Nie stać Was na gest Kozakiewicza ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Cookies w necie to żaden nowy wynalazek. To stary motyw wykorzystany w nowej formie technologicznej. Pułapka na nawyki i nałogi. Dlatego ludzie tak łatwo dają się wodzić za nos.

Jak wiadomo z nauki biologii, zwierzęta wchodzą w ograniczony zakres interakcji ze środowiskiem i pobratymcami wyznaczony instynktami. Repertuar zachowań przystosowanych do niszy środowiskowej, a wyznaczonych instynktami, jest wąski i sztywny. 

U ludzi instynkty zostały zastąpione przez kulturę, bo nasz gatunek, dzięki umysłowi, zdolny jest do przystosowania do rozmaitych środowisk, a niewielka liczba pozostawionych instynktów, kontrolowana jest także przez kulturę. Nawet instynkt seksualny został zmodyfikowany i poddany kulturowej regulacji.  

U zwierząt instynkt seksualny przejawia się okesowo w postaci rui, u ludzi nie ma ograniczeń biologicznych, ale są za to ograniczenia kulturowe, zapewniające elastyczność wymaganą w rozmaitych środowiskach. A zaczęło się to od ograniczeń jakie nałożyły na strukturę grupy systemy pokrewieństwa, wyznaczające możliwości akceptowanych związków.

Demoliberalzm wprowadza groźne rozprzężenie w tym zakresie. Demoliberalne podejście do wolności osobistej, wyrywające jednostkę ze wspólnoty i usuwające ograniczenia jakie ta wspólnota nakładała na relacje międzyludzkie, w tym seksualne, okazało się destruktywne dla cywilizacji. 

Przyjrzyjmy się ludzkiemu instynktowi seksualnemu. Został on zmodyfikowany i poddany regulacji kulturowej. Jeżeli zlikwidujemy kulturowe regulatory seksualności, a dzieje się tak w obyczajowości poddanej wpływowi wszechobecnej seksualizacji marketingowej, stajemy w obliczu niewiadomego, bo instynkt seksualny jest w naszej gatunkowej sytuacji nieokreślony i nieograniczony. Zostaje w ten sposób otwarta puszka Pandory. Goły i nie dający się rozpoznać, ani kontrolować instynkt seksualny zostaje pozbawiony jakiejkolwiek regulacyjnej, zinstytucjonalizowanej przeciwwagi. Wręcz przeciwnie, pojawia się zinstytucjonalizowana hiperseksualizacja, nie dopuszczająca myśli o jakimkolwiek ograniczeniu. Kto proponuje ograniczenia, staje się wrogiem publicznym demoliberalnej opinii publicznej. Jeżeli przyjmiemy, że instynkt, nawet najsłabszy, ma większą moc niż jakikolwiek nakaz kulturowy, to seks może działać jak tsunami. Stąd to gwałtwne rozpowszechnienie dewiacji i patologii seksualnych, takich jak pedofilia. Może być trudno wpakować tego dźina z powrotem do butelki. 

Reklama, szczególnie ta związana z modą i kosmetologią bazuje na motywach seksualnych. Szeroka dostępność pornografii. Popkultura - rozrywka - piosenka, taniec, reality shows, film - bazuje na motywach seksualnych. Dążenie do wprowadzenia wychowania seksualnego w szkole. Taki jest dorobek demoliberalizmu. A na potrzeby tego świata na opak powstały struktury go obsługujące: wielki przemysł propagandowo-ideologiczny, przemysł aborcyjny, przemysł farmakologicznych środków antykoncepcynych, przemysł in vitro. 

Podkreślmy ten paradoksalny i złowrogi aspekt sytuacji - żyjemy w świecie kultury, nasz kontakt z naturą został ograniczony do minimum. Cała nasza infrastruktura materialna i ideowa mają charakter kulturowy. I nagle cała ta kulturowa infrastrruktura cywilizacyjna, stworzona dla kreowania rozwoju zostaje zawłaszczona w służbie instynktu, biologii, seksualności - jednym słowem zostaje skierowana do walki ze sobą. Samobójstwo. 

Jak widać demoliberalizm stworzył świat na opak. Bo gatunek ludzki stał się, dzięki ewolucji, gatunkiem kulturowym. Ewolucja przekształciła szympansa z gatunku biologicznego w istotę kulturową, a demoliberalizm wszedł na ścieżkę powrotu na drzewo - powraca do biologii i do najniższej warstwy biologicznych uwarunkowań. Czyli proponuje dewolucję. Czy to nie jest przezabawna zamiana miejsc ? Ludzie głoszący nowoczesność i postęp - występują przeciwko ewolucji i wdrażają dewolucję. 

A trzeba nam pamiętać, że ta hiperseksualizacja nie jest jedynym objawem demoliberalnego odejścia od ewolucji. 

Podsumujmy te uwagi cytatem z książki "Jak powstał język" autorstwa amerykańskiego lingwisty, Daniela Everetta: 

"Mózg to uniwersalny narząd powstały w toku ewolucji do szybkiego i elastycznego myślenia. Musi być przygotowany na wszystko. Wlaśnie dlatego musi być bardziej wyzwolony spod władzy instynktów lub wszelkich innych form określonej z góry wiedzy niż u innych gatunków. " 

Wokoło uwijają się rozmaici celebryci z ofertami kuszącymi nas do wzięcia udziału w konkursach na taplanie się w szambie. Pora na gest Kozakiewicza, drodzy Państwo. Najwyższa pora.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

- i "akceptuj tylko do odwiedzanych stron".

To takie miniumu - jak potrzeba to program "TcpView" wersja portable (bez instalacji) pokaże kto jeszcze nas szpieguje.
Ja dodatkowo sprawdzam po adresach I.P. dane szpiega i gdzie, w jakim kraju ma serwer (czasem uzyskuje jego adres zamieszkania i numer tel. jak podał go gdzieś w instytucji'.

Druga sprawa to skąd taki wniosek że: "Mózg to uniwersalny narząd powstały w toku ewolucji do szybkiego i elastycznego myślenia. Musi być przygotowany na wszystko" ???

- w jakiej ewolucji ?

- mogę podać wiele dowodów naukowych że żadnej ewolucji nie było - to takie czadzenie mózgu jak "sprawiedliwy system polityczny" - czyli komunizm.
Wszystkie wykopaliska archeologiczne temu zaprzeczają bo do dziś nie znaleziono ani jednej sztuki skamieniałości aby udowodnić ewolucję a ziemia powinna być wręcz nimi zasypana.

Są znalezione tylko skamieniałości gatunków wymarłych które pomyleńcy na siłę chcą podciągnąć do "brakującego ogniwa" i przy znalezionych 3% skamieniałości pojedyńczego szkieletu lepią reszte 97% z gliny wedle własnych shizofrenicznych wyobraźni.
Teoria ewolucji upada z hukiem na twarz.

http://telewizjarepublika.pl/dzieje-sie-na-swiecie-juz-ponad-tysiac-naukowcow-z-calego-swiata-publicznie-dystansuje-sie-od-teorii-darwina,77466.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1586516

Teoria ewolucji jest powszechnie przyjmowana we wszystkich dyscyplinach naukowych i nie będę udawał mądrzejszego od nich i wybrzydzał. Siedzę w literaturze od lat i jest to jedny sposób wyjaśnienia procesów rozwoju. .Dyscypliny naukowe wzajemnie się wspierają i wyniki jednej dyscypliny pozwalają wyjaśnić wyniki uzyskiwane w innych dyscyplnach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1586521

- tak jak wiedza o tym że: "nic co jest cięższe od powietrza nie ma prawa wznieść się do góry" która to wiedza obowiązywała jeszcze pod koniec 19-go wieku tak dziś właśnie nauka i nowe narzędzia zaprzeczają całkowicie teorii ewolucji.
Owszem ta darwinowska fama idzie jeszcze siłą rozpędu ale już niedługo.

Proszę spokojnie obejrzeć ten film i zastanowić się choć chwilę:

https://www.youtube.com/watch?v=5i7HGRnf4OU

Otworzyły się niedawno nowe kierunki nauki takie jak machanika kwantowa którą rozumie kilku ludzi na świecie ale i oni sami powiadają że nie są pewni czy naprawdę ją rozumieją.

Świat dalej można poznawać w dwóch kierunkach, makro-kosmos i mikro-kosmos.
W makro-kosmosie jak by granice się trochę wyczerpały ze względu na pozazmysłowe dla człowieka wielkości więc nauka skierowała uwagą na mikro-kosmos który jest jak by "ławiejszy" do poznawania bo jest tak pod ręką :) dlatego zapowiedziano budowę nowego, większego zderzacza hadronów ! -

PS.-proszę przeczytać też poprzedni tekst który zalinkowałem a który opisuje dziwne i niezrozumiałe zachowanie niektórych "ludzi":

fragment wspomnianego tekstu: "Władze państw, instytucji międzynarodowych i Rada Europy zaangażowały się w obronę XIX –wiecznej teorii, zakazując jej krytyki w szkołach" - mowa oczywiście o teorii ewolucji.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1586523

Mam sporą bibliteczkę naukową z różnych dziedzin i wszystkie pozycje w niej występujące opierają się na teorii ewolucji. Teoria ewolucji ma już mnóstwo wariantów i jest stosowana od biologii, genetyki, neurobiologii po językoznawstwo i psychologię. Gdyby usunąć teorię ewolucji z nauki trzebaby zamknąć wszystkie uczelnie na świecie. Trzeba trochę poczytać teksty z różnych dyscyplin, żeby się zorientować jak wygląda stan wiedzy w chwili obecnej, a zacząć choćby od neandertalczyka - nasze proste włosy i niebieskie oczy to spadek genetyczny po neandertalczykach.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1586530

- proszę pamiętać że jak dociekiliwi ludzie pytają naukowców, zwolenników teorii ewolucji to na niektóre pytania nie chcą odpowiadać i po prostu uciekają :) dotyczy to np. kodu DNA czy nieredukowalnej złożoności.

Słynna "Lussy" czy kolejny człowiek skąś tam - to kłamstwo i manipulacja bo za dowód użyto część czaszki i jakiś piszczel znaleziony z 50 metrów od siebie a reszta to mistyfikacja i beszczelne kłamstwo naukowe do którego fałszerzy sie przyznali.

Żeby nastapiło "jakieś przejście" jednego gatunku w drugi to musi być minimum 50 tys. stanów pośrednich przejściowych jednego osobika danego gatunku ! - (tak twierdzą sami ewolucjoniści)

Gatunków zwierząt jest zdaje sie kilkaset tysięcy więc gdzie są te znalezione stany przejściowe którego kolwiek z nich ??? - powinno być ich miliardy o czym wspomniał Darwin.

Odpowiem - nie zanleziono do tej pory ani jednej sztuki stanu przejściowego żadnego gatunku.

Lenin też opracował wszystko dobrze w teorii a co z tego wyszło to wszyscy wiemy.

Widzę że szanowny kolega filmu nie obejrzał ani tekstu nie przeczytał który zalinkowałem - tylko okopał się w swoim zdaniu.
To nie jest tajemnicą że niektóre książki klepiej aby mole zjadły bo tylko ogłupiają ludzi.

Każda inna wersja o powstaniu świata i życia na ziemii jest dopuszczalna z wyjątkiem właśnie ewolucji.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1586531

Hipotezy w nauce udowadnia się przez eksperyment, ale nie tylko. Można postawić szereg tez i jeśli analiza ciągu tych tez przeprowadzona jest logicznie, to teza ostateczna też będzie uznana za prawdziwą bez eksperymentu. Jest tu jednak duże ALE...

Hipotez z zakresu teorii ewolucji nie jest Pan w stanie udowodnić eksperymentalnie, bo ewolucja przebiega w długim okresie czasu i jest niezauważalna dla ludzkiego oka i świadomości. Ale są miejsca na Ziemi, takie jak wyspy Galapagos, które stanowią same doskonałe laboratorium eksperymentalne. Są to wyspy wulkaniczne, oddalone od lądu amerykańskego o 1000 km, zamieszkałe przez gatunki, które jakimś trafem przywędrowały na wyspu stosunkowo niedawno, kilkaset tysięcy lat temu i podlegały ewolucji na miejscu, bez możliwości przypadkowego  mieszania się z innymi osobnikami jak to dzieje się na kontynencie. Wskutek tej izolacji powstały tam nowe gatunki, jak np. nielotny kormoran, przystosowany głównie do nurkowania. I wyspy Galapagoś są najlepszym dowodem na trafność hipotez ewolucyjnych.

Ponadto z ewolucją mamy do czynienia praktycznie w każdej niemal dziedzinie w której zaznacza się upływ czasu. Język się zmienia, a niby dlaczego miałby się zmieniać? Podobna ewolucja przebiega w kulturze. Zmiany się akumulują, czyli jeśli się cofamy w czasie, to okazuje się, że  w pewnym momencie ileś tam tysięcy lat temu, stan pierwotny był inny i do tego bardzo ubogi.

A udowodnić zachodzenie ewolucji nawet na ubogim materialnie nie jest trudno, bo metody kryminalistyczne używane przez policję dowodzą,że mozna ustalić pewne fakty w oparciu o bardzo skąpy materiał dowodowy, tylko trzeba umieć kojarzyć.

Główny problem więc w pojmowaniu teorii ewolucji bierze się z naszego ograniczonego pojmowania czasu - ile pokoleń minęło od Mieszka ( 50?) a jakie są gigantyczne zmiany.

Nie widzę problemu z perspektywy globalnego patrzenia na ewolucję.

Problemy mogą mieć naukowcy, którzy w każdym konkretnym przypadku musieliby odtworzyć łańcuch przemian, a przecież nawe teraz medycyna nie jest w stanie opisać mechanizmów zwykłych procesów chorobowych. Czy to znaczy że choroby nie są prawdziwe ? Trzeba myśleć logicznie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1586540

Jednak teoria ewolucji jest TYLKO teorią.

Naukowcy w większości zamknięci są na odkrywanie czegoś zupełnie nowego. Otwierają się zaś na poszukiwanie tego, co pasuje do wcześniej przyjętej teorii. Czyli na pierwotnej teorii budują następne teorie.

W praktyce wygląda to tak, że pojawiający się nowy szczegół prowadzi do upadku pierwotnej teorii, a wszystko, co na niej zbudowano, rozsypuje się wraz z nią, jak domek z kart.

Ja nie mam nic przeciwko temu, by naukowcy budowali sobie w swoich pracowniach coraz to nowe teorie. A na nich następne.

Ja tylko oczekuję od decydentów, by nie tworzyli mi alternatywnej, "jedynie słusznej" rzeczywistości, opartej na nie udowodnionych teoriach.

Mam przy tym pewien dylemat. Jeśli wcześniejsza "teoria stworzenia" nie upadła, dlaczego późniejsza teoria ewolucji uzurpuje sobie prawo do obowiązującej?

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1586580

Teoria ewolucji została już wielokrotnie udowodniona. Tylko trzeba rozumieć co znaczy w nauce dowód. Nie da się skopiować ze szczątków kopalnych neandertalczyka i pokazać go jako dowód prawdziwości w telewizorze. A tak zwykli ludzie rozumieją dowód.

Dowód to zdolność wykazania słusznośći danej koncepcji, a to można osiągnąć różnymi drogami. Teorię ewolucji można udowodnić przez badania genetyczne, przy pomocy których można prześledzić rodowód grupy ludzi opierając się na skomplikowanych procedurach analizy mitochondrialnej.

Jeżeli mamy szczątki kopalne, to, podobnie jak w przypadku analiz kryminologicznych, mamy mocny punkt zaczepienia do tworzenia rozmaitych teorii. Nauka posiada wiele środków by dojść do ustalenia prawdy  Każdy element kopalny stanowi część pewnego systemu biologicznego i można z jego właściwości wydedukować pewne pozostałe cechy organizmu.

A dane z wiary religijnej nie mogą służyć jako dowody w rozumieniu technologii naukowej. Nie ma lekko, trzeba się w nauce też napracować, a nie polegać na wishful thinking.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1586645

Jeśli "Teoria ewolucji została już wielokrotnie udowodniona", czy to znaczy, że życie na ziemi powstało samoistnie? Bo wydaje mi się, że właśnie to jest istotą sporu ewolucjonistów z kreacjonistami, którzy uważają, że to moc sprawcza Stwórcy dokonała aktu stworzenia.

dratwa3

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1586651

Jak na razie, nie stworzono Ogólnej Teorii Wszystkiego, a naukowcy zajmują się bardziej przyziemnymi kwestiami szczegółowymi, bliższymi ich kompetencjom z nauk szczegółowych..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1586652

Trochę mi ulżyło, bo gdyby okazało się, że Boga nie ma, pozostałoby mi zapisać się do PO.

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1586675

- dotyczących teorii ewolucji bez jakiekolowiek dowodu popierającego wspomnianą teorię to dość zadziwijaąca argumentacja.
Brak jakichkolwiek dowodów ma świadczyć za ewolucją ? - może się nie przekonamy wzajemnie ale dziekuję bardzo bo przynajmniej poprawił mi się humor.

Darwin nie miał najmniejszego pojęcia o budowie materii a o DNA nawet mu się nie śniło.
Sam uznał że jeśli w przyszłości nie znajdą się "brakujące ogniwa" - czyli wiele skamieniałości o coraz to zmieniających się szkieletach to jego teorię należy uznać za błędną.

Natomiast fabrykowanie i fałszowanie dowodów przez naukowców aby poprzeć wspomnianą teorię całkowicie dyskwalifikuje tych ludzi i zakazuje prowadzenia z nimi dialogu a ich "pracę naukową" należy między baiki włożyć.
Dla łgarzy i oszustów (to potwierdzone) - nie ma miejsca w nauce i niech swoje wątpliwe "talenty" realizują na innym polu.

Przypomina mi to znany eksperyment naukowy ruskiego uczonego (uwaga drastyczne) - który robiąc doświadczenie urwał musze skrzydełka i pchając ją palcem mówi - mucha idzij - i mucha ruszyła po blacie stołu.
Po chwili urwał jej dwie nóżki i mówi mucha idzij pchając ją znowu palcem - i mucha poszła dalej - kiedy urwał jej ostanie nóżki i powiedział - mucha idzij - mucha nawet się nie ruszyła - on wyciagnął wniosek i zapisał wynik doświadczenia: po oderwaniu ostatnich nóżek mucha ogłuchła.

To był właśnie jeden z tych naukowców od teorii ewolucji czyli i małpy od której bezpośrednio i z całą pewnością pochodzili lenin i stalin.

Czy szanowny kolega nie zauważył że i komuniści w chwili śmierci nie wzywają na pomoc swojego towarzysza pierwszego sekretarza partii - tylko Pana Boga ? - coś w tym musi być bo i kiszczak przyjął ostatnie namaszczenie przed śmiercią.
Możliwe że zrobił to na wszelki wypadek bo czerwoni to wyjątkowo dwulicowe i perfidne świnie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1586691

Nauka polega na stawianiu hipotez, a następnie na udowadnianiu lub obalaniu ich na rozmaite sposoby. I na prawdziwość teorii ewolucji dostarczono już sporo dowodów - proszę się przelecieć po poszczególnych dyscyplinach nauki, w których naukowcy odwołują się do teorii ewolucji. Materiału jest sporo i warto z iego skorzystać, zamiast uprawiać lewicowe zagrywki o niemozliwości dojścia do prawdy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1586754

- badawcze i poznawcze, - czyli dokładnie tam gdzie kończy się nauka snuje się teorie i hipotezy bardziej wiarygodne lub mniej. Nawet samo określenie funkcjonujące do dziś "teoria ewolucji" jest podtrzymane asekuracyjnie i nie jest stwierdzeniem.

Ja wiem że argumenty które wcześniej przytoczyłem są powalające i ludzie czują sie nieswojo jak muszą szczególnie już w życiu dojrzałym zmieniać poglądy.

Nie jest wstyd popełniać błędy tylko tkwić w nich z uporem.

Jeśli jest zainteresowanie tematem to mogę wstawić linki do innych filmów bo jest ich trochę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1586798

- też jest powszechnie uznawany za zgodny z prawdą a jest dokładnie odwrotnie :)

Wielu ludzi jest zszokowanych jak prześledzi łańcuch pokarmowy i dochodzi do oczywistego wniosku że jego ciało jest stworzone z "prochu ziemi" - czyli zwiąków chemicznych i minerałów ziemi.

To takie drobne uzupełnienie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1586534

- ewolucjoniści to to samo środowisko co komuniści którzy jak pamiętacie uczyli nas w szkołach że Polska jest czwartą potęgą gospodarczą na świecie a ja nie rozumiałem wtedy dlaczego nie mamy nawet roweru a rodzicom ledwo starcza od 1-go do 1-go a potem było jeszcze "ciekawiej" bo był nawet przydział na jedno mydło na miesiąc na kartki i inne podstawowe artykuły . Filmy amerykańskie zdawały sie być wtedy jakimś marzeniem kosmicznym w którym widzieliśmy że każda rodzina ma samochód.

Wszystko w komuniźmie polega na kłamstwie i manipulacji a zycie każdego dnia to weryfikowało.
Komunizm nigdy nie polegał na dobru robotnika do którego się odwoływali bo do robotników to zbrodnicze i ludobócze ścierwo chętnie strzelało przy każdej nadarzającej się okazji.
Ten komunizm tak jak i dżuma przyszedł ze wschodu i była to ideologiczna maska założona na ryj bandyty, okupanta aby pasożytować na podbitych krajach.

Tam gdzie komuniści tam kłamstwo, oszustwo , intrygi, złodziejstwo a często i zbrodnia.

Powracając do tematu - tu link do filmu na temat manipulacji ewolucjonistów - podobno nawet półgębkiem gdzieś tam przeprosili ale im łatwiej przychodzi morderstwo niż słowo przepraszam bo to są czarcie bękarty co diabłu z d*py wypadli.

Link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=k8PTf6jHv3I

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1586969

"czarcie bękarty co diabłu z d*py wypadli"

Pełna zgoda tak o hipotezie ewolucji jak i o komuchach. Dla dociekliwych:

1 "Bóg czy „demon przypadku”? Część I" https://norwid.wordpress.com/2010/02/11/bog-czy-%e2%80%9edemon-przypadku%e2%80%9d-czesc-i/ 

2 "Bóg czy „demon przypadku”? Część II" https://norwid.wordpress.com/2010/02/11/bog-czy-%e2%80%9edemon-przypadku%e2%80%9d-czesc-ii/ 

3 "Czy ewolucjonizm jest nauką Matematyka ewolucji a logika ewolucjonistów" https://norwid.wordpress.com/2010/02/11/czy-ewolucjonizm-jest-nauka-matematyka-ewolucji-a-logika-ewolucjonistow/

Wojna sekowanego kreacjonizmu, zresztą sfalsyfikowanego podobnie jak ewolucjonizm - negatywnie wytworzyła pewną syntezę zwaną "inteligentny projekt". Najbardziej niszczycielska dla ewolucjonizmu jest matematyka, nie zostawia na tej teorii suchej nitki. 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1586999