Bezczelne kłamstwa i insynuacje kandydata Bronisława.

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

  Kłamliwe wywody i insynuacje kandydata Bronisława pod  adresem konkurenta podczas debaty przedwyborczej o blokowaniu etatu na uczelni, podchwyciły „zaprzyjaźnione” me(n)dia i bębnią od rana powtarzając kłamstwa Kandydata. Ciekawe byłoby zdanie na ten temat suki z wypowiedzi p. Dorna, no ale nie będziemy suki obrażać przez porównania.

 Wypowiedzi odpowiedzialnych i kompetentnych ludzi z UJ nie zniechęciły kandydata do powielania kłamstw bo na tym opiera się cały program Kandydata i PO + straszenie PiS-em i dwuletnimi rządami w latach 2005 -2007. Ten numer już nie przechodzi, ludzie widzą do czego zdolna jest ekipa aferzystów  i mają ich po prostu dosyć.

  Co do sprawy blokady etatu to prasa dzisiejsza podaje:

Bronisław Komorowski zarzucił Andrzejowi Dudzie, że blokuje etat na Uniwersytecie Jagiellońskim. Co na to krakowska uczelnia? Okazuje się, że ta sprawa wypłynęła już w lutym. Teza o blokowaniu pojawiła się w „Dzienniku Polskim”.  25 lutego zebrał się  Senat tej uczelni. Kierownik dziekanatu Wydziału Prawa i Administracji Krzysztof Kopacz przedstawił tę sprawę, prosząc rektora o wystosowanie sprostowania, bo – jak zauważył – „dr Andrzej Duda przebywa na bezpłatnym urlopie od kilku lat, od czasu podjęcia funkcji publicznej. Wydział Prawa i Administracji zatrudnił osobę do realizacji zadań, które pozostawały w obowiązkach”. Czyli o blokowaniu etatu nie ma mowy.

  I co Panie Kandydacie? – łyso?, bo sprawa bardziej dotyczy reliktu PRL-u a obecnie Pana doradcy czy Ministra p. Nałęcza który właśnie blokuje etat na uczelni.

  Podobnie rzecz ma się z górnictwem, „Misiek” zeskanował Panu niedokładnie to czym zajmował się Pana konkurent a Pan jak mały Bronek czyta to co Panu pod nos podsuną.

  Podłą rzeczą jest przy każdym pytaniu do Pana i na każdy temat zaczynać „A bo w PiS-ie…..”, „A jak rządziła Pana formacja to …..” czy „Jak Pan był v-ce ministrem to ……”, czy naprawdę nie ma Pan nic więcej do powiedzenia?.

 Mówąc o bezpieczeństwie Kraju nie wspomniał Pan o możliwości wywołania III wojny światowej właśnie przez polityka i Ministra konstytucyjnego WASZEGO i Pana Rządu który kazał podpalić obiekt wielkiego mocarstwa /]]>https://www.youtube.com/watch?v=W7iaGazbNj8/]]>, czy tacy ludzie są normalni?, czy mówienie, że Państwo jest teoretyczne a to wszystko to „ch.., d…. i kamieni kupa” .było/jest tylko przypadkiem?.

  Tak można jeszcze długo ale już to pokazuje dlaczego społeczeństwo ma Was dosyć i CZAS NA ZMIANY /kto tych zmian nie chce też wiadomo/.

  Dla "uwiarygodnienia" bezczelnych kłamstw, nie zawahano się nawet przed bezprecedensowym i chamskim atakiem na córkę Andrzeja Dudy - ale chamów na nic więcej nie stać.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Nieskuteczne jest juz pokazywanie kłamstw i oszustw PO bo ta sitwa jest tylko z tego zbudowana. Mówienie Komorowkisemu ,że kłamie bezczelnie przeciez go nie zmieni...jego trzeba zmienić w niedzielę i tyle...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1480130

Otóż to, do niedzieli.

Pzdr.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

To ya.

#1480200