec. Jak ten gość chce ich u nas asymilować?? Chyba że będzie do nich po niemiecku mówił i okłamywał że są w Germany. Chyba że to ma być przymusowa asymilacja w obozach, ale to proszę powiedzieć wprost-Niemcy zalecają budowę gett. Niech sobie je u siebie budują. 

Bez pomysłu na zastopowanie napływu nie powinniśmy się godzić na żadną ilość uchodźców. Ew. tylko chrześcijan. A jeśli będą nam mówić o solidarności, to musimy powtarzać jak mantrę-bazy NATO. Albo jest solidarność, albo jej nie ma... 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

dojdzie do takiego naplywu emigrantow to nie my ich a oni nas beda asymilowac a liczba emigrantow Polakow znacznie wzrosnie i o to chyba chodzi tym z unii jewropejskiej!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492870

dojdzie do takiego naplywu emigrantow to nie my ich a oni nas beda asymilowac

Nie wzrośnie ponieważ oni nie chcą żyć w Polsce..

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1492878

ale i tak przejda przez Polske, jak unia tak zadecyduje a potem beda sie dalej wybierac. Co za pomysly bezrozumne. A ta nasza kretynska elyta popiera to jak zwariowana. Ale moze to pomoze niektorym lemingom otworzyc szerzej oczy i zobaczyc w koncu co sie dzieje.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492902

Przechodzić sobie mogą;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1492924

sprawa immigrantow ruszyla z kopyta i Niemcy juz nie proponuja a zmuszaja do przyjecia immigrantow.

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492907

To było oczywiste że tak się skończy. Nikt nie chce przyjmować skoro nie mówi się o zatrzymaniu fali...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1492925