Atak na Macierewicza szansą dla PiSu

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

W naszej polityce nastąpił w ten weekend przewrót kopernikański. GW zaczęła "babrać" się w "szambie" lustracji. A nawet więcej! GW uznała że fakt bycia TW i branie za to pieniędzy jest rzeczą skandaliczną!! Natychmiast w tym pryncypialnym stanowisku poparł ją Grzegorz Schetyna. 

"Gazeta Wyborcza" w artykule pt. "Antoni Macierewicz, jego firma i jego TW" napisała m.in., że "minister obrony zasiada w radzie Fundacji Głos, gdzie prezesem zarządu jest Robert Jerzy Luśnia - wieloletni współpracownik Macierewicza i peerelowskiej bezpieki". 

Po uzyskaniu informacji o agenturalnej przeszłości Luśni, obecny szef MON zerwał z nim współpracę. Do dziś Luśnia i Macierewicz figurują jako członkowie rady fundacji Głos. Od 2004 roku fundacja nie prowadzi praktycznie żadnej działalności, ale też jej nie zawiesiła. 

"Dlaczego minister obrony narodowej RP utrzymuje (choćby formalną) więź ze zdemaskowanym płatnym TW? Przecież od lat głosi, że należy zwalczać wpływy byłych współpracowników SB" - napisała gazeta.

Ten zarzut, tego środowiska jest czymś zupełnie groteskowym. Przecież do tej pory GW dowodziła że ujawnianie przeszłości agenturalnej to łamanie kręgosłupów, niszczenie ludzi. Temu środowisku nie przeszkadzał agent Boni, agent Jaruzelski jako doradca prezydenta Komorowskiego. Podobnie zresztą jak PO-tej partii też, nigdy te kreatury nie przeszkadzały. Oczywistym jest fakt iż tak akcja, to strzał rozpaczy w sytuacji w której już wiadomo że szczyt NATO będzie sukcesem min.Macierewicza,całego rządu oraz prezydenta.

PiS i cała prawica winna wykorzystać tę sprawę i natychmiast ruszyć z lustracją, dekomunizacją oraz ujawnić zbiór zastrzeżony. Skoro wszyscy-prawica, opozycja oraz gw uważamy ze bycie TW i branie pieniędzy dyskwalifikuje w życiu publiczno-politycznym to nie widzę innego wyjścia z sytuacji. 

Róbmy To!! Lustracja, dekomunizacja, zbiór zastrzeżony. Natychmiast póki PO i GW będą się tym zajmować. Sprawdźmy ich!!  

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

Natychmiast przeprowadzić lustrację, dekomunizację, ujawnić zbiór zastrzeżony oraz Aneks do Raportu z likwidacji WSI. Będzie to kubeł lodowatej wody na tzw. opozycję totalną i lewactwo różnej maści...

Vote up!
9
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1515180

Pełna zgoda

Vote up!
6
Vote down!
0

zuberegg

#1515182

PO-szuści zapomnieli,że w ich szeregach TW jak mrówek - Boni, Buzek, Wałęsa itd. A "GW" ? no cóż, przeciez pieniądze na biznes Michnik dostał po zgodzie Jaruzelskiego i Kiszczaka - ludzi honoru. No i Maleszka chyba nadal tam pracuje...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1515206

PO-szuści zapomnieli,że w ich szeregach TW jak mrówek 

Ich zakłamanie mnie najbardziej drażni...

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1515227

siegnela wszytkich to wlasciwie nikomu wlos z glowy nie spadl.
Sedziowie ,dziennikarze, dyplomac, ksieza i reszta postPRLowskiej holoty maja sie dalej dobrze.
Wildstajn tylko zamieszal swoja lista bo Kowalskich Nowakow Zielinskich jak psow,kowalski tylko ktory Kowalski ten z parteru czy z 8 pietra.
Polacy czekaja na pelna liste zdrajcow z data urodzenia i iminiem ojca, tak zeby nie krzywdzic innych osob z takim samym nazwiskiem i imieniem.
Jak do tej pory to mamy bicie piany, zdrajcy sie tylko smieja i dalej dzialaja przeciw Polsce tak jak uczestnicy KODowskich manifestacji - toc to wystarczy popatrzyc na te ryje i juz wiadomo
co to za bydlo.
Wciaz zdrajcy sa na najwyzszych stanowiskach w Polsce i zagranica niszczac Polonie od srodka.
Jak widac wciaz maja wielkie wplywy aby nie ujawniac ich przeszlosci.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1515219

Każdy żebrze jak potrafi....Red z GoWna próbuje metodą ,,Na Antka''

Vote up!
2
Vote down!
0
#1515228