Potrzebna nam polska Norymberga

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Już dawno temu pisałem, że nagły wyjazd Tuska do Brukseli jest tak naprawdę jego rozpaczliwą ucieczką przed odpowiedzialnością. Oczywiście obudowano to propagandowo, grzmiąc na cała Polskę o niesłychanym sukcesie i splendorze dla Polski, która oto będzie miała swojego króla Europy, ale wnikliwi obserwatorzy już wtedy wiązali ten wyjazd z ujawnionymi rok temu „taśmami kelnerów”. Tusk zapewniający wielokrotnie o tym, że nie zamierza ubiegać się o żadne wysokie stanowisko w UE nagle zmienił zdanie i czmychnął za granicę zabierając ze sobą tkwiących jak on po szyję w szambie, Bieńkowską i Grasia. On wie, że w ciągu tych ośmiu lat, kiedy stał na czele rządu złożonego z szemranej bandy zdrajców, złodziei i różnej maści aferzystów, państwo polskie zostało kompletnie rozłożone na łopatki. Namaszczając na swoje miejsce żądną władzy babę z Szydłowca skompromitowaną podłymi smoleńskimi kłamstwami wiedział, że lont już się pali, a cała ta jego grupa przestępcza pójdzie na polityczny odstrzał. Ostatnie dymisje głoszone przez Kopaczową nie są już w stanie powstrzymać katastrofy obozu zdrady, która wkrótce nastąpi.
 
Nie wyobrażam sobie naprawy Rzeczpospolitej, jeżeli cała ta mafia, która swoimi mackami oplotła naszą ojczyznę nie wyląduje za kratkami. I nie chodzi mi tu o jakiś akt zemsty czy poczucie elementarnej sprawiedliwości, ale o rzecz znacznie ważniejszą.  To ma być coś w rodzaju wielkiego edukacyjnego narodowego odrodzenia i jednocześnie przestroga dla potomnych. Cały naród musi na własne oczy zobaczyć, jaki los spotyka zdrajców i złodziei, którzy z premedytacja szkodzili Polsce. Po całych dekadach przyzwyczajania nas i oswajania z bezkarnością bandyckich politycznych gangów musi nastąpić przełom. Potrzeba nam czegoś na kształt polskiej Norymbergi. A skoro o Norymberdze mowa to pamiętajmy, że tam 16 października 1946 roku powieszono redaktora naczelnego, dziennika Der Stürmer, Juliusa Streichera, który sam osobiście nikogo nie zabił, a tylko, mówiąc dzisiejszym językiem, medialnie wspierał zbrodniczą władzę.
 
Zło, które dotknęło Polskę nie mogłoby się nigdy wydarzyć bez wsparcia, jakiego udzieliły mu tak zwane wiodące media i zatrudniona w nich dziennikarska psiarnia. To Gazeta Wyborcza, TVN, Polsat, TVP oraz wszystkie te Zetki i Tok Fm-y przez całe lata osłaniały pasożytnicze polityczne gangi żerujące na Polsce. To oni dwoili się i troili, aby naród nie zajrzał za kulisy władzy. To oni odwrócili demokratyczny porządek i zamiast patrzyć na ręce rządzących zajęli się zwalczaniem opozycji. Już dziś widzimy próby przemalowywania się tych lokajów władzy na biało-czerwono, ale nie dajmy się zwieść. Oni również musza ponieść zasłużoną karę. Te wszystkie Michniki, Czuchnowscy, Maziarscy, Żakowscy, Lisy, Kraśki, Morozowscy, Kuźniary, Gugały, Piaseccy, Olejnikowe, Wielowieyskie, Kublikowe, Pochanke i Tadle powinny odejść w niesławie. Oni do końca życia muszą zapamiętać słowa, fraus est fraudem celare, czyli, że oszustwem jest ukrywać oszustwo.   
 
Z tego również będziemy rozliczać przyszły rząd. Żadnej litości, wspaniałomyślności i pobłażliwości. Żadnych haseł typu „wybierzmy przyszłość”, które tak naprawdę mają na celu zamazanie przeszłości. Już nigdy więcej „grubych kresek”.             
 
Artykuł opublikowany w tygodniku ]]>„Polska Niepodległa”]]>
]]>Tutaj można polubić moją stronę ]]> 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (29 głosów)

Komentarze

Witam

 

JUŻ NIGDY WIĘCEJ GRUBYCH KRESEK !

To hasło, wybite tłustym drukiem, powinno już dzisiaj przyświecać tym, co myślą, ze znowu im się upieknie.

 

Pozdrawiam

Vote up!
20
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1485509

"Już nigdy więcej „grubych kresek”.   "

Obym się mylił, ale czuję, ze szykuje się nam nowa "gruba kreska".

Zapowiedzi Prezydenta A.Dudy i kandydatki na premiera Beaty Szydło, że będą działać na rzecz budowy "wspólnoty" , w zasadniczy sposób kłóci się z postulowanym przez Autora wymierzaniem sprawiedliwości sprawujacym władzę przez ostatnie 8 lat.

Sytuacja może przypominać tą z poczatków transformacji po 1989, kiedy to byli potężni protektorzy ekipy Jaruzelski-Kiszczak, którzy wybili z głowy rozliczenie ich przez obejmujących władzę. 

 

Tak to przedstawiał  Maciej Zalewski, na początku prezydentury Wałęsy polityk Porozumienia Centrum i sekretarz Biura Bezpieczeństwa Narodowego, rozmowie z filmowcem Jerzym Zalewskim:

 

„Czego dowiedziałem się w Ameryce - tak ma być. Drugą lekcję otrzymałem, kiedy byłem w BBN i kiedy rozmawiałem z szefem CIA, który też mi powiedział, że tak ma być: „Zostawcie tych agentów, zostawcie tych szpiegów, wszyscy jak mieli być odwróceni, to zostali odwróceni, pracują na rzecz nowego układu. Zostawcie to w świętym spokoju. Wszystkie wasze pomysły są pomysłami idealistów, którzy nie rozumieją układu. Tak ma być”."

http://wpolityce.pl/polityka/256537-to-nie-mull-to-po-prostu-ameryka-to-nie-jest-latwy-sojusz-lukaszowi-warzesze-w-odpowiedzi

Sądzi Pan, że Tusk, Komorowski, Kopacz et consortes działali sami z siebie, bez przyzwolenia tych możnych patronów?

Gdyby Pan tak sadził, to byłoby to przejawem bezkrytycznej naiwności.

Upadek rządu PIS w 2007 roku nie był przypadkowy (ten bezprzykładny atak na rzad PIS-u, sił związanych z WSI i czynników zewnętrznych w postaci zagranicznych fundacji wspierających "koalicję 21 października") a wynikał z interesów USA i Izraela, którzy przygotowywali się do polityki resetu z Rosją, którą ostatecznie podjął Obama. Rzad PIS-u i śp. Prezydent L.Kaczyński, byli przeszkodą w porozumieniach z Rosją. Reset był też na rękę strategicznemu partnerowi Rosji czyli Niemcom a także Francji.

W tej sytuacji wyrok na rzad PIS-u i śp. Prezydenta został wydany.

Obecnie, gdyby PIS powrócił do władzy, usłyszy(a może już usłyszał) : "Tak ma być"(nie będzie rozliczeń, bo wtedy wyszłaby na światło dzienne rola sojuszników, patronów Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, Kopacz et consortes.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1485511

Właśnie problem na tym polega,że sukcesy Platformy wiązały się z niszczeniem wspólnoty. Stąd oczywiste jest hasło PISu jej odbudowy.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1485515

... ale kosztem nas Polaków. Niszczycielska platformersko-peeselowa swołocz robiła wszystko, by się przypodobać możnym tego świata, ale... nie za darmo. Zadowalały ich ochłapy spadające z pańskiego stołu.

Program PiS-u - ten z roku 2004 na kadencję od roku 2005 nie zawierał żadnych planów likwidowania Polski. Po modernizacji i aktualizacji - program rządzenia Rzeczpospolitą będzie wdrażany w życie. Taką mam nadzieję po wygranych jesiennych wyborach.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
6
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1485563

"Zapowiedzi Prezydenta A.Dudy i kandydatki na premiera Beaty Szydło, że będą działać na rzecz budowy "wspólnoty" ,"

 

No, szkoda, że tak wybiórczo i wyrwane z kontekstu te "zapowiedzi" podajesz bo  i A.Duda i B.Szydło pod "wspólnota"  podkreślali w swych zapowiedziach  wspólnotę Polaków, jedność Polaków, i że najpierw polska racja stanu, a dopiero potem inne racje innych wspólnot i to niekoniecznie zawsze pozytywnie rozpatrzone.

 

"

Sądzi Pan, że Tusk, Komorowski, Kopacz et consortes działali sami z siebie, bez przyzwolenia tych możnych patronów?

Gdyby Pan tak sadził, to byłoby to przejawem bezkrytycznej naiwności.

Upadek rządu PIS w 2007 roku nie był przypadkowy (ten bezprzykładny atak na rzad PIS-u, sił związanych z WSI i czynnik

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/kokos26/potrzebna-nam-polska-norymberga

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źr

 

Ect., ect.

Skąd jest ten tekst?

Pozdrawiam.

PS. Znów nawalił mi edytor więc przepraszam za dziwny wygląd komentarza.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1485554

a nie jakies bzdury o przyjazni amerykanskiej czy tez jakiej kolwiek innej.Musimy wrescie to zrozumiec i nie stosowac teryfy ulgowej dla przestępców poobsadzanych w roli parlamentarzystów czy tzw polityków.Zadne lisy czy inne skundlone pismaki nie powinny byc dopuszczone do debaty publicznej.Trzeba zrobic całkowitą czystke nie pytając o zdanie zdradliwych tzw przyjaciół.Jesli im to sie nie podoba to paszoł von do ruskich jak to powiedział specjalista od robienia laski amerykanom.Nie może byc tak ze jakis dupek zwany dyplomatą bedzie dyktował co ma byc a czego/kogo nie ruszać.Musi byc przeprowadzona lustracja i weryfikacja wszystkich decydentów,i lepiej zatrudnić niedoswiadczonego człowieka na stanowisku z odpowiedzialnoscią personalna niz byłego szkodnika z podpisana lojalką,bo gówno i tak z niego wyjdzie często w niespodziewany sposób.

Vote up!
16
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1485519

Miejsce zdominowane przez cień Stalina. Tam nawet Katyń, przypisywano Niemcom!...Potrzebne natomiast, maleńkie miasteczko w Rumunii, Targoviste!. Tam do dziś błąka się niedowierzający sprawiedliwości dziejowej, duch dyktatora Nocolasa Ceausescu!. Nam takie miejsce na gwałt potrzebne!. Żadnych sądów, adwokatów i aktów łaski. Tylko czapa!.....

Vote up!
7
Vote down!
0
#1485520

Co prawda sporo lat mineło, ale teraz jest internet

Vote up!
6
Vote down!
0
#1485521

masz rację jest internet,ale dostęp mają wszyscy i do tego teraz jest dość liczna grupa lemingów i dzieci oraz potomków komuszków na decydenckich stanowiskach wraz z rodzinami.To jest bardzo niebezpieczna grupa,którą trzeba jak najszybciej pozbawić wszelkiej możliwosci oddziaływania na opinie.Jest jeszcze niesmiertelny psl jak niegdyś zsl niezatapialny.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1485621

Norymberga b7yła spektaklem wyreżyserowanym przez Stalina, gdzie Amerykaniei Anglicy grali ogony...tu raczej trzeba takich sądów nadzwyczajnych jak w czasie insurekcji Kościuszki, gdzie zdrajcy głową płacili za winy, a jak zwiali to majątkiem przejętym na rzecz państwa..PO-sitwa dość się nakradła by było co odbierać...iżadnych "grubych kresek" ani "okrągłych stołów"...

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1485522

Okazanie litości złoczyńcy , to pogarda dla jego ofiar.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1485530

... trzeba być niezwykle przewidującym. Uda się tylko pod kilkoma warunkami. Jednym z nich, a zarazem najważniejszym  jest powołanie prawdziwie Narodowej Gwardii  przy prezydencie jako przeciwwagi dla bolszewickich tajnych służb POlszewii. W drugiej kolejności musi nastąpić pozbycie się elementu bolszewickiego z armii, policji, sądownictwa, środków przekazu, kultury i administracji oraz dyplomacji. Jeżeli PiS nie zaprosi do współpracy środowisk patriotyczno-narodowych i nie zorganizuje ich w jednolite służby, stojące na straży demokracji, to Ubekistan dokona zamachu stanu, a PiS zostanie zdelegalizowany przy jednoczesnej milczącej zgodzie zagranicznych wrogów Polski. Oczywiście nikomu z PiSu nie życzę takiego scenariusza, ale bądźmy na Boga mądrzejsi przed szkodą. Przecież za wymiataniem brudu z Polski musi stać konkretna siła! To nie może być naiwna wiara w dekrety sejmowe! Dlaczego o tym piszę? Tak się składa, że mieszkam blisko osiedla wojskowego i od 25 lat wybory wygrywa tam SLD, PO lub Komorowski czy Kwaśniewski. Tak jest na każdym osiedlu wojskowym w Polsce, to istne wylęgarnie bolszewizmu! Jeżeli pułkownik WP oświadcza, że podziwia Putina, to do czego zdolna jest lub nadaje się taka armia? Włos się jeży na głowie, co ci ludzie wygadują, gdy się wejdzie w ich środowisko! No po prostu SZOK!

Vote up!
8
Vote down!
0
#1485536

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1485538

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Szlachetka podlaski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... tż czsm jstm zszkwny glrą typów z tj stjn, l głwn ch nwnctwm.

Pzdr,

Vote up!
2
Vote down!
-10
#1485539

Jednak mysle ze głównych sprawcow mordu na polskim narodzie i gospodarce zadna sprawiedliwość nie dosięgnie za możnych mają protektorów a nas jako narod nikt nie szanuje ponieważ nie potrafimy upomniec sie o swoje banda spod budki z piwem okrada nas osiem lat morduje kradnie ile wlezie a my,co my robimy ?ano nic wstajemy rano i idziemy do roboty zeby te kanalie miały dalej co kraść i co bardziej odważnego zamordować skundlili nas do granic niewyobrażalnych jesteśmy na kolanach nie jesteśmy już dumnym narodem wystarczyło 50 lat ruskiej okupacii i 25 lat "wolnosci" zrywalismy sie ale kiedy to było.ponad 8.000.000 milionów zdrajców głosowało na komoruskiego,wstyd mnie za taki naród!

Vote up!
7
Vote down!
0

adolfnr2

#1485566

nie grube kreski lecz grube sznury........

Vote up!
5
Vote down!
0

zimny drań
 

#1485635