„Złodziejstwo” w TK?, chyba tak

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

   O TK było dużo i ‘ciekawie’ pisane ale żeby o kradzieży to chyba nie, bo inaczej jak kradzieżą nie można nazwać zawłaszczenie czyjejś prywatnej własności.

 Do takiego zdarzenia właśnie doszło z prywatną własnością zwolnionego /prawdopodobnie z naruszeniem prawa/ z TK prof. Zaradkiewicza. Wszechmocny i nieomylny Prezes TK wydał polecenie lub zgodził się /bo inaczej nikt by się nie odważył/ na włamanie i to profesjonalne z „rozwiercaniem” zamków do biurka i szaf Profesora Zaradkiewicza /dobrze, że dynamitem nie wysadzali/ a wcześniej nie dopuszczając Go do zabrania swojej własności w ostatnim dniu pobytu w pracy.

  Czy jest jakiś paragraf na włamywaczy tych co mają stać na straży praworządności?, czy ‘sobiepaństwo’ i łamanie prawa przez ajatollaha Rz. Wreszcie się skończy?, czy psucie Państwa i bezkarność POLITYKÓW z TK zostanie powstrzymana?.

  Pytań tego rodzaju można stawiać wiele a odpowiedź powinna być jednoznaczna kończąca spekulacje związane z TK – wywalić „na zbity pysk” /słowa polityka PO ;)/

 Ps. prof. Zaradkiewicz złożył w tej sprawie zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

PRL w czystej postaci ! Kipisz zrobiony pracownikowi w jego biurku.

Prawnicy z gębami pełnymi frazesów o praworządności. Przeszukanie bez nakazu, bez wezwania do wydania konkretnych przedmiotów. Trąd w pałacu sprawiedliwości. Pewnie ukręcą łeb sprawie, bo jak przypasować paragrafy, to .....

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0


#1521285

......Pewnie ukręcą łeb sprawie, bo jak przypasować paragrafy, to ..... ....

No właśnie to...., przy tylu aferach którymi już zajmuje się Prokuratura, poza łamaniem prawa przez TK, nie widać finału w postaci aktów oskarżenia i wyroków - to może zastanawiać.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

To ya.

#1521287

Coż tu pisać. Ciekawe co na to prokuratura. To ewidentne przestępstwo, a nie tylko nadużycie w działaniach urzędu. To po prostu rewizja, na co musi być wniosek prokuratury i chyba zgoda sądu. Oczywiście w wypadku gdyby Zaradkiewicz wcześniej odmówił przekazania jakiś materiałów pisanych, zawartości dysku komputera i, nośników. Nawet Go o to nie poproszono. Wydaje się, że to gruba sprawa. ZObaczymy jak się rozwinie. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1521294

Nie dopuszczono prof. Zaradkiewicza do pokoju w którym pracował i miał swoje rzeczy, ci co tak zrobili mają w d... prawo

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1521303

czerwonych s...synów !

A najbardziej czerwone toto wstętne ścierwo POsadzone na stołku w stanie wojennym przez sowieckiego pachołka WSIowego Wolskiego.

Ta gangrena wciąż toczy Nasz Wspaniały Kraj.  Kiedy się pozbędziemy tego sk....syństwa ? Kiedy rozdepczemy te czerwone, POstkomusze obrzydliwe wszy ?!

Kiedy NASZA POLSKA POLSKĄ BĘDZIE ?!  bez tego rzeplińskiego syfu.

sukinsyn !  prezes TK, koń by się uśmiał.......czerwone obrzydliwe, kłamliwe wstrętne ścierwo:

https://piotrstr.wordpress.com/2015/12/29/sedzia-rzeplinski-publicznie-klamie-u-moniki/

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1521305

na nasz koszt.

jakich kwitów szukali?

w co chcieli wrobić- bo mogą udawać, że coś sobie znaleźli?

naprawdę mają ludzi, nawet swoich pracowników, za tak głupich i bezradnych?

kasta, faktycznie. powinna być kastą niedotykalnych.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1521308

Święte krowy PRLu,

długi mają żywot !
barachło jest z WSIowych
cwelów:
TO diabelski miot !
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1521315

To przypomina mi stan wojenny. Wspomnienia.

Oni wiedzą, że ty wiesz, że oni wiedzą ! Musisz zgłosić sprawę do prokuratury, że ktoś się włamał, po to by mieć kwit na ewntualne braki lub SUPERATĘ ! Trzeba było (u mnie) poświęcić z trudem zdobyty (za własne!) scalak, wpisać jako podrzucony. W przeciwnym wypadku mogli mnie wrobić w zabór mienia na innym wydziale polibudy. Wtedy trzeba było oglądać wszystkie kartki z obu stron. 

Teraz pewnie też, inwentaryzacja wszeklkich nośników danych, czy aby to złote pióro powinno tu być ...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0


#1521328