Czy nie należałoby zdelegalizować PO?, a może referendum?.

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

  Ułomne prawo nie pozwala na delegalizację największego szkodnika własnego Państwa jakim jest PO, partia która na wszystkie możliwe sposoby szkaluje Polskę /wg nich „ten-kraj”/ na arenie międzynarodowej. Swego czasu ‘guru’ PO oznajmił, że „polskość to nienormalność” i ta dewiza przyświeca im po dzień dzisiejszy. Szukaniem wsparcia w Brukseli tworzą nową Targowicę nie licząc się z konsekwencjami takiego postępowania.

  Beneficjentom „okrągłostołowym” trudno pogodzić się z odsunięciem od koryta w wyniku demokratycznych wyborów, tak, to suweren zadecydował, że aferzyści zostali pozbawieni władzy a tym samym „wisienek z tortu”.

  Będąc teraz w opozycji przyjęli taktykę opozycji „totalnej” co w zasadzie sprowadza się do negowania wszystkiego co dobre i służy Polsce a plan ten opracowali dużo wcześniej dokonując próby opanowania TK przy wsparciu i współpracy samego Prezesa TK który miał paraliżować rządy PiS-u. Przeliczyli się tylko „smród” pozostał i rozlewa się po całej Europie.

  Patrząc na poczynania PO to ten „totalny opozycjonizm” jest ich jedynym programem działania – niszczyć wszystko co nie po ich myśli i donosić/szczuć na Polskę w Brukseli. Od dnia przegranych wyborów partia ta nie przedłożyła żadnej pozytywnej propozycji, nie wykazała się jakimkolwiek działaniem dla dobra Kraju /nawet ‘ten-kraju’/ a jedynie co robi to pluje i rzuca kłody pod nogi rządzącym no i „kabluje” do wszystkich możliwych organizacji europejskich.

  Można zadać pytanie czy tak szkodliwa partia jest potrzebna?. Bo mnie się wydaje, że im szybciej zniknie ze sceny politycznej tym większa korzyść dla Kraju, A że zniknie to nie ulega wątpliwości, tylko po co czekać do wyborów.

  I aby nie czekać, to może jest możliwość zrobić to na drodze referendum bo na drodze prawnej to raczej niemożliwe a tak trzeba by powołać komitet, zebrać odpowiednią ilość podpisów, zgłosić projekt obywatelski i wy…….rzyć aferzystów na zbity pysk.

 

Ps. niecałe 6 miesięcy rządów PiS i bezrobocie najniższe od 25-u lat

    można?,   MOŻNA!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Nie wydaje mi się, że delegalizacja partii tej czy innej coś zmieni. To nie problem partii ale mieszkańców Polski, Polaków (?),którzy czynią zło. A tych się nie da zdelegalizować. Nie pozostaje nam nic innego jak czynić dobro, zła unikać, zło i głupotę piętnować a nie tolerować , w każdej sytuacji, w każdym miejscu, w domu, rodzinie, pracy, na NP też. I to bez względu na konsekwencje.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1510864

Tyle zła co ta partia narobiła i robi, nawet na forum międzynarodowym, kwalifikuje ją do delegalizacji, to jest działanie na szkodę Panstwa i nie ma co winić społeczenstwa.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1510866

...inaczej widzimy rzeczywistość. To nie partia narobiła dużo zła...tylko ludzie z tej partii, zresztą nie tylko z tej. Nie winię również społeczeństwa tylko poszczególne osoby. Odpowiedzialności zbiorowej nie uznaję.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1510870

Oczywiście, że ludzie nie partia, tylko ludzie z TEJ partii i takiej partii należy się pozbyć.

Utrata władzy doprowadziła ich do desperacji i są zdolni do najgorszego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1510882

Likwidować nie ma sensu, gdyż zrobiłoby się wokół tego wiele szkodliwego szumu i stworzyłoby sie niepotrzebny precedens.

Ale można im pomóc w unicestwieniu wykorzystując prawo i sprawiedliwość. 

Każdy polityk rządu składa przysięgę, że będzie służył Polsce itd. Trzeba zacząć rozliczać polityków z realizacji tej przysięgi i karać za niedotrzymanie czyli ZDRADĘ! Również wyjaśnienie zamachu smoleńskiego zmiecie ich z powierzchni ziemi.

Za zdradę i zamach powinna być przywrócona kara śmierci.

Należy także wziąć na wokandę korupcję oraz afery i KARAĆ ZA KRADZIEŻ.

W najgorszym przypadku, gdyby nie udało się skazać poszczególnych członków tej przestępczej organizacji, bo sądy wiadomo jakie mamy, PO i tak zniknie, nie ma wątpliwości. Pasożyt odstawiony od żywiciela zdycha. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1510871

Rzuciłeś tu pewien ciekawy pomysł.

Jak wiadomo, w obecnej sytuacji, w sensie formalno - prawnym władza nie może zdelegalizować parti - szkodnika. A na dodatek jaki wrzask by się rozległ na świecie.

Natomiast obserwujemy sporą bierność obywateli, tych co wybrali dobrą zmianę. Oni mogliby pomóc władzy, a nie za bardzo pomagają.

Takie właśnie zbieranie głosów referendalnych za ustawą delegalizująca parie występujące na szkodę państwa byłoby świetnym zagraniem.

A tak generalnie, to za mało demonstrujemy nasze poparcie dla nowej władzy. Społeczeństwo spoczęło na laurach. Z drugiej stront też PIS nie wyraża woli przeprowadzania wieców poparcia. I obraz jest zafałszowany piknikami kodziarzy.

 

Czekam na niedzielę - dziesiątego. Zobaczymy, jak to będzie.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1510874

Nie wiem na ile pomysł jest realny ale jeżeli taka możliwość pozbycia sie szkodników istnieje to wydaje mi się, że gra warta świeczki

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1510883

Złodziejska PO-sitwa zyła przez całe lata z okradania kraju...teraz wrzeszczy bo złodziejstwo, korupcja i nepotyzm były fundamentem programu PO-szustów...ale juz sie kończą ...wczoraj mieli jeszcze 13% w sondażu...bardziej toksyczna jest "nowośmieszna"...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1510876