Cios zza oceanu w przywódców teoretycznego państwa…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Nie dość, że notowania partii postępu lecą na łeb i szyję, to jeszcze – w tym trudnym momencie dla teoretycznego premiera i jeszcze bardziej teoretycznego prezydenta – cios przyszedł zza oceanu: Prof. Wiesław Binienda został doradcą Baracka Obamy! Ta informacja jest jak splunięcie w teoretyczną twarz Michała Boniego, gdyż Obama podjął tę decyzję po zamachu na samolot malezyjski wiedząc, że prof. Binienda czynnie uczestniczył w ujawnieniu kłamstwa smoleńskiego.

Przypomnę więc, że prof. Binienda wykazał jednoznacznie, iż drzewo nie mogło spowodować na tyle rozległych uszkodzeń, aby odłamało się skrzydło samolotu. „Niedawno podczas spotkania rozmowa zeszła na temat katastrofy smoleńskiej. Jeden z kolegów wspomniał, jak samoloty wbijały się w stalowe konstrukcje WTC, a Tu-154M nie mógł przeciąć nawet brzozy. Wszyscy siedzący przy stole zaczęli się śmiać” ”— mówi w rozmowie z serwisem niezalezna.pl, nominowany przez Obamę doradca, który pracować będzie w zespole opracowującym strategię rozwoju w dwóch bardzo ważnych dziedzinach: analizy wielkich baz danych oraz ich wizualizacji oraz w wielkiej prędkości obliczeń i symulacji komputerowych najbardziej zaawansowanych technologii .

Nie trzeba przypominać jak wiele zrobiono w teoretycznym państwie, by z prof. Biniendy zrobić idiotę. Wykorzystano wszystkie narzędzia znane goebbelsowskiej i bolszewickiej propagandzie, by z wybitnego naukowca zrobić kretyna. Wprawdzie wszystkim propagandystom teoretycznego państwa przyświecał wyższy cel – a więc, by to z Polaków zrobić idiotów – to nikt się przecież nie spodziewał, by zaledwie po czterech latach odsłonięte zostały kulisy propagandy teoretycznego państwa.

Co gorsza – setki milionów złotych wywalone w nachalną propagandę zostały bezpowrotnie stracone, bo przecież zarobionej w ten sposób kasy nie odda pan Adam, ani też reszta resortowych dzieci, robiąca w propagandzie. Niestety dla przywódców teoretycznego państwa - padła też lansowana przez nich teoria, że im głębiej wejdziemy między pośladki Putina, tym lepiej dla teoretycznego państwa. Prof. Nałęcz – autor tej historycznej teorii – już się nawet nie pokazuje na wizji, by powtórzyć, że „Nie ma takiej ofiary, której nie warto złożyć, aby spotkać się z Putinem”. Nałęcz wie, że po spotkaniu Tuska z Putinem przy wraku samolotu TU-154 M pozostały liczne zdjęcia, którymi władza nie zamierza się już chwalić, zaś telewizyjny widok samego czoła Nałęcza natrętnie przypomina każdemu, co pozostało z tego kraju. Po prostu: ch…, dupa i kamieni kupa.

A tu jeszcze Obama nominuje Wiesława Biniędę za swojego doradcę ! Kto więc wystąpi teraz z pryncypialną krytyką doradcy prezydenta Obamy, Wiesława Biniendy ? Czy będzie to wierny Anodinie ekspert Lasek, czy też niezrównany prof. Artymowicz, którego wynurzenia na temat nieuctwa prof. Biniendy z przejęciem cytowały resortowe dzieci ? Kogo zaprosi Morozowski, Pohanke, czy Olejnikowa do swojego programu, by wyśmiać teraz prezydenta Obamę – tak jak jeszcze niedawno wyśmiewano Kaczyńskiego za włączenie prof. Biniendy do Komisji Macierewicza ? Czy uda się bolszewickim propagandystom teoretycznego państwa zrobić także z Obamy idiotę, tak jak próbowano to uczynić z Kaczyńskiego i Macierewicza ?

Czy w końcu z orędziem do narodu wystąpi teoretyczny prezydent, poddając druzgocącej krytyce Baracka Obamę za zatrudnienie do komisji eksperta „z egzotycznego kraju” ? Bo faktem jest, że prof. Binienda nie ukrywa swojej polskości. Polskości, która dla przywódców teoretycznego państwa jest nienormalnością, a więc tym, z czym postanowili walczyć. Na tyle skutecznie, że z tego kraju pozostał już tylko ch…, dupa i kamieni kupa. Ale także kupa błaznów, poprzebieranych w garnitury i udających jeszcze, że nie mają nic wspólnego z pospolitym menelstwem oraz z agenturą państwa, skąd pochodzą kelnerzy posługujący się cyrylicą….

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:26)

Komentarze

bo chciał mieć błazna w swoim otoczeniu.

Jak widać POstkomuna ma zawsze odpowiedź na wszystko. I jest to odpowiedź docierająca do smarkatego elektoratu rechotu.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1433121

Albo Stefana od 7 dziur.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433137

... do policzka, jaki dostał Michał Boni od Janusza Korwin-Mikke.
Ta nominacja profesora to policzek Baracka Obamy, jaki vyměřen
prezydentowi RP Komorowskiemu i premierowi Tuskowi.

 

Pozdrawiam a přeji vám stejné psaní dobré texty

              

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2
#1433122

boeinga bo chyba w życiu nie spodziewał się, że to co tak skrzętnie ukrywał samo wyjdzie jak szydło z worka. I chwila po tym  - poprawka z drugiej strony. Z najmniej oczekiwanego kierunku  - właśnie ten deprecjonowany, wyśmiewany "podpalacz Polski" i żaden ekspert lotnictwa, żaden specjalista od badania wypadków lotniczych, prof.Binienda, znów pogrążył doskonałego "eksperta" Laska i resztę jego pseudoekspertów. W pysk dostali i rektorzy, którzy odmawiali prof.Biniendzie auli uniwersyteckich na jego smoleńskie prezentacje, razem z PAN-em pieprzący głupio o "upolitycznianiu"  Smoleńska, który przecież w swej istocie  jest sprawą polityczną bo zginął Prezydent RP.  

Dlaczego dziś żaden z tych mundrych końskich łbów podobnych banialuków nie śmie prawić choć boeing był samolotem rejsowym, cywilnym...

 

Mam nieodparte wrażenie, że teraz Smoleńsk ruszy z miejsca, czy to się końskim łbom podoba czy nie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433136

Szanowny Panie, dziękuję za wyborną lekcję prawdy. Dla mnie wiadomość o p. prof Biniedzie - obecnie doradcy prez. USA wróży Trybunałem Stanu dla wszystkich bandziorów oszustów Katynia 2010.

                                                                                               Pozdrowienia najserdeczniejsze, to piękny dzien w moim życiu

                                                                                                                                          wdzięczny Alek

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1433145

Teraz cos ruszy z miejsca nie zapominaj ze Polonia z Kanady i USA dorzuciła swoją cegiełkę nasze pisanie do Washingtonu nie poszło na marne chociaz co niektorzy nasmiewali się z nas malezyjski samolot -straszna tragedia pomogł nam w tym szkoda ze musiało zginąc tylu niewinnych by niektorym uzmysłowic iz tragedia smolenska  nie moze być zamieciona pod dywan prof.Binienda wie o czym rozmawiać z prezydentem Obamą szkoda ze my nie mozemy tego usłyszeć na efekty myslę nie będziemy czekać dekadami oby.I tak przy okazji panie prof.Binienda duma nas rozpiera nic fantastyczniejszego nie mogło sie ostatnio wydarzyc gratulujemy panu i ufamy jak zawsze!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#1433169

Jedni się śmiali, inni nie zasypywali gruszek w popiele i zobaczymy kto się będzie śmiał w rezultacie. Myślę, że niektórym już nie jest do śmiechu. Zupełnie. Pisałam o tym wczoraj w "Krwawy Donald". A będzie jeszcze gorzej bo ci, którzy opluwali Smoleńsk, opluwali ZP, opluwali tą część społeczeństwa, która wciąż domaga się rzetelnego śledztwa, w te kilka dni po tragedii malezyjskiego samolotu, skompromitowali się i zdyskredytowali na amen. Dlaczego dziś kompletnie ich nie ma w mediach ? Nie posądzam ich o wstyd. Strach - tylko tak można wyjaśnić tę nagłą ciszę. Przyczaili się i czekają na rozwój wypadków. Bo nie wiedzą co robić, jak reagować. Bardzo dobrze, że rodziny smoleńskie wystosowały list do władz Holandii. Mnie też kiełkował taki pomysł, rzuciłam go tu by internauci takie coś zrobili i myślałam, że dobrze by było gdyby właśnie rodziny to zrobiły. Na szczęście zrobiły. Dziś świat znów mówi o Smoleńsku, nawet więcej i częściej niż po samej tragedii. I niech tak będzie. Tak powinno być. Szkoda tylko i serce się kraje, że za taką cenę...

Pozdrowienia dla Ciebie i Rodaków za oceanem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433171

Ale naszym chamom i nieukom nie przeszkadza to ze sami nie posiadaja podstawowej wiedzy na zaden absolutnie zaden powazny temat oprocz oczywiscie zlodziejstwa i mamienia jeszcze glupszych od siebie bo nie ukrywajmy wielu jeszcze widzi POpaprancow jako swoja wiodaca spolke zoo i nadal deklaruje poparcie a juz szczytem debilizmu jest uwazanie ze komurski jest czyms wiecej niz agentem i cieciem, podsunietym nam aby calkiem nas zdyskredytowac jako narod! na tle takich szczurow Profesor Binienda swieci jak brylant miedzy koksem! i takiego czlowieka komuna sie pozbyla! prosze sobie wyciagnac wnioski, pozostawiaja te kanalie glupkow aby latwiej bylo nimi sterowac a ludzi wyksztalconych pozbywaja sie na wszelkie dostepne sposoby!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1433144

Jakież to o tym czole złośliwe. xD

Widzę, że ta informacja o Biniendzie, to faktycznie świeżyna, mam nadzieję, że nie uda się tego przemilczeć. Chcę zobaczyć miny MO i innych.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1433150

również teoretyczni są ci, którzy sprawują władzę i cała masa potakujących im urzędasów i dziennikarzy. To są dyletanci, którzy co najwyżej mogliby siać pietruszkę i sprzedawać ja na straganie a nie zajmować się rządzeniem. Świadczy o tym zamiatanie pod dywan katastrofy smoleńskiej, zamiast jej wyjaśnienia. Dlatego ten, kto potrafiłby to wyjaśnić jest przez nich wyśmiewany i poniewierany. Dobrze się stało, że prof. Binienda został doradcą prezydenta Obamy bo może w końcu coś dotrze do tych odmóżdżonych "elyt".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1433153

tyle mogą mu zrobić - spróbować zdyskredytować. Z dr Nowaczykiem im się udało. A niech teraz piszą do tego, któremu S.Radek laskę robił? Hehehe ! Pan prezydęt też się podśmiewał z "egzotycznego" naukowca i teraz... gdyby nie był skończonym ćwokiem to by wysłał Profesorowi list gratulacyjny i mógłby być dumny. A tak co ? Musi dalej taplać się z Laskiem w tej samej bryi. I zbierać podśmiechujki.

 

Wiecie co ? Tak sobie myślę.... a może my byśmy napisali do Profesora taki list od uczestników portalu Niepoprawni.pl - z szacunkiem, podziękowaniami za wkład w sprawę smoleńską i z nadzieją, że teraz Smoleńsk ruszy. Ja jestem pewna, że Profesor wykorzysta każdy odpowiedni moment i będzie orędownikiem sprawy smoleńskiej. To w końcu taki nasz Ambasador w Białym Domu więc okażmy mu wsparcie. Myślę, że większość na NP.PL nie miałaby nic przeciwko temu...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433158

A  ja myslę ze prof. Nowaczyk wroci do łask Prof. Binienda moze teraz wiele wiadomo nie wszystko od razu swiatełka zapaliły się  i na pewno nie zgasną osobiscie zyczę mu powrotu do pracy jak najszybciej. Pozdrawiam Ciebie rowniez bardzo serdecznie pilnie będziemy sledzić lokalne wiadomosci.Internauci sypną gratulacjami jak zawsze wiedzą kogo nagrodzić. Dzisiaj jest piękny dzień.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#1433172

Oby, oby !

U mnie jest takie powiedzenie - "z twoich ust w boże uszy"...

Dr Nowaczyk wybrnie z tego impasu, który mu POlszewickie kanalie zgotowały. Nie wiem tylko jak one wybrną. Tusk wytacza coraz cięższe działa... Ta gendera-Fuszera czy jak jej tam, podlizuje się policji i znów obiecuje, że "państwo polskie"  czyli to, które "zdało egzamin" - hehehe - o niej nie zapomni. I tym razem chyba wywiąże się z obietnicy. Och, daj Panie Boże widzieć jak utytłanych w dziegciu i wytarzanych w pierzu, z ogolonymi łbami gnają ich po polskich ulicach...

Wszystkiego dobrego, Alexola !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433179

WIELKI GRATULACJE DLA PANA PROFESORA BINIENDY.!!! A gdzie to nagle podziali się experci od katastrof samolotowych opłacani sowicie przez ryżego oszusta-niejaki lasek i miller.??Przecież najwiecej kalumni i oszczerstw kierowanych przeciwko Panu Profesorowi padło z nich wrednych ust..A więc na kolana wredne pachołki ryżego i przepraszać Pana Profesora Biniende.!!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Marika

#1433154

Bylam ze dwa lata temu na spotkaniu z prof. Binienda, to niezwykle rzeczowy i profesjonalny a przy tym bardzo skromny i uprzejmy gosc, moze do naszych chamusiow wreszcie dotrze z kim maja do czynienia. 

pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1433157

Informacja ze strony Białego Domu jest z dzisiaj. Jest tam nie tylko pełen sklad komisji ale nawet nazwiska pracowników obsługi. Byc może pan profesor był zaproszony na jakies posiedzenie bo jest szanowanym naukowcem .

Owszem pan profesor w swoim resume podaje:

Expert for the Operating Committee of the President Obama Advanced Manufacturing Initiative AMP 2.0 in the areas of Digital Thread, Integrated Information Systems, Big Data, Analytics and Visualization, and High Performance Computing

ale nie jest to funkcja na którą powołuje Prezydent USA. Jest ekspertem dla Komitetu ale nie jego członkiem. To zasadnicza różnica. Tym bardziej że nie ma to żadnego związku z ekspertyzami lotniczymi a jedynie cyfrową analizą komputerową (czegokolwiek).

Tu jest cały sklad osobowy:
Advanced Manufacturing Partnership Steering Committee

The Steering Committee is co-chaired by Andrew Liveris, President, Chairman, and CEO of the Dow Chemical Company, and Rafael Reif, President of the Massachusetts Institute of Technology.

The commitee is comprised of the following members:
•Wes Bush, CEO and President, Northrop Grumman Corp.
•Mary Sue Coleman President, The University of Michigan
•David Cote, Chairman and CEO, Honeywell
•Nicholas Dirks, Chancellor, University of California, Berkeley
•Kenneth Ender, President, Harper College
•Leo Gerard, International President, United Steelworkers
•Hon. Shirley Ann Jackson, President, Rensselaer Polytechnic Institute
•Eric Kelly, President and CEO, Overland Storage
•Klaus Kleinfeld, Chairman and CEO, Alcoa Inc.
•Andrew Liveris, President, Chairman, and CEO, The Dow Chemical Company
•Ajit Manocha, CEO, GLOBALFOUNDRIES
•Douglas Oberhelman, Chairman and CEO, Caterpillar Inc.
•Annette Parker, President, South Central College
•G.P. “Bud” Peterson, President, Georgia Tech
Luis Proenza, President, The University of Akron
•Rafael Reif, President, Massachusetts Institute of Technology
•Eric Spiegel, President and CEO, Siemens Corp.
•Mike Splinter, Chairman and CEO, Applied Materials Inc.
•Christie Wong Barrett, CEO, MacArthur Corp.

Luis Proenza jest z tego samego Uniwersytetu co prof Binienda ale ten nie wymienia go jako swojego współpracownika w Komitecie.

 

Tak więć jakby nie patrzeć profesor Binienda nie jest DORDCA Prezydenta Obamy. Niezależna.pl podała wiadomość niezależnie od prawdy, bez podania źródła czy linku i narażając na smieznośc tych którzy za nimi to powtarzają. Prowadzi to też do ośmieszania Komisji Macierewicza bo przecież jak to dorwą tuskożery to sobie nie odmówią. Wstyd.

Profesor Binienda ma wystarczającą pozycję naukową i nie potrzebuje nieprawdziwych zaslug.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1433161

Prof.Binienda "(...) został doradcą Prezydenckiej Rady Ekspertów ds. Nauki i Techniki, stworzonej przez prezydenta USA. O sprawie poinformowała Telewizja Republika.

Jak czytamy, jednym z zadań powołanego zespołu ma być przygotowanie strategii rozwoju wysokich technologii w najważniejszych dziedzinach przemysłu amerykańskiego. Prof. Binienda został zaproszony do współpracy w jednym z zespołów naukowców, należącym do grupy roboczej Prezydenckiej Rady Doradców ds. Nauki i Techniki."

 

http://wpolityce.pl/smolensk/206851-gratulujemy-prof-binienda-zostal-doradca-baracka-obamy-co-na-to-lasek-i-jego-akolici

 

Tak czy tak - jest to wielkie wyróżnienie i nie pomniejsza mego powodu do dumy, ani poczucia wdzięczności, uznania i szacunku dla prof.Biniendy. :):):)

 

Media w tytułach lubią zadęcie. Niestety. A casus jest tym pikantniejszy bo.... a z resztą - przecież wiadomo.

Gdyby ta Rada zaprosiła Laska na sprzątacza albo hostessę to też byłby sukces. ;P;P;P

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433166

Zadęcie jest do niczego nie potrzebne, tym bardziej gdy nie opiera sie na faktach i prawdzie. Powoduje to niedźwiedzia przysługę. Profesor Binienda jest cenionym wspólpracownikiem NASA i ta jego dziłalność jest niezwykle ważna dla naszj cywilizacji. Ma taki dorobek że nie potzreba dokładać do niego fałszu, wszak łyżka dziegciu zasmradza beczkę miodu. Profesor jest także dziekanem wydziału na liczacej się w USA uczelni.

Przypisywanie niewłaściwych zasług komukowliek jest żenujące.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1433168

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ze ONZ nie uznaje granicy ukrainskiej bo sie na to musza zgodzic kraje oscienne,

Ta plotka nawet przyszla do mnie na nogach od mojego sasiada ktory wpadl do mnie mi te rewelacje przekazac,dlugo musialem dosc inteligentnego czlowieka odkrecac.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1433208

Czyste wariatkowo !

:D:D:D

 

PS. Pałkarzyki - trochę newsów wrzuciłam jakby co... Potrenujecie ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433233

Spieszmy sie kochac kobiety - tak szybko ........tyja

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RxPZh4AnWyk

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1433235

;);)

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433236

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=uTM78XsU8GQ

 

- Jak zmarła pana pierwsza żona? – Zatruła się grzybami – A jak druga? – Zatruła się grzybami – A trzecią dlaczego pan zabił siekierą? – Bo grzybów jeść nie chciała.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1433237

Zawsze się znajdzie taki pacan, mundrzejszy, który ściąga dyskusję w dół.

Jasne, że Binienda nie jest "doradcą" prezydenta. Każdy ćwok to rozumie. Za doradców prezydent ma polityków.

Ale to włąśnie członkowie zespołów, takich jakiego Binienda został członkiem, wypracowują opinię i pogląd prezydenta. To się liczy bardzo wysoko.

Jeżeli ktoś jest inżynierem lub naukowcem, to patrzy z podziwem na tą komisję, na nazwiska najpotężniejszych ludzi przemysłu, najnowocześniejszych technologii i najpoważniejszych światowych graczy.

To rzeczywiście bardzo duży zaszczyt dla profesora Biniendy być członkiem zespołu, któremu przewodniczy rektor MIT, najważniejszej uczelni technicznej na świecie.

Ale cóż, zwykły niedouk i poszukiwacz sensacji raczej nie rozumie prawdziwego znaczenia tekstu.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1433247

bo mozna przesadzić:"Czołowy konsultant Zespołu Smoleńskiego, prof. Wiesław Binienda został doradcą powołanej przez Baracka Obamę, Prezydenckiej Rady Ekspertów ds. Nauki i Techniki."

Jak przeczytałem, rada owa liczy 21 członków - w duzym stopniu są to tzw. "nasi", plus paru innych - jest tajemniczo brzmiące nazwisko Christopher Chyba, ale najprawdopobniej pochodzenie ma jak wspomniana większość.

Niewykluczone, że ci eksperci muszą się czymś wykazać (nie chcę wyłacznie kpić: może robią b. wartościowe rzeczy) i mając zagwarantowane pieniądze na jakieś programy, projekty i prace, realizują je powołując jakichś dodatkowych ekspertów* czy zespoły ekspertówdo danego projektu: taki outsourcing. Oczywiście może to świadczyć o uznaniu dla prof. Biniendy, ale to dość daleko od bycia doradcą Obamy.

To jest tak może być, choć może się mylę i jest "doradcą Obamy"....

 

Ad* Widzę, że pisała o tym contessa, czyli jest w takim zespole

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1433196

 

Być doradca u lewaka i libertyna Obamy to taki sam zaszczyt jak być doradcą Putina. Na to samo zreszta wychodzi- mówiąc między nami.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-10

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1433230

 mysla Tusk i Lasek , a gdyby byl doradca Netanyahu to wg. ciebie bylby zaszczyt ? Co za bezczelnosc tak deprecjonowac tego naukowca , byc doradca Obamy to to samo co byc doradca Putina , kim ty jestes ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1433243

Z reguły nie wtrącam się w polemikę na temat mojego bloga. Ale teraz zmuszony zostałem zabrać głos, gdy zapędy polemiczne prowadzą co najmniej do śmieszności.

Porównanie doradcy Obamy z doradcą Putina świadczy bowiem o kompletnej indolencji i nieznajomości Stanów Zjednoczonych, gdzie do Prezydenckiej Rady Ekspertów ds. Nauki i Techniki nie trafia typek typu generałowa Anodina. Tego rodzaju porównanie przypomina porównanie demokracji rosyjskiej do amerykańskiej. W Rosji przecież – podobnie jak w USA - można także bezkarnie drwić sobie z prezydenta Obamy...

Z kolei - poziom technologiczny Rosji jest nawet wyższy niż w USA, gdyż jest faktem, że podręczny komputer wynalazł Rosjanin…na śmietniku amerykańskiej ambasady. Jest bowiem faktem, że większość rosyjskich osiągnięć w dziedzinie wysokich technologii pochodzi z kradzieży lub pracy wywiadu…

Zatem przynależność prof. Biniendy do Rady, której celem jest opracowanie strategii rozwoju wysokich technologii w amerykańskim przemyśle – jest zaszczytem, o jakim się nie śni naszym a zwłaszcza już ruskim „ekspertom”. Oni przeprowadzili badania wytrzymałości samolotu TU-154M przy pomocy łomów, o czym w zapale polemicznym Nathanel zapomniał….Nie wspomnę o „badaniach” zwłok ofiar zamachu…

Czyżby porównanie „lewaka” Obamy do Putina było zatem tylko przypadkiem w pracy polemisty ?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1433245

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1433246

. Porównaie lewaka z lewakiem jest oczywiste i skoro obaj są jednacy wspólpraca z ktorymkolwiek z nich  jest takze tym samym. A gdyby tak zważyć występki to łatwo zgadnąc który z nich ma bardziej ohydny bilans. I co? współpraca z nim ma noblitować? Wolne żarty!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1433520

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1433248

Pozdrawiam serdecznie, gratuluję tekstu, a teraz jeszcze garstka moich refleksji, które Twój tekst wywołał. Naczelny propagandzista resortowych dzieci, niejaki A.M. zmienił front, ponieważ zmusiła go do tego właśnie informacja otrzymana kilka dni wcześniej dotycząca  włączenia prof.Biniendy do zespołu ekspertów prezydenta Obamy. Gdy A.M. skojarzył ten fakt z aneksją Krymu, z sankcjami względem Rosji, z zestrzeleniem malezyjskiego samolotu, z ogólną atmosferą polityczną na świecie wokół Rosji, wyszło mu na to, że jeśli Amerykanie mają jakieś nagrania ze Smoleńska, to tylko kwestią czasu jest, kiedy te nagrania opublikują! Bardzo sprytnie podłączył się więc do ogólnego nurtu "światowego oburzenia". Stary szuler i szubrawiec, któremu nie szkoda było polskiej krwi w Smoleńsku, tym razem wpisał się w "koszerne oburzenie" pilnując własnego interesu. Ten skunks zrozumiał, że trzeba odwrócić sojusze, aby zachować przynajmniej resztkę "wiarygodności". Tak, właśnie teraz nadszedł moment dla USA i pośrednio dla nas, aby nagrania wykorzystać w politycznej rozgrywce z Rosją! Ofiarom niestety życia nie przywrócimy. Osobiście uważam, że jeśli istnieją jakieś nagrania, to zostaną upublicznione w ciągu kilku tygodni lub nawet dni. Właśnie to wpłynęło na decyzję A.M. o zmianie frontu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1433254

to wspaniała informacja. Profesor Binienda może teraz mieć dostęp do amerykańskich danych wywiadowczych ze Smoleńska i stąd też brutalny atak skierowany w

jego stronę a mający powołać Komisję Sejmową. Binienda jako oficjalny pracownik Obamy, powinien pójść na całość wyjaśniając wreszczie tajemnicę Smoleńska.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1433265

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...chyba nie ma się z czego cieszyć za bardzo...przypomnę państwu, że pan murzyn miał gdzieś ofiary, które zgineły pod Smoleńskiem, totalnie olał temat i poszedł grać w golfa...przypominam, że olał ciepłym moczem generałów paktu NATO, jakim był choćby generał Błasik...więc jak to jest ? Jedni generałowie Nato są ochraniani z całą mocą, a inni wystawieni na pewną śmierć bez wsparcia ?? ...dodam, że wiele tajemnic natowskich zostało pewnie zdekonspirowane "telefony komórkowe w ruskich rękach ", proszę to połączyć ze zmarłym (porwanym i zamordowanym ???) szyfrantem Zielonką...więc co da, że prof Binienda będzie doradzał Obamie ? Nic ...uważam, że Smoleńsk, to sprawa międzynarodowa, w której moczyli łapska jeszcze szanowani inni "władcy tego świata"...smoleńsk przejdzie do historii jako następna tajemnicza katastrofa, po Giblartarze, gdzie angolskie palanty utajniły na dalsze wiele lat archiwa z tą katastrofą związane, tak samo zrobią amerykanie, mgliste tłumaczenia, jakoby Tusk nie  życzył sobie amerykańskiej interwencji jest conajmniej śmieszne Polska należy do paktu Nato, więc pewne sprawy i działania są ponad widzimisie Tuska...nie czarujmy się, Obama nie kiwnie palcem w bucie, aby wyjaśnić Smoleńsk, a Prof Binienda raczej nie będzie miał wglądu w dowody w sprawie smoleńska, a choćby nawet, będzie milczał jak grób (top secret)..tak to widzę i naprawdę ...chciałbym się mylić...naprawdę chciałbym się mylić...

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1433277

Ja inaczej to widzę. Dostępu, o którym pisze Bibrus nie będzie miał ale może mieć dostęp do tych, którzy mogą mieć dostęp. To tak w telegraficznym skrócie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433284

...ale co to zmieni, że może mieć dostęp do tych, którzy mogą mieć dostęp...jeśli nawet, to  jest to napewno objęte tajemnicą top secret i nic nie wyjdzie na światło dzienne, zanim nie upłynie czas...nie widze tego światełka w tunelu, to już cholera cztery lata... naprawdę piszę to co czuję...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1433291

Ktoś, kto z czegoś robi top secret ma również inną moc sprawczą.

Nie twierdzę, że się ruszy  w kwestii Smoleńska, ale widzę, że może wrosnąć szansa, że coś może ruszyć. Poza tym wiele zależy od tego kto "rusza" i jak, a sądząc po działalności profesora Biniendy i jego małżonki, to oni wiedzą kiedy i jak by był jakiś efekt.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433302

.... Trybeusie.... to Ty ? !!

Twoja wiara jest tak słaba ?

...piszesz :

//Obama nie kiwnie palcem w bucie ..... etc //

Może inni.... zechcą kiwnać tym palcem ? !!!

ps.

.... rozwiązanie sprawy Smoleńskiej, jest proste jak drut :

.... trza sięgnąć do szuflad archiwów , właściciela pewnych sputników .....ale co ja piszę.... Ty dobrze o tym wiesz :-))))? !

Góry nase góry....

M.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1433286

...tu nie chodzi o wiarę...wiesz, ze Bóg wszystko widzi i wie co się tam stało...my nie wiemy prawie nic, od czterech lat sieczka, która nic nie wnosi, amerykańskie "sojuszniki" milczą w tej sprawie...kto sięgnie do archiwów ??? Nie widzę takiego, nikt nie sięgnął jeszcze do szuflad w sprawie Katynia I, a co tu mówić o archiwach Katynia II...a amerykańcy milczą, jak grób...

ps. ...pomyśl co by było, gdyby zamiast generała Błasika zginął jakiś francuski, holenderski, niemiecki, amerykański generał natowski... Etna by pierdolnęła z wrażenia na tą okoliczność, a tutaj ginie Generał Błasik, jest totalnie opluwany, gnojony...a tzw zachód nie robi nic, aby bronić Generała NATO, nie robi dokładnie nic, tak jak nie zrobił nic w sprawie najazdu putina na Krym...czy widzisz różnicę ???

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1433290

mamy Ukrainę, albo raczej to co się tam dzieje. Obama za chwilę poleci poza "Biały Dom". Sytuacja jest jak to mówią dynamicznie-rozwojowa.

Oczywiście Twój sceptycyzm może okazać się prawidłowy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1433297