Premierka(?) i Ministra /takie 2w1/ tłumaczy ;)).

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

 

   Chyba niczym nas nie zaskoczy Pani Bieńkowska, a tłumaczeniem afer, przekrętów i głupot  w wykonaniu PO nikt jej nie zastąpi.

  Powiedzenia p.Ministry, obok  „bronków”, stają się klasyką krótkich, skondensowanych wypowiedzi – mało słów, dużo treści. Te krótkie wypowiedzi pojawiają się jak z kapelusza wszędzie tam gdzie trzeba ‘przykryć’ jakąś aferę /przekręt, kłamstwo, głupotę  itp. PO – można wybrać wg uznania/

  Wyrzucenie milionów złotych na autostradowe bramki stare i niewydolne, które nibyRząd ma zastąpić nowymi elektronicznymi, to kolejne marnotrawstwo/afera przy budowie autostrad o statusie przejezdnych, sama budowa tychże autostrad to już zupełnie oddzielne zagadnienie które wcześniej czy później „budowniczych” zaprowadzi za kratki . Za czasów jej poprzednika widocznie elektronika nie była jeszcze znana choć bliższe prawdy jest to, że decydowały „siły wyższe” /nb. jak te z zakupem rdzewiejących już Pendolino/ tylko do wyjaśnienia jest „za ile”?

   Coś nie słychać Pani Ministry w sprawie Stadionu Narodowego gdzie zginęło podobno, bagatela - 1,5 mld zł, jak zwykle nie zginęło tylko do wyjaśnienia jest u kogo się znajdują, podobno nic w przyrodzie nie ginie.

  Ciekawi jedno, czy ktoś jest w stanie podliczyć , ale tak uczciwie,  roztrwonione /rozkradzione, przywłaszczone, zmarnotrawione,  ………/ pieniądze z Państwowej kasy?, tłumaczenie, że „gdzie są bramki tam muszą być korki” afer PO nie wyjaśni.

                                      

Dzień bez afer to dzień stracony ;))

 

To ya.                                                                               

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Czy aby przypadkiem tej blondynie nie zaszkodziły tatuaże.?  Może za głęboko tusz poszedł w organizm dostał się jej do mózgu i dlatego teraz tak jej wali.!!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Marika

#1433896

Tusz nie ma żadnego znaczenia, jest po prostu jedną z NICH.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1433902

To BYT kształtuje jej "świadomość"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1433903

a w powstaniu brały udział powstanki,

czyli brały udział w powstanku?

Żenada

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1433906

Odrobinę poczucia humoru "i wszystko jasne", ponurakom powinienem zabronić wchodzenia tutaj ;), bo jeszcze może być np. mała premiera.

No i czytanie ze zrozumieniem też by się przydało.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1433922

nie musi się uciekać. :D:D:D

 

To o "powstankach" to faktycznie - tylko śmiertelnie  chory umysł może wymyślić.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433926

my... Włochy, Chorwacja itd. Jak chce widzieć korki na włoskich  autostradach to tylko 15-16 sierpnia.  i 22-23 też sierpnia. Burdello na polskich to tylko wina jej ministerstwa, bo jadący płacą i g... ich w sumie obchodzi komu. Płacą za jedno - by dojechać komfortowo, szybko i w miarę bezpiecznie.  Niech ona lepiej sobie te sztuczne rzęsy tapiruje i nie robi durni z ludzi. Rozdawali koncesje królikom, kolesiom i królikom kolesi, to teraz mają. Z włoskimi i chorwackimi swego badziewia III RP niech nie porównują bo włoskie i chorwackie autostrady po pół roku używania się nie sypią, mimo wysokich letnich temperatur kolein nie ma i byle deszczyk ich nie podmywa, a zimą w górach jedzie się równie komfortowo jak latem. Tylko tuskim primabalerinom i primabaleronom rąbek spódnicy wciąż wadzi.

Bieńkowska jest gorsza od Muchy, bo Mucha to po prostu głupia mucha, a Bieńkowska jest po prostu bezczelna. Tego nawet twardziel Piechociński nie zniósł i udał się na "daleko wysunięte strategiczne pozycje". :D:D:D Pewnie prostuje ogórki do kiszenia...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433925

Obawiam się, że nie tylko bramki na autostrady z bramkami na promy jej się "popie........ły" a co najgorsze to to, że nie tylko jej, całe towarzystwo aferzystów jest właśnie takie ;)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

To ya.

#1433935