Czy Polska jest tylko taką piłką do kopania ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Czy Polacy posiadają refleks ?

Wygląda na to, że nawet refleksu szachisty są pozbawieni, bo w końcu szachista podejmuje decyzje powoli, ale za to w ramach dalekosiężnej strategii.

Cóż stoi na przeszkodzie, by następnego dnia po wypowiedzi Macrona czy podobnego mu frajera, następnego dnia wszyscy Polacy omijali francuskie markety? Czy tu potrzeba jakiejś kosmicznej inteligencji i przenikliwości ? Wcale nie trzeba wysyłać do Paryża jednostki Grom, żeby z tym panem zrobiła porządek, wystarczy sprawozdanie finansowe zrobione przez management Carrefoura po takiej akcji.

Czy Polska i Polacy to jest taka piłka, którą każdy może kopać, kiedy mu się to spodoba ? Ale zadziwiające jest także i to, że tu, tu na miejscu, są tacy ludzie, którym taki sport się podoba. Przypominacie sobie radość wyrażającą się demonstrowaniem wyniku sportowego 1:27?

A weźmy też pod uwagę wypowiedź pani Holland, która przenosi nas żywcem 230 lat wstecz. Jaki to jest sort ludzi, droga pani Holland ? Obrzydliwość, wystarczy popatrzyć na tę buźkę, taka damska wersja buźki Wojciecha Maziarskiego.

http://wpolityce.pl/polityka/338866-holland-atakuje-prezydenta-dude-i-dramatycznie-apeluje-do-merkel-jestes-nasza-ostatnia-obronczynia-w-tej-unii

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Albo rezygnacje z umów pomarańczowej sieci telefonii komórkowej. Tylko niestety za bardzo nie ma gdzie przechodzić . Albo Deutsche ,albo t.w. Zegarek . A jak gdzieś ciepło dostarcza firma we władanu żabojadów i ma pozycję monopolistyczną ,to można sobie wybrać dowolny samochód , pod warunkiem ,że jest to Ford T kolor czarny .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1539432