Zemsta Sikorskiego i strzał w stopę /swoją/.

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

   Ujawnienie przez Sikorskiego rozmów pomiędzy Tuskiem a Putinem wydaje się być zemstą na swoim pryncypale /do niedawna/ za to, że wymienił go na Bieńkowską w podróży do Brukseli. Wszystko się tak pięknie układało, „już był w ogródku, już witał się z gąską….”, a po kasę do Brukseli pojechała sorry… Bieńkowska i taaaaakie pieniądze przeleciały koło nosa. Taki afront /raczej wymierna strata w €/ nie mógł przejść bez echa. Zemsta i mściwość to główna cecha tego fircyka, pluje na wszystkich których pozostawił za sobą /można to nazwać zdradził/ bez względu na to co im zawdzięcza na swojej dziwnej i tajemniczej drodze do sukcesu.

  Ujawnienie właśnie teraz szalonego planu Putina stawia w niejasnej sytuacji byłego Premiera i to bez względu na to czy było akurat tak jak mówi Sikorski czy nieco inaczej, w całkowitą konfabulację uwierzyć się nie da.

  Po takiej propozycji ze strony Putina, zarówno Rząd/Premier jak i MSZ powinno zareagować i podjąć odpowiednie działania – nie zrobiono tego co może świadczyć o bezsilności a także głupocie tych co sprawują władzę w Państwie, od spraw ważnych ważniejsze jest poklepywanie po plecach /w późniejszym czasie przybijanie „żółwików”/ w imię poprawności politycznej.

  Czy plan Sikorskiego się powiódł? –bardzo wątpliwe, Tusk w Brukseli, tam ma wielu sympatyków Putina /np. szefa NATO/ i mogą mu pająków napchać. Gorzej, bo sobie piwa nawarzył którego może nie dać rady wypić, teraz musi się tłumaczyć z własnych słów z czym jak widać sobie nie radzi To są konsekwencje dopuszczenia do władzy ludzi „z nikąd” którym własne ego uderza do głowy. Jego tłumaczenia, a właściwie ich brak i chamskie zachowanie na konferencji prasowej,  odsłaniają cały rys charakteru bufona i prostaka /dyplom uczelni ponoć kupiony ;)/. Za jego zachowanie przeprasza p.Kopacz wypowiadając jednocześnie coś kuriozalnego, że „nie będzie tolerować takich zachowań”.  Pani Premiero – a cóż Pani ma do drugiej osoby w Państwie którym to Pani i Pani formacja zrobiła tego „dupka” /inne określenia mogą być niecenzuralne na określenie kogoś kto ucieka z konferencji prasowej przez siebie zwołanej ;)/. Sorry… ale mamy takie Państwo w którym Premiera przeprasza za Marszałka Sejmu, v-ce Premier przeprasza za konstytucyjnego Ministra nazywającego rolników „frajerami” i „głupkami”, pani Prermiera straszy Marszałka Sejmu że coś nie będzie tolerować /jakie ma do tego prawo i czy wcześniej nie wiedziała, że to bufon, karierowicz i zarozumialec?/ i to wszystko na szczycie Władzy, podobno liczącego się w Europie Państwa.

  To sprawy aktualne ale można niektóre przypomnieć w skrócie /wszystkich się nie da bo byłoby tego ileś tam tomów/ o aferze podsłuchowej, spotkaniach na cmentarzu czy pod śmietnikiem, przekrętach i aferach inwestycyjnych, informatycznych, ……itp. itd. /większość w imię transparentności zamieciona pod dywan co by „swoim” krzywdy nie zrobić/

  Każdy z odrobiną oleju w głowie musi sobie, czy chce czy nie, zadać pytanie – ludzie, kto nami rządzi?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

zainstalowal Sikorskiego w polskim rzadzie.

Przeciez to dno kompletne, czyzby referncje z Wall Sreet tylko wystarczyly aby mial dzrwi otwarte raz do jednej parti raz do drugiej oni zaawsze sa z wiatrem jak szmata na patyku.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1446730

Wielu chciałoby znać skąd sie wziął, pierwszy poznał się na nim p.J. Kaczyński wywalając go z Rządu a później śp. Prezydent RP Lech Kaczyński próbował blokować jego kandydaturę do rządu Tuska - bezskutecznie, "swoi" go przyjęli.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1446733

... sądzisz , że to był strzał w stopę ?

A , powiedz... od kiedy jaja nazywają się stopy :-))) ?

Autorze, jesteśmy świadkami końca politycznej kariery tego debila.

Kończy jak szmaciarz - na własne życzenie.

Od teraz musi uważać w  weekendy.... to jest czas  grasujacego samobójcy .

Wowa mu tego nie daruje.

Jedyna rada : dobrowolne podanie się do dymisji, sprzedaż pałacyku i emigracja do teściów z USA ?!!

Tak kończą kanalie i zdrajcy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1446767

Pozostał jeszcze "urząd" sołtysa w Chobielinie ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1446780

Nie ustają komentarze po wywiadzie, jakiego Radosław Sikorski udzielił amerykańskiemu portalowi Politico.com. Marszałek Sejmu najpierw tłumaczył się ze swych słów w redakcji "Gazety Wyborczej", potem na kolejnej dzisiejszej konferencji prasowej odwołał stwierdzenia o spotkaniu Tusk-Putin w Moskwie 2008 roku, kiedy to Władimir Putin miał proponować polskiemu premierowi rozbiór Ukrainy. "Zawiodła mnie pamięć, nie było takiego spotkania" - wyjaśniał Sikorski. Swoją "ucieczkę" z porannej konferencji tłumaczył "presją czasu".

- Nie będę tolerować tego rodzaju zachowań ani standardów, które spróbował zaprezentować pan marszałek Sikorski podczas pierwszej dzisiejszej konferencji - mówiła dziennikarzom premier Ewa Kopacz i zapowiedziała, że odbędzie rozmowę z Radosławem Sikorskim.

-  To nietypowa sytuacja i wręcz, jeśli mogę cokolwiek powiedzieć, to chcę przeprosić w imieniu marszałka wszystkich przedstawicieli mediów, którzy byli dzisiaj w Sejmie podczas tej konferencji - dodała Ewa Kopacz.

Podczas porannej konferencji prasowej Radosław Sikorski pytany był o wypowiedź dla portalu Politico.com, w której miał powiedzieć m.in., że Władimir Putin w 2008 roku składał Donaldowi Tuskowi propozycję rozbioru Ukrainy.

Marszałek tłumaczył, że nastąpiła nadinterpretacja jego wypowiedzi:  - Nie brałem udziału w rozmowie Tuska z Putinem. Polskiego nagrania rozmowy nie ma. To jest relacja, którą ja słyszałem, która mogła być interpretowana w jeden sposób wtedy, a której znaczenie okazało się inne, w świetle tego, co się zdarzyło w międzyczasie - oświadczył Sikorski.

Na kolejne pytania odpowiadał tylko, że "sprawa jest skomplikowana", po czym opuścił konferencję prasową. 

Klub Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział, że złoży wniosek o odwołanie Sikorskiego ze stanowiska marszałka Sejmu. SLD zapowiada, że jest coraz bliższy poparcia tego wniosku. Twój Ruch zamierza zwrócić się do prezydenta o rozszerzenie porządku obrad posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego o punkt dotyczący wypowiedzi ministra. PSL uważa, że Sikorski powinien złożyć oświadczenie dotyczące swojej wypowiedzi dla amerykańskiego portalu "Politico".
 

http://newsroom.salon24.pl/611477,sikorski-odzyskal-pamiec-nie-bylo-spotkania-tusk-putin

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446770

Człowiek który przed południem mówi co innego jak po południu to wymaga leczenia i jak najszybszego odsunięcia od wszelkich publicznych funkcji.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1446781

Ano rządzą ci, którzy są użytecznymi durniami i pracują na rzecz tych, którzy na prastarych ziemiach piastowskich chcą budować Judeopolonię. Niech ktoś mi postara się udowodnić, że tak nie jest.

 

    

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1446821