Paragraf 22

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Na dawnych ziemiach piastowskich pojawił się mocno tandetno/zaprzańczy twór coś jakby plemię b(B)rukselskie.

Początki tego tworu datuje się ( to nie tylko maje spostrzeżenie!), to znaczy ja go umiejscawiam czasowo na lata 80 -te, a zalążki datuję nawet w drugiej połowie lat 70-ch.

Cezura ta jest znamienna, bowiem już wtedy protoplaści dzisiejszych brukselczyków nie widzieli potrzeby odzyskania niepodległości przez Polskę, a dla nich maksimum było coś jakby mieszanki socjalizmu z ludzką twarzą czyli tzw finlandyzacja.

Ci sami protoplaści plemienia brukselskiego ( nazwisk nawet nie muszę tu podawać), usiłowali narzucić Polakom strajkującym w r. 1980 minimalizm w ich żądaniach czyli postulatach.
Następnie w l.81-89 pacyfikowali polskie nastroje w podziemnej Solidarności.
Finałem zaś był tzw okrągły stół, wybór Jaruzelskiego, obalenie rządu premiera Jana Olszewskiego.

Niby nieliczni, ale wyjątko3wo hałaśliwi, mocno wpływowi, dogadani, ułożeni z postkomuną, zblatani z biznesem ( nawet gangsterką!) oraz wszelakimi zachodnimi fundacjami sypiącymi milionami na opłacanie wrogiej obecnej ekipie działalności.
Szczególne miejsce zajmuje dziś w tym towarzystwie tzw kasta prawnicza.
To ona miała być hamulcowym programowych reform prawicy.

Na naszych oczach ci właśnie prawnicy, zajmujący wysokie ( nawet najwyższe) stanowiska w wymiarze sprawiedliwości nie tylko dokonują ordynarnej, karygodnej ekwilibrystyki, lecz co gorsza bratają się z ulicznicami i ulicznikami tzw ubewateli.
A sławetny już sprzed gmachu SN, obrazek b. I prezes SN z Farmazonem nie pozostawia żadnych złudzeń, że są na...JEDNYM POZIOMIE! czyli " po jednych pieniądzach" jak mawia w takich przypadkach jeden z moich znajomych.

Farmazon i b. I prezes! na jednym poziomie.

I tu się kłania Paragraf 22 Hellera!

Ba! to w co się wdała b. I prezes SN, tudzież inni z tej niby nadzwyczajnej kasty tworząc to
horrendum absurdum czyli mieszankę Kafka- Ionesco- Mrożek i wspomnianego Haller,a!

Z jednej strony ich zachowanie w konwencji absurdum, fixum dirdum, z drugiej zaś zaprzańczo/sprzedajna rozbijacka uległość wobec politykierów z KE, RE, TSUE!
A w cieniu ci, którzy przez lata wydrenowali Polskę, okradli Polaków na min. 250 mld zł.

Czy ktokolwiek w Polsce w roku 2004, gdy wstępowaliśmy do UE wyobrażał sobie coś takiego, taki idiotyzm, że jakaś tam jedna sędziowska dziumdzia z TSUE, jednoosobowo postanowi zawiesić w ramach tzw zabezpieczenia pakiet ustaw uchwalonych przez polski parlament i podpisanych przez prezydenta?
Tak samo samowolki; połajanki komisarzy, czy też przewodniczących KE , RE!

Przecież to szczyt absurdu! paragraf 22!

Pamiętamy z prl, gdy nas Polaków, łajano z Moskwy, ale nawet za komuny, za dominacji zsrr , były jakieś tam uchwały ciał zbiorowych komitetów, biur politycznych!~

A tu?

Dziumdziulowata sędzina ubrdała sobie ponadtraktatowe uprawnienia i powiadamia nasz rząd faksem, że zawiesza uchwalone zgodne z polską Konstytucją ustawy.
Nawalony od rana przewodniczący KE, czy nadęty bubek z RE na hulajnodze! usiłują bezprawnie, bez jakiejkolwiek normy ustawiać 40 milionowe państwo do kąta!

A w odpowiedzi b. I prezes, sędzina w stanie spoczynku po konsultacji z Farmazonem i ubewatelami!, zwołuje do orzekania sędziów SN, którzy przeszli w stan spoczynku.

A gdzie lekarz? skoro zamiast prawa ta pani i jej podobni powołują się na paragraf 22!

Paragraf 22 jest wszechobecny!

Niezatapialny Struzik uznający się za dozgonnego marszałka woj. Mazowieckiego po podaniu prognozy exit pool deklaruje 15 sejmików dla PO/PSL.
Schetyna z miną patentowanego idioty oświadcza o odbiciu Warszawy z rąk PiS po zwycięstwie Trzaskowskiego.
Poseł Leszczyna( była 1 z 8 wiceministrów finansów u Vincusia Rostowskiego ) przez niemal 10 minut w Tvp Info usiłuje dowieść, że 10 to więcej niż ...15!

Paragraf 22! tak mają brukselczycy, plemię wywodzącej się z totalnej opozycji, ale zakorzenione w czasach, o których wzmiankowałem na początku.

Jak długo to jeszcze potrwa?
Do czego jest zdolne to zaprzedane, antypolskie brukselskie plemię?

Wiem jedno!
Zrobią jeszcze wiele złego, głupiego!
Są wyjątkowo wredni w swych antypolskich zachowaniach.
Jednocześni obnażają co rusz głupotę!

Zaprzedanie, zaprzaństwo!

I paragraf 22 w całej krasie.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Trzeba ludziom objaśniać rzeczywistość, w której żyjemy.

Zacząć należy od tego, ze po 1989 roku PRL przepoczwarzono w IIIRP a zmiana statusu polegała na zmianie przynależności ze strefy wpływów ZSRR do strefy wpływów USA/Zachodu i o suwerenności nie mogło być mowy.

Sytuacja geopolityczna była wtedy taka, że w imieniu hegemona(USA), sprawowanie nadzoru nad IIIRP powierzono Niemcom/niemieckiej UE.

Sytuacja zmieniła się po klęsce polityki resetu USA-Rosja, kiedy to hegemon przejął nadzór od Niemiec/niemieckiej UE i powierzył go "plemieniu wybranemu" czego widomym znakiem było przysłanie do IIIRP w 20213 roku namiestnika w osobie Jonny Danielsa, który przygotowywał operację zmiany władzy w IIIRP z PO-PSL na PIS(ZP).

To on sprowadził do Polski izraelski Kneset, który 27.01.2014 roku odbył nadzwyczajne wyjazdowe posiedzenie na Wawelu, podczas którego namaszczono A.Dudę na kandydata PIS-u na prezydenta w wyborach 2015 roku.

To on wraz z Lejbem Fogelmanem (kolegą szkolnym Braci Kaczyńskich) podesłali J.Kaczyńskiemu przyszłego premiera rządu czyli Pana M.Morawieckiego.

To J.Daniels jest w stałym kontakcie z wszystkimi ważnymi politykami ZP i wpływa na politykę prowadzoną przez rząd, Prezydenta i PIS.

Celem jest realizacja Trójmorza pod patronatem USA i żydowskim zarządem powierniczym(zamiast Niemiec/niemieckiej UE).

Powodzenie tego planu związane jest z tym, czy prezydent Trump utrzyma swą władzę obecnie(po listopadowych wyborach do Kongresu USA) i na drugą kadencję po wyborach prezydenckich w 2020 roku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1574030