Biały koń i trujący burak w brukselce

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

„- Jeśli ja coś dobrze zrobię dla Europy, to będzie to też dobre dla Polski. I na odwrót. To jest moje głębokie przekonanie, a nie jakaś ideologia. Nasze miejsce w UE to jest fajna rzecz i na tym korzystamy” (Donald Tusk, grudzień 2014)
 
Oto triumf niesłychany –
Don T. do Europy na białym koniu wjechany,
a raczej na plecach teutońskiej  klaczy...
Nie będzie z tego dla narodów kołaczy.
 
...„Współczesny Europejczyk”  jakoś automatycznie kojarzy się nie z geograficznym umiejscowieniem, a z osobą znającą języki obce, umiejącą zachować się kulturalnie i z godnością czyli odpowiednio do miejsca i chwili, w ogóle z wewnętrznym zmysłem - co, gdzie, kiedy i jak.... Myślałby kto, że osobnik przez 7 lat froterujący elitarne salony - jako premier dużego europejskiego państwa, pierwszy pluszak pierwszej kanclery Europy i manekin do przyjmowania plecoklepów od królów, prezydentów, premierów,  najwyższych urzędników unijnych, mafijnych i i., podkreślający na każdym kroku jak bardzo europejskim Europejczykiem jest -  jakiejś ogłady i klasy na tych salonach nabrał.
W przypadku Donalda Tuska niestety – „czym skorupka za młodu nasiąkła” etc. czyli...  raz burak, burakiem na całe życie!...  Burak, chuligan, haratacz gały i rozwydrzony bachor z gdańskiego podwórka za młodu mimo 7-letniej wyższej  europejskiej (sic!) szkoły kultury, ogłady, dyplomacji, w momencie swego debiutu i inauguracji sprawowania wysokiego urzędu, na oczach zagranicznej publiczności i zagranicznych reporterów jak ostatni burak wyciąga z  kieszeni portek przemieszany z  drobniakami i zasmarkaną chustką do nosa upominek i wręcza go ustępującemu  przewodniczącemu Rady Europy, którego urząd obejmuje. Jak jaki kochający inaczej menel spod Poniatowszczaka albo lokator przewodów wentylacyjnych PKiN w walentynki, Donald wręcza drugiemu facetowi  (ten zachował się akurat po męsku bo nie wyciągnął swego dzwonka z portek przed wręczeniem) bursztynowe serduszko.  Może nawet znalezione na ulicy podczas molestowania przygodnych przechodniów o sweet focię  „z byłym premierem i przyszłym dyrektorem Europy”, odczepione z wisiorka połowicy albo walające się w szufladzie latorośli, uznanej dyktatorki mody?...
Niepotrzebne skreślić !
Nie mówię, że jeśli już koniecznie upominkiem Donalda dla przekazującego mu pałeczkę przywództwa RE  miał być polski bursztyn to zamiast babskiego gadżeta za 3-4 euro (a w końcu na biednego przecież nie trafiło) Donald miałby zaraz  ćwierć Ambera Golda Józka Bąka w akcjach lub „w naturze”  van Rumpuy’owi na pamiątkę wręczać, hehehe! Ale np. etui z nożykiem do rozcinania kopert w kształcie miecza grunwaldzkiego z okutym w srebrnym stopie bursztynem w uchwycie to byłby gest z klasą. 
Epitetu „europejska” nie dodaję bo z klasą osobistą jest tak, że albo się ją ma albo się jej nie ma i np. sławojka czy róg stodoły, wyposażone w nawet najwyższej klasy papier toaletowy sławojką i rogiem stodoły pozostają...
 
Tusk na starcie niestety wyszedł na buraka. Buraka z klasą buraka.
 
Nic to ! Buractwo od dawna jest jedną z głównych cech charakterystycznych  elit Platformy Obywatelskiej, ich celebrytów, satelitów i w ogóle wszystkich „larów i penatów” z przyległościami. Buractwo to ich patent na promocję  Polski w świecie i utwierdzanie jej  pozycji w nim, do której ją sprowadziły. 
Rzeczywistość czyli Polska w ogonie ogona Europy pod względem wszystkich wskaźników i najwyższej w Europie na przestrzeni ostatnich 7 lat emigracji zarobkowej to Donalda Tuska i jego „wielkiej misji” prawdziwa wizytówka. To również wizytówka stworzonych przez niego elit.
 
Nowy dyrektor Europy... „Kaszubski Słowianin”, gdańszczanin, Polak, Europejczyk... Gdyby podczas swej unijnej prezentacji opowiedział jeszcze o dziadku wermachtowcu, o babci i matce, z którymi za czasów swych podwórkowych rozrób  śpiewał po niemiecku kolędy bo polskiego języka nie znały, to by się w tej Brukseli chyba zapłakali ze wzruszenia jakiego unijnego omnibusa internacjonalnego dostała Europa za dyrektora. Gdyby im zaśpiewał Kaszubskie Abecadło to pewnie i do omdleń z wrażenia by doszło. No, ale on nie zaśpiewa bo z niego taki Kaszub jak z mysiej dupy reisentasche...
 
Z polskością  Tuska jest podobnie jak z jego rzekomym kaszubstwem -  jego  polskość to „polskość to nienormalność” !...  
 
Drżyj Europo!  Drżyj bo jutro twój nowy dyrektor ci powie, że angielska angielskość to nienormalność, że francuska francuskość, włoskość, hiszpańskość itd.–  to nienormalność. Od Portugalii po Finlandię i od Bułgarii po Islandię to wszystko to nienormalność bo obowiązuje nowy model, jedyny i bezwarunkowy - europejskość !  Evłyłeł i fołeveł!...
 
Drżyj Europo bo twój nowy dyrektor to cygan – antypaństwowiec pod płaszczykiem obywatela świata  i łgarz, który tylko cyganić potrafi, woli obywateli nie poważa, a za jeden plecoklep i polski Gdańsk – swój rodowód, którym się chełpi - zwróci  Merkelreichowi, i każdy cyrograf z każdym podpisze, żółwikiem przybije by jego protektorom żyło się lepiej.
I jemu oczywiście – oczywiście jak najdłużej pod ich bezpiecznym parasolem.
 
Już  w drugim dniu swego dyrektorowania Europie nowy dyro Tusk zapowiedział, że  „Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy” !
Niech nikomu się nie wydaje, że dotyczyć to będzie tylko Polski. To jest nowy program dyra Tuska dla całej unijnej Europy. Koniec ponad 1000-letniej Polski już widać, idzie czas wyzwań dla reszty cywilizacji łacińskiej na Starym Kontynencie.  
 
PS. Jakieś ileś tam lat temu Ktoś mi mówił – contessa, zobaczysz, ta Unia wykończy państwowość państw, 10-15 lat i 2-3  zaprzańców, antypaństwowców na jej czele i addios pomidory – nie będzie Polski, nie będzie Włoch, twojej ukochanej Barcelony też nie będzie bo nie będzie Hiszpanii. Contessa – będzie jedna granica. Na Wiśle - między Rosją i „Nowym Cesarstwem Rzymskim”, nie będzie Warszawy, Paryża, Lizbony, Kopenhagi bo będzie tylko jedna stolica – Berlin. Nie wierzyłam... Dziś „Black-u” przepraszam Cię uroczyście i  publicznie za me niedowiarstwo...
 
PS2. Już załatwiłam z psiapsiółą w Gdańsku i zamówiłam – połazi w tych dniach po mieście i kupi elegancki mieczyk do rozcinania kopert. Z bursztynem w rękojeści i  ze znakiem Piastów albo Jagiellonów. W ostateczności zamówi znak u grawera (też znajomy i zrobi max.w ciągu doby) i  wyśle go do wspólnej psiapsóły w Ostendzie, a Ona już będzie wiedziała jak doręczyć go do rąk własnych p.van Rumpuy’a. Z „odpowiednią” dedykacją oczywiście w stylu   „w zastępstwie” ale nie dosłownie ;);)
 
Kilka sugestii zezowatym rymem przekazuję :
 
Od Donka za dzwonka
 
Zabiegany, stremowany,
w english wciąż  „fuck”, że „no many”
souvenir cim byle jaki
sprawił... Fajnie, że rodaki
& ziomale - z galy paki,
anonimy, egzorcyści,
plebs, bydlo, opozyfaszyści
ex premiera wciąż kochają
i o jego PR dbają...
Mieczów u nas ci dostatek
lecz przyjm ten od wujów, swatek!
Jam kupić rady nie dałem  –
nie grzeszę smakiem, „nabiałem”.
Głosy liczyć to my life. Całe...
 
Upominek ten będzie również upominkiem od Niepoprawnych ! Może jakieś propozycje dedykacji ? Najchętniej  w  ramach w/w „ramki” uznania dla Tusia. Znając talenty „wykonalności” mej psiapsióły, upora się z zadaniem w 3 doby (wł.z ew.grawerką) + trochę czasu na  prawidłową transkrypcję  dedykacji czyli „odpowiednie dać rzeczy słowo” (na „rybkę” – tłumacze wiedzą co to - to i ja przetłumaczę) więc proponuję dedykacje zgłaszać do piątku żeby przesyłka ruszyła do Belgii w poniedziałek 8.12.
O dalszym „rozwoju” będę informować.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (24 głosy)

Komentarze

:D:D:D:D:D

Ma boleć jak cholera, zwłaszcza pałujące "zza węgła" szmaty  z kontem na NP.PL ale po zalogowaniu udające na portalu świętojebliwych patriotów.

...Tak mi się w związku z takimi różnymi  kabotynami i dewotami na adwentowe wspominki zebrało - miałam kiedyś, na studiach Kolegę, niech Mu światłość wiekuista świeci (wspominałam już o Nim w komentarzach na NP.PL) -  pewnie znów w światłocieniach bożonarodzeniowej choinki*  mi gałązkami zaszeleści,  podynda bombkami, strąci szyszkę, zrzuci sztućca ze stołu, a w śpiewaną  kolędę włączy się dolce molto piano pięknym bel canto barytonem, który tylko ja i jeszcze jeden wieloletni  gość  Wigilii u contessy - który Jurka  znał - usłyszy i rozpozna... Otóż Jurek miał pewną swoją maxymę (podobnie jak ja - "sezon na bałwany trwa cały rok" i "alkohol jest dla ludzi ale nie dla wszystkich", uzupelniony z czasem aneksem - internet jest jak alkohol, też jest dla ludzi, ale nie dla wszystkich) - qrwy lubię ale qrewskich numerów nie!... Jakoś tak się powiedzonko Jurka było wtedy przyjęło (Jurek był starszy od reszty wspomnianego studenckiego towarzystwa o jakieś 10 lat i bez dyplomu wokalisty już był zaliczył  mediolańską La Scalę, Komische Oper Berlin, Lipsk, Salzburg,  paryską Opera Garnier (stąd gdy Jurek się przedstawiał to zawsze czystą francuzczyną, kończąc prezentację sakramentalną formułką "Żorż Garnier de".....  coś tam coś tam. Niestety wciąż nie jestem upoważniona uzupełnić resztę po "de". Z czasem życie samo pokazało, że Jurek wiedział co mówi - córa Koryntu, a qrewski numer to dwa zupelnie różne i niezależne od siebie zjawiska.

Komentować lokalne pałkarzyki nie będę bo np. w partii karmicielce nie wszystkie jej członki się dupcą na prawo i lewo ale pod kątem qrewskich numerów to ta partia nie ma sobie równych. SLD chce dorównać ale to łosie, leszcze i w ogóle nawet nie przedszkole.

Co innego nasze - NP.PL - pałkarzyki... 

 

* http://niepoprawni.pl/blog/1830/pozegnanie-z-choinka

Vote up!
15
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1453792

Jak nie oddamy dobrowolnie  "części interesów" to co?

Bo my straszne Filistyny jesteśmy !

 27 -  powstał Dawid i wyruszył ze swym wojskiem, i zabił dwustu mężczyzn spośród Filistynów. Dawid przyniósł z nich potem napletki w dokładnej liczbie królowi, aby stać się zięciem króla. Wtedy Saul oddał mu córkę swą Mikal za żonę. 28 Przekonał się też Saul naocznie, że Pan jest z Dawidem. Mikal, córka Saula, kochała go.

Do czyjej córki uderza w konkury Donek ?

Vote up!
5
Vote down!
0

#1453882

Witam, witam!

 

Powiadam - rewelka! Żeby nie powiedzieć - zajebiście!

Don Aldo, jak żywy. Dopiero co ogladałem gangsterski obraz nieśmiertelnych braci Coenów i to dokładnie klimaty dla Donka. Tylko, że on nawet nie takiego kalibru.

Ale poważnie - obserwowałem jego prezentację z dużym zażenowaniem. Zero klasy, te bon moty, uśmieszki, mowa ciała. Dokładnie, jak piszesz, buractwo.

Zauważyłem, że ci, co z nim byli, też raczej zażenowani i zawstydzeni.

 

Ale jeżeli chce rozwalić EU to niech rozwala! Ma moją zgodę.

 

Uściski serdeczne

Vote up!
9
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1453796

Zawsze był burakiem, i to czerwonym. POlakożerca i pachołek niemiecki, to on POzwolił kacapom by prowadzili sprawę PO zamachu Smoleńskim. A teraz udaje pana na włości, a słoma mu butami wychodzi.

Niszczył Polskę cały czas, to i teraz będzie to robił, bo takie ma zadanie.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1453803

Mi wystarczyło parę słitfoci z tego przedstawienia i 2-3 artykuły. No i 7 lat znoszenia tej prostytucji.

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1453823

Tusk od dawna był antypolski i bezpaństwowy, tak tez ustawiał sitwę z PO.Do Brukseli pojechal Tusko - busem zapewne, pełnym kolesi - geszefciarzy. To,że będzie atrapą do klepania tego ci Niemcy wymysklą wiedza wszyscy, nie tylko ci co go "wybrali". Tylkow Polsce, z potężna me(n)dialna oslona mógł udawać PO-lityka samodzielnego, choc było wiadomo zawsze jakie "pytania" będą zadawać "łże-nnikarze" i co odpowiadać. Podkreślane w artykule buractwo idoli MWzWM widoczne jest od dawna, miałkość, intelektualny paraliż to cechy samego "króla Europy" i jego kolesi. Wystarczy popatrzeć na  niemiecki "występ" Kopacz i wszystko jasne...tylko jak długo jeszcze sitwa PO-PSL będzie nam niszczyc kraj ?

Vote up!
10
Vote down!
0

Yagon 12

#1453801

Pomijam milczeniem szopkę związaną z zamianą van Romppuy`a  na Tuska. Ta zamiana upewniła mnie w tym, że zaden szanujący się polityk nie może zostać decydentem w tym europejskim kibucu. To musi być albo szmata - jak utrzymywał Nigel Farage - albo zdrajca i krętacz jak uważam ja. Czekam aż minie te dwa i pól roku "prezydentury" Tuska, po której upomni się o niego sprawiedliwość. Za Smoleńsk, za demontaż Polski, za żółwiki z Putinem.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1453807

Urzędu przewodniczącego RE nie chroni  żaden immunitet.

Chyba, że Tusk sobie taki wywalczy bo on wie co go czeka...

Pozdrawiam.

Vote up!
15
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1453811

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453818

Się nie podoba - się nie czyta. Proste jak konstrukcja cepa!

B/O.

Vote up!
16
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1453819

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453820

W wybieraniu tematów nikt mi nie pomaga.

Przyjdzie czas, że i o Jarosławie będę pisać ale kiedy to również sama zdecyduję.

Proszę nie trolluj tu więcej - jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie notki to po prostu weź na wstrzymanie.

Vote up!
16
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1453822

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453827

Zawsze to samo.Wszystkiemu winny Kaczyński.Zakładam że masz absolutną rację ale pozostaje pytanie;kto na miejsce Kaczyńskiego?Podaj kandydata i zarazem przedstaw jego możliwosci.Większość krytykuje tuska i z niegi się smieje,ale na taką opinię sam sobie zapracował i pomogły mu w tym media,które zamiast pokazywać jego tzw ciężką prace pokkazywały go jako charatającego w gałę z innymi pomagierami.To był zasadniczy błąd medialnego przekazu o czym chyba wtedy nie wiedzieli decydenci telewizyjni poniewaz posiadaja taki sam sposób rozumienia zagadnien jak Ty przedstawiasz od dłuzszego czasu.Moze zacznij pisać konkretnia i przemyśł zaczym odpalisz kompa.

Vote up!
11
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1453826

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453828

XXX !!!

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1453830

A gdzie nagle podziały się te miliony inteligentnych w czasie wyborów?Co do telewizji to przykro mi ale ostatnim telewizorem jaki miałem to był rubin 714P.Od tamtego czasu mam laptopa i stacjonarny.I co mi zrobisz jak go nie mam?

Vote up!
10
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1453835

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453836

pomiędzy 3-ma postaciami w jednej osobie faktycznie może doprowadzić do zamieszania w kwestii wyboru ale zawsze pozostaje jakaś alternatywa.Moje horyzonty nigdy nie zostały zachwiane przez żaden system jaki do tej pory działał w Polsce z tego względu że nigdy przez całe zycie nie pracowałem w panstwowym zakładzie pracy nie mam pojecia o zwiazkach zawodowych,p o p i innych tego rodzaju zagadnieniach nawet takich jak zmiany pracy czy system brygadowy.Byłem scigany przez MO  za brak stempelka w dowodzie osobistym bo to oznaczało niebieskiego ptaka a jak szef wypisał mi zaswiadczenie o zatrudnieniu to pierwszy patrol najpierw to porwał a pózniej zamkneli mnie na 48 jako bezrobotnego i tzw pasożyta społecznego po czym dostałem kolegium i tyle w temacie.Tak że proszę nie wmawiaj mi tego czego nie jesteś w stanie potwierdzć natomiast postaraj sie odpowiadać na stawiane pytania.Nie obraz sie ale stosujesz formę odpowiedzi dośc pokrętną.Jesli uwazasz że jestes nieomylny w swoich stwierdzeniach to zacznij pisać konkretami a wtedy bedzie łatwiejsze porozumienie nie tylko ze mna ale z większościa na tym portalu i moze cos wspólnie dobrego dla Polski i polaków wymyslimy.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1453865

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453868

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1453846

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453847

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1453851

często jako kontr argument pisze pan negatywnie o Jarosławie Kaczyńskim można raczej wnioskować że jest odwrotnie ,czyli ma pan pozytywne zdanie tylko nie może pan o tym napisać z prostej przyczyny, musi pan to robić!!!!!!!

Vote up!
10
Vote down!
-2

 

 

 

#1453834

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453837

Mam wnuczki i jestem przekonany, że mnie nie przeklną,co wiecej podzielaja moją opinie o Panu Jarosławie Kaczyńskim Prezesie najwiekszej partii opozycyjne Prawo i Sprawiedliwość

Vote up!
10
Vote down!
0
#1453842

Właściwie w Twoich wypowiedziach, nigdy nie doczytałam się, osobistej Twojej wizji dla naszego państwa!  Bardzo jestem  ciekawa, czy masz jakichś faworytów na najwyższe urzędy w państwie! Czy właściwie nienawidzisz wszystkiego i wszystkich? Bo idąc tokiem Twojego myślenia, to wszyscy są burakami! Powiedz, kto nie jest?

Vote up!
5
Vote down!
0

viki

#1453914

ja

tak patrząc na wpisy delikwenta, na jego fobię która przenika słowo każde wystukane na klawiaturze komputera, coby nie było i jakikolwiek nie byłby temat poruszany przez innych Blogerów,

o d......e Maryni, na przykład,

o Aborygenach czy Eskimosach, tsunami w Japonii, czy zaćmieniu Księżyca,

wybuchu Supernowej, czy o burakach,

czy o białym koniu,

obsesjonat

widzi tylko

Premiera,

Pana Jarosława Kaczyńskiego, i obrzuca

GO

swoimi "wizjami'.

 

To tylko widzi,

co widzi i czym żyje, co go kręci  i co motywuje do życia i upubliczniania swoich

"złotych" myśli.

 

i takie mam wrażenie, że to motto tzw;

NIEPOPRAWNY INACZEJ,

może należałoby czytać:

 

MĄDRY INACZEJ ?

 

może tu

jest pies

pogrzebany ?

 

pod tą kupą.....

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1453933

Cyt >To tylko widzi,co widzi i czym żyje, co go kręci i co motywuje do życia i upubliczniania swoich "złotych" myśli.< Tym samym Poeto znalazłeś odpowiedz na pytanie dlaczego ceny złota tak drastycznie spadają o czym możemy przeczytać na stronie głównej i to na jedynce 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1453934

No widzisz Józefie.

Nie szukałem złota a znalazłem.

Odpowiedź.

Mama zawsze powtarzała mi, że w czepku się urodziłem i w nim przyszedłem na świat.

Póki co tylko bida.

Ile jeszcze tego złota przede mną ?

Chociaż już z górki.

 

Za parę dni znów mi stuknie.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1453938

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453957

na moim blogu, jasne ? Załóż swego bloga i tam się produkuj. Tutaj nie życzę sobie twojej obecności.

 

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1453961

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453972

Właśnie o to mi chodziło, żeby wydusił Pan z siebie tę "Poprawną Opcję"! Dziekuję, czułam, że coś w Pana dręczy! 

Vote up!
1
Vote down!
0

viki

#1453981

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Bardzo proszę. Poprawna opcja to, zacząć wszystko od nowa :)

Vote up!
0
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454016

berło pokoju

 

tronem widłaka

jest kupa gnoju

widły zaś dzierży

jako berło pokoju

 

PS Ikonografia widłaka - wprowadzenie 

Vote up!
7
Vote down!
-1

jan patmo

#1453839

Pycha która Tuska opętała doprowadzi go do wielkiego upadku tylko szkoda że cierpi na tym zwykły Polak.Moim zdaniem to juz klasyczny narcyz.
A co do "awansu" Tuska to stare polskie przysłowie mówi, że głupi to ma zawsze szczeście

Vote up!
8
Vote down!
0
#1453848

... nie obrzydzać koni! To szlachetne źwierzęta.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#1453869