Szkoda byloby "dobrej zmiany"

Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Kraj

Hiobowa wieść o podporządkowaniu się rządu polskiego decyzji TSUE w sprawie Sądu Najwyższego dominuje nad innymi, niemniej porażającymi nowinami, jakimi dziś nas częstują media. Choćby nad rozgłaszaniem wprost perwersyjnej propagandy tzw. „tęczowego piątku” w szkołach. Bo to jest zapowiedź klęski, jaka uderzy w nasz naród. W cały naród, także w propagatorów i propagatorki tych zboczeń. Nie ma nic gorszego, jak dopuszczenie do szkoły, przedszkola ludzi o wypaczonych poglądach, upodobaniach, praktykach i zdecydowanych na burzenie porządku utwierdzonego w naturze na rzecz wyuzdania jakiekolwiek by ono było. Wyuzdanie, to słowo pochodzące od uzdy, wędzidła, tego, co kiełzna konia. Wiemy do czego zdolny jest koń tego pozbawiony. Jeśli dziś trzeba tłumaczyć ludziom, którzy wyciągają swe łapy po dzieci takie rzeczy, a trzeba, to jest na prawdę źle. Pytanie tylko czy rodzice w większości są świadomi tego, co środowisko homolebijskie gotuje ich dzieciom?

Nie licząc zamieszania, jakie w życiu publicznym generują tzw. totalni opozycjoniści, nie mający nic społeczeństwu do zaoferowania, nie licząc nieustającego tokowania: PiS musi odejść (powinni dodać: bo chcemy dorwać się z powrotem do kasy), ostatnio kursująca wieść o wycofaniu się rządu z reformy wymiaru sprawiedliwości, skutkiem podporządkowania się wyrokowi Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, żądającemu de facto cofnięcia postanowień o reformie Sądu Najwyższego, po prostu poraża. Autorytet Państwa Polskiego i jego władz naczelnych leży w błocie. Okazuje się, że pielgrzymki pani Gersdorf do jej niemieckich przyjaciół więcej mogą aniżeli, jak się mogło wydawać, suwerenne Państwo Polskie. Jego suwerenność okazała się być także monetą przetargową. Czy jest to zatem koniec „dobrej zmiany”? Bo jej fundamentem była naprawa przeżartego korupcją systemu prawnego i wymiaru sprawiedliwości. Już tolerowanie w III RP samowolki tej tzw. nietykalnej kasty, która odmówiła poddania się lustracji, a wiadomo było, ilu sługusów komunizmu ona kryła, było memento, na które nie zwrócono uwagi. Dziś konsumuje się gorzkie owoce tego oportunizmu. Czyżby rację mieli mieć posłowie renegaci w PE, których bezkarne wyczyny obserwujemy? Czymże się różni presja ongiś ZSRR na władze PRL od szantażu, jakiego dopuszczają się władze UE? Czy rządzący Polską zbadają podstawę prawną tak rażącej ingerencji w wewnętrzne sprawy suwerennego kraju UE, jakim jest Polska? Czy chodzi o wiek emerytalny, czy też o utrzymanie pewnych osób w Sądzie Najwyższym? Można się domyślać, że obrona dawnych układów w Polsce jest rządzącym w UE linksliberałom potrzebna, gdyż tylko skorumpowani partnerzy uczynią wszystko, co się im narzuci. Ale zgoda na ponowne wkładania szyi w obrożę, co z tego, że smycz nie jest w Moskwie, a w Brukseli, to coś gorszego niż wszystko co dotąd przeżył naród polski. Ma on prawo wiedzieć gdzie leży przyczyna takiego stanu rzeczy. Czyżby było tak, że doszliśmy do ściany? Bo na żaden układ polityczny w Polsce liczyć już nie można. Degrengolada totalnej opozycji nie pozostawia co do tego wątpliwości. Co więc będzie z Polską?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:38)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

H44

#1574469

Czy i siostra Halina44, podobnie jak i żona Trzaskowskiego, nie posłała swojego "Stasia" do komunii świętej, bo Kościół nie zdał egzaminu, gdy PiS atakował sądy i prawa kobiet? Może siostra Halina, znająca (jak widać) wybornie Pismo Święte, podzieli się z nami swoją refleksją na temat pani Trzaskowskiej, rzucając nam  jakimś cytatem z Pisma Świętego?

PS."Wyuzdanie, to słowo pochodzące od uzdy, wędzidła, tego, co kiełzna konia. Wiemy do czego zdolny jest koń tego pozbawiony".

Tak. Wszyscy dobrze widzimy do czego zdolny jest Roman Giertych.

 

Podoba mi się!
20
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1574478

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wzruszona jestem CENZURĄ, ZAŚCIANKOWOŚCIĄ i zamiataniem pod dywan przez "popapranych".

-Może dlatego, że piszę bez uzdyyyyyyyyyyyyy ?

Czy będzie to Trzaskowska, Zielińska czy Kozłowska, jako Matki mają One obowiązek chronić własne dzieci przed koszmarem pedofilii.

Łk 15, 11-32

____
* gratuluję 12 punktUFFFF :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

H44

#1574523

Czytanie i cytowanie Jehowych hagad bez prawowitego zrozumienia, po katolicku, w którym miejscu leży sens przypowieści.

Ewangelia  według Świętego Łukasza 15, 10
"...w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca,..."

Ale to w niebie, i dopiero wtedy kiedy tu na ziemi tępa 44ro-letnia dzida zacznie od wymiatania spod swojej własnej zoranej jarmułki.

Amen

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1574540

Chyba zes sie opila ruskiego samogonu pedzonego na zapleczu kremla skoro takie tematy teczowe poruszasz na tak zacnym forum ludzi niepoprawnych.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1574479

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ale wierzę, że ty znajesz jewo wkus

A temat odcieni tęczy nie ja poruszyłam tutaj pierwsza !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

H44

#1574525

Doceniam obawy Ks. Profesora, ale jeszcze mleko się nie rozlało, choć przyznaję niewiele brakuje. Nie ma co wypominać, iż gdyby "przy rządzie" były inne osoby toby ... Mam taką cicha nadzieję, że ci, którzy nawarzyli owego (niewylanego) mleka mają jasność swych błędów (pan PAD, pan Jarkacz) i spróbują uniknąć sromoty. W moim mniemaniu ugięcie się przed eurokołchoźnikami byłoby klęską. Ich klęską.

Z poczynań ministra Ziobry wnioskuję, iż podjęto próbę "zagrywki na czas" oddając sprawę pod rozstrzygnięcie TK, które najpewniej nie nastąpi przed wyborem nowych euroołchoźników, a jeśliby, to odium sromoty padnie na TK.

Reasumując, istotnie mielibyśmy państwo ... i kamieni kupa. Wypisz wymaluj ciotka Zielińska (czyli nic ująć, nic dodać).

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1574487

... może kamienować ... żartuję.

Zupełnie poważnie; zwyczajnie wieszać, co postuluję już od dziesięcioleci.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1574491

Czemu tylko podżegasz od dziesięcioleci? Po prostu wieszaj skoro jesteś tak przekonany że to ma sens:)

Zebrałeś 11 zwolenników więc do dzieła! Podżegacze.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1574934

Mysle podobnie jak poprzednik, ze to gra na czas." Pokorne ciele dwie matki ssie"

Gdyby mialo byc odwrotnie narod polski  (ten prawdziwy, patriotyczny) nigdy by  tego nie wybaczyl,

 Jak powiedzial autor; jest to "rażąca ingerencja w wewnętrzne sprawy suwerennego kraju UE, jakim jest Polska"

pozdrawiam

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1574493

ze Sad Najwyzszy w 2010 r. wydal wyrok stwierdzajacy, ze niemieckie sady maja "immunitet jurysdykcyjny" skutkujacy niemoznoscia skladania pozwow w sadach niemieckich przez polskich obywateli dotyczacych odszkodowan wojennych.

Jest juz chyba jasne, dlaczego Niemcy i ich sady tak popieraja dotychczasowych sedziow polskiego SN. 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1574495

 Twarde prawo ale prawo zostało zamienione na unijne durne prawo ponad prawem i jest jego całkowitym zaprzeczeniem.  Gdyby dzisiaj ktokolwiek próbował osądzać jeszcze hitlerowskich-niemieckich zbrodniarzy wojennych to zostałby posądzony o nazizm i rasizm środowiska nacjonalistycznego!

 To nie jest żadna przesada, bo część sędziów polskiego wymiaru tzw. sprawiedliwości dołożyła swój głos wyrokami skazującymi ludzi niewinnych polskich patriotów, którzy za ich przyczyną, za Naszą wolność szli do więzienia lub tracili nawet życie - i ci sędziowie są dotąd bezkarni a niektórzy z nich nawet nadal sądzą i orzekają!

 To hańba dla Naszego Narodu, że nikt ich dotąd nie rozliczył ale i gloria dla wrogów Naszej Ojczyzny, którzy bardzo chętnie widzieliby nasz kraj jako kolejny niemiecki land lub ruską republikę. Jesteśmy członkami Unii ale nie jej niewolnikami, dlatego aby prawo i sprawiedliwość mogły być realizowane nie mogą tej sprawiedliwości wymierzać ci, co sami są ubrudzeni bagnem komunistycznych grzechów, dla których nie ma wytłumaczenia, że robili to wybierając mniejsze zło!

 Zło zawsze będzie złem... 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1574501

Naiwnie wierzyliśmy, że właśnie wybijamy się na niepodległość, że możemy powstrzymać rabunek Polski (np.drastycznie utrudniając pracę mafiom watowskim) nie narażając się na odwet. Niedługo Sekretarz Stanu US będzie musiał tłumaczyć się przed Kongresem czy Polska wywiązuje się ze spłaty roszczeń żydowskich organizacji (jest zobowiązany do składania takich meldunków co pół roku na mocy ustawy 447). Rosjanie też nie mogą spokojnie patrzeć, że planujemy zrezygnować z ich gazu po "promocyjnej", najdroższej cenie. Wszyscy chcą, "żeby było tak, jak było" za czasów "państwa teoretycznego". Główni gracze na polskiej scenie mają potężnie środki nacisku. Co gorsza zawiedziony twardy elektorat PiS-u nie poszedł na wybory. Rząd musi nieustannie lawirować. Może czas na dramatyczny apel do narodu i wyjaśnienie sytuacji?

W podobnej sytuacji (próba puczu) na przełomie 2011 i 2012 roku na Węgrzech, Orban poprosił o poparcie. Wyszło niemal 500 tys. ludzi (jak u nas 2 mln).

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1574505

możemy tylko (jeszcze) wybierać okupanta: niemiecki, rosyjski albo amerykańsko-żydowski. Tyle naszej suwerenności. A rząd, cóż rząd mamy jaki mamy. Można zadawać sobie pytania (nocne Polaków rozmowy): kto zawinił? Kiedy? Kto sprzedał Ojczyznę? Moim zdaniem od '39 roku nawet jednego dnia nie byliśmy niezależnym, suwerennym krajem. Pozostały nam, Polakom, Narodowi tylko atrybuty niezawisłości: język, godło i hymn. Nawet konstytucję zrobili komuniści, a później ją zmodyfikowali o stanowiących prawo nie wspomnę.

A swoją drogą ciekawe ilu byłoby kandydatów na posłów, senatorów i radnych gdyby trzeba było pracować pro publico bono - bez koryta?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1574506

(...) "ilu byłoby kandydatów na posłów, senatorów i radnych gdyby trzeba było pracować pro publico bono - bez koryta?"

- Jaś nie doczeka...

PS

https://m.demotywatory.pl/4884736

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

casium

#1574522

Niestety moje obserwacje polskiej rzeczywistosci sa podobne do Twoich. Toc to Lech Kaczynski podpisal Traktat Lizbonski z zarzekal sie w kampanii wyborczej, ze nie podpisze. Mnie zastanawia jedno - jak to sie stalo, ze w PRL mogla powstac 11sto milionowa Solidarnosc a po 1989 Polacy nie potrafili ani stworzyc podobnego ruchu patriotycznego ani Partii reprezentujacej interesy wiekszosci Polakow.

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1574792

... do cię wciągną do szamba ( jeuro-kołchozu )  z butami !!!

Oby to była ze strony PIS "gra na zwłokę" , ale też jest coraz większa potrzeba , aby "ktoś" wreszcie wyjaśnił to Elekoratowi , który jest coraz bardziej "kołowany" - nie tylko przez "totalniaków" - niestety ...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1574507

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1574508

Jeśli nie uznajemy kompetencji TSUE to brak odwołania jest jedyną możliwą decyzją. Gdyby sołtys z sąsiedniej wsi próbował ukarać mnie za nieumycie wieczorem nóg ja też bym się od jego decyzji nigdzie nie odwoływał. Podjęliśmy jedyną decyzję jaką mieliśmy do podjęcia. UE czekała z nadzieją na to odwołanie. A tak sprawa jest zamknięta.

Ukarali nas i coooo ????

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1574724

Drogi ks. Prof. Zygmuncie Zieliński gorąco dziękuję za ten wpis i mocne uwypuklenie wkraczania demonicznej ideologii gender do Polski, wpychania się sodomii do prywatnego życia polskich rpdzin. Naród zawsze jak ta ryba, psuje się od głowy! Obecny proces upadania kultury, zmian politycznych, sekularyzm, to wszystko ma swoje korzenie właśnie w rozwiązłości jednostek, które to zepsucie przenoszone jest instytucje i środki masowgo przekazu w szalonym tęmpie na całe społeczności lokalne i międzynarodowe. To z kolei owocuje ogólnym brakiem stałości, tworzy się normalny w tej sytuacji chaos pojęciowy i wszechobecne zamieszanie, mamy po prostu rosnący zamęt, a tak zmierzamy nieuchronnie w kierunku nieszczenia tradycyjnego systemu wartości.

Ludzie zaś są z natury sprytni i przebiegli, każdy chce się wychylić do przeodu nie tylko dla tej władzy i pieniędzy, sławy ale także dlatego iż nikt nie chce pozostać w tyle, potocznie zamiatać podłogi i w rezultacie mamy wyścig szczurów! Pędzimy jak zwariowane, spłoszone stado bizonów, które chce uciekać, byle dalej od zagrożenia. To nawyk stadny! Póki był z nami św. Jan Paweł II, póty każdy trwał przy tym co było dla niego cenne i wartościowe, a to jasno i klarownie wskazywał Jego wielki autorytet. Dziś kiedy słyszymy, iż jeden papież Benedykt XVI niespodziewanie abdykuje, a drugi papież Franciszek pisze i wypowiada się niejasno, niepewnie. To ludzie tracą pewność, usuwa się twardy grunt pod nogami!

Szansą dla nas jest nasza własna droga polska, jest nasz wrodzony, narodowy, paradoksalnie właśnie indywidualizm, który obcy jest  jednak egoizmowi i prywacie. Solidarność musi iść w parze z odpowiedzialnością! Czyli system społeczny zwany korporacjonizmem. Niestety, właściwie nigdy nie zrealizowany w pełni! Dlaczego?! Otóż na przeszkodzie stoi zazdrość i zawiść jednostek, czyli de facto największy wróg prawego, uczciwego indywidualizmu, największy wróg też naszej polskości, bo nasza wielkość, polskość jest ukryta właśnie w uczciwym, honorowym indywidualiźmie. Niepoprawni blogerzy i blogerki  to wszak musicie wiedzieć i o tym nieustannie pamiętać, iż tam w sercach macie b. głęboko od pokoleń białe orły i orlice.

Pozdrawiam b. serdecznie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1574730