Sędzia Łączewski - skarb i opoka "III RP"

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Mamy już niezwykle dynamiczny, demokratyczny, rzekłbym nawet suprademokratyczny ruch w postaci KOD, ale dobrego nigdy za dużo i widzę możliwość wsparcia go przez inny ruch – ROK czyli Ruch Obrony Kretynów. Na czele Ruchu, którego pełny akronim, na pamiątkę innego słynnego roku - “Roku 1984”, brzmi ROK 2016, oczywiście widzę sędziego Łączewskiego, człowieka wielce zasłużonego w obronie czeciejerpe przed siepaczami Kamińskiego i Ziobro. I tu można sędziemu odśpiewać, na zachętę, piosenkę na melodię z wczesnych lat osiemdziesiątych:

Nikt tak jak Łączewski, nie zada im bobu – obu, obu.

Sędzia Łączewski – po prostu prawdziwy skarb i opoka demokracji w stylu czeciejerpe.

Więc ja zacząłem się martwić w ubiegłym tygodniu o pana sędziego, gdy zblizał się piątek, a Prokuratura nie mogła się zdecydować co do procedury postępowania wobec sędziego. Przecież weekend był tuż, tuż, a wiadomo, że weekend to czas krytyczny dla rozmaitych podejrzanych, jako że grasuje wtedy seryjny samobójca. No i rzeczywiście samobójca kogoś trafił, ale nie  sędziego.

http://wpolityce.pl/polityka/281738-przelamanie-w-korporacji-krajowa-rada-sadownictwa-powola-specjalna-komisje-ktora-zbada-sprawe-sedziego-laczewskiego

Jak widzimy, los sędziego pozostaje w zawieszeniu. Ale koledzy sędziego nie zasypiają gruszek w popiele i kombinują, wbrew faktom, za to czytelnicy mają do tego stosunek wyrobiony:

http://fakty.interia.pl/polska/news-jest-sledztwo-ws-podszywania-sie-w-internecie-pod-sedziego-l,nId,2146132

Widać, że ten niezwykły wzrost uwielbienia dla demokracji wśród jej dotychczasowych przeciwników nie budzi szczególnego entuzjazmu wśród elektoratu. Tak więc w wojsku Panów Kijowskiego czy Łączewskiego będzie przybywało generałów, ale szeregi szeregowców czy nawet sierżantów będą nieustannie topniały. Na co wskazują sondaże.

http://wpolityce.pl/polityka/281761-4015-to-jest-pogrom-nowy-sondaz-tns-polska-pis-wyraznie-dystansuje-partie-opozycyjne-sprawdz-wyniki

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:5)