repatrianci

Obrazek użytkownika wilre
Idee

"Niniejsza strona powstała głównie jako prywatna odpowiedź na od lat istniejącą, lecz uporczywie ignorowaną przez władze naszego kraju potrzebę stworzenia rosyjskojęzycznego portalu informacyjnego dla Rodaków na Wschodzie, marzących o powrocie do Ojczyzny.

 

Wiadomo, że jedynym językiem urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej jest język polski, jednak nasze prawo niestety jest pisane tak, że do...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Kraj

 

 

 

STOP

ISLAMSKIM

STOPOM

 

W wyborach 3 lata temu, rządząca dzisiaj koalicja obiecała, że doprowadzi do repatriacji (powrotu do kraju) potomków obywateli II RP zesłanych decyzją Stalina w głąb Rosji, na Syberię, do Kazachstanu, a przebywających tam po dziś dzień.

 

Dzisiaj słyszymy, że sprowadzenie rodaków do kraju jest zbyt kosztowne.

 

W wyborach 3 lata temu, rządząca dzisiaj koalicja...

2.35
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (6 głosów)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Włączam radio, a tam Robert Mazurek o uchodźcach gada.

Jacy uchodźcy ? Słownik redaktorowi Mazurkowi zubożał ? Może są tam i uchodźcy, ale przeważająca część to imigranci. A zdarza się że w mediach dodatkowo, oprócz o uchodźcach, to bębnią też o solidarności, europejskiej. Jaka solidarność ?

Uchodźcy ? Jacy uchodźcy ? Kto tu widzi uchodźców ?

W mediach wciąż słyszę kłamstwa o uchodźcach. To nie...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Dziś stały się dwie znamienne rzeczy. Po pierwsze-PiS otrzymał "jedynkę" wyborczą. Będzie można więc sprawdzić teorię której trzymają się wszyscy "rozumni" że ta pozycja zwiększa poparcie. W przypadku PiS, większe poparcie oznacza większość konstytucyjną. Jeżeli nie wystąpi zjawisko skokowego zwiększenia poparcia, będzie wiadomo że zwalenie sensacyjnego wyniku PSL na książeczkę było błędne, a...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (22 głosy)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Chrześcijańska Fundacja "Estera" doprowadziła, własnym sumptem, do sprowadzenia do Polski  niewielkiej grupy chrześcijan z Syrii, szczególnie narażonych w wyniku działań islamistów. A więc mamy do czynienia z dzialalnością ze wszech miar chwalebną. Działania te spotykają się jednak z atakami lewicy, zarzucającej... dyskryminację muzułmanów bądź buractwa hulającego w necie.

To ja mam pytanie do...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)