Facebookowi należą się baty

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Pamiętacie Państwo jak Tusk groził historykom zajmującym się Lechem Wałęsą i wywierał naciski na UJ, co skutkowało represjami wobec Pawła Zyzaka ? I to mu się, nie wiem jakim cudem, upiekło, choć za to należało się mu zdjęcie z urzędu.

Teraz z kolei słyszę, że Facebook blokuje wolność wypowiedzi niektórym środowiskom i osobom. Na to już nie możemy pozwolić, żeby to dziadostwo tu się szarogęsiło.

Nie wiem jakimi środkami wpływu na Facebook mogą dysponować rząd i Sejm, ale powinny wystąpić z upomnieniem wobec Facebooka i zagrozić delegalizacją.

Zaś Reduta Dobrego Imienia powinna podać ich do sądu i wydaje mi się, że powinna dodatkowo ogłosić zbiórkę funduszy na ten i podobne cele.

Niezależnie od tego należy się temu dziadostwu dobrać prywatnie do d... i tu jest pole do popisu dla internautów. Należy także ogłosić bojkot Facebooka i robić raban na skalę międzynarodową.

]]>http://wpolityce.pl/polityka/313943-tylko-u-nas-facebook-odpowiada-wpoli...]]>

]]>http://wpolityce.pl/polityka/313962-jakubiak-o-blokadzie-facebooka-zabra...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

co to taki szloch za pesjbukiem? Czy to nie ma innych rozwiązań, aby się skrzyknąć? Nie bądżcie ludzie prymitywni, brak pejsbuka to nie koniec świata...srał ich pies 

Vote up!
9
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1524486

Vote up!
11
Vote down!
0
#1524501

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1524505

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

a wiem,wiem:)) redachtor z Gdyni to wymyślił, coby lajki i odsłony gromadzić...na te odsłony to une pazerne są, i przeładowanie tego pejsbuka powodowało więcej odsłon:))fenomenalne...a pamiętasz to ?

http://niepoprawni.pl/blog/2757/pompowanie-odslon-na-niepoprawnychpl

 

26 tysięcy odsłon w godzinę:))) fenomen,nawet bez pejsbuka:))

ja tam nie wchodzę, konta nie mam i nie zakładam, bo potem nie można konta usunąć...dożywocie...:))))))nie rozumiem tego żalu i płaczu zablokowanych na pejsbuku...bicie piany i tyle...

 

pozdrawiam serdecznie

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1524519

Presja ma sens! Facebook: strona Marszu Niepodległości została przywrócona

Usunięta z Facebooka po publikacji szeregu postów naruszających Standardy Społeczności w zakresie mowy nienawiści strona Marszu Niepodległości została przywrócona – oświadczył w liście otwartym Richard Allan, odpowiedzialny za politykę publiczną tego serwisu społecznościowego.

Działacze ruchów narodowych informowali m.in. na Twitterze, że w ostatnich dniach z Facebooka zniknęły profile m.in. Marszu Niepodległości, Ruchu Narodowego, Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej. Narodowcy, którzy winą za usuwanie stron obarczają przede wszystkim pracowników polskiego oddziału Facebooka, zaplanowali na 5 listopada protest przed warszawską siedzibą serwisu społecznościowego.

Mamy świadomość, jak istotna jest ta strona dla tych, którzy chcą wspólnie świętować Narodowe Święto Niepodległości Polski, więc zdecydowaliśmy się ją przywrócić i wyjaśnić administratorom, dlaczego niektóre obecne na niej treści były niedozwolone. Mamy nadzieję, że dzięki temu ludzie odpowiedzialni za treści udostępniane na stronie będą szanować nasze Standardy Społeczności

— oświadczył w liście otwartym wysłanym w środę do mediów odpowiedzialny za politykę publiczną w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Richard Allan.

(…)

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki zapowiedział w środę, że resort przeprowadzi analizę pod kątem prawnym, co można zrobić ws. blokowania na Facebooku profili związanych z ruchami narodowymi. Wiceminister podkreślił w „Sygnałach dnia” w radiowej Jedynce, że Polska jest „kolebką demokracji i wolności”.

Do sprawy odniosła się również minister cyfryzacji Anna Streżyńska, która napisała we wtorek na Twitterze: „W sprawie fb działam tak, jak uważam za stosowne i uzasadnione, w granicach prawa i moich kompet., żeby rozwiązać problem a nie rozpalać go”.

Z kolei na Facebooku Streżyńska dodała, że „Konta (lewe i prawe) są blokowane z inicjatywy +czujnych i życzliwych+ użytkowników, a na fb toczy się polityczna wojna.

(…)
autor: wSumie.pl

[Tytuł mój - Andy]

Vote up!
12
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1524489

Vote up!
12
Vote down!
0
#1524490

W tym roku „Marsz Niepodległości” sponsoruje........ Facebook Polska !!!!!!

Vote up!
8
Vote down!
0
#1524500

nie pozwala sobie na cenzure, wszystko co zydostwo powie czy jest to zgodne z prawda czy nie musi byc akceptowane, natomiast srodowiska obiektywne nie zachlystujace sie jakim to wspanialym wybranym narodem sa herody podlega natychmiast cenzurze! jakie prawo ma kodziara decydowac co mozna na fejsie publikowac a czego nie jesli tacy ludzie beda decydowac o zamieszczonych tresciach nie ma takiej mozliwosci aby takie fora spolecznosciowe mialy przyszlosc, nalezy opuscic te stalinowskie pomioty i po prostu nie korzystac z uslug bandy neokomuny!

Vote up!
11
Vote down!
0

adolfnr2

#1524494

Bądźmy szczerzy! Przecież podobne treści i podobne grafiki były na facebooku publikowane  i rok temu przed Marszem 11.11., i 2 i 3 lata temu! Itd. I jakoś nikomu  nie przeszkadzały, "nie łamały regulaminu". Dopiero dziś go łamią. A dlaczego? A dlatego, że rok temu.... p.Sylwia de coś tam - czy jak jej tam - nie była jeszcze wstąpiła do KOD-u gdyż go po prostu nie było! Nie było również pracza mózgów Kijowskiego - dziś guru i duchowego przywódcy p.Sylwi de coś tam, i już męczennika opozycji i ofiary terroru.

Wiedział Mateusz gdzie zainstalować kabla i ciągnie teraz z tego zyski polityczne!

...A pani Sylwia de coś tam najpewniej jest również nowoczesną, jewropejską feministką. Czyli koktajl Mołotow I klasy. 

***

Było do przewidzenia, że użytkownicy fejsa zrobią zbiorowy raban i bany jako bezpodstawne będą musiały zostać cofnięte. Ale KOD-owa gówniarzeria zdążyła pokazać, że narzędziami zamordyzmu potrafi władać, i kopać poniżej pasa też potrafi. 

R.Allan jeśli odpowiada za politykę publiczną facebooka, powinien zacząć od wymiany takich różnych pań Sylwii de coś tam żeby  mu nie robiły obciachu.

 

Pozdrawiam. 

PS. To komentarz właśnie zamieszczony  u Andy-aandy

http://niepoprawni.pl/comment/1524496#comment-1524496 

 

 

 

http://niepoprawni.pl/comment/1524496#comment-1524496

 

 

Vote up!
15
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1524497

Przepychanki będą trwały, dopóki nie powstanie konkurencja. W sytuacji, gdy lewactwo decyduje o treściach, tylko ewentualne zagroąenie finasowe może dać efekt. Myślę, że to dobry moment , by Polskie Media utworzyły coś takiego. To nie musi być prywatne. 

Vote up!
7
Vote down!
0

Stasiek

#1524516

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nie ma czegoś takiego, jak Polskie Media są polskojęzyczne media...i konkurencja raczej odpada, bo żydki nigdy nie dopuszczą,aby powstało coś konkurujące z ichnimi mediami...pora się obudzić

btw...pokaż mi prawdziwe, polskie media...tylko mi z Gapolem nie wyjeżdżaj, bo pęknę ze śmiechu::))

Vote up!
3
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1524520

Powstała moda na używanie wśród elyty róznych tytułów Sylwia "de" coś tam. Róża "Von" coś tam. Zostałam pouczona w trakcie dyskusji,  że nazwisko de Weydenthal należy do zacnego patriotycznego rodu.  Czy ktoś wie, czy to rodowe nazwisko Sylwii? W każdym razie, jesli to zacny przodek, to przewraca się w grobie.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1524524