Czy Sikorski /marszałek Sejmu/ poda się do dymisji?

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

  Żeby nie trzymać w niepewności to odpowiem – nie, nie poda się do dymisji bo do tego potrzeba przynajmniej odrobiny Honoru i godności a z tym p. Sikorski nie ma nic wspólnego.

  Na tak postawione pytanie i natychmiastową odpowiedź wpłynęły doniesienia prasy /tyg. WPROST/  o „kilometrowych” przekrętach polityka PO, p. Sikorskiego. Nie przypadkiem zaznaczono polityka PO a to dlatego, że aferzystom z tej partii /o Boże!, OBYWATELSKIEJ/  wszelkie przekręty i złodziejstwa dziwnym zrządzeniem losu uchodzą bezkarnie /czasami skutkują awansem ;)/, specjalnością której jest schowanie ‘pod dywan’ największych świństw.

  Wracając do p. Sikorskiego, to za prasą -  …..co najmniej od 2009 r. (od tego czasu są ujawniane oświadczenia) Sikorski wykorzystuje publiczne środki na podróże prywatnym autem. Zaczynał nieśmiało. W 2009 r. z kasy Sejmu pobrał 1245 zł, ale już rok później kwota urosła do ponad 21 tys. zł. W 2011 r. było już 26,5 tys. zł, w 2012 r. pobrał 19,1 tys. zł. W zeszłym roku wyszło skromniej, bo niecałe 10 tys. zł. Łatwo wyliczyć, że w owym 2011 r. Radosław Sikorski przejechał swoim samochodem w celach służbowych… 32 tys. km!..

Jak widać nie mało, tak minister wędrowniczek, tylko gdzie jeździł jak z urzędu miał samochód służbowy z obstawą z BOR a podróże zagraniczne pewnie odbywał samolotem /jeżeli rozliczał samochód to już zajęcie dla prokuratury/.

  Dalej prasa podaje - .......musiałby w każdy weekend przejeżdżać prawie 600 km i w każde święto 300 km. W celach służbowych i własnym autem Sikorski w ciągu pięciu lat przemierzył dystans odpowiadający dwóm okrążeniom kuli ziemskiej! Tak przynajmniej wynika z jego rozliczeń. To ciekawe, bo Sikorski nawet w dworze Chobielin bywa obsługiwany przez BOR, czego dowiodły zdjęcia z funkcjonariuszami dowożącymi mu tam pizzę…/ wożenie pizzy samochodem służbowym oczywiście „pod dywanem”, a jak, albo się jest ministrem albo nie/.

  Jak do tego dodamy prywatne przyjęcie  u SOWY z przyjaciółmi na koszt Państwa to już jest wystarczający powód aby zaszyć się w Chobielinie i nie pokazywać się ludziom na oczy – wiadomo, że tak nie będzie bo Matka Partia OBYWATELSKA nie skrzywdzi swego, standardy to standardy – równe dla wszystkich - SWOICH.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (14 głosów)

Komentarze

w TVP Info Pitera oglosila, ze Sikorski jest niewinny bo wicemarszalek Kuchciński i Wunderlich przejechali wiecej kilometrow.

Vote up!
5
Vote down!
0

z ujścia Menu do Renu

#1454395

Pitera jest głupsza niż jej się wydaje, dorsz za 8,00 zł to jest dopiero afera, jedyna jaką wyśledziła ;)

Vote up!
4
Vote down!
0

To ya.

#1454413

Sikorski zwany Zdradkiem nie może zachować się honorowo z dwóch powodów. Po pierwsze by tak postąpić trzeba mieć honor, a to nie jest chodliwy towar w PO.Po drugie został wyznaczony do roli "marszałka" przez macherów od pociągania za sznurki tych PO-lityków więc nie do niego należy decyzja kiedy odejść. Arcyboleśnie proste...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1454399

Masz rację. Nie ma honoru. To po prostu pyszałkowaty szmaciarz.

Vote up!
4
Vote down!
0

Skorpion48

#1454443

Zastanawiam się, czy ktoś będzie na tyle silny, żeby należycie rozliczyc szwingle PO. Kiedy to wreszcie nastapi?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1454482

W zasadzie to społeczeństwo/elektorat/ powinno rozliczyć ale jeśli się weźmie pod uwagę jaki to elektorat /powyżej 90% w zakładach karnych ;)/ to resztę można się domyślić kto na aferałów głosuje a każda afera, przekręt czy złodziejstwo - które w normalnym kraju zmiotłoby ich z powierzchni Ziemi - dodaje jeszcze punktów sondażowych,  ot dziwny Kraj.

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#1454536

Oczywiscie ze znajdzie sie ktos taki, Bog w niebie.

Vote up!
3
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY marzyciel...

#1454517