Rafał Trzaskowski i klątwa Stalina

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Czy widzą Pnństwo, co wyrabia Trzaskowski ? W biały dzień rozpowszechnia fakenewsy.

https://wpolityce.pl/polityka/438586-trzaskowski-atakuje-rzad-szczujnia-pisowska 

Orientacje ? 

Mówi o jakichś "orientacjach seksualnych", a w biologii takie zjawisko jak "orientacja" nigdy nie występuje, występuje co najwyżej dezorientacja. Czyli mamy kłamstwo na sztandarach i to kłamstwo w sercu Rzeczypospolitej, w jej stolicy. Urzędnik administracji państwowej rozpowszechniający fakenewsy to przypadek odpowiedni dla ABW. Już pominę inne przesłanki do zdjęcia takiego człowieka z urzędu, do pełnienia którego po prostu się nie nadaje. Za wysokie progi na Trzaskowskiego nogi. Chcą sobie warszawiacy biedy napytać, to ją będą mieli.

Trzeba przyznać, że świetnie to kłamstwo koresponduje z pomnikiem Józefa Stalina w samym centrum Warszawy.Już kiedyś pisałem, że ciąży nad Warszawą klątwa Stalina i ta ocena doskonale się sprawdza. Dopóki pomnik nie zostanie zburzony, dopóty będą problemy.Macie to warszawiacy jak w banku. 

Nie zamierzam bawić się w proroka, ale pozwolę sobie wrócić do kwestii Gdańska i modelu równściowego promowanego przez Adamowicza.. Po wygranej Adamowicza, pierwsze co mi przyszło do głowy, to pytanie: na jak długo ? No i nie ma już Adamowicza. Więc niech i pan Trzaskowski nie budzi demonów. 

Jakie są podstawy do formułowania takich przewidywań ? Mechanizm jest prosty - mechanizm równi pochyłej. W Polsce mamy chylący się do upadku system demoliberalny z fatalną domieszką postkomunizmu. Pani HG-W odeszła z urzędu w niesławie, więc wchodząc na tę równię pochyłą pan Trzaskowski, jako jej następca i kontynuator, przesądził swój los. 

Tak na marginesie, to ocieramy się tu o bardzo ciekawy problem, którego nie są w stanie pojąć lemingi: jak to możliwe, że pada system, który na naszych oczach osiągnął tak znakomite efekty materialne ?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)