Rażąca żydowska niewdzięczność

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Sporo miejsca na łamach „Warszawskiej Gazety” poświęciliśmy krytyce działalności Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Myślę, że również te publikacje mogły mieć wpływ na wypowiedź dyrektora muzeum, prof. Dariusza Stoli, który w wywiadzie dla portalu Wirtualna Polska stwierdził: Więcej uwag krytycznych zaczęło pojawiać się mniej więcej rok temu. Monitorujemy prasę i komentarze w Internecie. Zauważyliśmy wzrost liczby dość negatywnych komentarzy na prawicowych portalach. Od stycznia tego roku obserwujemy z kolei wręcz wysyp tekstów otwarcie atakujących muzeum, co jest częścią szybko rosnącej fali wypowiedzi antysemickich w ogóle. […] Nasilenie tych antysemickich wypowiedzi jest ewidentnie związane z ustawą o IPN. To zresztą podobny mechanizm, jak w 1968 r.

Jak widzimy stary wypróbowany i stosowany przez niektóre środowiska żydowskie patent działa. Dyrektor Stola w marnie zawoalowany sposób mówi Polakom: Daliście pieniądze na wybudowanie muzeum i utrzymujecie je z własnych kieszeni, ale to nie znaczy, że wolno wam krytykować jego działalność. Każda pojawiająca się krytyka będzie piętnowana, jako przejaw antysemityzmu. Oczywiście na mnie to wymachiwanie pałką antysemityzmu nie działa zwłaszcza, że utrzymywane z naszych portfeli placówki takie jak muzeum POLIN czy Żydowski Instytut Historyczny opanowane zostały przez wpływowe środowiska, które w żaden sposób nie reprezentują całej społeczności żydowskiej. Reprezentują za to określoną opcję polityczną i ideologiczną, której nie po drodze jest z interesem Polski.

 

Jak wiemy prof. Dariusz Stola ponownie wygrał konkurs na dyrektora POLIN i mocno liczy na kontynuowanie dotychczasowej działalności z tym, że ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła i zależy od ministra kultury, Piotra Glińskiego. Z kolei minister goszcząc niedawno na antenach „Radia Maryja” i TV „Trwam” zapytany o przeciągający się termin nominacji prof. Stoli ujawnił bardzo bulwersującą informację. „Dziwnym i bulwersującym” nazwał odmowę przez muzeum POLIN organizacji międzynarodowej konferencji poświęconej śp. Lechowi Kaczyńskiemu i jego myśli politycznej w dziedzinie relacji polsko-żydowskich.

 

Niech im będzie, niech okrzykną mnie antysemitą, ale ta odmowa to pokaz wyjątkowej bezczelności, buty i chamstwa. Od razu po słowach ministra Glińskiego stanął mi przed oczami Lech Kaczyński wmurowujący w 2007 roku akt erekcyjny pod budowę muzeum POLIN. To Lech Kaczyński, jako prezydent Warszawy zadecydował, że stolica pokryje połowę kosztów budowy budynku (40 mln zł) oraz przekaże działkę o powierzchni 12 929 m kw. położoną w centrum Warszawy. Lecha Kaczyńskiego śmiało można nazwać jednym z współtwórców muzeum, wielkim przyjacielem Żydów oraz politykiem niezwykle zaangażowanym w dialog polsko-żydowski. To Lech Kaczyński był pierwszą głową polskiego państwa zapalającą w synagodze Chanukowe świeczki. I oto dzisiaj śp. Lech Kaczyński otrzymuje od zawiadujących muzeum podziękowania, o których minister Gliński mówi: Tymczasem pan dyrektor Stola odmówił córce Lecha Kaczyńskiego i Ruchowi Społecznemu im. Lecha Kaczyńskiego organizacji międzynarodowej konferencji poświęconej Lechowi Kaczyńskiemu i jego myśli politycznej w dziedzinie relacji polsko-żydowskich. To jest dość takie dziwne i bulwersujące.

 

Po tym wszystkim, co opisałem za równie „dziwne i bulwersujące’ uważam te słowa Jarosława Sellina. Wiceminister kultury pytany w radiowej audycji „Siódma9” o ciągły brak nominacji dla prof. Stoli, który jest w tej chwili tylko „pełniącym obowiązki” powiedział:

W Muzeum nic złego się nie dzieje. Jest dobry pełniący obowiązki dyrektora, wystawy się odbywają, imprezy się odbywają. Stabilność finansowa również jest. Przypomnę zatem panu wiceministrowi jakie imprezy odbywały się w muzeum „Polin”, tym samym, w którym nie mogła się odbyć konferencja poświęcona śp. Lechowi Kaczyńskiemu. Otóż w grudniu ubiegłego roku finansowana przez Georga Sorosa, Helsińska Fundacja Praw Człowieka wraz z Sorosowym pieskiem, Rzecznikiem Praw Obywatelskich, Adamem Bodnarem postanowili

zorganizować szkolenie dla sędziowskiej „kasty nadzwyczajnych ludzi” na temat formułowania pytań prejudycjalnych do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z siedzibą w Luksemburgu. Przekładając to z polskiego na nasze chodziło o uczenie sędziów anarchizacji polskiego państwa z wykorzystaniem unijnych instytucji. Gdzie odbyło się to szkolenie? Oto treść zaproszenia: Szanowni Państwo, w imieniu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka uprzejmie zapraszam Państwa do udziału w praktycznych warsztatach na temat formułowania pytań prejudycjalnych do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Warsztaty odbędą się w ramach II Kongresu Praw Obywatelskich organizowanego przez Rzecznika Praw Obywatelskich (14 grudnia 2018 r., 11.40-13.10, Muzeum Historii Żydów Polskich) i zostaną przeprowadzone przez prof. Agnieszkę Frąckowiak-Adamską (Uniwersytet Wrocławski), dr. Marcina Szweda (Helsińska Fundacja Praw Człowieka) oraz adw. Katarzynę Wiśniewską (Helsińska Fundacja Praw Człowieka). Z poważaniem, dr Marcin Szwed.

Jak to się ma do tak opisanych celów muzeum „POLIN”: Przywracać i chronić pamięć historii Żydów polskich, przyczyniając się do wzajemnego zrozumienia i szacunku wśród Polaków i Żydów, społeczeństw Europy i świata. […] Tworzyć nowoczesne muzeum, centrum edukacji i kultury, platformę dialogu społecznego - instytucję oferującą głębokie doświadczenie i promującą nowe standardy obcowania z historią.

 

Oczywiście jak u siebie w domu czuje się w „POLIN” żydowska loża B'nai B'rith, która zorganizowała tam skandaliczną debatę, Obcy w domu. Wokół Marca 68’. Wzięli w niej udział, Adam Michnik, Jan Lityński i prof. Piotr Osęka z PAN. Cała ta debata okazała się tylko pretekstem do piętnowania pisowskiego rządu i rzekomego polskiego antysemityzmu. Kilka dni później jej uczestnik, prof. Osęka pobiegł do niemieckiej telewizji „MDR” z takim oto przekazem, który ja nazywam ślinieniem się lokaja do niemieckiego pana: Razi przede wszystkim potrzeba udowodnienia światu, że cierpienia Polaków w czasie wojny nie były w żaden sposób mniejsze od cierpień Żydów. A były nawet jeszcze większe, ponieważ w czasie okupacji Polacy wykazali się ogromnym heroizmem, w przeciwieństwie do Żydów. […] Są narody, które maja ropę, takie, które mają przemysł, a my Polacy mamy nasze cudowne cierpienie! I nie pozwolimy na to by ktoś nam to cierpienie odebrał albo próbował umniejszyć, bo jest ono częścią nas jak terytorium państwowe! Takie rozważania się za tym kryją. To takie „jesteśmy kimś”. Polska nie jest w końcu ani potęga gospodarczą, ani nie ma silnej armii. Nie może też wykazać szczególnie wysokiego poziomu życia. Wręcz przeciwnie: Polscy chętnie emigrują na Zachód w poszukiwaniu lepszego życia. Stąd potrzeba kompensacji poprzez mit o bohaterstwie, cierpieniu i odwadze polskiego narodu. To te braki wyrównuje.

 

Ukazałem chyba dość wyraźnie, jakie imprezy mogą się odbywać w „POLIN”, a jakie są tam zakazane. Jak widzimy wielki przyjaciel Żydów, śp. Lech Kaczyński został pośmiertnie opluty przez ludzi, o których naiwnie sądził, że tę jego przyjaźń szczerze odwzajemniali. Szkoda, że w opisanej bulwersującej sprawie nie może zadziałać kodeks cywilny stanowiący, że darczyńca może odwołać darowiznę nawet już wykonaną, jeżeli obdarowany dopuścił się względem niego rażącej niewdzięczności. Właśnie takiej rażącej niewdzięczności dopuszczono się względem Lecha Kaczyńskiego i milionów Polaków, którzy rok rocznie z własnych portfeli płacą na muzeum „POLIN”, 8,9 mln złotych w ramach podmiotowej dotacji ministerstwa kultury. Jak się okazuje dzięki tym naszym środkom muzeum „Polin” udostępnia trybunę Sorosowi. michnikowszczyźnie oraz środowiskom dążącym do obalenia obecnego rządu. Oczywiście nie mam żadnych wątpliwości, że prof. Stola powinien zostać natychmiast pogoniony z muzeum. Dostarczono nam również kolejnego dowodu nie tylko na żydowską rażąca niewdzięczność, ale i na to, że świętą rację miał prof. Krzysztof Jasiewicz mówiąc: Żydów gubi brak umiaru we wszystkim i przekonanie, że są narodem wybranym. Czują się oni upoważnieni do interpretowania wszystkiego, także doktryny katolickiej. Cokolwiek byśmy zrobili, i tak będzie poddane ich krytyce – za mało, że źle, że zbyt mało ofiarnie. W moim najgłębszym przekonaniu szkoda czasu na dialog z Żydami, bo on do niczego nie prowadzi… Ludzi, którzy używają słów „antysemita”, „antysemicki”, należy traktować jak ludzi niegodnych debaty, którzy usiłują niszczyć innych, gdy brakuje argumentów merytorycznych. To oni tworzą mowę nienawiści.

 

Artykuł ukazał się w „Warszawskiej Gazecie”     

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:29)

Komentarze

 Czy Lech Kaczyński o tym nie wiedział?

Nie wymagajmy od żydów rzeczy niemożliwych....wymagajmy od siebie i róbmy to co do nas należy.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1599740

Powiem za Józefem Mackiewiczem - nic tak nie otwiera oczu jak prawda!

Przeczytaj co w A.D. 1938 - w takiej sytuacji - zaleca ks. dr Stanisław Trzeciak w książce "„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«:cyt. str. 348

„Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła "walka ekonomiczna i owszem", przeprowadzić następujące ustawy:

1. Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi.

2. Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich.

3. Pozbawienie komunistów praw obywatelskich.

4. Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku.

5. Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion. Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich.

6. Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu.

7. Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w gałęziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa.

8. Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135-104 r. przed Chr. do wojska nie brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności.

9. Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach.

10. Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do szkół polskich razem strona 349 z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej.

11. Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego klienta.

12. Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym.

13. Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadają jako własność ponad 100 ha, przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu. Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca.

14. Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie polskich wyrobów przemysłowych.

15. Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć.

16. Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia.

17. Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi najsurowiej wzbroniony.

18. Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w cudzym imieniu.

19. Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą występować.

20. Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują.”

Przeczytaj książkę "„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” a poznasz prawdę.

Pamiętaj: i Ty możesz być jak ks. dr Stanisław Trzeciak!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

panMarek

#1599795

Talmud odrzuca wdzięczność dla Gojów. I to wszystko...

Pzdr

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1599743

Patrząc na postępowanie wobec nacji żydowskiej panów Kaczyńskich i i pojawiających się w internecie od czasu do czasu informacjach o "właściwym nazwisku rodowym - Kalkstein" tej  rodziny, być może nie jest niewdzięczność wobec Gojów ale kara za konwersję na katolicyzm.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

antyleming

#1599761

Żeby nie TE GOJE wtedy w czasach Króla Polskiego Kazimierza Wielkiego, żeby nie TA ICH gościnność, i ICH dobre gojowskie serca, to po żydostwie nie byłoby pewnie do dziś śladu. Tak w Europie, jak i na świecie. Gnani byli precz z dalekiej Hiszpanii. Nikt ich nie chciał!  Dopiero Polacy okazali litość tym pejsatym czynicielom zła. A oni dziś siem "odwdzięczajom".

Jak umiom!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1599963

poczęstowali Ciebie minusami.

Pozdrawiam,

Roman

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1599753

-"Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga"

- dodam, której nam Polakom nigdy nie brakowało.

Tą żydo-bolszewicką mafię (nie mam nic do zwykłych, modlących się Żydów)- trzeba "zaatakować" w mateczniku - czyli Kongres i Senat USA a można to zrobić poprzez uświadomienie rdzennym Amerykanom swojego niewolniczego położenia w stosunku do Izraela.

To nie przypadek że ten bolszewicki gang tak atakuje Prezydenta USA D.Trumpa bo on,Przydent nie jest ich !!! - w USA każdy ma broń palną (marzenie ściętej głowy dla Polaków) i odzyskać niepodległość to tylko zagrzać ich do boju jak już to Polacy robili w historii w walce o niepodległość Stanów Zjednoczonych (przyp. T.Kościuszko, K.Pułaski, W.Krzyżanowski, Z.Żóławski i wielu, wielu innych).

"Ktoś" im tę wolność cichcem ukradł zabijając Prezydenta J.F.Kenedyego. Zbrodnicze paluchy maczali i w morderstwie Cara i jego małych dzieci aby mienie bezspadkowe wędrowało w ich łapy.
To są typy zbrodniczo-ludobójcze bez żadnych zachamowań.
Coraz więcej "nitek" prowadzi i do nich w związku z zaplanowaną katastrofą w Smoleńsku a ich reprezntanci są dość liczni w Polskim Sejmie.

Jak pamiętacie, nawet tam w Polskim Sejmie szydzili z tej makabrycznej katastrofy i wyzywali rodziny zabitych.

Działać należy na wielu frontach aby przeciwnik się okopał i tu bardzo ale to bardzo porządanym jest wystąpić do instytucji międzynarodowych o uznanie komunizmu na równni z faszyzmem za system ludobójczy (brak przedawnienia i możliwa konfiskata mienia żydo-bolszewikom którzy ochoczo współdziałali z UB i NKWD i torturowali oraz zabijali Polaków). Jak mi widomo - to właśnie Żydzi (nie ruskie) blokują takie inicjatywy bo to uderzy w nich bezpośrednio, w ich interesy i wizerunek.

Ustawa o obowiązkowym posiadaniu broni palnej przez każdego, dorosłego Polaka bardzo by zapędy obcych bandytów na nasze mienie ostudziła a i czasy są coraz bardziej niestabilne. Trzeba im też wytrącić z łap tą tarczę i pałę zarazem do lania o sprytnej i uniwersalnej nazwie "antysemityzm".

My winniśmy zmarginalizować ich propagandę i tworzyć nasze, lepsze portale społecznościowe. Czy naprawdę zależy Wam na międzynarodowym pejs-zboku żeby mieć kontakt z tubylcem z Austrialil czy Papui Nowej Gwinej ?

Tam, na pejszboku jeśli napiszecie tylko słowo "żyd" to już otrzymujecie pierwsze ostrzeżenie.
Taka to "wolność słowa" tam panuje. Tak jak napisałem w innym komentarzu, ten portal (niepoprawni.pl) - monitoruje sekcja wywiadowcza z pejs-zboka i jak specjalny program mi pokazał, mieści się w Warszawie. Tam odsyłane są szpiegowskie "ciasteczka" w transporcie plików z protokółem internetowym TCP/IP.

Sam serwer nieporawnych znajduje sie we Francji (czemu nie w Polsce ?) - i biegnie przez łącza niemieckie-czyli przez ten kraj (mam nazwy wszystkich pośrednikówi łącz i jest to ich 11-tu). Ciasteczka odsyłane są jeszcze do firmy Amazon i sekcji do badania danych statystycznych. Są jeszcze inne ale dopiero je analizujemy.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1599766

Mówmy zatem nie antysemita tylko deparchator.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1599797

Kto spodziewa się wdzięczności od Żydów to sam sobie szkodzi. A jeśli na tej podstawie podejmuje decyzje w imieniu większej grupy to szkodzi też innym.
Żyd kształtowany przez Talmud nie czuje wdzięczności wobec goja, tak samo jak my nie czujemy wdzięczności np. dla młotka. Goja się używa do swoich celów, a potem wyrzuca. Taka mentalność, proste.
A wiara w jakąś żydowską "przyjaźń" to już kompletna naiwność.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1599784

- im takie uczucia jak honor, przyzwoitość, wspólczucie bliźniemu i bezinteresowna pomoc nic nie mówią.

One mają znaczenie dla nas i złudnie nam się wydaje na naszą zgubę że i inni powinni sie tymi wartościami kierować a to jest tylko ta nasza już słynna, dziecięca naiwność.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1599785

Takie pojęcia jak honor, szlachetność czy wdzięczność są dla Żyda zupełnie nieznane.

Jeśli w uproszczeniu przyjąć, że nasza cywilizacja jest zbudowana na Grecji, Rzymie i chrześcijaństwie to przede wszystkim trzeba sobie uświadomić, że cywilizacja żydowska nie ma z tymi źródłami absolutnie nic wspólnego, a do chrześcijaństwa jest nastawiona wręcz nienawistnie.
Można sobie zrobić eksperyment myślowy i z grubsza wyobrazić jak całkowicie obcą daje to mentalność - odrzućmy wszystko co u nas pochodzi z tych trzech źródeł i w to miejsce wstawmy skrajnie rasistowski Talmud. Porażające.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1599786

Są przysługi tak wielkie, że można je spłacić tylko przez niewdzięczność.

~ Aleksander Dumas 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

casium

#1599822

w jednej ze swoich książek napisał: strzeż się żydowskiej przyjaźni.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1599845

Nawiązując do tego co napisałeś o śp. prezydencie, trzeba powiedzieć, że bez powodu i nadmiernym zaufaniem, a nawet życzliwością obdarzał szydów, bo oni nie szanują i nie uznają nikogo, poza swoją nacją, a wszelkie przysługi i przywileje traktują jak naturalną należność innych wobec szydostwa.

Zatem prezydent, przecież człowiek bardzo wykształcony musiał o tym wiedzieć i mimo to tak czynił, więc poniósł konsekwencje własnego działania!

Szkoda tylko, że my nieświadomi, zmanipulowani i okłamywani Polacy też ponieśliśmy i nadal ponosimy konsekwencje nikczemnych, służalczych, wasalskich działań polityków, poprzedników i obecnych, działań które zaprzedają uzależniają, a nawet całkowicie oddają we władanie obcych - szydów, nienawistników, antypolaków, ludzi pozbawionych zasad, którzy chcą uczynić z Polaków swoich niewolników pracujących na nich, przejmując cały nasz polski majątek w ramach realizowanych już przez żont w Polsce uroszczeń szydowskich - ustawa 447!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Serce słowianki nie zna łez ...

#1599846

Napisałeś Kokosie - rażąca żydowska niewdzięczność...... 

Czego można spodziewać się od niewdzięczników ? 

oni tylko robią co najlepiej czynić potrafią - czyniciele zła od zawsze, i wszędzie

:

https://justice4poland.com/nienawisc-bronislawa-geremka-do-polakow/

https://search.yahoo.com/search/?ei=UTF-8&p=GEREMEK%20NIENAWIDZI%20POLAKÓW

dzieci Szatana,

TO plemię żmijowe było, jest, i będzie!  Dopóki STWÓRCA nie unicestwi TYCH !  czynicieli zła na naszym łez padołku

Niesamowity wywiad z rabinem:

Mówi szokującą prawdę… Szokujący wywiad rabina Abe Finkelsteina. Bez ogródek mówi o gojach służących żydom, o krwawych świętach żydowskich, o systemie finansowym, który daje im władzę na całym świecie. Z jego ust wylewa się cały jad żmijowski charakterystyczny dla pokolenia węża. Nie ma szacunku dla ludzi.

https://justice4poland.com/2016/10/12/niesamowity-wywiad-z-rabinem/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1599924

https://www.youtube.com/watch?v=atJrr2OdI9k

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

H44

#1600190