Komusza bezczelność i buta

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

Czy politycznie i ideowo, rozmowy opozycji z komunistami były moralnie wysoce naganne?

Czy nie należało partii, która szła na pasku Kremla zdelegalizować, a jej działaczom zaaplikować przynajmniej kilkuletnią kwarantannę, za rolę sowieckich pachołków, jaką pełnili przez lata? Czy nie należało zmusić ich, aby odcięli się publicznie od swojej przeszłości, potępili ją, wyrazili skruchę oraz przeprosili Polaków za wieloletnią zdradę?

Czy na scenie politycznej w ponoć wolnej Polsce powinien funkcjonować Leszek Miller, człowiek, który brał udział w „moskiewskiej pożyczce”, czyli wspomaganiu swojego środowiska politycznego pieniędzmi ze środków KGB przekazywanych przez KPZR?

Pytania są oczywiście czysto retoryczne. Skoro tego wszystkiego nie uczyniono to buta moskiewskich pachołków oraz ich dzisiejsza bezczelność nie powinna dziwić.

Oto, co pozujący na twardziela „były” kremlowski kamerdyner, posługacz czy jak kto woli chłopiec na posyłki Moskwy pisze na swoim blogu:

PiS powinien „zmienić całe swoje kierownictwo, potępić i odciąć się od programu IV RP oraz przejść kilkuletnią kwarantannę”

„Twierdzę, że koalicja SLD z PiS jest ideowo i politycznie niemożliwa, a moralnie wysoce naganna"

Oto namacalny przykład głupoty i zdrady, jaką był okrągły stół. Oto efekt transformacji polegającej na paktowaniu i dzieleniu się władzą ze zdrajcami.

Komuch dyktuje wywodzącej się z opozycji antykomunistycznej partii politycznej bezczelne warunki, jakie musiałaby spełnić by wejść z postkomuną w koalicję. Ów komuch równocześnie jest wziętym ekspertem od wszystkiego w pewnej stacji telewizyjnej obok kursanta KGB generała Dukaczewskiego, szefa żywcem i bez żadnych zmian przeniesionych z PRL w „nową” rzeczywistość, Wojskowych Służb Informacyjnych.

Oto Polska Anno Domini 2011.
 

Brak głosów

Komentarze

Jedyna święta prawda jest taka, że chwasty należy wyrywać z korzeniami tak jak usuwa się zarażoną tkankę z chorego organizmu!!! Nie ma innej możliwości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#137493

 właściwie nic dodać nie można, wyżej grubej kreski nie podskoczysz - terka

Vote up!
0
Vote down!
0

 - terka

#137495

między sld a platformą.Jak są to tak minimalne,że trudno odróżnić.Na wielu frontach to druzja- przykład komorowskiego i innych.pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#137538

To agent sowietów od kilkudziesięciu lat i jako dokładnie rozpoznany, choć nie ukarany niech wraca do "zatoki czerwonych świń"

Wszystko sie jeszcze zmieni i to tej jesieni.

dla kokos26 pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#137541

Oby Twoje słowa były prorocze.

Vote up!
0
Vote down!
0

Janowa

#137554

To już zgrany agent sowieckich i nie sądzę żeby taki co mu się należy coś z paki mógł Śmieć jeden sam Jarosławowi Kaczyńskiemu zagrozić. Tego tu millera nawet radio erewań dziś nie słucha. U ha, ha, uha.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#137603

Komuchy dalej przy korycie !

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#137543

coraz bardziej przypomina Pawlaka-możemy rządzić z każdym chwali się lider SLD.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#137550

Dżuma z cholerą razem wzięte!

Vote up!
0
Vote down!
0
#137574

Jan Bogatko

...to po prostu czerwonka, droga Ossalo,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#137579

powiedział kiedyś "mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy". Po kilku latach gdy odchodził w polityczny cień, raczej nie był dowodem prawdziwości tych słów. Widać liczył się z tym że jeszcze nie kończy.
Więc dalej mamy szansę: "żeby wroga zwyciężyć, trzeba go poznać".

Vote up!
0
Vote down!
0
#137606

[quote]„Twierdzę, że koalicja SLD z PiS jest ideowo i politycznie niemożliwa, a moralnie wysoce naganna"[/quote]

No bo jak ... , oni kraść i oszukiwać, my kraść i oszukiwać ...

... niemożliwe i naganne ... TYLKO MY!

Osobiście to mi się podoba Rumuńskie rozliczenie "Lidera" i małżonki.
Nie żeby to powstrzymało złodziejstwo ... ale ot tak, w imię zasad.

Vote up!
0
Vote down!
0
#137609

że lepiej być zerem niż Leszkiem Milerem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#137624

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Ten osobnik na zdjęciu zawsze budził we mnie wstręt,tak jak Oleksy,Siwiec,oraz niestety bardzo wielu innych,ważniejsze jest jednak to, że mają następców jak Olejniczak,Arłukowicz,Napieralski i wielu innych dla których ten partyjny pro-kremlowski klub adoracji jest wzorem ,a widać to po ich działaniach,szczególnie Olejniczak,Napieralski i Arłukowicz cały czas ewoluują w stronę najmroczniejszych lat poprzedników.Jak słyszę czy czytam ich twórczość,polegającą na atakowaniu ,opluwaniu i obrzydzaniu Polakom,partii której członkowie są szykanowani ,a przez kilka lat szuka się na nich kwitów,nie mogąc nic udowodnić,fabrykuje się informacje,posądza o najgorsze sprawy i intencje,to mnie to wręcz przeraża,we3dług mnie nie robią tego sami z siebie ,są po prostu sterowani a jad jest precyzyjnie dozowany zgodnie z cyklami wyborczymi.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#137705