Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

    Miałem powstrzymać sie od pisania na salonie a to z tego względu, że będąc na pięknych Mazurach nie chciałem psuć miłych wrażeń z pobytu tutaj.

   Życie jednak nie pozwala na przejście obojętnie wobeć bieżących wydarzeń, zwłaszcza związanych z agrersją Rosji na Ukrainę. Przecież to tak blisko, tuż za naszą granicą a coś takiego jak...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:19)
Obrazek użytkownika rejms
Kraj

  Czy wybranie Brukseli jest ostatnim kłamstwem p.Tuska?, bo chyba wszyscy pamiętają /prócz lemingów/ jak ‘pro publico’ zapewniał, że do końca kadencji pozostanie w Kraju, że sprawy w Kraju są najważniejsze i rozpoczęte „dzieło” doprowadzi do końca /może miał na myśli całkowite i bezpowrotne wykończenie tego co jeszcze pozostało?/, że do...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika rejms
Kraj

  To, że wymiar sprawiedliwości jest niewydolny, upolityczniony i wbrew pozorom niesprawiedliwy chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba.

  Kuriozalne wyroki np. sędziów Tuleyów, Łączewskiuch czy Milewskich i im podobnych już nikogo nie dziwią, tylko co to ma ze sprawiedliwością to nie tylko dziwi ale wręcz zadziwia. Do tego można dołożyć np....

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)
Obrazek użytkownika rejms
Blog

To co cenzorzy wyprawiają na s24 przechodzi ludzkie pojęcie a co najgorsze , dobre obyczaje kompromitujące motto- Niezależne forum publicystów.

Nie ma ma dnia żeby nie zlikwidowali kont co poczytniejszych blogerów lub poprzez dziwne zwyczaje "zwijania" notek zmuszają do odejścia tych co mają i wiedzą co to jest 'honor'.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rejms
Kraj

Od dawna w sieci jest poniższy tekst dotyczący katastrofy Smoleńskiej który jednoznacznie wyjaśnia tę katastrofę jak i co do niej doprowadziło.
Znalezione w sieci. Bez Komentarza.
-"Tekst ze strony :
В убийстве Качинского виден почерк Путина
tłumaczenie z :
W zabójstwie Kaczyńskiego widać styl Putina...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:3)
Obrazek użytkownika rejms
Kraj

    O kandydacie Komorowskim można pisać dużo i śmiesznie bo i sam kandydat staje się śmieszny zwłaszcza, że szanse w nadchodzących wyborach spadają na łeb na szyję co wywołuje tylko „ruchy niekontrolowane” kandydata i jego ekipy.

  Powodem takiego trendu jest pojawienie się nowego kandydata /chciałoby się pisać z wielkiej litery bo...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:19)
Obrazek użytkownika rejms
Kraj

 Jak bumerang rzucony „na ratunek”  ‘urzędującemu’ dozorcy żyrandola, po zatoczeniu – jak to bumerang, wielkiego łuku trafił w tego którego miał osłonić.

  Tygodnik ‘’Wprost” znany z sympatii do p.Prezydęta /nowa pisownia z kół zbliżonych do żyrandola/ a być może „lekko zaszantażowany” zamieścił coś czego wszystkie media unikały jak...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)
Obrazek użytkownika rejms
Kultura

Bardzo chciała żyć, niestety choroba okazała się silniejsza, pozostawiła trójkę ślicznych - jak Ona - dzieci.

 

 

  Taką Ją zapamiętamy.

  Spoczywaj w Pokoju.

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika rejms
Gospodarka

  Czytam ci ja jeszcze przed Świętami na portalu GW /mea culpa, …../ i nie wierzę własnym oczom – „Kupili od Włochów prom wart więcej niż całe PŻB. Teraz Włosi ich kupią?”

  Sam tytuł jest bardzo zastanawiający a więcej można dowiedzieć się z artykułu. Sprawa dotyczy prywatyzacji PŻB a żeby nie rozwlekać tematu to w dużym skrócie wygląda...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:24)
Obrazek użytkownika rejms
Idee

Pierwszy wpis i mocno zgrzytnęło, a zgrzytnęło na 'salonie24' gdzie panoszy się cenzura rodem z PRL-u.
Redaktorzy (cenzorzy) tną równo nie podając powodów ani nie odpowiadają na pytania o powód zamknięcia konta.
Nie wiem jak jest w tym udział p.Janke ale redaktorów /cenzorów/ to ma chyba ze stażem z ul.Mysiej jeszcze.
Jako...

0
Brak głosów

Strony