Małpiarstwo uruchomiło kserokopiarki

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

W lewackich głowach na Zachodzie, szczególnie w USA, pojawiły się pomysły kajania się za realne lub wydumane grzechy przodków, choć grzechy to niewłaściwe słowo, jako że były to zachowania nie indywidualne, lecz rozwiązania strukturalne. Należało więc oczekiwać,że i w Polsce lewactwo uruchomi kserokopiarki i będzie starało się małpować Zachód i pod tym względem. Sygnał dała już dawno Tokarczuk, która mówiła o Polakach jako kolonizatorach. Polacy wprawdzie myśleli o koloniach, ale to było dopiero w II RP, gdy myślano o zakupie Madagaskaru od Francuzów. Beniowski przecież przetarł tam szlak.

No i tak się stało,  że,  jako że prawdziwych kolonii Polacy nigdy nie mieli, wręcz przeciwnie, to znane rody litewskie czy ruskie takie jak Radziwiłłowie czy Wiśniowieccy i mnogo innych odgrywali w Polsce olbrzymią rolę, to trzeba było przyczepić się do pańszczyzny. Pańszczyzna owszem przyjemna nie była, ale  w większości przypadków dawała lepsze bezpieczeństwo bytowe niż praca w obecnych korporacjach.

I kto wziął się za temat, zgadniecie państwo ? Oczywiście niezastąpiona w pomysłach lewackich giewu.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Pańszczyzna. Prawdziwa historia polskiego niewolnictwa - Kamila Janickiego.

Brednie, jakie są w tej książce przyprawiają o ból żołądka.  Nie dałem rady i wszedłem w polemikę z autorem. Bardzo szybko okazało się, że to typowy lewak, napisał książkę pod tezę. Naciągał fakty, manipulował, przeinaczał, itp. itd.

Gdy podważyłem kilka jego bredni, już z początku jego książki ( bo nie byłem w stanie przebrnąć dalej niż na 70 stronę - nerwy nie wytrzymywały ) - to poszedł w ataki personalne i poczucie krzywdy.

Typowy neomarksistowki szmaciarz.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1631390