Totalitarne zapędy Sądu Najwyższego

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Jak przyjdą do mnie bandyci lub prowokatorzy i zasugerują to lub owo, to też mam ich posłuchać ?

A nie ma w polskim prawodawstwie i biznesie mowy o tym, że jest swoboda zawierania umów ?

A może się przesłyszałem ?

Wielokrotnie pisałem o tym, że demoliberalizm przeksztalca się na naszych oczach w totalitaryzm, no i proszę badzo - główną instytucją wspierającą totalitaryzm jest Sąd Najwyższy. I to jest logiczne, bo to kasta jest najwyższym w hierarchii elementem układu postkomunistycznego. A ponieważ polska konstytucja wyraźnie opowiada się przeciw totalitaryzmom, mamy podstawy by SN zdelegalizować. Moim zdaniem jednak, z uwagi na niezbędny w obecnej epoce element spektaklu, warszawiacy powinni się zebrać i wywieźć ich na taczkach. Bardziej by to do mnie, i nie tylko do mnie, przemawiało niż papierkowa biurokracja.  

Nie stać was na taczki ? Nie wiedziałem, że taka bieda w Warszawie. Mogę wam parę taczek zasponsorować. Przydałyby się tylko nazwiska tych sędziów, którzy wyprodukowali taki wyrok, by dla nich zarezerwować parę egzemplarzy. 

W odróżnieniu od Polaków, nagle okazuje się, że Czesi potrafią. 

Nigdy by mi do głowy nie przyszło podawać Czechów jako przyklad do naśladowania dla Polaków. A jednak Czesi potrafią. To jest jedyny rozsądny sposób postępowania z ludźmi, którzy odrzucają dialog. Powstrzymywanie się od zdecydowanej i adekwantnej reakcji, gdy dzieje się zło prowadzi do pogłębiania się kryzysu. Właściwa szybka reakcja powstrzymuje proces gnicia, przywraca stan właściwy. Normy muszą być respektowane. Nie ma środowisk z licencją na ich obalanie.

]]>http://niezalezna.pl/226432-to-musialo-sie-tak-skonczyc-zadyma-na-spekta...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Gdyby drukarz przekonał sąd, że jest kornikiem, wyrok byłby inny

Vote up!
4
Vote down!
0
#1566083

   Dlaczego nie oczyszcza się kraj z Sowieckiej agentury! To tysiące, a nie kilku. Fundacje pod lupę! Dlaczego media nadal nie zrepolonizowane? Kto sypie piasek w tryby? Dlaczego komuniści SLD w TY Info? Dlaczego Miller, Kwaśniewski, Pawlak nie siedzi+ duża część bandytów niby Politycznych. To wszystko jaskrawie widzi Polskie społeczeństwo. Dlaczego nadal tolerujemy  naszych z nazwiska zdrajców w parlamencie UE.  Jakoś, żadnej wypowiedzi ze strony Prezydenta w stronę zdrady. Chcieliśmy Prezydenta, który będzie kultywował Polskie wolnościowe wartości, a nie jak obecnie wszyscy ulicą mówią Żydostwo. To częste pytania Polaków, oczekujące odpowiedzi. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1566098

Dlaczego ?

Oprócz niewielkiej liczby propaństwowych polityków, stanowiących kroplę w morzu społecznym, jest kilkadziesiąt mln Polaków, którzy zapomnieli o konieczności aktywnego dzialania na rzecz naprawy państwa Nie wystarczy raz na 4 lata pójść na wybory. I tu jest odpowiedź na pytanie: dlaczego?

Vote up!
4
Vote down!
0
#1566099

Jak jeden lekarz ogłosił, że nie będzie przyjmować ludzi związanych z PiS, to dla psycholewicy został bohaterem i "obrońcą demokracji".

Jak drukarz odmówił produkcji plakatów promujących LGBT, to dla psycholewicy został brunatnym faszystą i Sąd Najwyższy uznał go za przestępcę

 

Czy w związku z wyrokiem Sądu Najwyższego w sprawie Pana drukarza, to czy mogę sobie zamówić takie jedzonko w jakiejś wegetariańskiej restauracyjce prowadzonej przez feministyczne niewiasty?

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1566105

SN trzeba albo rozwiązać w całości albo zdekomunizować - oczyszczenie go z emerytów w dniu 3 lipca to za mało...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1566106

SN USA wydał wyrok w sprawie odmowy wykonania tortu weselnego dwóm mężczyznom. Uznał ze prawo religijne jest nadrzędnym nad politycznym

Tak jest na całym świecie z wyjątkiem Polski

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1566107